Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 9 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007

  FAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLL

  Tiranë Dje, 23:38
  5.600 €
 • 11 foto
  SHES MERCEDES 220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE FULL
  Vetura

  SHES MERCEDES 220 CDI AUTOMATIK AVANGARDE FULL

  Motori (cm³) 2200 cc Informacioni i motorit PERFEKT MOTORR KAMIO 150 PS Fuqia e motorit (h / p) 150

  Tiranë Dje, 23:37
  4.900 €
 • 11 foto
  Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI
  Vetura

  Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI

  OKAZION Shitet Smart Forfour Forca Motorrike: 1.5 CDI (I e kuqe) 3 pistona Euro 4 Kambio: Manuale K

  Tiranë Dje, 23:35
  3.500 €
 • 4 foto
  Okazionnnn E klase 220 cdi
  Vetura

  Okazionnnn E klase 220 cdi

  Shitet e klas 220cdi kamio automat makina esht ne gjendje te mire me letra ka ca gervishtje shitet 3

  Tiranë Dje, 23:34
  3.500 €
 • 8 foto
  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km
  Vetura

  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km

  TOYOTA IQ , KAMBIO AUTOMATIKE , VITI 2009 ✅ MOTORR 1.0 BENZINE , 117.000 KM ME LIBER SHERBIMESH âœ

  Tiranë Dje, 23:33
  5.490 €
 • 9 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIKE 2014 1.6 NAFTE FULL OPTION

  12.900 EURO ‼️‼️‼️ VW GOLF 7 🚘 VITI 2014 ✅ MOTORR 1.6 TDI ( NAFTE ) BLUEMOTION-TECHNOL

  Tiranë Dje, 23:33
  12.900 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4 K.AUTOMATIKE 2007, 2.0 BENZIN 8200 EUR
  Vetura

  TOYOTA RAV4 K.AUTOMATIKE 2007, 2.0 BENZIN 8200 EUR

  TOYOTA RAV4 🚘 KAMBIO AUTOMATIKE ✅ VITI 2007 ✅ MOTORR 2.0 BENZINE ( E PERSHTATSHME PER IMPIANT GA

  Tiranë Dje, 23:33
  8.200 €
 • 9 foto
  Toyota Yaris 2012 Me 4 Porta 1.3 Benzin + Gaz
  Vetura

  Toyota Yaris 2012 Me 4 Porta 1.3 Benzin + Gaz

  7500 EURO ‼️🚘 TOYOTA YARIS MODEL 2012 , MOTORR 1.3 BENZINE + IMPIANT GAZI ( TARTARINI ) TE MONTU

  Tiranë Dje, 23:33
  7.500 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Dje, 23:33
  6.900 €
 • 4 foto
  fiat punto evo 1.3naft panoramik super ekonomike
  Vetura

  fiat punto evo 1.3naft panoramik super ekonomike

  fiat punto evo 1.3naft panoramik super gjendje si nga ana teknike mekanike dhe nga ana vizuale dhe f

  Tiranë Dje, 23:33
  5.800 €
 • 9 foto
  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE ME DOGANE? 3500 EURO
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE ME DOGANE? 3500 EURO

  OPEL ASTRA 🚘 MODEL 2006 ✅ MOTORR 1.7 NAFTE ( SHUM EKONOMIK ) ✅ 176.000 KM ME LIBER EDHE SHERBIME

  Tiranë Dje, 23:32
  3.500 €
 • 11 foto
  FIAT 500?2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km
  Vetura

  FIAT 500?2011,AUTOMATIKE.900 CC BENZINE 94.000 km

  FIAT 500 🚘 VITI FUNDI 2011 ✅ MOTORR 900 KUBIK BENZINE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE DHE MARSHE NE TIMON âœ

  Tiranë Dje, 23:32
  5.900 €
 • 11 foto
  Lancia Flavia.2.4.Automat.Cabrio.12.??
  Vetura

  Lancia Flavia.2.4.Automat.Cabrio.12.??

  LANCIA FLAVIA.2.4.AUTOMAT CABRIO 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Viti. 22/08/2012 Cmimi:11.900 Euro

  Tiranë Dje, 23:32
  11.900 €
 • 10 foto
  TOYOTA RAV4? ME DOGANE, 2.2 NAFTE , 2006
  Vetura

  TOYOTA RAV4? ME DOGANE, 2.2 NAFTE , 2006

  TOYOTA RAV4 🚘 VITI DHJETOR 2006 ✅ MOTORR 2.2 NAFTE ( D-4D) 4X4 ✅ 157.000 KM ME LIBER SHERBIMESH

  Tiranë Dje, 23:32
  6.990 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4 ?2010, NAFTE ,AUTOMATIKE ME DOGANE
  Vetura

  TOYOTA RAV4 ?2010, NAFTE ,AUTOMATIKE ME DOGANE

  TOYOTA RAV4 , VITI 2010 ✅ 164.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME ME LIBER SHERBIMESH ✅ KAMBIO AU

  Tiranë Dje, 23:32
  11.990 €
 • 10 foto
  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE
  Vetura

  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE

  AUDI A6 QUATTRO 🚘 MOTORR 3.0 TDI ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONI

  Tiranë Dje, 23:32
  5.990 €
 • 9 foto
  SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?
  Vetura

  SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?

  SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIG

  Tiranë Dje, 23:32
  8.200 €
 • 8 foto
  Audi A3 SportBack Automat 2.0 Nafte 5990 Euro?
  Vetura

  Audi A3 SportBack Automat 2.0 Nafte 5990 Euro?

  5990 EURO ‼️‼️ AUDI A3 SPORTBACK 🚘 MODEL 2005 MOTORR 2.0 TDI✅ ME KAMBIO AUTOMATIKE - TIPTR

  Tiranë Dje, 23:32
  5.990 €
 • 3 foto
  Ndroj Peugeot 5008 me Toyota Land Cruiser
  Vetura

  Ndroj Peugeot 5008 me Toyota Land Cruiser

  Ndroj Peugeot 5008 viti 2011 me Toyota Land Cruiser Viti 2005 e lart. Peugeot 5008 eshte me 101 000

  Tiranë Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Suzuki Jimny
  Vetura

  Suzuki Jimny

  Suzuki Jimny gjendje perfekte 1.3 benzin. 100 000 km. cmimi 5000 euro.

  Tiranë Dje, 23:32
  5.000 €
 • 5 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  Shitet golf 3 automatic te gjitha sherbimet e kryera esht ekonomik dhe shum I shpejt☄️Cmimi I

  Tiranë Dje, 23:27
  12.000 €
 • 4 foto
  Shitet për arsye mos përdorimi Reno Klio
  Vetura

  Shitet për arsye mos përdorimi Reno Klio

  Shitet Reno Klio vitit 2000 me letra të paguara dhe sherbime të bere vaj e filtra rrip faze kandele

  Tiranë Dje, 23:26
  1.200 €
 • 4 foto
  Shes autobuz Temsa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes autobuz Temsa

  Shes Autobuz lloji:TEMSA Viti:2008 580000km Gjendie shume te mire.

  Tiranë Dje, 23:26
  34.000 €
 • 8 foto
  super okazion super makin
  Vetura

  super okazion super makin

  makina esht no coment full full option navigator te madh automat 1.9 kambio (DSG) ne gjendje spelta

  Tiranë Dje, 23:24
  4.444 €
 • 7 foto
  BMW 530d viti 2012 nafte
  Vetura

  BMW 530d viti 2012 nafte

  BMW seria 5: 530d F10,viti prodhimit 2012,kambio 8G,2997 kubik nafte pa taks luksi,238000 kilometra

  Tiranë Dje, 23:24
  19.000 €
 • 11 foto
  SHITET CITROEN C4 PICASSO 2008
  Vetura

  SHITET CITROEN C4 PICASSO 2008

  Makina eshte me dokumentacion te rregullt dhe sherbime te kryera rregullisht

  Tiranë Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Corsa.1 4.Automat.08..????
  Vetura

  Opel Corsa.1 4.Automat.08..????

  Opel Corsa.1.4..AUTOMAT. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Me dogane te paguar Cmimi 5200 Euro E importuar nga

  Tiranë Dje, 23:23
  5.200 €
 • 9 foto
  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.
  Vetura

  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

  Shitet golf GTI (2.0 benzin) automatik i sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nev

  Tiranë Dje, 23:23
  10.000 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes A class Lungo
  Vetura

  Shitet Mercedes A class Lungo

  Shitet A class 170 nafte versioni Lungo, kondicioner , kamjo manuale, dy gomat e para te reja , kilo

  Tiranë Dje, 23:22
  2.600 €
 • 4 foto
  Ford Transit 2006 i sapo ardhur nga gjermania.
  Vetura

  Ford Transit 2006 i sapo ardhur nga gjermania.

  Ford Transit Motor nafte 2.2 cc Viti 2006 230.000 km Dogana e paguar Sapo ardhur nga gjermania

  Tiranë Dje, 23:20
  5.500 €
 • 6 foto
  X5 xdrive350d
  Vetura

  X5 xdrive350d

  Shitet bmwX5 xdriveD E sapo ardhur Ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 23:19
  12.500 €
 • 9 foto
  Opel Astra Twi top mundesi ndrimi..
  Vetura

  Opel Astra Twi top mundesi ndrimi..

  E sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar.. Mundesi ndrimi...

  Tiranë Dje, 23:19
  7.000 €
 • 2 foto
  Kompresor Kondicioneri Mercedes, BMW
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor Kondicioneri Mercedes, BMW

  kompresore te sjelle nga gjermania ne gjendje shum te mire pune, cdo pjese jepet me prove

  Tiranë Dje, 23:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Seat Ibiza 1.9 tdi
  Vetura

  Seat Ibiza 1.9 tdi

  -Makina eshte me dogan te paguar. -Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. -Motor 1.9 naft

  Tiranë Dje, 23:18
  2.299 €
 • 6 foto
  TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE /AUTOMAT**2006 **
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE /AUTOMAT**2006 **

  SHITET!! COROLLA **AUTOMAT** 2006 , ME DOGAN TE PAGUAR. SKA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM

  Tiranë Dje, 23:17
  4.300 €
 • 5 foto
  GLS W166 AMG
  Autopjese dhe paisje

  GLS W166 AMG

  shitet look GLS 2016 AMG Paket origjinal mercedes ne gjentje shum te paster

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  C 205 AMG Paket
  Autopjese dhe paisje

  C 205 AMG Paket

  shitet set bodi kit Per C klass AMG Paket ne gjendje shum te mire

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GLC AMG Paket
  Autopjese dhe paisje

  GLC AMG Paket

  shitet look per GLC 2018 AMG Paket shume i paster

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresor jastiqesh W164 W221 W166 W251 etj
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor jastiqesh W164 W221 W166 W251 etj

  ne gjendje shum te mire dhe me prove

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  jastik, amortizator, komptresor W212 , W218
  Autopjese dhe paisje

  jastik, amortizator, komptresor W212 , W218

  ke jastek ajri, mortizatore dhe kompresore per E clas w212 dbe cls w218, kemi te perdorur te rigjen

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi Q7 Matrix 2018
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q7 Matrix 2018

  shiten pjeset e Audi Q7 2018 matrix full led, komplet balli para ne gjendje super te mire

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUDI A8 2018 MATRIX
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A8 2018 MATRIX

  shiten pjeset per audi a8 matrix 2018, komplet balli para ne gjendje super te mire

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A6 facelift 2015 S line
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A6 facelift 2015 S line

  shitet balli para per audi a6 2015 s line full led, pjeset jane ne gjendje shum te mir

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PASSAT 2018 B8
  Autopjese dhe paisje

  PASSAT 2018 B8

  shitet balli para per passat 2018 b8, pjeset jan super te mira

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOLF 7 face lift 2018
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7 face lift 2018

  shitet balli para per golf 7 2018, fenera full led, BluMotion ne gjendje super te mire

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Amortizator ajri komprsordhe Jastek Audi tipi ti
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator ajri komprsordhe Jastek Audi tipi ti

  Amorzatore, kompresore dhe jaste ajri per cdo audi nga viti 2010 deri 2018, produkte te reja dhe cil

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Amortizator kompresor dhe Jastek ajri Range Rover
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator kompresor dhe Jastek ajri Range Rover

  Amortizatore, kompresore dhe Jastek ajri per te gjitha modelet LAND ROVER, produkte cilesore dhe cmi

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Jastek Ajri BENTLEY, PORCHE
  Autopjese dhe paisje

  Jastek Ajri BENTLEY, PORCHE

  Amortizatore, Kompresore dhe Jastek Ajri per Bentley, Porche, Jaguar etj. te reja ne kuti. produkte

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jastik Ajri E Class W211 dhe CLS W219
  Autopjese dhe paisje

  Jastik Ajri E Class W211 dhe CLS W219

  Amortizatore, kompresor dhe jastek ajri te rinj origjinal Mercedes. produkte gjermane dhe cilesi te

  Tiranë Dje, 23:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Rrimorkio eshte e ardhur nga zvicra Sherben per transport te ndryshem varinska rula dhe mjete

  Tiranë Dje, 23:17
  1.999 €