Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 2 foto
  CB600F Hornet 2600€
  Motore (mbi 50 cc)

  CB600F Hornet 2600€

  Shitet motorri! Ne gjendje super + dokumentacion te rregullt per brenda/jashte vendit. I shpejte, i

  Sarandë 7 korrik 11:26
  2.600 €
 • 10 foto
  Okazion BMW 520 E39 look M5 benzine+gas ekon 3900€
  Vetura

  Okazion BMW 520 E39 look M5 benzine+gas ekon 3900€

  Shitet BMW 520 look M5 benzine+gas shume ekonomike per kategorine e vet 4500 lek per 100 km gjyre b

  Sarandë 5 korrik 22:16
  3.900 €
 • 0 foto
  Audi A5 3.0 Tdi
  Vetura

  Audi A5 3.0 Tdi

  Makina eshte full option!siguracion full kasko.goma te reja.pilot automatik.distronik plus.sensor qe

  Sarandë 5 korrik 00:22
  18.000 €
 • 0 foto
  Mersedez benc c250 turbodiesel
  Vetura

  Mersedez benc c250 turbodiesel

  Shitet Mersedez benz c250 turbodiesel I gatshem per cdo lloj prove. Makina eshte ne gjendje t mirë

  Sarandë 4 korrik 21:22
  2.000 Lek
 • 4 foto
  SUZUKI GRAND VITARA 2.0
  Vetura

  SUZUKI GRAND VITARA 2.0

  makina ndodhet ne greqi korfuz eshte ne super gjendje te shkelqyer pothuajse nuk leviz fare e me 63

  Sarandë 2 korrik 00:54
  9.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Evo 220
  Vetura

  Mercedes Benz Evo 220

  Shitet Benz Evo 220 Avantgarde full viti 2007 ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e bera.

  Sarandë 28 qershor 23:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viron
  Vetura

  Viron

  shitet suzuki swift 1000 kubik eshte ne gjendej shume te mire per me shume info kontaktoni ne 069270

  Sarandë 28 qershor 22:52
  1.100 €
 • 0 foto
  Kerkoj
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj

  Kerkoj nje pjes per benc kamion

  Sarandë 28 qershor 19:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz A 170 avangarde
  Vetura

  Mercedes Benz A 170 avangarde

  E sapo ardhur nga Gjermania. Ne gjendje shume te mire. Sedilje lekure,sensore parkimi para dhe mbrap

  Sarandë 28 qershor 11:55
  5.400 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz CLS 320 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz CLS 320 CDI

  Ne gjendje shume te mire funksionale. Goma te reja Continental.

  Sarandë 28 qershor 11:54
  10.500 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz CLK200 KOMPRESSOR
  Vetura

  Mercedes-Benz CLK200 KOMPRESSOR

  me dokumenta deri 15/09/19

  Sarandë 28 qershor 11:07
  4.400 €
 • 4 foto
  Mitsubishi L200 dizel
  Vetura

  Mitsubishi L200 dizel

  Makina eshte me dokomentat e rregullta. Te gjitha sherbimet e bera nga ana xhenirike vaj filtra rryp

  Sarandë 27 qershor 21:26
  400 €
 • 3 foto
  Toyota Corolla Verso 2.2
  Vetura

  Toyota Corolla Verso 2.2

  Makina eshte ne super gjendje, dhjetor i 2006-es, vajra te saponderruara, rrip i ri i motorit, goma

  Sarandë 26 qershor 15:04
  5.650 €
 • 2 foto
  Okazionn ford galaxy
  Vetura

  Okazionn ford galaxy

  Makina esht ne gjendje shum te mir Goma te reja amortizator te rinj etj ska nevoj per asgje tel 067

  Sarandë 26 qershor 00:00
  2.500 €
 • 4 foto
  SHITET BENC C200 KOMBRESOR GAZ-BENZIN 2002
  Vetura

  SHITET BENC C200 KOMBRESOR GAZ-BENZIN 2002

  Shitet makina ne super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe nuk ka nevoj per asgje.Shum e

  Sarandë 25 qershor 13:51
  3.700 €
 • 1 foto
  Eskavator + Cekic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator + Cekic

  O&K PMS 9 viti93 me kov 1.6m3 dhe cekic krupp 1000 .ne gjendje shum te mir Pune. Cmimi i diskutu

  Sarandë 25 qershor 12:52
  25.000 €
 • 1 foto
  mini ekskavator komatsu pc50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mini ekskavator komatsu pc50

  Marchio: KOMATSU Modello: PC 50 MR-2 Stato: buono Ricondizionato, drenato, schermato Cabina, pneumat

  Sarandë 24 qershor 23:31
  2.300 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrohet Audi A6 2.0 tdi Automatike
  Vetura

  Shitet ose ndrohet Audi A6 2.0 tdi Automatike

  Shitet ose ndrohet Audi A6 2.0 tdi 2007 Automatike ne gjendje shum t mir mekanike dhe vizuale te gj

  Sarandë 24 qershor 11:42
  7.500 €
 • 5 foto
  Mercedes C200 benzin+gaz -02
  Vetura

  Mercedes C200 benzin+gaz -02

  Shitet benci ne super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asgje.me dok te prera

  Sarandë 23 qershor 23:18
  4.000 €
 • 4 foto
  124.....200
  Vetura

  124.....200

  Benci eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike letrat der ne fud vit cmimi 1000€ i diskutushe

  Sarandë 23 qershor 17:29
  1.000 €
 • 0 foto
  Transport veturash- Gjermani Shqipri
  Vetura

  Transport veturash- Gjermani Shqipri

  Bëjm trasportin e veturave prej Gjermonis per ne Shqipri Maltzi Kosovë +38345630541

  Sarandë 21 qershor 12:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET MERCEDES BENZ 410
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET MERCEDES BENZ 410

  Shitet Mercedes benc 410.Viti i prodhimit 1992 .Ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike .17

  Sarandë 20 qershor 12:37
  3.000 €
 • 5 foto
  Volvo S 60
  Vetura

  Volvo S 60

  Shitet S60 viti 2002 nafte full extra automat

  Sarandë 20 qershor 09:05
  2.200 €
 • 10 foto
  Toyota Avensis Verso Nafte 2000cc
  Vetura

  Toyota Avensis Verso Nafte 2000cc

  Nderrohet ose shitet ! 197.000 klm 4+1 2000cc Manuale Nafte Vite Prodhimi 2003

  Sarandë 18 qershor 21:24
  4.500 €
 • 12 foto
  NDROHET ME VITO
  Vetura

  NDROHET ME VITO

  TOYOTA AVENSIS VERSO ndrohet me mercedes VITO MINIVAN afersishte e njejti vite prodhimi

  Sarandë 18 qershor 19:16
  4.400 €
 • 8 foto
  NDROHET WV T4 MULTIVAN
  Vetura

  NDROHET WV T4 MULTIVAN

  TOYOTA AVENSIS VERSO 2003 D4D DIESEL 178000 Km .Ka 7 sedile ne leje eshte 4+1.Ndrohet WV T4 MULTIVA

  Sarandë 18 qershor 19:16
  4.400 €
 • 11 foto
  NDROHET ME V-CLAS ,VITO
  Vetura

  NDROHET ME V-CLAS ,VITO

  TOYOTA AVENSIS VERSO 2003 D4D DIESEL .Nga fabrika ka 7 sedile. Ne leje ka 4+1.Ndrohet me VITO miniv

  Sarandë 18 qershor 19:16
  4.400 €
 • 11 foto
  NDRROHET OSE SHITET AVENSIS VERSO
  Vetura

  NDRROHET OSE SHITET AVENSIS VERSO

  Ndrohet me ford Tourne me benzin

  Sarandë 18 qershor 19:16
  4.400 €
 • 12 foto
  NDRROHET OSE SHITET TOYOTA AVENSIS VERSO
  Vetura

  NDRROHET OSE SHITET TOYOTA AVENSIS VERSO

  TOYOTA AVENSIS VERSO shitet ose ndrohet me CADDY minivan me benzin afersishte e njejta moshe

  Sarandë 18 qershor 19:16
  4.400 €
 • 7 foto
  Ktm Duke 640
  Motore (mbi 50 cc)

  Ktm Duke 640

  Motori ne gjendje shume te mire 37000 klm Fajra Filtra Zinxhir plus Korona te sapo nderuara Me dok

  Sarandë 18 qershor 08:42
  1.500 €
 • 9 foto
  Shitet Mereces-benz
  Vetura

  Shitet Mereces-benz

  Ne gjendje shum te mir.

  Sarandë 17 qershor 20:08
  6.500 €
 • 6 foto
  Okazion!Shitet Mercedes G Clas 4*4
  Vetura

  Okazion!Shitet Mercedes G Clas 4*4

  Makina eshte shume ne gjendje!Te gjitha shërbimet te bera pa asnjë lloj problemi!Me dokumenta te pre

  Sarandë 17 qershor 11:24
  8.000 €
 • 0 foto
  Nissan Navara 2.5 dCi, Automat,Diesel, Viti 2006
  Vetura

  Nissan Navara 2.5 dCi, Automat,Diesel, Viti 2006

  Sarande: Shitet Nissan Navara Double Cab, Motor 2.5 dCi Diesel, Vit Prodhimi 2006, Kamio Automatike

  Sarandë 16 qershor 22:05
  7.500 €
 • 11 foto
  Bmw x1
  Vetura

  Bmw x1

  Bmw X1 2000 nafte Te gjitha sherbimet te bera Goma te reja Automatik Gjendje perfekte

  Sarandë 16 qershor 20:25
  17.000 €
 • 0 foto
  Kymco 150
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 150

  Gjendje te mir me 9.000 km. Pa marsha vetem me gaz. Nderohet me Smart

  Sarandë 16 qershor 19:33
  1.100 €
 • 2 foto
  124
  Vetura

  124

  Me dekumenta deri ne fund te vitit 1100€ idiskutushem

  Sarandë 16 qershor 09:44
  11.000 €
 • 3 foto
  volvo
  Vetura

  volvo

  Volvo s40 ne super gjendje gas benzin gazin te shenuar ne leje impjanti hedhur para 6 muajsh dicital

  Sarandë 14 qershor 19:32
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Fiesta
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta

  Okazion! Ford fiesta Motorri 1.1 Kamio manuale Letra të paguara deri në janar 2020 Kilometra 156 800

  Sarandë 14 qershor 14:13
  2.100 €
 • 0 foto
  Audi A5 270 naft .model s line
  Vetura

  Audi A5 270 naft .model s line

  Audi A5 viti 2009 ,me kamio automatike look s line .Disqe 20 Vetem te interesuar serioz

  Sarandë 13 qershor 19:50
  13.000 €
 • 5 foto
  ?????? Shitet Toyota Rav 4 ??????
  Vetura

  ?????? Shitet Toyota Rav 4 ??????

  SHITET TOYOTA RAV 4 MOTOR 2.2 NAFTE ME 152 000 KM ORIGJINALE E PAJISUR ME LIBRIN E VET TE SHERBIMEVE

  Sarandë 13 qershor 17:22
  8.200 €
 • 4 foto
  Mercedes B clas Automat
  Vetura

  Mercedes B clas Automat

  Shitet B clas me naft 1.9 automat sapo ardhur nga Germania gjendje fantastike cmim ocazion

  Sarandë 13 qershor 10:09
  5.300 €
 • 12 foto
  Mercedes-benz E 220 EVO Avantgarde-panorama 2010
  Vetura

  Mercedes-benz E 220 EVO Avantgarde-panorama 2010

  *Mercedes benz *E klas Avantgarde evo *Motori 220 naft *Viti 2010 *Kamjo manuale 7 marsha *Tavan pa

  Sarandë 11 qershor 19:10
  10.000 €
 • 5 foto
  Alfa romeo 33
  Vetura

  Alfa romeo 33

  Shes per pjese ose dhe per qef makina eshte super ne gjendje te mire sapo ia kam nderruar vaj filtra

  Sarandë 10 qershor 23:15
  500 Lek
 • 9 foto
  Mercedes Benz Vito Mixto 111 CDI 2010 9-vende
  Vetura

  Mercedes Benz Vito Mixto 111 CDI 2010 9-vende

  Mercedes Benz Vito - Version Mixto Eshte me i gjate dhe me i gjere se versionet e tjera. dhe brend

  Sarandë 10 qershor 21:55
  1.500.000 Lek
 • 7 foto
  A CLASS
  Vetura

  A CLASS

  A Class Vite prodhimi 2004 elegance 170 cdi kamio automatike me kondisioner ne gjendje perfekte te g

  Sarandë 9 qershor 15:58
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet makina......
  Vetura

  Shitet makina......

  Shitet per arsye personale

  Sarandë 8 qershor 20:31
  1.700 €
 • 5 foto
  SHITET OPEL VECTRA 1.6 BENZIN
  Vetura

  SHITET OPEL VECTRA 1.6 BENZIN

  SHITET OPEL VECTRA 1.6 BENZIN KM-137000 VITI-1997 PORTOBAGAZH MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTO

  Sarandë 8 qershor 19:35
  150.000 Lek
 • 0 foto
  BMW 530d
  Vetura

  BMW 530d

  Shitet bmw 530d viti 2007 full opsion. Makina ka nje vit ne shqiperi e kam blere vet ne berlin ne ko

  Sarandë 7 qershor 17:36
  8.400 €
 • 2 foto
  Okazion!Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Okazion!Shitet Peugeot 407

  Makina eshte ne super gjendje!Te gjitha serviset te bera pa asnjë lloj problemi!Gazin eka original n

  Sarandë 6 qershor 00:32
  3.000 €
 • 7 foto
  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde
  Vetura

  Mercedes benz E 270 CDI Avangarde

  Makina eshte ne gjentje shume te mire 4 goma te reja Me dokumenta te paguara per 1 vit Me klima K

  Sarandë 5 qershor 11:28
  3.200 €