Automjete
Sarandë

Automjete në shitje në Sarandë

 • 5 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  Ndrrohet benz mercedes sllon motorr 300 viti i prodhimit 1995. Makina eshte ne gjendje perfekte si n

  Sarandë 3 prill 20:31
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Benz e 270
  Vetura

  Benz e 270

  Shitet ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te regullta sherbime te sapobera pa asnje problem ... pe

  Sarandë 3 prill 19:36
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet mercedez-benz A170
  Vetura

  Shitet mercedez-benz A170

  Shitet mercedez benz A170 shum ekonomik me sherbime te bera vaj filtra te sapo nderruar goma 70 perq

  Sarandë 3 prill 19:12
  2.300 €
 • 3 foto
  shitet makin Bwv
  Vetura

  shitet makin Bwv

  shes makin Bwv x drive ne gjendje shum te mir shitet per arsye mos perdorimi

  Sarandë 3 prill 19:08
  8 €
 • 2 foto
  VW Golf 6 benzin
  Vetura

  VW Golf 6 benzin

  Shitet golf 6 2009 1.4 benzin manual super gjendje mundsi nderrimi vetem whats app

  Sarandë 3 prill 19:04
  7.000 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz 200 Kompressor
  Vetura

  Mercedes-Benz 200 Kompressor

  clk 200 compressor benzin

  Sarandë 3 prill 18:55
  5.500 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz CLK 200 Kompressor
  Vetura

  Mercedes-Benz CLK 200 Kompressor

  Mercedes-Benz CLK 200 Kompressor

  Sarandë 3 prill 18:55
  5.500 €
 • 3 foto
  Renault megane 2005 carbio
  Vetura

  Renault megane 2005 carbio

  renault karbio 1.9 nafte turbo vit prodhimi 2005 kambio manuale 6+1 ngjyra gri mat disqe 17 go

  Sarandë 3 prill 18:53
  3.500 €
 • 0 foto
  Shes kabrio
  Vetura

  Shes kabrio

  Makina eshte mrregu, me dokumenta.

  Sarandë 3 prill 18:48
  1.800 €
 • 1 foto
  Shes makina
  Vetura

  Shes makina

  Makina gati për të cfare do lloj prove. Me dokumenta.

  Sarandë 3 prill 18:48
  1.700 €
 • 3 foto
  Bmw GS 1200
  Motore (mbi 50 cc)

  Bmw GS 1200

  PA Dokumenta Per qarkullim ose per pjes

  Sarandë 3 prill 18:37
  3.000 €
 • 5 foto
  Opel astra 1.7 dizel
  Vetura

  Opel astra 1.7 dizel

  Makina eshte ne gjendje shum te mir pranohet cdo lloj kontrolli shum ikonomike ...mundesi ndrimi me

  Sarandë 3 prill 18:34
  2.500 €
 • 4 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi A6 viti 2002, nafte 250,xhama elektrik,kseno,kasetofon me ekran,goma te reja,sherbime te kryera

  Sarandë 3 prill 17:38
  2.500 €
 • 6 foto
  Alfa Romeo Spider 2.0 16V
  Vetura

  Alfa Romeo Spider 2.0 16V

  Disqe alumini, klima , sedile sportive momo, timon druri! Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme

  Sarandë 3 prill 17:15
  2.100 €
 • 10 foto
  Okazion!!!! Mitsubishi Space Star
  Vetura

  Okazion!!!! Mitsubishi Space Star

  1.9 diesel ,Ekonomik rreth 5.5l/100km , letrat+siguracion deri 10.02.2019,4 goma dimri dhurate perve

  Sarandë 3 prill 16:58
  2.200 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ W203 - 270CDI - VITI 2005
  Vetura

  MERCEDES BENZ W203 - 270CDI - VITI 2005

  ☞ MERCEDES BENZ W203 • 270CDI • VITI PRODHIMI 2005 🔛🔝🚘OKAZIONN • SUPER MAKINE 👍 🌍SAPO ARDHU

  Sarandë 3 prill 16:42
  5.500 €
 • 3 foto
  BMW 1997 1200€
  Vetura

  BMW 1997 1200€

  Dokumenta nie vit

  Sarandë 3 prill 16:37
  1.200 €
 • 1 foto
  Remault Megane kabrio 1600€
  Vetura

  Remault Megane kabrio 1600€

  Dokumenta deri maj 2019

  Sarandë 3 prill 16:37
  1.600 €
 • 2 foto
  BMW X5 M5
  Vetura

  BMW X5 M5

  Benzin -gas 4400 kubik 350 kuaj fuqi

  Sarandë 3 prill 16:04
  8.000 €
 • 1 foto
  VW Golf benzin
  Vetura

  VW Golf benzin

  ......

  Sarandë 3 prill 15:54
  2.200 €
 • 11 foto
  Peugeot 306 Carbiolet
  Vetura

  Peugeot 306 Carbiolet

  Peugeot 306 carbiolet 2001 ne gjendje shume te mire motorrike . Amortizator Blistein te verdhe disqe

  Sarandë 3 prill 15:53
  1.500 €
 • 4 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike ka motorr teper te fuqishem . Makina eshte

  Sarandë 3 prill 15:16
  180.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz C220 2001
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 2001

  OKAAZION... Shitet Mercedes-Benz C220 ,vitprodhim 2001,ne gjendje shume te mire pune,me servise te b

  Sarandë 3 prill 14:14
  3.400 €
 • 4 foto
  OOOOKAZION
  Vetura

  OOOOKAZION

  OOOOKAZION SHITET M-BENZ C220 2001,NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE,ME TE GJITHA SERVISET E BERA NE GRE

  Sarandë 3 prill 14:14
  3.400 €
 • 5 foto
  Toyota me karoceri
  Vetura

  Toyota me karoceri

  Makina ne gjendje shume të mirë.Te gjitha shërbimet i janë bërë.Me dukomenta të paguara deri më 29 d

  Sarandë 3 prill 14:03
  3.800 €
 • 2 foto
  Fiat punto 1.2 benzin. Manual 6+1. SHUME EKONOMIK
  Vetura

  Fiat punto 1.2 benzin. Manual 6+1. SHUME EKONOMIK

  Ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e sapo bera, me letra te paguara per 1 vit.

  Sarandë 3 prill 13:54
  1.499 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi per mb 203
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per mb 203

  Shes selektor marshash per 211&203 2006 dhe xhamat e portave mbrapa + trrekencat+ xhamin kryesor

  Sarandë 3 prill 13:38
  1 Lek
 • 2 foto
  SUPER MERCEDES BENZ 1117VITI 95 I papunuar ??
  Kamionë

  SUPER MERCEDES BENZ 1117VITI 95 I papunuar ??

  Super MERCEDES BENZ 1117 viti 95 gabin te madhe me krevate shum komod TE GJITHA SHERBIMET TE KRYER G

  Sarandë 3 prill 12:43
  4.500 €
 • 1 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Shitet benz 250 ne gjendje shum t mir motorike makina ka disa te gervishtura nga jasht na brenda esh

  Sarandë 3 prill 12:32
  600 Lek
 • 8 foto
  Shitet Bmw 320 Nafte
  Vetura

  Shitet Bmw 320 Nafte

  Shitet Bmw 320 fund viti 2003 shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire xhenerike, shitet per ars

  Sarandë 3 prill 12:22
  3.000 €
 • 9 foto
  Mercedes-benz E270 CDI AVANTGARDE
  Vetura

  Mercedes-benz E270 CDI AVANTGARDE

  Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Me sherbime te sapo bera jasht shtetit. Goma te rej

  Sarandë 3 prill 12:11
  5.500 €
 • 9 foto
  SHITET VETURA 2012
  Vetura

  SHITET VETURA 2012

  Shitet Chevrolet Spark LS, viti i prodhimit 2012, 1000cc, benzine gaz, impiant gazi origjinal nga fa

  Sarandë 3 prill 12:06
  5.000 €
 • 6 foto
  Suzuki BURGMAN EXECUTIVE 2014
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki BURGMAN EXECUTIVE 2014

  Suzuki burgman executive 200cc. Super gjedje. Si i ri. Me 9000 kilometra. Goma te reja. SHerbimet te

  Sarandë 3 prill 12:04
  2.600 €
 • 8 foto
  BENZC 220 CDI ELEGANC 2005 EURO 4 GJEEMANIA
  Vetura

  BENZC 220 CDI ELEGANC 2005 EURO 4 GJEEMANIA

  benz

  Sarandë 3 prill 11:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel astra 1.7 dizel
  Vetura

  Opel astra 1.7 dizel

  Makina eshte ne gjendje shum te mir mundesi ndrimi me folistrad diferenca nga mua

  Sarandë 3 prill 11:55
  2.000 €
 • 3 foto
  Shitet T Max 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet T Max 500

  Motorri eshte Me dokumenta te rregullta!! Dhe me te gjitha serviset e bera . Te nderruara disk freks

  Sarandë 3 prill 11:52
  2.700 €
 • 11 foto
  Shes nercedes-benz
  Vetura

  Shes nercedes-benz

  Shitet mecedes-benz prodhim i viti 2007.Transmetuesi është automatik.Makina është në gjendje të rreg

  Sarandë 3 prill 11:38
  6.800 €
 • 11 foto
  Mercedes B200 benzin
  Vetura

  Mercedes B200 benzin

  Shitet per arsyje emigrimi 0596873333

  Sarandë 3 prill 11:33
  6.800 €
 • 3 foto
  shitet audi
  Vetura

  shitet audi

  shes audi a4 i 2009 ne gjendje te shkelqyer .2000 tdi naft.per me shum kontaktoni ne tel 0673330337.

  Sarandë 3 prill 11:32
  10.500 €
 • 9 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Viti i prodhimit 1997 . 2.5 diesel. Shitet per arsye mosperdorimi. Gjendje perfekte. Nr. Tel : 06820

  Sarandë 3 prill 11:21
  5.000 €
 • 0 foto
   Benc 220 cdi
  Vetura

  Benc 220 cdi

  Shes Benz 220 cdi ne gjendje shum te mire I gatshem per cdo prove te interesuarit te kontaktojne 069

  Sarandë 3 prill 10:55
  3.000 €
 • 2 foto
  Yamaha xt
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha xt

  Shitet motorri pa dokumenta

  Sarandë 3 prill 10:54
  1.200 €
 • 4 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE . FULL. VIT 05 . AUTOMAT TRONIK SEDILJE ME NGROHJE. KLIMA . XHAMA ELKTRIK

  Sarandë 3 prill 10:37
  5.300 €
 • 4 foto
  Toyota rav 4
  Vetura

  Toyota rav 4

  TOYOTA RAV 4. EDISHEN . 2.2 DISEL . AUTOMAT FULL FULL E ARDHUR NGA GJERMANIA . 12O MIJ KLM OR

  Sarandë 3 prill 10:37
  15.000 €
 • 4 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Me te gjitha sherbimet te bera e gacme per cfardolloj prove

  Sarandë 3 prill 10:22
  5.700 €
 • 3 foto
  Ndrrohet
  Vetura

  Ndrrohet

  Ndrrohet benz mercedes sllon motorr 300 viti i prodhimit 1995. Makina eshte ne gjendje perfekte si n

  Sarandë 3 prill 10:10
  1.500 €
 • 2 foto
  Nissan Navara dizel
  Vetura

  Nissan Navara dizel

  Nissan Navara 2.5 naft viti 2004 4porta Cmimi pak i diskutueshem

  Sarandë 3 prill 09:56
  6.500 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedez-Benz Elegance 210
  Vetura

  Shitet Mercedez-Benz Elegance 210

  Mercedez Benz- Elegance tip 210 
 Viti i prodhimit: Nëntor 1997
 Kubik 2497

  Sarandë 3 prill 09:49
  240.000 Lek
 • 2 foto
  Dayang
  Motore (mbi 50 cc)

  Dayang

  Shitet dayang me letra 450 mij leke

  Sarandë 3 prill 09:33
  450 Lek
 • 2 foto
  Me letra te paguara....tipi i ri,,,me cip
  Motore (mbi 50 cc)

  Me letra te paguara....tipi i ri,,,me cip

  Shitet piagio liberty me letra te regullta per 1 vit

  Sarandë 3 prill 09:25
  600 €