Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 7 foto
  EVO
  Vetura

  EVO

  Shitet EVO!!Start and Stop. Komplet PANORAM!. Pa taks lluksi.Super gjendje me te gjitha sherbimet sh

  Sarandë 8 tetor 23:55
  9.500 €
 • 0 foto
  Mitsubishi pajero
  Vetura

  Mitsubishi pajero

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me goma te reja dhe sherbimet e bera ne dhjetor,e gatshme per

  Sarandë 7 tetor 11:34
  3.800 €
 • 1 foto
  mini eskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini eskavator komatsu pc50

  Marka: KOMATSU Modeli: PC 50 MR-2 Statusi: i mirë Rindërtuar, drenazhuar, mbrojtur Kabina, goma deri

  Sarandë 4 tetor 10:53
  2.300 €
 • 2 foto
  Sharon 6+1 OKAZION
  Vetura

  Sharon 6+1 OKAZION

  Makina esht n gjendje shum t mir me t gjitha sherbimet e bera...makina esht shum ekonomike OKAZION

  Sarandë 1 tetor 11:14
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Polo ekonomike
  Vetura

  Shitet Polo ekonomike

  Makinë në gjendje të mirë estetike dhe xhenerike. 1.2 benzinë, manual, kondicioner, goma të reja, e

  Sarandë 30 shtator 17:19
  2.400 €
 • 1 foto
  Pompe Hidrauliku Mercedes Benz C Class W203
  Autopjese dhe paisje

  Pompe Hidrauliku Mercedes Benz C Class W203

  Shitet Pomp Hidrauliku per C class W203 220 cdi viti 2002..

  Sarandë 26 shtator 18:13
  8.000 Lek
 • 11 foto
  Honda CB600F
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda CB600F

  Honda Hornet CB600F! Motorr i mirëmbajtur. 35\'000km. Dokumenta të rregullta korrik 2019-2020. Vaj d

  Sarandë 26 shtator 12:20
  2.500 €
 • 5 foto
  1.7 naft ekonomike n maximum
  Vetura

  1.7 naft ekonomike n maximum

  Makin familiare pune ekonomikee mbajtur

  Sarandë 24 shtator 18:49
  3.000 €
 • 8 foto
  Seat cordoba 1.4 16v
  Vetura

  Seat cordoba 1.4 16v

  Shitet seat cordoba 1.4 16v 2001 me documenta gusht 2020 ne gjendje te mir.

  Sarandë 24 shtator 15:28
  1.700 €
 • 0 foto
  mercedes 211
  Vetura

  mercedes 211

  Shitet makina ne gjendje super.me vetem 198000 km te verefikueshme ku te doni ju.blere te perfaqesia

  Sarandë 23 shtator 16:48
  4.200 €
 • 11 foto
  Ford fokus 1.8tdci
  Vetura

  Ford fokus 1.8tdci

  Forde Focus 1.8tdci kondicioner klima Butona ne timon limitator shpejtecie amortizator te rinjve vaj

  Sarandë 23 shtator 12:56
  2.600 €
 • 11 foto
  Mercedes benz Evo 320
  Vetura

  Mercedes benz Evo 320

  Shitet Evo super gjendje.Full option!!Start and stop.Tavan panoramik komplet.kambio automat sallon s

  Sarandë 23 shtator 10:31
  10.500 €
 • 4 foto
  Toyota jaris
  Vetura

  Toyota jaris

  Shitet ose nderoet toyota 1000cc benzin.190000km me sensor parkimi kondicioner dhe sherbimet e bera

  Sarandë 22 shtator 23:04
  2.400 €
 • 0 foto
  A class 1.4
  Vetura

  A class 1.4

  Shitet A class 1.4 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju

  Sarandë 22 shtator 12:35
  1.400 €
 • 5 foto
  Honda Jazz
  Vetura

  Honda Jazz

  Shitet honda jazz 2007... 1.4 benzin ..kambio automatike (me marsha n timon+.-) ..sherbime t bra ..v

  Sarandë 21 shtator 20:12
  3.300 €
 • 0 foto
  shitet kamiocina
  Vetura

  shitet kamiocina

  Shitet kamiocins motorr 220 nafte shume ekonomike me dopio kabine dhe me karroceri 3 meter .Dokument

  Sarandë 21 shtator 12:04
  150.000 Lek
 • 6 foto
  Okazion!!
  Vetura

  Okazion!!

  Shitet audi A2 1.2dti super ekonomik 2-3 litra harxhon ne 100 klm .. makina eshte ne gjendje shume t

  Sarandë 21 shtator 11:43
  2.800 €
 • 2 foto
  Shenje TAXI
  Autopjese dhe paisje

  Shenje TAXI

  Shenje taksie Llamba Led 2 celsa Cmimi 220€ Nr:0697664111

  Sarandë 20 shtator 18:48
  220 €
 • 6 foto
  Okazion E220
  Vetura

  Okazion E220

  Shitet E Class 220 CDI kamio manuale viti 2001 me dokumenta der ne maj 2020 Per cdo info Tel: 069357

  Sarandë 20 shtator 10:31
  300.000 Lek
 • 7 foto
  Okazion E 220 CDI
  Vetura

  Okazion E 220 CDI

  Shitet E Class 220 CDI kamio manuale viti 2001 me dokumenta der ne maj 2020 Per cdo info Tel: 069357

  Sarandë 20 shtator 09:51
  300.000 Lek
 • 4 foto
  Seat Leon
  Vetura

  Seat Leon

  Shitet Seat Leon ne gjendie shume te mire.

  Sarandë 20 shtator 08:50
  3.800 €
 • 0 foto
  Mercedes Benc E250
  Vetura

  Mercedes Benc E250

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer e mbajtur per merak .... çmimi i diskutushem

  Sarandë 19 shtator 22:32
  2.800 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz E250 Turbo
  Vetura

  Mercedes Benz E250 Turbo

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer e mbajtur per merak mund ta kontrolloni ku te doni.....cmimi i d

  Sarandë 19 shtator 21:12
  2.800 €
 • 11 foto
  SHITET AUDI A6 S line QUATTRO.
  Vetura

  SHITET AUDI A6 S line QUATTRO.

  MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE,full extra persa i perket opsioneve. cdo servuis eshte i dokumentuar ne l

  Sarandë 19 shtator 20:11
  13.350 €
 • 5 foto
  Golf 4 Okazion
  Vetura

  Golf 4 Okazion

  Golf 4, benzin 1,6 manual vit prodhimi 2002

  Sarandë 19 shtator 19:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dayang 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Dayang 125cc

  Ne gjendje te mire,vaji i ri, kilometrazhi 2338 km, nuk ka probleme teknike

  Sarandë 19 shtator 15:02
  950 €
 • 7 foto
  MERCEDEZ-BENZ 211
  Vetura

  MERCEDEZ-BENZ 211

  MAKINA KA SIGURACION TE PAGUAR PER NJE VIT. TAKSAT E MAKINES JANE TE PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT.

  Sarandë 18 shtator 20:10
  4.000 €
 • 4 foto
  Okazion E 270 look EVO 5.000 € dhe me ndrim
  Vetura

  Okazion E 270 look EVO 5.000 € dhe me ndrim

  Makina esht me t gjitha sherbimet e bera n koh kamjo te re vaj filtra motorri plus kamjo bateri te r

  Sarandë 18 shtator 17:17
  5.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj paket esp
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj paket esp

  W203 2001 me duhet paketa ne bagazh

  Sarandë 17 shtator 23:03
  50 €
 • 8 foto
  Shitet Wolsvagen Passat 5500€
  Vetura

  Shitet Wolsvagen Passat 5500€

  Shitet mjeti i sapo ardhur nga Gjermania, i targuar. Motorr 2000 ne gjende shume te mire.

  Sarandë 17 shtator 20:26
  5.500 €
 • 5 foto
  Forde focus 1.8 Tdci
  Vetura

  Forde focus 1.8 Tdci

  Forde focus 1.8tdci Makina ne gjendje shume te mire munde ta mirni ta provoni ku te doni .dokumentat

  Sarandë 16 shtator 20:46
  2 €
 • 4 foto
  Forde focus 1.8 Tdci
  Vetura

  Forde focus 1.8 Tdci

  Shitet makine ne gjendje shume te mire .

  Sarandë 16 shtator 20:26
  1 Lek
 • 0 foto
  C 200 cdi
  Vetura

  C 200 cdi

  C klas 200 cdi, 2003, manual 6+1, ekonomik. Sedilje lekure, navi, klima, etc. letra te paguara per n

  Sarandë 16 shtator 19:54
  3.800 €
 • 0 foto
  C klass 200 cdi
  Vetura

  C klass 200 cdi

  Shitet c klas 2003 avant-garde, 200 cdi nafte. Kambio manuale 6+1. Shume ekonomik. Siguracion taksa

  Sarandë 16 shtator 19:33
  3.800 €
 • 4 foto
  Okazion E 270 Look EVO 5.300 Euro Munci ndrimi
  Vetura

  Okazion E 270 Look EVO 5.300 Euro Munci ndrimi

  Shitet ose ndrohet me makin po t njejten vler lart posht diferencat... letrat ika t paguara t gjith

  Sarandë 16 shtator 18:53
  5.200 €
 • 9 foto
  Shitet passat cc
  Vetura

  Shitet passat cc

  Shitet passat cc . Per arsye personale.

  Sarandë 16 shtator 16:33
  8.000 €
 • 3 foto
  \"Shitet Audi\"
  Vetura

  \"Shitet Audi\"

  Shitet Audi i 2006 2.7 Naft Ne gjendje shum te mir Shitet per arsye mos perdorimi 0692508200

  Sarandë 14 shtator 19:55
  5.500 €
 • 0 foto
  OKAZION SHITER OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUMETE MIRE
  Vetura

  OKAZION SHITER OPEL ZAFIRA NE GJENDJE SHUMETE MIRE

  📂 Shitet : Opel Zafira 📂 Viti i prodhimit : 2001 📂 Forca motorrike : 2.0 📂 Karburanti : Nafte shume

  Sarandë 13 shtator 15:23
  2.400 €
 • 4 foto
  Mercedes benz 2.7 cdi
  Vetura

  Mercedes benz 2.7 cdi

  Shitet mercedes benz viti 2000 shum i mbajtur duket dhe ne foto cmimi me marveshje. Tag ford mercede

  Sarandë 13 shtator 13:23
  3.000 €
 • 5 foto
  E class 270 look EVO (shitet ose nderrohet)
  Vetura

  E class 270 look EVO (shitet ose nderrohet)

  Makina esht ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.Me letra.S\'ka asnje gervishje.Goma dhe disqe

  Sarandë 12 shtator 22:23
  5.800 €
 • 0 foto
  Mercedes 250 dizel
  Vetura

  Mercedes 250 dizel

  Shitet 250 ne gjendje shum te mir ..pa dokumenta.

  Sarandë 12 shtator 21:39
  650 €
 • 2 foto
  Shitet Mitsubishi Outlander
  Vetura

  Shitet Mitsubishi Outlander

  Shitet Mitsubishi Outlander Motorr 2500cc benzine & gaz ne letra. Kamio manuale. Kondicioner. Se

  Sarandë 12 shtator 17:11
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitje
  Autopjese dhe paisje

  Shitje

  Shiten disqe smarti bashk me goma 90% te reja 145/ 65 R 15. tel 0696876955

  Sarandë 12 shtator 10:42
  260 Lek
 • 4 foto
  Okazion mercedes benz2.7 cdi
  Vetura

  Okazion mercedes benz2.7 cdi

  Shitet E class 2.7 cdi ne gjendje shum te mir.cmimi me marveshje. 0686788879

  Sarandë 11 shtator 20:20
  3.000 €
 • 11 foto
  Suzuki Vitara
  Vetura

  Suzuki Vitara

  Shitet suzuki vitara 1998 i mbajtur per qef... I gatshem per cdo lloj prove ... Motor 1.6 Gaz/Benzin

  Sarandë 11 shtator 17:15
  5.000 €
 • 3 foto
  Turan Automat 2008
  Vetura

  Turan Automat 2008

  Turan Automat 2008...makina esht n gjendje shum t mir me t gjifha sherbimet e bera n koh...vaj filt

  Sarandë 10 shtator 18:55
  6.500 €
 • 0 foto
  Turan Automatik 2008
  Vetura

  Turan Automatik 2008

  Volswagen Touran automat 2008...Makina eshte n gjendje shume te mir me te gjitha sherbimet e bera n

  Sarandë 10 shtator 16:55
  6.500 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll
  Vetura

  Touran 2.0 TDI R-Line fabrike fuuullll

  Volksvagen Touran 2.0 nafte, VP fundi i 2013 , shum i shpejt dhe shum ekonomik. automat tronik ,

  Sarandë 10 shtator 12:58
  13.400 €
 • 6 foto
  Toyota Yaris 1.4 naftë. Viti 2011.
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4 naftë. Viti 2011.

  Toyota yaris 1.4 naft automat. Vit prodhimi 16.12.2010 Modeli i ri. Marsha te timoni , klima dixh

  Sarandë 10 shtator 12:46
  7.300 €
 • 4 foto
  Shitet okazion 0692635200
  Vetura

  Shitet okazion 0692635200

  Shitet golf v 1.9 tdi naft viti 2009 kilometrat 29000 mij sherbimet te bera te gjitha .

  Sarandë 10 shtator 11:57
  4.400 €