Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Goma. 285. 45. 22 ..& ..285. 35. 22
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 285. 45. 22 ..& ..285. 35. 22

  Goma te reja dhe te perdorura

  Tiranë Sot, 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 185. 65. 15. Brgjiston. Mishelin continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 185. 65. 15. Brgjiston. Mishelin continental

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Sot, 13:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KIA SORENTO VITI 2011 AUTOMATIKE ... OKAZION
  Vetura

  KIA SORENTO VITI 2011 AUTOMATIKE ... OKAZION

  Kia sorento Automat 7 vendeshe Viti 2011 Nafte 146.282 km Super gjendje Dokumentat e paguara

  Tiranë Sot, 13:39
  9.000 €
 • 11 foto
  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO
  Vetura

  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO

  AUDI S4,3.0 TFSI (410PS),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE

  Tiranë Sot, 13:39
  19.999 €
 • 0 foto
  Goma. Te reja. 255 35 20 . & 275. 35 20.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja. 255 35 20 . & 275. 35 20.

  Goma te reja.

  Tiranë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Pirelli. 245. 40. 20 viti 2016.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Pirelli. 245. 40. 20 viti 2016.

  Goma t po thuajse te reja

  Tiranë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 305 30 19 Mishelin. 295 30 19 brigjiston
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 305 30 19 Mishelin. 295 30 19 brigjiston

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Sot, 13:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOMA GLE CUPE 275 45 21 DHE 315 40 21 PIRELL
  Autopjese dhe paisje

  GOMA GLE CUPE 275 45 21 DHE 315 40 21 PIRELL

  goma te 4 stinet pirelli

  Tiranë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 235 55 18 brigjisto
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 55 18 brigjisto

  4 goma brigjiston

  Tiranë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 GOMA. 295 35. 20. MISHELIN..
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA. 295 35. 20. MISHELIN..

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Sot, 13:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma 215 50 17 4 stinet
  Autopjese dhe paisje

  goma 215 50 17 4 stinet

  goma

  Tiranë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Dunlop. 285. 30. 21. Viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Dunlop. 285. 30. 21. Viti 2016

  Goma dunlop.

  Tiranë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Pirelli. 255. 45 19. Te 4 ne nje lule.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Pirelli. 255. 45 19. Te 4 ne nje lule.

  Goma te ardhura. Nga zvicrra

  Tiranë Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION Shitet ose nderrohet CLS 320
  Vetura

  OKAZION Shitet ose nderrohet CLS 320

  Shit per arsye mosperdorini. Cls 320 ne super gjendje, full options me sedilje me ngrohje, sensor pa

  Tiranë Sot, 13:37
  9.000 €
 • 3 foto
  AUDI A4 2.0 TDI MANUAL I SAPOTARGUAR SUPER OKAZION
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI MANUAL I SAPOTARGUAR SUPER OKAZION

  AUDI A4 2.0 TDI MANUAL ME LETRA TE BERA DERI NE SHKURT TE VITIT TJETER 216.000 KM VITI 2007

  Tiranë Sot, 13:36
  5.000 €
 • 6 foto
  FORD C MAX GHIA FULL OKAZIONN
  Vetura

  FORD C MAX GHIA FULL OKAZIONN

  Shitet Ford C-max 1.8 Nafte full ne gjendje super si estetike xhenerike dhe motorrike . ●156.000 k

  Tiranë Sot, 13:36
  3.850 €
 • 0 foto
  4. Goma. 215. 35. 19. Tojo japan. 2017. 95 %
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 215. 35. 19. Tojo japan. 2017. 95 %

  Gomat te 4 ne nje lule. 95 %

  Tiranë Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. 275. 50. 20. Mishelin.
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 275. 50. 20. Mishelin.

  Gomat te katra ne nje lule

  Tiranë Sot, 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma PIRELLI 255 45 20 VITI 2018  90%
  Autopjese dhe paisje

  Goma PIRELLI 255 45 20 VITI 2018 90%

  goma 90 % te 4 ne nje lule

  Tiranë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA
  Vetura

  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA

  CITROEN C5 VITI 2007 AUTOMAT 2.0 NAFTE ME TARGA SUPER FULL

  Tiranë Sot, 13:35
  3.500 €
 • 0 foto
  4. Disqe Goma. Benz. Ml.  255. 50. 19. ..viti. 15
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe Goma. Benz. Ml. 255. 50. 19. ..viti. 15

  Goma te katra ne nje lule

  Tiranë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 315. 25. 23. Dunlop viti. 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 315. 25. 23. Dunlop viti. 2017

  Goma. Te ardhura nga zvicrra

  Tiranë Sot, 13:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touareg - Exclusive Edition
  Vetura

  VW Touareg - Exclusive Edition

  makina eshte ne gjendje shume te mure me te gjitha sherbimet e bera ne kohe. Eshte Full Option. E ga

  Tiranë Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 215. 65. 16. Te 4 ne nje lule
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 215. 65. 16. Te 4 ne nje lule

  Goma.

  Tiranë Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2. Goma. Kamjoncin 8. 17.5. Goodyer
  Autopjese dhe paisje

  2. Goma. Kamjoncin 8. 17.5. Goodyer

  Goma t. 90 %

  Tiranë Sot, 13:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 ..OKAZION
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 ..OKAZION

  OPEL ZAFIRA 1.9 TDI 7 VENDESHE VITI 2005 217.000 KM

  Tiranë Sot, 13:33
  3.700 €
 • 11 foto
  Tiguan 2009 2.0 Nafte Automatik
  Vetura

  Tiguan 2009 2.0 Nafte Automatik

  VW Tiguan HighLine 2009 Full Option. Automatik 2.0 Nafte. Ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe vizua

  Tiranë Sot, 13:33
  10.500 €
 • 3 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL
  Vetura

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMATIK BENZIN - GAZ VITI 2001 ME TARGA DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA

  Tiranë Sot, 13:33
  2.700 €
 • 0 foto
  Goma. Te reja. 205. 55. 16.  Viti 2018. Altenzo
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja. 205. 55. 16. Viti 2018. Altenzo

  Goma te reja. 2018

  Tiranë Sot, 13:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 ose 4 Goma 205-55-17
  Autopjese dhe paisje

  2 ose 4 Goma 205-55-17

  Gomat te katra ne nje lule

  Tiranë Sot, 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 205 70 15. C . Brigjiston
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 205 70 15. C . Brigjiston

  Gomat 80 %

  Tiranë Sot, 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 GOMA 255 55 19 GUDJER .
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA 255 55 19 GUDJER .

  Gomat 85%

  Tiranë Sot, 13:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDEZ BENZ C200 MOTORR EVO ME MARSHE 6+1
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ C200 MOTORR EVO ME MARSHE 6+1

  Mercedez benz C200 cdi me motorr eco Me marshe 6+1 Nafte E zeze Super gjendje Me targa e dokum

  Tiranë Sot, 13:31
  3.500 €
 • 0 foto
  Goma. Te reja. 275. 40. 20. Altenzo. Australiane
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja. 275. 40. 20. Altenzo. Australiane

  Goma te reja. 2017

  Tiranë Sot, 13:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4. GOMA 245 -50 - 18 DUNLOP SPORT
  Autopjese dhe paisje

  4. GOMA 245 -50 - 18 DUNLOP SPORT

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Sot, 13:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOMA 225 35 19 PARA 255 30 19 MRAPA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 225 35 19 PARA 255 30 19 MRAPA

  goma 90 %

  Tiranë Sot, 13:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 305 30 19 pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma 305 30 19 pirelli

  2 goma

  Tiranë Sot, 13:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 I SAPO TARGUAR...OKAZION
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ E200 V.2010 I SAPO TARGUAR...OKAZION

  MERCEDEZ BENZ E200 VITI 2010 205.000 KM I SAPOTARGUAR AUTOMATIK

  Tiranë Sot, 13:30
  13.500 €
 • 2 foto
  MAZDA CX-5 VITI 2014
  Vetura

  MAZDA CX-5 VITI 2014

  MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 39.000 MANUAL 2.0 BENZIN I SAPOTARGUAR

  Tiranë Sot, 13:30
  15.000 €
 • 5 foto
  MAKINA ME QERA
  Vetura

  MAKINA ME QERA

  Ne floten ton do gjeni makina super te mira edhe me cmime shum te lira ne krahesim me tregun.

  Tiranë Sot, 13:30
  50 €
 • 1 foto
  4. Goma. 265. 45. 20. Hankok. Continental
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 265. 45. 20. Hankok. Continental

  Goma.

  Tiranë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAKİNA ME QERA
  Vetura

  MAKİNA ME QERA

  NE JU OFROJME MAKINA ME CMIME ME KONKURUSE NE TREG.FORISTRADA NGA TE GJITHA LOJET. BMW X6 BMW X5 PO

  Tiranë Sot, 13:29
  40 €
 • 0 foto
  Goma. 245 50 18 RSC . Pirelli.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 245 50 18 RSC . Pirelli.

  Goma pirellli. Te 4 ne nje lule

  Tiranë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION
  Vetura

  MAZDA 6 VITI 2007 I SAPOTARGUAR... OKAZION

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER .

  Tiranë Sot, 13:29
  3.800 €
 • 0 foto
  Makina me qira per brenda dhe jasht vendit
  Vetura

  Makina me qira per brenda dhe jasht vendit

  Ofrojme makina me qira per brenda dhe jasht shqiperise. Makina te vitprodhimeve 2014-2015-2016 ekono

  Tiranë Sot, 13:29
  1 €
 • 5 foto
  MAKINA ME QERA
  Vetura

  MAKINA ME QERA

  KOMPANÄ°A JONE OFRON MAKÄ°NA ME QERA ME ÇMIME ME KONKURUSE .NE DISPONOJME TE GJITHA LLOJET E FORISTR

  Tiranë Sot, 13:29
  40 €
 • 1 foto
  Goma. Rreli.  245 75 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Rreli. 245 75 16

  Gomat te reja. Te 2017

  Tiranë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma Pirelli 255 50 20 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli 255 50 20 viti 2017

  2 goma

  Tiranë Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma te reja 205 60 16
  Autopjese dhe paisje

  goma te reja 205 60 16

  goma te reja te gjithe nr

  Tiranë Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 285 40 21 continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 285 40 21 continental

  Goma

  Tiranë Sot, 13:28
  Me Marrveshje