Automjete

Automjete në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 0 foto
  Okazion.Opel Corsa 1.3nafte
  Vetura

  Okazion.Opel Corsa 1.3nafte

  Shitet opel corsa 1.3 naft per arsye emigrimi.Makina eshte ne gjendje shum te mir me sherbimet e ber

  Vlorë Sot, 09:12
  2.000 €
 • 3 foto
  FORD FOCUS-04
  Vetura

  FORD FOCUS-04

  SHITET FORD FOCUS 2004 , 1.8 TDDI, 225 MIJE KM, ME KONDICIONER I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE. MAKINA

  Vlorë Sot, 08:56
  2.200 €
 • 2 foto
  POLO 6R PJESE KEMBIMI 2014
  Autopjese dhe paisje

  POLO 6R PJESE KEMBIMI 2014

  PJESE KEMBIMI PER POLO 6R 2014

  Vlorë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 7/2012 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7/2012 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER GOLF 7 2012

  Vlorë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES B CLASSE W245 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B CLASSE W245 2010 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES B CLASSE 2010

  Vlorë Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES SPRINTER W906 2009
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES SPRINTER W906 2009

  PJESE KEMBIMI SPRINTER W906 2009

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 2010 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER BMW X5 2010

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LAND ROVER FRILANDER 2 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  LAND ROVER FRILANDER 2 2010 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI LAND ROVER FRILANDER 2 2010

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FORD FIESTA MK7 PJESE KEMBIMI 2014
  Autopjese dhe paisje

  FORD FIESTA MK7 PJESE KEMBIMI 2014

  PJESE KEMBIMI PER FORD FIESTA MK 7 2014

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A4/2012 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A4/2012 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER AUDI A4 2012

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES GLK 2012 OJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES GLK 2012 OJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES GLK 2012

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES B CLASSE W246 2015 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B CLASSE W246 2015 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES B CLASSE W246 2015

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES A CLASSE W176 2015 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A CLASSE W176 2015 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES A CLASSE W176 2015

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedez Benz C 300 4matic (AMG STYLING PACKAGE)
  Vetura

  Mercedez Benz C 300 4matic (AMG STYLING PACKAGE)

  C Class 300 4 Matic AMG STYLING PACKAGE Viti 2012 115.000 km origjinale Tavan xhami Kambio Automat

  Vlorë Sot, 08:35
  14.400 €
 • 0 foto
  Audi A8 3.0Tdi Quattro Full Options
  Vetura

  Audi A8 3.0Tdi Quattro Full Options

  Audi A8 2006(model 2007) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/mas

  Vlorë Sot, 08:33
  9.000 €
 • 2 foto
  Renault clio 1.5 dci
  Vetura

  Renault clio 1.5 dci

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, Nuk ka asnje lloj problemi. Shume ekonomike, taksat dhe sigur

  Vlorë Sot, 08:05
  2.200 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010
  Vetura

  Mercedes-benz E 220 EVO Panorama-Avantgarde 2010

  *Mercedes benz *E klas Avantgarde full extra *Motori 220 cdi EVO super ekonomike *Kamjo manuale 7 ma

  Sarandë Sot, 07:59
  10.000 €
 • 10 foto
  Opel Zafira 1.7 Cdti -10 195000 km
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 Cdti -10 195000 km

  Shes OPEL ZAFIRA. Viti i prodhimit 2010 Motor 1.7 Cdti Ecoflex shum e shpejt 0-100 per 11s dhe shum

  Vlorë Sot, 07:54
  6.300 €
 • 3 foto
  Grup motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Grup motorr

  Motorr Honda per pjese kembimi shitet eshte komplet grupi dhe pjesa e kambios .

  Vlorë Sot, 07:28
  20.000 Lek
 • 3 foto
  VW Golf 4 -98
  Vetura

  VW Golf 4 -98

  Golf 4

  Vlorë Sot, 04:36
  1.800 €
 • 8 foto
  Peugeot 207 Nafte 1.4 HDI Me dogane Viti 2007..
  Vetura

  Peugeot 207 Nafte 1.4 HDI Me dogane Viti 2007..

  Peugeot modeli 207 moto 1.4 nafte HDI me dogane te paguare viti 2007 ngjyre e zeze me 2 celsa abs es

  Vlorë Sot, 01:03
  2.999 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes fiat stilo jtd 1.9 naft shum ekonomike makina ka pak koh qe ka ardhur na italia letrat I mbaroj

  Vlorë Dje, 23:13
  2.800 €
 • 8 foto
  Toyota Rav4 Crossover / Motor D-4D 2.2 nafte
  Vetura

  Toyota Rav4 Crossover / Motor D-4D 2.2 nafte

  Toyota Rav4 Crossover 4x4 Motor D-4D 2.2 nafte Vit prodhimi fund 2008. 182.000 km origjinale te cert

  Vlorë Dje, 23:10
  7.800 €
 • 7 foto
  Okazion OPEL MERIVA 2006
  Vetura

  Okazion OPEL MERIVA 2006

  Shitet OPEL MERIVA viti 2006 per arsye emigracioni nuk jam tregtar makinash.Te gjitha sherbimet te b

  Vlorë Dje, 22:49
  2.900 €
 • 8 foto
  Opel Meriva 1.7 Nafte
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 Nafte

  Shitet Opel Meriva -Viti i prodhimit : 11 / 2003 -Fuqia motorike : 1.7 kw -Lloji i karburantit : Na

  Vlorë Dje, 21:51
  2.500 €
 • 8 foto
  Opel Meriva 1.7 naft 4 porta
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 naft 4 porta

  Shes opel meriva 1.7 nafte viti 2007 me 4 porta bisqe alumimi xhama te zinje orgjinale 4 xhama elekt

  Vlorë Dje, 21:38
  2.800 €
 • 5 foto
  Automat e klas 220
  Vetura

  Automat e klas 220

  Esht ne gjendje shum te mire automat sallon gjys rrob gjys meshin shum i paster me ngroje sedile kli

  Vlorë Dje, 20:08
  5.200 €
 • 0 foto
  Okazion C-CLASS 1.8 NAFTE AUTOMAT ME LETRA
  Vetura

  Okazion C-CLASS 1.8 NAFTE AUTOMAT ME LETRA

  -E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me

  Vlorë Dje, 19:55
  15.999 €
 • 8 foto
  ✅ML nafte 2996cc, Pa dogane, cmimi i diskutushem
  Vetura

  ✅ML nafte 2996cc, Pa dogane, cmimi i diskutushem

  ✅Shitet mercedes-benz ml300 nafte e vitit 2008 me ✅115.000 KM✅ ORIGJINALE! Gjendje Perfekte.

  Vlorë Dje, 19:55
  11.000 €
 • 6 foto
  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM
  Vetura

  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM

  Shitet Mercedes Benz A class W168 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj

  Vlorë Dje, 19:55
  1.999 €
 • 11 foto
  SHITET VOLVO SUPER GJENDJE PER ARSYE MOSPERDORIMI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET VOLVO SUPER GJENDJE PER ARSYE MOSPERDORIMI

  -Shitet Kamion, kamioncin Volvo fl6----- -VITI I PRODHIMIT 1999------ -600.000 KM ORIGJINALE !!!!---

  Vlorë Dje, 19:54
  8.500 €
 • 10 foto
  SHITET GMC ( E blere me 0km, 1 pronar )
  Vetura

  SHITET GMC ( E blere me 0km, 1 pronar )

  Shitet GMC Envoy 4X4 4.2 Benzine e pershtatshme per impiand gazi e blere me 0km ne Kanada - VITI

  Vlorë Dje, 19:53
  3.999 €
 • 1 foto
  Sprinter 316 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 316 cdi

  Shitet sprinter 13 vende i 2006 per arsye mos perdorimi makina esht ne gjendje shum te mir 4 goma te

  Vlorë Dje, 19:11
  8.500 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMAT
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMAT

  MERCEDES BENZ C MOTOR 220 EVO ELEGANC ME KAMJO AUTOMATIKE NE GJENDJE SHUME MIRE MAKINA ESHTE ME DOG

  Vlorë Dje, 19:07
  4.750 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency
  Vetura

  Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency

  Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency. Full options. Model europian. Air matic.

  Vlorë Dje, 18:56
  27.000 €
 • 2 foto
  Citroen Xsara Picaso, 1.6 Nafte, 2007
  Vetura

  Citroen Xsara Picaso, 1.6 Nafte, 2007

  Citroen Xsara Picaso Viti: 2007 Motori: 1.6 Nafte 200 000 kilometra. Dogana e paguar

  Vlorë Dje, 18:53
  2.200 €
 • 7 foto
  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde
  Vetura

  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde

  Makina eshte ne gjentje shume te mire 4 goma te reja Me dokumenta te paguara per 1 vit Me klima K

  Sarandë Dje, 18:28
  3.200 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta automat 1.4 nafet viti 2008
  Vetura

  Ford Fiesta automat 1.4 nafet viti 2008

  Çmimi: 3 600 EUR i diskutushm Viti: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 160 000 - 169 999 Kar

  Vlorë Dje, 18:13
  3.600 €
 • 6 foto
  C240 gaz -benzin
  Vetura

  C240 gaz -benzin

  Shitet C240 4matic v6 Gaz-benzine ( i shenuar ne leje) Makina ka 200.000 km origjinale. Opsionet:

  Vlorë Dje, 17:59
  4.900 €
 • 8 foto
  Toyota auris 2.2 naft d4d 105 mij km full option
  Vetura

  Toyota auris 2.2 naft d4d 105 mij km full option

  Shes toyota auris 2.2 naft 177kuaj fuqi viti 2009 me 105 mij kilometra origjinale mund ti kontrollon

  Vlorë Dje, 16:36
  6.500 €
 • 7 foto
  Hyundai 1x20 1.6 naft viti 2012
  Vetura

  Hyundai 1x20 1.6 naft viti 2012

  Shes hyundai 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike sensor parkimi clima manuale 6

  Vlorë Dje, 16:34
  6.500 €
 • 4 foto
  Rav 4
  Vetura

  Rav 4

  Shitet rav4 super gjendje njgjyre blu e erret sdilje lekure e zeze me ngrohje fryrje dhe elktrike ,p

  Vlorë Dje, 16:15
  7.200 €
 • 6 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Me dogne te paguare ne gjendje perfekte 2.0tdi

  Vlorë Dje, 16:00
  4.200 €
 • 1 foto
  Shitet ose nderohet
  Vetura

  Shitet ose nderohet

  Shitet ose nderohet ne gjendje shume te mire dhe shume shume ekonomike

  Vlorë Dje, 15:59
  2.999 €
 • 4 foto
  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,
  Vetura

  Toyota Avensis, 2005, disel 2,2,

  Makina eshte ne gjendje shume te mir si motorike dhe xhenerike, e paster jashte e Brenda, letra te p

  Vlorë Dje, 15:39
  3.800 €
 • 5 foto
  Sonde çpimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sonde çpimi

  Shitet Sonde çpimi, ne gjenje shume te mire teknike, e pajisur me pompe uji, shtanga qe shkojne der

  Vlorë Dje, 15:14
  40.000 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN CADDY
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY

  SHITET VW CADDY, 2009 , 1.9 NAFTE, MANUALE, ME KONDICIONER , VAJ FILTRA TE NDERRUARA, FERROTA TAMBUR

  Vlorë Dje, 15:05
  5.000 €
 • 9 foto
  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!
  Vetura

  Golf 5 2.0 benzin Okazionnn!!!!

  Makina eshte ne gjendje perfekte me 87000 km te certifikuara tek volkswagen dhe me garanci, xhama te

  Vlorë Dje, 13:38
  4.999 €
 • 12 foto
  Nissan Primestar dizel
  Vetura

  Nissan Primestar dizel

  Nissan Primastar 2.0 Tdci 114 Kf 4 Cilindra Konsumi i kombinuar 7,5 l/100 km Urban 9 l/100 km Extra

  Vlorë Dje, 13:04
  9.400 €
 • 0 foto
  BMW 530 nafte Okazion
  Vetura

  BMW 530 nafte Okazion

  Shitet BMW 530 nafte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike me te gjitha sherbimet te bera

  Vlorë Dje, 12:17
  2.700 €