Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 0 foto
  KIA SPORTAGE-2.0 BENZINE..2007 -- 58.328 KM
  Vetura

  KIA SPORTAGE-2.0 BENZINE..2007 -- 58.328 KM

  DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2020. CMIMI I DISKUTUESHEM

  Sarandë 15 gusht 18:31
  7.000 €
 • 1 foto
  W203
  Vetura

  W203

  Mercedes Benz w203 viti 2001.baxha vaj filtra te sapo bera.ndrrohet me makin te vogel 1.4 1.5 nafte.

  Sarandë 14 gusht 19:49
  3.000 €
 • 7 foto
  OKAZION C270 SUPER GJENDJE
  Vetura

  OKAZION C270 SUPER GJENDJE

  Motor nafte 270 shum potent dhe shume ekonomik. Sallon meshini, kamio manual 6+1 marsha, perde elekt

  Sarandë 14 gusht 14:08
  3.800 €
 • 0 foto
  Ahitet golf 5 1.9 automat
  Vetura

  Ahitet golf 5 1.9 automat

  Golf 5 1.9 nafte automat cmim i diskutueshem

  Sarandë 14 gusht 12:56
  6.000 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 1.9 nafte automat
  Vetura

  Shitet golf 5 1.9 nafte automat

  Golf 5 1.9 automat cmim i diskutueshem

  Sarandë 14 gusht 12:28
  6.000 €
 • 2 foto
  Shitet Motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Motori

  Eshte me gjende shum te mir Me prov ku te deshironi E shes per arsye emigrimi.

  Sarandë 13 gusht 12:05
  3.700 €
 • 5 foto
  Mercedes E220d W213 AMG PACK
  Vetura

  Mercedes E220d W213 AMG PACK

  Unë shes Mercedesin tim i cili është në gjendje të mirë, i mirëmbajtur në Mercedes. 76,000 km 194ps

  Sarandë 12 gusht 19:23
  37.500 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz Viano 30CDI Trend.
  Vetura

  Mercedes-Benz Viano 30CDI Trend.

  ABS-ESP-Pilot-Kurs kontroll. Kompjuter bordi. CD-Navigator-Aux-radio. Drita elektrike. Pasqyra elekt

  Sarandë 11 gusht 20:12
  17.000 €
 • 4 foto
  ?AUDI A4 AUTOMAT FULL OPTIONS?
  Vetura

  ?AUDI A4 AUTOMAT FULL OPTIONS?

  SHITET AUDI A4. VITI I PRODHIMIT 09/2006 •MOTORR 2.7 TDI •KILOMETRA 224386 •KAMBIO AUTOMATIKE

  Sarandë 11 gusht 13:32
  5.850 €
 • 5 foto
  Mercedes C200 CDI Elegance 2002 2500€ Okazion
  Vetura

  Mercedes C200 CDI Elegance 2002 2500€ Okazion

  Shitet Mercedes Benz C200 CDI Elegance ne gjendje te mire pune. Viti i prodhimit 2002 .Me sallon mes

  Sarandë 11 gusht 12:28
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet benelli 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet benelli 500

  Shitet motorr benelli 500 gjendje shume te mire

  Sarandë 10 gusht 20:49
  2.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz benzin-gaz
  Vetura

  Mercedes Benz benzin-gaz

  Motor 1.8 Benzin-gas.impjanti gazit modeli fundit me paisje per lubrifikimin e valvulave.impjanti ga

  Sarandë 8 gusht 14:12
  1.800 €
 • 5 foto
  Renault Grand Scenic 1.5 dci 2007
  Vetura

  Renault Grand Scenic 1.5 dci 2007

  Shes Renault Grand Scenic 1.5 dci (105 HP) 2007. I blere ne tetor te vitit 2017 Ne Gjermani. Makin

  Sarandë 6 gusht 20:21
  6.250 €
 • 7 foto
  Golf IV 1.4 benzin
  Vetura

  Golf IV 1.4 benzin

  Makina esh shum e mbajtur, me te gjitha sherbimet e sapo bera, dokumenta der ne dhjetor, siguracion

  Sarandë 6 gusht 12:27
  1.800 €
 • 9 foto
  Vw Golf 5 GTI Gas+Benzin Fabrike 1.6 Viti 2008
  Vetura

  Vw Golf 5 GTI Gas+Benzin Fabrike 1.6 Viti 2008

  Shitet Vw Golf 5 1.6 Gas+Benzin Fabrike Viti 2008 217.000 KM Origjinale Cmimi:5000 I DISKUTUESHEM Eu

  Sarandë 5 gusht 19:45
  4.999 €
 • 11 foto
  Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike
  Vetura

  Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4500 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina Po

  Sarandë 5 gusht 19:44
  4.499 €
 • 11 foto
  Bmw X5 2005 3.0 Nafte FULL PANORAMA
  Vetura

  Bmw X5 2005 3.0 Nafte FULL PANORAMA

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Sarandë 5 gusht 19:44
  5.699 €
 • 10 foto
   Honda Civic 1.4 Benzine 2006
  Vetura

  Honda Civic 1.4 Benzine 2006

  Shitet Honda Civic 1.4 Benzine 2006 Kamio Manuale Cmimi:2800 Euro I Diskutueshem Nr Cel&Whatsapp

  Sarandë 5 gusht 19:44
  2.800 €
 • 11 foto
  C220 Avantgarde//Bluefficency Automatike 2011
  Vetura

  C220 Avantgarde//Bluefficency Automatike 2011

  Mercedes C220 Avantgarde//Bluefficency Automatike 2011 Numri i. Celularit Ose Whatsapp:+355694869825

  Sarandë 5 gusht 19:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet renault me kambio automatike
  Vetura

  Shitet renault me kambio automatike

  Makina eshte ne gjendje te mire motorike.por ka defekt ne njohjen e celesit nuk ndez makinen

  Sarandë 5 gusht 13:27
  400 Lek
 • 9 foto
  Smart 1.0 cc , nga Gjermania ????
  Vetura

  Smart 1.0 cc , nga Gjermania ????

  -Smart fortwo , i sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 . -Motorri : 1.0 benzin (pa turbo) shum ekonomik .

  Sarandë 5 gusht 11:22
  4.699 €
 • 10 foto
  Okazion ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Okazion ne gjendje shume te mire

  Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana mekanike dhe xhenerike.Cmimi pak i diskutushem Vetem t

  Sarandë 5 gusht 00:23
  3.900 €
 • 0 foto
  ndrrohet me motorr ose shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  ndrrohet me motorr ose shitet

  mazda gaz benzine 1.5 super ekonomike me letra ndrrohet me motorr 125

  Sarandë 4 gusht 16:14
  1.000 €
 • 0 foto
  Super okazion rav4
  Vetura

  Super okazion rav4

  Okazion..rav4 e 2010 ne super gjendje sport goma te reja disqe amg sport 18 makina esht 2.2naft dhe

  Sarandë 4 gusht 12:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota Auris 1.4 Automatik Nafte 08
  Vetura

  Toyota Auris 1.4 Automatik Nafte 08

  Toyota Auris motorr 1.4 nafte automatike ne gjendje shume te mire motorike ,timon full extra F1 ,se

  Sarandë 3 gusht 21:09
  6.000 €
 • 4 foto
  SHITET MERCEDES BENZ ELEGANCE C-220
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ ELEGANCE C-220

  Makina ka pasur vetëm një përdorues dhe është në gjendje mbresëlënëse. Të gjitha shërbimet i ka te k

  Sarandë 3 gusht 09:15
  3.800 €
 • 11 foto
  Shitet Ose Nderrohet Chrysler PT Cruiser
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Chrysler PT Cruiser

  Shitet Ose Nderrohet Me AUDI A4 Ose Mercedes E Clase Ose Bmw X5 Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzi

  Sarandë 1 gusht 03:53
  4.500 €
 • 8 foto
  Mercedes c 220 Avantgarde / 2006 / Automatik + Man
  Vetura

  Mercedes c 220 Avantgarde / 2006 / Automatik + Man

  Makina eshte ne gjendje pune te shkelqyer.

  Sarandë 31 korrik 11:12
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Makina eshte ne super gjendje xhama elektrik ..goma te reja me shirbime te bera e gacme per cdo loje

  Sarandë 30 korrik 15:42
  2.600 €
 • 0 foto
  SHITET W GOLF 5.
  Vetura

  SHITET W GOLF 5.

  cmim i padiskutushem.

  Sarandë 30 korrik 14:42
  4.500 €
 • 2 foto
  Shitet Audi Q7
  Vetura

  Shitet Audi Q7

  E Sapoardhur nga Amerika ne gjendje perfekte, motor 3,0 naft, esht full opsion, Eshte makin private

  Sarandë 29 korrik 23:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Toyota HiLux 2.4D
  Vetura

  Toyota HiLux 2.4D

  55,000 km ngjyrë para përshkrimin e ngjyrës metalike Ngjyra e brendshme GRAY kuti e shpejtesise udhë

  Sarandë 29 korrik 12:26
  3.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 i thjeshte
  Vetura

  Golf 5 1.9 i thjeshte

  SHITET! Golf 5 1.9 i thjeshte pa turbo (me ekonomik se te tjeret) me sedilje lekure, full option per

  Sarandë 29 korrik 10:38
  5.200 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz 220 nafte
  Vetura

  Mercedes Benz 220 nafte

  Benz 220 nafte, kamio manuale, motore i thjeshte pa turbo, goma te reja, i sapo lyer, vaj-filtra te

  Sarandë 28 korrik 11:25
  2.500 €
 • 0 foto
  BMW530
  Vetura

  BMW530

  Super bmw Gjtha sherbimet e bera Goma t reja Amortizatoret e ri Sapo e Lyer 7500€

  Sarandë 27 korrik 09:53
  7.500 €
 • 3 foto
  CB600F Honda Hornet
  Motore (mbi 50 cc)

  CB600F Honda Hornet

  Shitet motorri! CMIM 2400€. Dokumenta per 1 vit (taksa, siguracion, kolaudim). Qershor 2019-2020. Mb

  Sarandë 26 korrik 11:54
  2.400 €
 • 3 foto
  Shitet makine pa letra
  Vetura

  Shitet makine pa letra

  Shitet Golf 2 viti 1992 nafte , Super mjet per pune Bateri e re dhe vaj dhe filtra sapo nderruar M

  Sarandë 26 korrik 11:11
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 607
  Vetura

  Shitet Peugeot 607

  Shitet Peugeot 607, 2.2 HDI, viti 2003.

  Sarandë 26 korrik 09:34
  1.300 €
 • 2 foto
  OKAZION KIA 2004 AUTIMAT
  Vetura

  OKAZION KIA 2004 AUTIMAT

  Shitet kia automat me dokumenta te paguara me kater goma te reja cemimi i arsyshem ......2700€EDHE

  Sarandë 22 korrik 20:15
  2.700 €
 • 9 foto
  Shitet tojota.
  Vetura

  Shitet tojota.

  Shitet tojota .

  Sarandë 22 korrik 19:38
  2.000 €
 • 5 foto
  OKAZOION BENZ 320
  Vetura

  OKAZOION BENZ 320

  OKAZION PER PAK DITE BENZ 320 CDI MAKIN ESHT FULL EKSTRA KLIMA SALLON MESHINI SENSOR GOMA GJENDJE SU

  Sarandë 22 korrik 12:22
  1.500 €
 • 4 foto
  Jeep Cherokee benzin 2004
  Vetura

  Jeep Cherokee benzin 2004

  Ngjyre kremi, sendile meshin, ndodhet ne fshatin Livadhja,me dokumenta me te gjitha

  Sarandë 21 korrik 17:16
  8.000 €
 • 9 foto
  Shitet Jeep Cherokee benzin
  Vetura

  Shitet Jeep Cherokee benzin

  Sendile meshin , ngjyre kremi , ndodhet ne Fshatin Livadhja ( afer me saranden) me dokumenta me te g

  Sarandë 21 korrik 17:00
  8.000 €
 • 2 foto
  Corsa
  Vetura

  Corsa

  Makina eshte ne gjendje perfekte.Kambio automat.1.2 benzine motorr me zinxhir.goma te reja dhe dokum

  Sarandë 21 korrik 07:42
  2.000 €
 • 3 foto
  OPEL Zafira, Super Oferte
  Vetura

  OPEL Zafira, Super Oferte

  Shitet Opel Zafira Diesel ne gjendje shume te mire, ekonomike dhe e paster. Dokumenta te rregullta t

  Sarandë 18 korrik 22:59
  250.000 Lek
 • 3 foto
  Ford galaxy TDI 1.9
  Vetura

  Ford galaxy TDI 1.9

  Ne gjendje shum te miramortizator te rinj Goma t raja etj per info tel 0675649043

  Sarandë 18 korrik 17:26
  2.500 €
 • 1 foto
  Quadix
  Motore (mbi 50 cc)

  Quadix

  Mileage: 4000 km Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Lloji i karburantit: benzinë Transmetimi: a

  Sarandë 18 korrik 15:12
  1.800 €
 • 4 foto
  Toyota yaris
  Vetura

  Toyota yaris

  Toyota yaris ne gjendje prefekte ardhur nga zvicra para 2 muajesh.

  Sarandë 18 korrik 14:24
  7.800 €
 • 2 foto
  Chysler Sebring Nderrim me 4x4
  Vetura

  Chysler Sebring Nderrim me 4x4

  Chrysler Sebring 2700 benzin e 2003 me 90.000km ndrrohet me 4x4

  Sarandë 17 korrik 14:37
  2.800 €
 • 10 foto
  Mercede-Benz Mixto 111 CDI 8+1 Viti 2010
  Vetura

  Mercede-Benz Mixto 111 CDI 8+1 Viti 2010

  Mercedes Benz Vito - Version Mixto Eshte me i gjate dhe me i gjere se versionet e tjera. dhe brend

  Sarandë 17 korrik 13:17
  12.500 €