Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Shitje makinash te ndryshme
  Vetura

  Shitje makinash te ndryshme

  Kemi makina te ardhura nga zvicra. Me dogana te paguara. Adresa rruga dytesore vore sa kalon hotel n

  Tiranë Sot, 20:07
  1.500 €
 • 10 foto
  OPEL ASTRA 1.9CDTI SAPOARDHUR??
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.9CDTI SAPOARDHUR??

  OPEL ASTRA 1.9CDTI(Naftë)ECOTEC Automat 2007 170mij km origjinale sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪 në rru

  Tiranë Sot, 20:06
  3.800 €
 • 7 foto
  Vw passat automatike nafte
  Vetura

  Vw passat automatike nafte

  Vw passat automatike nafte viti 2003 letra deri shtator 2020,xhama elektrike,navigator android(400 e

  Tiranë Sot, 20:06
  2.800 €
 • 7 foto
  Ford c-max Zvicra
  Vetura

  Ford c-max Zvicra

  Ford c-max viti 2004,euro 4.manual 1.8 benzine(behet 100% me gas) goma 80 %,kondicioner,abs,chama el

  Tiranë Sot, 20:05
  2.900 €
 • 9 foto
  Range Rover Sport 2.7 HSE Okazion 8000 euro
  Vetura

  Range Rover Sport 2.7 HSE Okazion 8000 euro

  RANGE - ROVER - SPORT 2.7 HSE AUTOMAT NAFTE VITI 2007 KM 167000 2 Celesa Dokumentat deri i 04.2020 S

  Tiranë Sot, 20:05
  8.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Sharan
  Vetura

  Volkswagen Sharan

  Shitet Volkswagen Sharan Higline Viti 2008 Klima tronik Navigator i madh Gomandat ne timon Sensor pa

  Tiranë Sot, 20:04
  6.200 €
 • 8 foto
  S550 4MATIK BENZIN+Gaz vit 2010 perfekte full opsi
  Vetura

  S550 4MATIK BENZIN+Gaz vit 2010 perfekte full opsi

  Shitet s 550 benzin gaz e importuar ne korrik 2019 e targuar dhe montur impianti gazit lovato me vle

  Tiranë Sot, 20:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes CLS320 7G Tronic
  Vetura

  Mercedes CLS320 7G Tronic

  - Mercedes CLS 320 CDI,ne gjendje perfekte brenda dhe jashte. - Taksat, siguracioni dhe kolaudimi

  Tiranë Sot, 20:04
  8.900 €
 • 11 foto
  ??BENZ AVANTGARDE E200 Kompressor 2005??
  Vetura

  ??BENZ AVANTGARDE E200 Kompressor 2005??

  💥6690€🇩🇪BENZ AVANTGARDE E200 Kompressor 1.8Benzine 2005 ,169 mij km liber sherbimi sapo ardhur me do

  Tiranë Sot, 20:03
  6.690 €
 • 11 foto
  ??LANCIA YPSILON 1.4Benzin Automat 2006??
  Vetura

  ??LANCIA YPSILON 1.4Benzin Automat 2006??

  💥3590🇨🇭LANCIA YPSILON 1.4Benzin Automat 2006,111mij km liber sherbimi sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me dog

  Tiranë Sot, 20:03
  3.590 €
 • 11 foto
  ??BEZN A-CLASS AVANTGARDE A180Nafte??
  Vetura

  ??BEZN A-CLASS AVANTGARDE A180Nafte??

  💥4690€🇨🇭BEZN A-CLASS AVANTGARDE A180Nafte Automat 12/2006 ,229mij km liber sherbimi apo ardhur nga z

  Tiranë Sot, 20:03
  4.690 €
 • 7 foto
  Renault Modus 2008
  Vetura

  Renault Modus 2008

  Shitet reno modus i 2008 1.5 naft 220 mij klm origjnale kater xhamat elektrike dhe te zi origjinal m

  Tiranë Sot, 20:03
  3.200 €
 • 6 foto
  Volkswagen Turan
  Vetura

  Volkswagen Turan

  Shitet Volkswagen Turan Viti 2006 Kamio automatike Navigator i madh Sedilje me ngrohje Klima Disqje

  Tiranë Sot, 20:03
  5.200 €
 • 6 foto
  Focus 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan full options
  Vetura

  Focus 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan full options

  Ford focus 2.0 benzin +gaz viti 2010 e sapoardhur me dogan te paguar, impjant gazi brc I montuar ne

  Tiranë Sot, 20:02
  4.200 €
 • 7 foto
  Focus 1.6 benzin 2007 Zvicra me dogan te paguar
  Vetura

  Focus 1.6 benzin 2007 Zvicra me dogan te paguar

  Ford focus 1.6 benzin 2007 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me kondicioner xhama dhe pasq

  Tiranë Sot, 20:02
  2.600 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz ML
  Vetura

  Mercedes Benz ML

  Tiranë MERCEDES BENZ ML-280-CDI-V6-4MATIC- DIZEL.MAKINE MOTORIN E KA MODEL TE RI-280-CDI DHE NE LEJE

  Tiranë Sot, 20:02
  7.900 €
 • 3 foto
  Mazda 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan sport version
  Vetura

  Mazda 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan sport version

  Mazda 6 viti 2010 motor 2.2 NAFT ( me zinxhir motor japonez) kamje manual 6 marshe Me clima bi zona

  Tiranë Sot, 20:02
  5.700 €
 • 7 foto
  MERCEDES-BENZ C180 BENZIN COMPRESOR AVANGARD 2008
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C180 BENZIN COMPRESOR AVANGARD 2008

  MERCEDES-BENZ C180 BENZIN COMPRESOR AVANGARD,VITI 2008,KLIMA BIZONA,KAMBJO MANUALE 6 MARSHA,NAVIGATO

  Tiranë Sot, 20:02
  8.800 €
 • 10 foto
  Fiat sedici 4x4 NAFT 1.9 Zvicra me dogan 2007
  Vetura

  Fiat sedici 4x4 NAFT 1.9 Zvicra me dogan 2007

  Fiat sedici 4x4 NAFT 1.9 viti 2007 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMA

  Tiranë Sot, 20:02
  4.300 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT 2006

  VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI (NAFT),VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA BI ZONA,NAVIGATOR,BAGAZHIER ME 6C

  Tiranë Sot, 20:02
  4.700 €
 • 1 foto
  VW PASSAT 1.9 TDI COMFORTLINE SUPER GJENDJE
  Vetura

  VW PASSAT 1.9 TDI COMFORTLINE SUPER GJENDJE

  W PASSAT COMFORTLINE. NDODHET NE KUKES MOTOR 1.9 TDI — 77kw SUPER EKONOMIK. VITI FUND 2005, MODEL

  Tiranë Sot, 20:02
  3.999 €
 • 4 foto
  Renault Clio 1.4 16v
  Vetura

  Renault Clio 1.4 16v

  Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1

  Tiranë Sot, 20:02
  2.100 €
 • 8 foto
  Ford focus 1.6 benzin 2010 Zvicra me dogan
  Vetura

  Ford focus 1.6 benzin 2010 Zvicra me dogan

  Ford focus 1.6 benzin viti 2010 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA

  Tiranë Sot, 20:02
  4.400 €
 • 0 foto
  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n
  Vetura

  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n

  Shes Ford Galaxy të vitit 2004 ⛧me dokumenta per 1 vit ⛧Automat ⛧sendilje me ngrohje ⛧pasqyr

  Tiranë Sot, 20:02
  3.299 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 20:02
  6.500 €
 • 6 foto
   OKAZION 1.6 NAFTE
  Vetura

  OKAZION 1.6 NAFTE

  Ford focus 1.6 naft viti 2006 disqe goma te reja100% pilot automatik vaj filtrra te ndrruara,bateri

  Tiranë Sot, 20:02
  3.800 €
 • 5 foto
  ?FORD GALAXY?
  Vetura

  ?FORD GALAXY?

  Shes Ford Galaxy të vitit 2004 më letra der në janar 2020. Në gjendje shume te mire. Sensor Parkimi

  Tiranë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Focus 1.6 titanium 2009 Zvicra me dogan
  Vetura

  Focus 1.6 titanium 2009 Zvicra me dogan

  Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar model titanium Me kondicioner

  Tiranë Sot, 20:01
  3.900 €
 • 0 foto
  Ford fiesta 1.4 benzin 2011 full options Zvicra
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 benzin 2011 full options Zvicra

  Ford fiesta 1.4 benzin viti 2011 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMAND

  Tiranë Sot, 20:01
  5.800 €
 • 10 foto
  Focus titanium Zvicra full options 2009 NAFT 1.6
  Vetura

  Focus titanium Zvicra full options 2009 NAFT 1.6

  Ford focus titanium full options viti 2009 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Motor 1.6 NAF

  Tiranë Sot, 20:01
  4.400 €
 • 8 foto
  Vw pasat 2.0 NAFT 2007 me dogan te paguar
  Vetura

  Vw pasat 2.0 NAFT 2007 me dogan te paguar

  Volkswagen pasat 2.0 NAFT (tek bosht 8 valvula) E sapoardhur me dogan te paguar Kamje manual 6 mars

  Tiranë Sot, 20:01
  3.700 €
 • 8 foto
  Ford mondeo 2.0 benzin 2008 Zvicra me dogan
  Vetura

  Ford mondeo 2.0 benzin 2008 Zvicra me dogan

  Ford mondeo 2.0 benzin viti 2008 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMAND

  Tiranë Sot, 20:01
  4.700 €
 • 10 foto
  Mazda Automat 4x4 benzin +gaz 2.0 Zvicra 2006
  Vetura

  Mazda Automat 4x4 benzin +gaz 2.0 Zvicra 2006

  Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4 Motor 2.0 ( me zinxhir) benzin +gaz Full options me clima bi z

  Tiranë Sot, 20:01
  3.900 €
 • 8 foto
  Ford focus 1.6 benzin 2009 zvicra me dogan
  Vetura

  Ford focus 1.6 benzin 2009 zvicra me dogan

  Ford focus 1.6 benzin 2009 Zvicra me dogan te paguar Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mby

  Tiranë Sot, 20:01
  3.300 €
 • 11 foto
  ML 350 Bluetec
  Vetura

  ML 350 Bluetec

  Shitet ML 350 Bluetec. Makina eshte ne gjendje shume te mire vizive dhe xhenerike. Klima bizonale. S

  Tiranë Sot, 20:01
  16.000 €
 • 8 foto
  HYUNDAI i30 1.6 NAFT VITI 2008
  Vetura

  HYUNDAI i30 1.6 NAFT VITI 2008

  HYUNDAI i30 1.6 NAFT,VITI 2008,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,KOMANDA NE TIMON,BLUTOOTH,AUX

  Tiranë Sot, 20:01
  4.800 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6 2.0 tdi viti 2009
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 tdi viti 2009

  Golf 6 ne shitje ne gjendje shume te mire, 2.0 tdi nafte, klima, km origjinale.Makina ka qene per pe

  Tiranë Sot, 20:01
  7.000 €
 • 6 foto
  CLK 270-AUTOMAT -CDI
  Vetura

  CLK 270-AUTOMAT -CDI

  mercedez clk 270 naft super gjendje kamje automat pilot automatik me kondicioner e mbajtur mir si ma

  Tiranë Sot, 20:00
  4.200 €
 • 9 foto
  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007
  Vetura

  DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2007

  FAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLL

  Tiranë Sot, 20:00
  5.600 €
 • 8 foto
  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure
  Vetura

  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure

  Shes VW Jetta 2010 me motor 2.0 TDI -140 ps me ndrrues automatik DSG ,vetura i ka 354,000 km te kalu

  Tiranë Sot, 20:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet TOYOTA COROLLA VERSO
  Vetura

  Shitet TOYOTA COROLLA VERSO

  Motorri 2.0 nafte.Makina eshte e ardhur nga Zvicra me 205 000 kilometra origjinale,4+1 me letra deri

  Tiranë Sot, 19:59
  4.800 €
 • 10 foto
  shitet Opel vektra 1.9 nafte, manual, portobagazh
  Vetura

  shitet Opel vektra 1.9 nafte, manual, portobagazh

  shitet Opel vektra 1.9 nafte, viti 1999, manual, portobagazh, blu, 150 mije km, kondicioner A|C kli

  Tiranë Sot, 19:59
  2 Lek
 • 11 foto
  HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005
  Vetura

  HYUNDAI 2.4 BENZIN+GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN 2005

  Shes hyundai santa fe 2.4 benzin+gaz shkruar dhe ne leje qarkullimi.9 litra gaz konsumon per 100 kil

  Tiranë Sot, 19:59
  5.000 €
 • 11 foto
  shitet benz c220 full option
  Vetura

  shitet benz c220 full option

  shitet benz c220 cdi viti 2005 full option baxha xhami, sallon lekure, sensor para-mbrapa, navi i ma

  Tiranë Sot, 19:59
  6.400 €
 • 4 foto
  okazion Audi a4
  Vetura

  okazion Audi a4

  Audi A4—2.5 nafte, Viti Prodhimit 2000, kamio automatik tiptronic , kamer pasqyre para mbrapa, hap

  Tiranë Sot, 19:59
  1.400 €
 • 11 foto
  Mazda.3.1.6.Dizel.07..????
  Vetura

  Mazda.3.1.6.Dizel.07..????

  Mazda 3.1.6 Diesel CD Confort 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Cmimi: 4200 Euro Me dogane te paguar E importua

  Tiranë Sot, 19:59
  4.200 €
 • 5 foto
  Ford Kuga 4x4 2011 AUTOMATIKE Shitet &Nderrohet
  Vetura

  Ford Kuga 4x4 2011 AUTOMATIKE Shitet &Nderrohet

  Shitet Ford Kuga tetor 2011 full opsion,sendile lekure me ngrohje sendilesh ,letra te paguar per nj

  Tiranë Sot, 19:59
  10.550 €
 • 2 foto
  Citreoen C3 1.4 naft 2010!!!!!! 5200€€???
  Vetura

  Citreoen C3 1.4 naft 2010!!!!!! 5200€€???

  Citroen c3 1.4 Hdi nafte konsumi 5.5l qytet 3.5l autostrad. 200 mij km origjinale letrat dhe sigurac

  Tiranë Sot, 19:59
  5.200 €
 • 3 foto
  Okazion Ford Fiesta
  Vetura

  Okazion Ford Fiesta

  Ford Fiesta 2004 1.2 benzine e gatshme per cfaredolloj prove .

  Tiranë Sot, 19:58
  2.000 €
 • 5 foto
  shitet pir 1.5 ton me bateri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet pir 1.5 ton me bateri

  shitet piru 1.5 ton me bateri ne gjendje te perkryer i sapo ardhur nga italia

  Tiranë Sot, 19:58
  1 €