Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 8 foto
  Mersedes benc evo 220
  Vetura

  Mersedes benc evo 220

  Shes mersedes benc evo 220 shum ekonomik me te gjitha sherbimet e kryera ne koh me letra te paguara

  Sarandë 22 prill 14:47
  6.500 €
 • 6 foto
  BMW 525D 2000
  Vetura

  BMW 525D 2000

  Shitet per arsye largimi nga vendi BMW 525D viti prodhimi 2000 ne gjendje mjaft te mire me dokumenta

  Sarandë 20 prill 19:53
  1.700 €
 • 11 foto
  E sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  E sapo ardhur nga Gjermania

  Sherbimet te bera ne Gjermani

  Sarandë 19 prill 23:20
  1 €
 • 6 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  Shitet sprinter Viti 2003 Motorri 2.7 naft 417 Dopio gom 6 ton ne letra. Balestra + jasteqe me ajer

  Sarandë 19 prill 21:29
  1.000.000 Lek
 • 4 foto
  SUPER OKAZION SHITET OSE NDROHET
  Vetura

  SUPER OKAZION SHITET OSE NDROHET

  3200 EURO.NAFTE 2500.FORISTRADA NUK ESHTE ME JASTEQE POR ME SUSTA DHE ME AMORTIZTOR TI RI,TAKAQE,KOK

  Sarandë 19 prill 20:41
  3.200 Lek
 • 2 foto
  E-GOLF
  Vetura

  E-GOLF

  Kilometra: 76,000 Ngjyra: gri Transmetimi: automatik Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë F

  Sarandë 19 prill 20:40
  2.000 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf V 1.4 tsi viti 2008 gt sport
  Vetura

  Volkswagen Golf V 1.4 tsi viti 2008 gt sport

  Makina eshte blere e re nga ana ime ne vitin 2008, eshte modeli 1.4 tsi me 122 kuaj fuqi, modeli gt

  Sarandë 19 prill 20:33
  7.000 €
 • 9 foto
  Benz C class 200 cdi
  Vetura

  Benz C class 200 cdi

  C class 200 Cdi makina esht ne super gjendje e ardhur nga zvicra klm origjinale mund ti kontrolloni

  Sarandë 19 prill 20:19
  10.000 €
 • 10 foto
  bmw 318 i
  Vetura

  bmw 318 i

  bmw 318 i gaz bezin 1.8 goma t reja vaj filtra t ndruara n koh shum e paster si jasht dhe brend

  Sarandë 19 prill 20:04
  2.800 Lek
 • 0 foto
  Shitet CDI 200 2005
  Vetura

  Shitet CDI 200 2005

  E class e sapo ardhur nga gjermania ,viti 2005 CDI 200 Nafte ( shume ekonomike ) Automatike te gjith

  Sarandë 19 prill 19:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes benz E 220 CDI
  Vetura

  Mercedes benz E 220 CDI

  Look AMG Disqe 17 AMG 4 Goma te reja Dokumenta te prera per 1 vit Ne gjendje shume te mire

  Sarandë 19 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  E sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  E sapo ardhur nga Gjermania

  E sapo ardhur Sherbimet te bera ne Gjermani

  Sarandë 19 prill 18:39
  4.500 €
 • 8 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Shitet Golf IV i perplasur ne krahun e pasagjerit ,, demtim ka marre me shume ne parakolp dhe fener

  Sarandë 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj makin te till
  Vetura

  Kerkoj makin te till

  kerkoj makin si kto ne foto per me shum info tel: 0685269055 wp&viber

  Sarandë 13 prill 17:24
  6 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris 1.4 Nafte
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4 Nafte

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2008 ,VETEM ME 78 OOO KM ORIGJINALE E SHOQERUAR ME LIBRIN E VET T

  Sarandë 12 prill 15:28
  6.000 €
 • 11 foto
  CDI 220 Automat
  Vetura

  CDI 220 Automat

  Shes Mercedes Benz CDI220 viti 1999 ne gjendje perfekte... Sedilje me ngrohje Baxha Drita Led Gomat

  Sarandë 12 prill 14:08
  2.800 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz C250
  Vetura

  Mercedes-Benz C250

  Mercedes-Benz C250 Nafte, Viti 1995, Xhama dhe pasqyra elektrike, A/C, Kamio manuale, Disqe alumin m

  Sarandë 12 prill 13:27
  2.200 €
 • 3 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Makina eshte ne gjendje te mir nuk ka as nje problem, eshte makin ekonomike ,letrat e paguara der n

  Sarandë 11 prill 03:26
  2.100 €
 • 6 foto
  Shes Toyota Yaris ,motor 1l, vit 2000
  Vetura

  Shes Toyota Yaris ,motor 1l, vit 2000

  Te dhenat e makines : Motor 1l , 4 porta, xhama elektrik, radio cd-dvd ekran 7 inch, teper ekonomik

  Sarandë 10 prill 13:45
  2.300 €
 • 11 foto
  ???Shitet BMW 730 D viti 2008 ????????
  Vetura

  ???Shitet BMW 730 D viti 2008 ????????

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪SHITET BMW 730 D VITI PRODHIMIT 2008 ,NAFTE,141 000 KM ORIGJINALE TE REGJISTRUARA NE LIBRIN E

  Sarandë 10 prill 00:22
  15.999 €
 • 3 foto
  Foristrad Jepp
  Vetura

  Foristrad Jepp

  Foristrad Jeep 300 Naft Dokomenta t pagura Shitet per arsye mos perndorime Gjendje perfekte

  Sarandë 9 prill 21:39
  6.200 €
 • 3 foto
  Stop majtas per furgon/minibus Renault,Nissan,Op
  Autopjese dhe paisje

  Stop majtas per furgon/minibus Renault,Nissan,Op

  Shitet stop origjinal i 2017 i paperdorur per Renault Master III, Nissan NV400, Opel Movano te vitit

  Sarandë 9 prill 12:41
  150 €
 • 5 foto
  Shitet QUAD Automatic 300cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet QUAD Automatic 300cc

  Shitet motorri ne gjendje perfect i gatshm per cdo lloj prove nuk ka nevoj per asgje. Mundsi ndrrimi

  Sarandë 8 prill 20:12
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet ose ndrrohet Vito 8+1
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet Vito 8+1

  Viti 2001 8+1 Motorr 2.200 CDI naft Me letra der ne fund dhjetor 2019 Mundesi nderrimi me makin me

  Sarandë 6 prill 21:19
  33 €
 • 1 foto
  Ekskavator Hitachi ZX50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ekskavator Hitachi ZX50

  Markë: Hitachi ZX50 Modeli: ZX 50 Numri i orëve të punës: 3521 Viti: 2009 Lloji i trupit: shasi e sh

  Sarandë 6 prill 15:11
  1.900 €
 • 1 foto
  Audi
  Autopjese dhe paisje

  Audi

  Disqe orgjinale per audi S line no 18

  Sarandë 6 prill 14:55
  400 €
 • 3 foto
  Mercedez Benz 250
  Vetura

  Mercedez Benz 250

  Shitet per arsye emigrimi Per me shum info tel: 0682372000

  Sarandë 5 prill 12:10
  1.800 €
 • 10 foto
  SHITET OSE NDERROHET+DIFERENCA
  Vetura

  SHITET OSE NDERROHET+DIFERENCA

  SHITET OSE NDERROHET.Shitet Mercedenz Benz panorama Eclase i vitit 2003 ne gjendje te persosur me gj

  Sarandë 5 prill 12:06
  5.500 €
 • 3 foto
  Yamaha tmax
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha tmax

  Motorri Super gjendje. Eshte me te gjitha dokumentat e rregullta .. te paguara deri ne mars 2020!! C

  Sarandë 5 prill 11:59
  2.600 €
 • 11 foto
  Smart 1.0 cc , nga Gjermania ????
  Vetura

  Smart 1.0 cc , nga Gjermania ????

  -Smart fortwo , i sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 . -Motorri : 1.0 benzin (pa turbo) shum ekonomik . -

  Sarandë 5 prill 11:30
  4.900 €
 • 6 foto
  Audi A3 1.6 -01 I diskutushem
  Vetura

  Audi A3 1.6 -01 I diskutushem

  Makina eshte ne gjendje te mire dhe me dokumenta te paguara per nje vit cemimi 2000 euro I diskutush

  Sarandë 4 prill 14:13
  2.000 €
 • 1 foto
  Mercedes 250 dizel
  Vetura

  Mercedes 250 dizel

  124 me kondicioner motor plastik ne gjendje Pune

  Sarandë 4 prill 12:55
  750 €
 • 5 foto
  Toyota yars
  Vetura

  Toyota yars

  Toyota yaris 1.4 naft kamio automatike shume e paster nga jasht dhe brenda .

  Sarandë 4 prill 12:51
  4.900 €
 • 3 foto
  Citroen C3 2004,cmim i diskutushem
  Vetura

  Citroen C3 2004,cmim i diskutushem

  Makina e ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir pune si xhenerike dhe motorike,me dokumentacion gj

  Sarandë 4 prill 11:53
  3.000 €
 • 5 foto
  Audi Q5 2.0 QUATTRO
  Vetura

  Audi Q5 2.0 QUATTRO

  Shitet Audi Q.5, 2.0 TDI (143 hp), Quattro. Ka bere vetem rreth 51000 km. Eshte porositur dhe blere

  Sarandë 4 prill 11:52
  32.500 €
 • 2 foto
  Citroen C3 çmim i diskutushem
  Vetura

  Citroen C3 çmim i diskutushem

  Makina ne gjendje shum te mir pune si nga ana motorike dhe nga ana xhenerike,dokumentacioni gjer ne

  Sarandë 4 prill 11:50
  3.000 €
 • 8 foto
  Okazion toyota yaris per arsye emigrimi
  Vetura

  Okazion toyota yaris per arsye emigrimi

  Shitet toyota yaris 998cc benzin shume ekonomike viti fund 2004 me te gjitha serviset e sapo bera le

  Sarandë 4 prill 11:45
  2.500 €
 • 9 foto
  Okazion per arsye emigrimi toyota
  Vetura

  Okazion per arsye emigrimi toyota

  Shitet toyota yaris 998cc benzin shume ekonomike viti fund 2004 me te gjitha serviset e sapo bera le

  Sarandë 4 prill 11:18
  2.500 €
 • 7 foto
  Mercedez-benz 220 cdi evo
  Vetura

  Mercedez-benz 220 cdi evo

  Mercedes benz 220 cdi motor evo vit prodhim 2005..Makina esht ne gjrndje shum te mir e gatcme per cd

  Sarandë 4 prill 11:07
  5.500 €
 • 8 foto
  Urgjent. Toyota yaris
  Vetura

  Urgjent. Toyota yaris

  Shitet toyota yaris per arsye emigrimi 998cc benzin shume ekonomike viti fund 2004 me te gjitha serv

  Sarandë 4 prill 11:02
  2.499 €
 • 2 foto
  MG MGF benzin
  Vetura

  MG MGF benzin

  Dokumenta ka per nie vit. Makina është gati për rrugen, për më shumë informacion, ju lutem telefonon

  Sarandë 4 prill 10:38
  1.700 €
 • 8 foto
  SUPER E PASTER. Peugeot 407 SW nga Suedia
  Vetura

  SUPER E PASTER. Peugeot 407 SW nga Suedia

  S H I T E T Peugeot 407 SW Viti: 2005. Karburanti: Benzinë. Motorri: 3.0 V6. Kambio: AUTOMATIKE. K

  Sarandë 4 prill 10:22
  2.990 €
 • 10 foto
  Mercedes E280 dizel
  Vetura

  Mercedes E280 dizel

  shitet e clas 280 i vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhu

  Sarandë 4 prill 09:59
  6.500 €
 • 3 foto
  CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92
  Vetura

  CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92

  CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92 FAP AIRDREAM SO CHIC ,-year: 2010, mileage: 63 000 km, transmission: mechan

  Sarandë 4 prill 09:44
  6.500 €
 • 10 foto
  Shitet kamioncine
  Vetura

  Shitet kamioncine

  Kamioncine ne gjendje te mire pune benz-407 viti 1982 me tonazh 3.7 ton.

  Sarandë 4 prill 09:31
  3.800 €
 • 2 foto
  Shitet ATV 300cc Automatic 2500€ dhe ndrrohet
  Vetura

  Shitet ATV 300cc Automatic 2500€ dhe ndrrohet

  Shitet ATV 2500€ mundsi nderrimi dhe me makine benzine tel 0699369324

  Sarandë 4 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda glx me grup honda supra 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda glx me grup honda supra 100cc

  Motori eshte ne gjendje te perkryer si nga skeleti edhe nga grupi.Grupi ka disa modifikime ka shum t

  Sarandë 4 prill 08:56
  380 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz C Class
  Vetura

  Mercedes Benz C Class

  C class2008 full sendiliet me ngrohie pilot automatik komanda ne timon sensor shiu, me liber sherbim

  Sarandë 4 prill 08:32
  5.850 €
 • 7 foto
  SHITET MERCEDEZ BENZ C CLASS 2008   5850 EURO
  Vetura

  SHITET MERCEDEZ BENZ C CLASS 2008 5850 EURO

  C class2008 full sendiliet me ngrohie pilot automatik komanda ne timon sensor shiu, me liber sherbim

  Sarandë 4 prill 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 SPOORT
  Vetura

  BMW X5 SPOORT

  MAKINA ESHE ME FULL EXTRTA TE BMW X5 ESHE SPORT MODEL 370HP EDHE 4.400 SHITET OSE DROHET ME AUTOMJE

  Sarandë 4 prill 08:18
  9.500 €