Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 4 foto
  Shitet E class 280
  Vetura

  Shitet E class 280

  Makina E-Class 280 Baxha xhami, Sensor parkimi, sendilje me ngrohje, motor EVO, Navigator, klima et

  Sarandë 3 prill 07:24
  6.000 €
 • 4 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  audi A6 Quattro 2005 sensor para mbrapa gjendje shum e mir si motorrike si xhenerike 3.00 naft quatt

  Sarandë 3 prill 07:20
  6.700 €
 • 2 foto
  Okazion VW
  Vetura

  Okazion VW

  Ne gjendje te mire. 1.9 diesel sallon gjysem lekur gjysem kamosh e paster si makin me sherbime te be

  Sarandë 3 prill 07:19
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet cabriolet ne super gjendje ....
  Vetura

  Shitet cabriolet ne super gjendje ....

  Makine eshte ne super gjendje ...shitet per arsye mos perdorimi ...me te gjitha sherbime ne greqi ..

  Sarandë 3 prill 07:04
  2.200 €
 • 2 foto
  Audi A7
  Vetura

  Audi A7

  vit 2012 readout 44,000 km mirëmbajtje Historiku i shërbimit ngjyrë e zezë përshkrimin e ngjyrës met

  Sarandë 3 prill 07:02
  3.000 €
 • 9 foto
  mersedez benz E220 evo
  Vetura

  mersedez benz E220 evo

  Makina eshte ne gjendje super shume emire makina eshte me dokumenta te prera per nje vite

  Sarandë 3 prill 07:01
  7.500 €
 • 6 foto
  Audi A4-06 okazion
  Vetura

  Audi A4-06 okazion

  Marka 👉Audi Forca mottorrike👉2.0 Lloji i kambjos👉Automatic Karburanti 👉benzin Viti i prodhimit 👉13/1

  Sarandë 3 prill 06:34
  6.200 €
 • 0 foto
  TOYOTA COROLLA 1.4 D4D NAFT 2005 AUTOMATIKE SARAND
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 1.4 D4D NAFT 2005 AUTOMATIKE SARAND

  GJENDJA AKULLORE. 10/10 DOKUMENTA DERI NE DHJETOR 2019. Me targa dhe te gjitha. SHERBIMET TE SAPO B

  Sarandë 3 prill 06:32
  4.900 €
 • 0 foto
  Volzwagen golf
  Vetura

  Volzwagen golf

  Golf 4 kamio automatike ne gjendje shume te mire, me sherbime te bera, Me dokumenta per 1 vit.

  Sarandë 3 prill 06:20
  2.500 €
 • 4 foto
  Mercedez benz 202
  Vetura

  Mercedez benz 202

  Shitet makina Mercedez Benz 202 per arsye se kemi dy makina dhe skam ce dua per m shum me mer ne tel

  Sarandë 3 prill 06:16
  2.000 €
 • 4 foto
  Mercedez benz 202
  Vetura

  Mercedez benz 202

  Shitet ! Per me shum me telefono. Ju falrminderit !

  Sarandë 3 prill 06:15
  2.100 €
 • 4 foto
  MERCDES VITO C220 CDI SUPER GJENDJE
  Vetura

  MERCDES VITO C220 CDI SUPER GJENDJE

  Furgoni ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi. Me sendilje nga pas. Me dokumente te

  Sarandë 3 prill 05:46
  8.200 €
 • 3 foto
  Këmbë motori Lemforder Volkswagen passat 2003 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Këmbë motori Lemforder Volkswagen passat 2003 1.9

  Shiten këmbë motori LEMFORDER Volkswagen passat 2003 nafte 1.9 di e kuqe. Janë blerë tek Kadiu 1900

  Sarandë 3 prill 05:40
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Goma per fadroma
  Kamionë

  Goma per fadroma

  Kerrkoj te blej 4 goma per fadrome 2 cop 12.5 80 18 ose 340 80 18 dhe 2 cope 16.9 28 ose 440 80

  Sarandë 3 prill 04:02
  1 €
 • 1 foto
  Caterpilar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Caterpilar

  Cat 325 LMNE

  Sarandë 3 prill 03:57
  33.000 €
 • 8 foto
  Golf 4, vit 2002, 1,6 benzin 16 V, manual
  Vetura

  Golf 4, vit 2002, 1,6 benzin 16 V, manual

  Golf 4, vit 2002, 1,6 benzin 16 V, manual. Dokumenta per nje vit... cmimi 2000€ i padiskutueshem

  Sarandë 3 prill 03:52
  2.000 €
 • 1 foto
  VW Golf 4 3tkuqe
  Vetura

  VW Golf 4 3tkuqe

  per me shum tel.

  Sarandë 3 prill 03:39
  3.500 €
 • 5 foto
  a8
  Vetura

  a8

  Shes Audi A8 Presidencial,Lungo 3000 cc Naft Viti Fund 2009 Cmimi 16000 Euro I Padiskutushem

  Sarandë 3 prill 03:10
  16.000 €
 • 7 foto
  Shitet mitsubish L200
  Vetura

  Shitet mitsubish L200

  Shitet mitsubish L200. Viti 1998. Ngjra gri-jeshile. Motorr 2.5 nafte. Makina eshte ne super gjendje

  Sarandë 3 prill 00:42
  6.000.000 Lek
 • 7 foto
  Mercedez benz c class 270 cdi 2002
  Vetura

  Mercedez benz c class 270 cdi 2002

  Shitet mercedez benz c class 270 cdi ne gjendje shm t mire Navigator t madh sedile lekur Vaj filtra

  Sarandë 2 prill 15:29
  4.000 €
 • 9 foto
  Audi Q7 3.0 TDI
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI

  Audi Q7 viti 2006. Super gjendje, mekanike, xhenerike dhe vizuale. Gati per cdo lloj prove ku te des

  Sarandë 2 prill 15:08
  13.500 €
 • 7 foto
  Shes Nderoj .Jeep cherokee Gas Benzin Viti 2004
  Vetura

  Shes Nderoj .Jeep cherokee Gas Benzin Viti 2004

  Jeep cherokee Gas Benzin viti 2004 Makina esht me dokumenta të regullta. Ne gjendje shum të mirë me

  Sarandë 2 prill 15:03
  4.300 €
 • 4 foto
  Excavator Caterpillar 320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Excavator Caterpillar 320

  SHITET EXCAVATOR CATERPILLAR 320 BL VITI 1999 ME CEKIC TE MARKES KRUP

  Sarandë 2 prill 14:53
  38.000 €
 • 5 foto
  Shitet w pasta Viti 2012 4x4.
  Vetura

  Shitet w pasta Viti 2012 4x4.

  Shitet w pasta Viti 2012 4x4 Goma 90% te Reja makina Esht full opsion.

  Sarandë 2 prill 14:46
  13.500 €
 • 4 foto
  OKAZION Shitet BMW 730
  Vetura

  OKAZION Shitet BMW 730

  Makina eshte e sapo ardhure na Gjermania me dogan edhe me letra deri me 09.07.2019 eshte full ekst

  Sarandë 2 prill 14:41
  5.400 €
 • 4 foto
  Okazion super makine.
  Vetura

  Okazion super makine.

  MB B 180 cdi automatic nentor 2005. Makina disponon liber sherbimesh. Sport paket, komanda ne timon,

  Sarandë 2 prill 14:36
  5.500 €
 • 2 foto
  VW golf 4
  Vetura

  VW golf 4

  Shitet VW golf 4 2001 me dokumentat deri ne korrik 2019 me klima

  Sarandë 2 prill 14:17
  1.200 €
 • 7 foto
  Vetur ne shitje
  Vetura

  Vetur ne shitje

  SHITET Mercedenz Benz Eclase 270 advangardi fundi i dhjetorit 2003-2004 kambio automatike e paster m

  Sarandë 2 prill 13:26
  4.500 €
 • 1 foto
  Audi a3
  Vetura

  Audi a3

  Audi a3 1.6 benzin Makina ka berre te gjitha sherbimet !!!

  Sarandë 2 prill 13:23
  1.350 €
 • 3 foto
  paisje lavazhi
  Vetura

  paisje lavazhi

  Shiten te treja bashke 100.000 leke te reja ne gjendje shume te mire.. monofaze shume ekonomike..Lav

  Sarandë 2 prill 13:22
  100.000 Lek
 • 2 foto
  BMW 318i
  Vetura

  BMW 318i

  Bmw 318i gaz bezin 1.8 cc

  Sarandë 2 prill 13:10
  3.000 €
 • 0 foto
  BMW 318 i
  Vetura

  BMW 318 i

  bmw 318i 1.8 gaz bezin

  Sarandë 2 prill 13:09
  3.000 €
 • 4 foto
  Nderrohet me makin me te madhe
  Vetura

  Nderrohet me makin me te madhe

  Nderrohet me makin me te madhe dhe diferenca e lekeve nga ana ime ! Makine esht shum e mbajtur

  Sarandë 2 prill 12:44
  1.800 €
 • 1 foto
  Clk240 okazion!!!
  Vetura

  Clk240 okazion!!!

  Okazion clk240 super makin benzingaz 100%gaz nga fabrika 191km full extra shum shum ekonomike 1muaj

  Sarandë 2 prill 12:41
  4.000 €
 • 1 foto
  Okazion???
  Vetura

  Okazion???

  Shitet mersedez benz ml 2.7 baxha xhami xhamat e zi orgjinal gomat 99% te reja mundesi ndrrimi

  Sarandë 2 prill 12:40
  4.000 €
 • 0 foto
  Shitet cls 320 naft 2008&2009
  Vetura

  Shitet cls 320 naft 2008&2009

  Shitet mercedez benc cls nafte 320 viti 2008 : 2009 baxha xhami sendilje me ngrohje +sendile elektr

  Sarandë 2 prill 12:25
  12.000 €
 • 3 foto
  Makin pune Kantin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makin pune Kantin

  SHITET! Citroen C25D Makinë punë Kantinë, në gjendje të mirë, me paisje brënda saj. Çmimi i diskutue

  Sarandë 2 prill 12:16
  3.500 €
 • 10 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  Shitet Opel Astra 1.7 cdti naft makina ne gjendje te paster si nga jasht dhe nga brenda me te gjitha

  Sarandë 2 prill 11:38
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 200td
  Vetura

  Mercedes benz 200td

  Shitet mercedes benz w124 200td portpagazh me dokumentacionin të rregullt. Nuk ka asnjë difekt xhene

  Sarandë 2 prill 11:05
  1.300 €
 • 9 foto
  Okazion Mercedes ML 270 cdi Automat 2005
  Vetura

  Okazion Mercedes ML 270 cdi Automat 2005

  Makina esht ne super gjendje Per me shum kontaktoni ne tel

  Sarandë 2 prill 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  1400 cc shum ekonomike

  Sarandë 2 prill 11:03
  1.800 €
 • 6 foto
  autobot nafte shitet nderrohet me makinemetevogel
  Vetura

  autobot nafte shitet nderrohet me makinemetevogel

  autobot12mije litra super gjendje 1 her i perdorur ne shqiperi me letra me te gjitha sherbimet perme

  Sarandë 2 prill 10:58
  15.000 €
 • 5 foto
  Shitet makina ne gjendje shum te mir.
  Vetura

  Shitet makina ne gjendje shum te mir.

  Shitet makina ne gjendje shum te mir 320 naft. Avangard. Cmimi i diskutueshem.... 0692837546

  Sarandë 2 prill 10:23
  2.700 €
 • 2 foto
  Disqe orgjinal Mercedes benz nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal Mercedes benz nr 16

  Disqet jan nr 16 I ven cdo lloj Mercedes benz Jan pa goma Cmimi 200€ Nr 0697664111

  Sarandë 2 prill 10:08
  200 €
 • 0 foto
  Corsa 1.2
  Vetura

  Corsa 1.2

  Corsa ne gjendje shume te mire. Shitet nderrohet me makine me te madhe. 1800 euro i diskuteshem.

  Sarandë 2 prill 09:32
  1.800 €
 • 4 foto
  BMW 325
  Vetura

  BMW 325

  SHITET BMW 525 SERIA 5. VITI I PRODHIMIT 1998,TARGA SHQIPTARE,NAFTE 2500 NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

  Sarandë 2 prill 09:14
  1.100 €
 • 3 foto
  Okazone
  Vetura

  Okazone

  Shitet per. Arsyje. Emgrimi

  Sarandë 2 prill 08:57
  2.000 €
 • 3 foto
  shitet golf 5 2007 1.6 benzin /gaz landi renzo
  Vetura

  shitet golf 5 2007 1.6 benzin /gaz landi renzo

  shitet golf 5 super gjendje shume pak inperdorur ne shqiperi impjanti gazit landi renzo i hedhur be

  Sarandë 2 prill 08:39
  5.500 €
 • 7 foto
  AUDI A6 OOOKAZIIIIIOOOOONNN
  Vetura

  AUDI A6 OOOKAZIIIIIOOOOONNN

  Audi A6 ne gjendje shume te mire. AUTOMAT. Xhama te zinj origjinal. Full Full OPTION. Me dokumenta t

  Sarandë 2 prill 08:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe dhe goma per Audi q7 Porche cayenne 22”
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma per Audi q7 Porche cayenne 22”

  Shes disqe Audiq7 dhe porche cayenne 22” bashke me goma hankook shume pak te perdorura sic e shihn

  Sarandë 2 prill 08:01
  600 €