Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 3 foto
  CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92
  Vetura

  CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92

  CITROEN DS3 - 1.6 HDI 92 FAP AIRDREAM SO CHIC ,-year: 2010, mileage: 63 000 km, transmission: mechan

  Sarandë 4 prill 09:44
  6.500 €
 • 10 foto
  Shitet kamioncine
  Vetura

  Shitet kamioncine

  Kamioncine ne gjendje te mire pune benz-407 viti 1982 me tonazh 3.7 ton.

  Sarandë 4 prill 09:31
  3.800 €
 • 2 foto
  Shitet ATV 300cc Automatic 2500€ dhe ndrrohet
  Vetura

  Shitet ATV 300cc Automatic 2500€ dhe ndrrohet

  Shitet ATV 2500€ mundsi nderrimi dhe me makine benzine tel 0699369324

  Sarandë 4 prill 09:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Honda glx me grup honda supra 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda glx me grup honda supra 100cc

  Motori eshte ne gjendje te perkryer si nga skeleti edhe nga grupi.Grupi ka disa modifikime ka shum t

  Sarandë 4 prill 08:56
  380 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz C Class
  Vetura

  Mercedes Benz C Class

  C class2008 full sendiliet me ngrohie pilot automatik komanda ne timon sensor shiu, me liber sherbim

  Sarandë 4 prill 08:32
  5.850 €
 • 7 foto
  SHITET MERCEDEZ BENZ C CLASS 2008   5850 EURO
  Vetura

  SHITET MERCEDEZ BENZ C CLASS 2008 5850 EURO

  C class2008 full sendiliet me ngrohie pilot automatik komanda ne timon sensor shiu, me liber sherbim

  Sarandë 4 prill 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 SPOORT
  Vetura

  BMW X5 SPOORT

  MAKINA ESHE ME FULL EXTRTA TE BMW X5 ESHE SPORT MODEL 370HP EDHE 4.400 SHITET OSE DROHET ME AUTOMJE

  Sarandë 4 prill 08:18
  9.500 €
 • 5 foto
  Ndrohet ose shitet
  Vetura

  Ndrohet ose shitet

  Shitet Benz 250D Nafte ! Makina eshte full opsion , me taksa te paguara ! Me clima , 4 xhama elekt

  Sarandë 4 prill 07:53
  1.600 €
 • 6 foto
  Shitet makin e220
  Vetura

  Shitet makin e220

  Eshte e punuar 9 muaj ne Shqiperi. Eshes per arsyje emigrimi.

  Sarandë 4 prill 07:29
  10.000 €
 • 5 foto
  okazion vetem per 2 dite 1200lek Shes lupo 1000cc
  Vetura

  okazion vetem per 2 dite 1200lek Shes lupo 1000cc

  Shes lupo benzin gaz me dekumenta te paguara der 3 04 2019 me impjant digital lovati super ekonomik

  Sarandë 4 prill 06:59
  1.200 Lek
 • 7 foto
  VW Golf 5 1.4 benzin tsi viti 2007/2008
  Vetura

  VW Golf 5 1.4 benzin tsi viti 2007/2008

  vw Volkswagen golf 5 >motori 1.4 tsi benzin shum e shpejt dhe shum ekonomike > motorin e ka me

  Sarandë 4 prill 06:56
  3.800 €
 • 5 foto
  C kals 220 evo
  Vetura

  C kals 220 evo

  Shitet ose ndrohet me suv, mercedes-benz c klas 220 cdi -evo 2005. Super gjendje. 5700 euro i negoc

  Sarandë 4 prill 06:40
  5.700 €
 • 5 foto
  Audi a4 kabriole
  Vetura

  Audi a4 kabriole

  Makina esht e sapo ardhur nga Zvicra...Per me shum informacion me telefononi ne nr e telefonit falem

  Sarandë 4 prill 06:35
  5.700 €
 • 5 foto
  Nissan almera
  Vetura

  Nissan almera

  Nissan almera 1.5 naft ..manuale ..viti 2006..me armotizator te rinj dhe goma te reja Klima

  Sarandë 4 prill 06:08
  2.700 €
 • 5 foto
  OKAZION 250 automat
  Vetura

  OKAZION 250 automat

  Shitet makina eshte shum e e paster eshte me klima... automat makina eshte ne super gjendje.okazion

  Sarandë 4 prill 06:07
  2.400 €
 • 9 foto
  Okazin E clas benzin gas
  Vetura

  Okazin E clas benzin gas

  Shtitet Mercedes benc Eclas benzin-gas E 240 ardhur na gjermania me linje orgjinale ka kater muaj qe

  Sarandë 4 prill 06:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Toyota yaris
  Vetura

  Toyota yaris

  124 mij klm 1.3 benzin Viti 2007 E sapo ardhur e targuar

  Sarandë 4 prill 05:46
  5.000 €
 • 11 foto
  Shitet ML 270 CDI
  Vetura

  Shitet ML 270 CDI

  Full Option, Gjendja motorrike eshte perfekte. Ekran Navigator, Sensor Parkimi, Sediljet me lekure t

  Sarandë 4 prill 05:41
  6.500 €
 • 0 foto
  □■OKAZION■□
  Vetura

  □■OKAZION■□

  Shitet golf 4 fundi 2000 1.9 TDI shumm ekonomike , me te gjitha sherbimet e kryera.Makina disponon g

  Sarandë 4 prill 05:36
  2.000 €
 • 3 foto
  Nissan Navara dizel
  Vetura

  Nissan Navara dizel

  Dekumentat mbrone ne mars 2019 CDO sherbim I. Ber.

  Sarandë 4 prill 04:49
  8.500 €
 • 0 foto
  BMW 116
  Vetura

  BMW 116

  Arsye mos perdorimi pa letra fare

  Sarandë 4 prill 04:47
  700 €
 • 0 foto
  Shitet pa letra fare bmw
  Vetura

  Shitet pa letra fare bmw

  Vetem shitet benzin 1.6 pa letra fare ne gjendje te mir motoriike dhe xhenerike

  Sarandë 4 prill 04:47
  700 €
 • 4 foto
  L200 2009 109000klm
  Vetura

  L200 2009 109000klm

  Makina eshte blere e re ne tirane

  Sarandë 4 prill 04:40
  12.500 €
 • 8 foto
  Disqe dhe goma Mercedes Benz 16-çe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma Mercedes Benz 16-çe

  Disqe me goma. Në gjendje shumë të mirë, të ardhura nga Gjermania dhe të papunuara në Shqipëri.

  Sarandë 4 prill 04:32
  400 €
 • 5 foto
  kamion me vinc
  Kamionë

  kamion me vinc

  shitet kamion me vinc i gatshem per cdo lloj prove.cmimi i diskutushem 26000 euro

  Sarandë 4 prill 04:22
  26.000 €
 • 2 foto
  Nissan Navara SHITET Okazion
  Vetura

  Nissan Navara SHITET Okazion

  Shitet Nissan Navara viti 1998 per arsye mosperdorimi. Sarande Cmimi i diskutueshem

  Sarandë 4 prill 03:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  O&K SHITET OSE NDROHET NE NJE ME GOMA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K SHITET OSE NDROHET NE NJE ME GOMA

  o&k

  Sarandë 4 prill 03:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW Golf 4 1.4 2003 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 1.4 2003 benzin

  Golf 4 1.4 viti 2003 makina eshte ne gjendje shum te mir edhe shum ekonomike. Sallon lekure bezhe,xh

  Sarandë 4 prill 03:31
  2.300 €
 • 8 foto
  Suzuki gsxr k6 black yoshimura edition 1000 2006
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki gsxr k6 black yoshimura edition 1000 2006

  motorri eshte ne gjendje shum shum te mir nuk i mungon asnje gje. me 43 mije kil. Jepen dhurat 2 kok

  Sarandë 4 prill 03:28
  4.500 €
 • 3 foto
  Citroen C3 viti 2004 cmimi i diskutushem
  Vetura

  Citroen C3 viti 2004 cmimi i diskutushem

  Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerik,te gjitha sherbimet e kryera ne zvicer,do

  Sarandë 4 prill 03:28
  2.900 €
 • 5 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Me dokumenta te rregullta dhe me taksa t paguar deri ne Nentor. Ecen shume mire serviset te bera ne

  Sarandë 4 prill 02:43
  1.000 €
 • 5 foto
  Mercedes C220 dizel
  Vetura

  Mercedes C220 dizel

  Makina esht me liber sherbimesh per te gjitha sherbimet e bera

  Sarandë 4 prill 02:12
  6.500 €
 • 3 foto
  Citroen C3 benzin
  Vetura

  Citroen C3 benzin

  Makina eshte ne nje gjendje shum te mire motorike ashtu dhe xhenerike,e ardhur nga Zvicra dhe cdo sh

  Sarandë 4 prill 02:05
  2.900 €
 • 3 foto
  Shitet makina cmimi i diskutueshem
  Vetura

  Shitet makina cmimi i diskutueshem

  Makina eshte ne gjendje shum te mire,perdorur dhe ardhur nga Zvicra,eshte ne gjendje shum te mire mo

  Sarandë 4 prill 02:04
  2.900 €
 • 7 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Makina ne gjendje te mire 6+1. Me dokumenta te paguara.

  Sarandë 4 prill 01:55
  6.000 €
 • 7 foto
  Okazion!!!Shitet Mercedes Benz C220 cdi Viti 2007
  Vetura

  Okazion!!!Shitet Mercedes Benz C220 cdi Viti 2007

  Shitet Mercedes C220 -Automatik -Viti 2007 -Komanda Ne Timon -Sendilje Me Ngrohje -Klima Bizonale -S

  Sarandë 4 prill 01:49
  6.300 €
 • 0 foto
  Renault Megane panorama carbio 2005
  Vetura

  Renault Megane panorama carbio 2005

  reanault megane panorama carbio 2005 1.9 nafte turbo kamjo manuale 6+1 xhama elekrik disqe 17

  Sarandë 4 prill 01:27
  3.500 €
 • 0 foto
  Honda transalp
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda transalp

  shitet honda transalp 650 ne gjendje mesatare.motorieshte me dokumenta.ndodhet ne sarande.jo telefon

  Sarandë 4 prill 00:46
  1.200 €
 • 7 foto
  C270
  Vetura

  C270

  Shitet mercedez c270 viti 2001.Makina esht ne gjendje te mir vajra filtra kambjo motorr te sapo nder

  Sarandë 4 prill 00:20
  3.300 €
 • 3 foto
  mercedes benz E200
  Vetura

  mercedes benz E200

  shitet mercedes E200 nafte . per me shum tel cmim i diskutueshem

  Sarandë 3 prill 23:51
  2.300 €
 • 4 foto
  Shitet Citroen c2 kabrio
  Vetura

  Shitet Citroen c2 kabrio

  Makine citroen pluriel viti 2003-2004.Me kamio automatike.Makine ne gjendje perfekte..Cmimi 2500 eur

  Sarandë 3 prill 23:48
  2.500 €
 • 5 foto
  Mercedes~bens,e220 dizel
  Vetura

  Mercedes~bens,e220 dizel

  Eshte 9muaj e perdorur ne Shqiperi. E shes per arsyje emigrimi.

  Sarandë 3 prill 23:36
  9.000 €
 • 1 foto
  Motor 500cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor 500cc

  Aprillia 500 cc bateri e re n qesk akoma frena t rea n gjendje sh t Mir letrat t paguara deri korri

  Sarandë 3 prill 23:16
  1.000 €
 • 0 foto
  Makin evo
  Vetura

  Makin evo

  Shes benz evo viti 2009 me 157000 km me dokumenta taksi dhe me licens taksi nga bashkia sarandeme te

  Sarandë 3 prill 22:44
  1 €
 • 8 foto
  Shitet skrep 7000€
  Kamionë

  Shitet skrep 7000€

  Shitet skrep ne gjendje perfekte me the gjitha sherbimet the bera

  Sarandë 3 prill 22:30
  7.000 €
 • 6 foto
  VW Golf IV benzin+gaz
  Vetura

  VW Golf IV benzin+gaz

  Shitet Golf IV 1.4 Benzin-Gas Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike. Gomat i ka te 4 te r

  Sarandë 3 prill 21:34
  2.400 €
 • 0 foto
  Trailer
  Kamionë

  Trailer

  Ne gjendje pune shum te mir.vetem te interesuarit. Nuk jam pa buk

  Sarandë 3 prill 21:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION SHITET BENZ SLLON.BENZIN GAZ.AUTOMAT.280.
  Vetura

  OKAZION SHITET BENZ SLLON.BENZIN GAZ.AUTOMAT.280.

  OKAZION SHITET.BENZ SLLON 280.BENZIN GAZ AUTOMAT.ME LETRA.MAKINA SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI.ESH

  Sarandë 3 prill 21:06
  2.500 €
 • 7 foto
  Shite Mercdes Benz c220
  Vetura

  Shite Mercdes Benz c220

  Shitet makina e sapo ardhur nga gjermania me letra dogan te paguar ne gjendje shum te mir nuk ka nev

  Sarandë 3 prill 20:32
  5.700 €
 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  Ndrrohet benz mercedes sllon motorr 300 viti i prodhimit 1995. Makina eshte ne gjendje perfekte si n

  Sarandë 3 prill 20:31
  20.000 Lek