Automjete
Tiranë

Automjete në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  MERCEDES BENZ ML 320 SUPER FULL
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 320 SUPER FULL

  Shitet Mercedes Benz ML 320 me 188000 km origjinale te vetat makinen mund ta kontrolloni ku te doni

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VW TOUAREG V10 5.0L-04 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2003 DHE ESHTE F

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMW X5 origjinal 19 te gjere mbrapa model1
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW X5 origjinal 19 te gjere mbrapa model1

  disqe e goma

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe Bmw 21 origjinal  gjere mbrapa model 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Bmw 21 origjinal gjere mbrapa model 2017

  disqe e goma

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09
  Vetura

  VW GOLF PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION*FULL*09

  VOLKSWAGEN GOLF/PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 5 - FULL OPSIONAL

  Tiranë 21 tetor 22:00
  5.300 €
 • 1 foto
  Tuareg
  Vetura

  Tuareg

  Volswagen Touareg R5 vitprodhimi 2004. Ne gjendje shume te mire full option. Pilot automatik,marsha

  Tiranë 21 tetor 22:00
  5.000 €
 • 0 foto
  BMW X5 x-DRIVE 4.8 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW X5 x-DRIVE 4.8 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW X5 MODEL 4.8BENZINE V8 VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.12.2008.MAKINA KA HYRE NE SHQIPERI ME

  Tiranë 21 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16
  Vetura

  1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16

  VOLKSWAGEN GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -MAKINE 1000 KM -EURO 6 - FULL OPSIO

  Tiranë 21 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RANGE ROVER SPORT -06 FULL MUNDESI NDERRRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT -06 FULL MUNDESI NDERRRIMI

  RANGE ROVER SPORT .ME MOTOR V6 2.7L.MAKINA ESHTE 20.12.2005.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VET

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet golf 5
  Vetura

  shitet golf 5

  shitet golf 5 automat kamjo dsg nafte 2 mish viti 2006 sensor parkimi komando ne timon ne gjendje

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet touran automat
  Vetura

  shitet touran automat

  shitet touran automat kamjo dsg viti 2007 motorr 2 nafte xhama te zi origjinal sensor parkimi komand

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet golf 6
  Vetura

  shitet golf 6

  shitet golf 6 nafte 2 mish viti 2009 manual navigator sediljet kamosh sensor parkimi pasqyra me mby

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet audi a6 3.2 benzin e ardhur nga zvicra sllon lekur kamosh bezh kseno bi kseno ne gje shum te

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  RANGE ROVER SPORT 3.6 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 3.6 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER SPORT 3.6L ME MOTOR V8 MAKINA ESHTE 20.11.2009 E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPE

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA & DISQE PER HUMMER OSE CADILLAC
  Autopjese dhe paisje

  GOMA & DISQE PER HUMMER OSE CADILLAC

  DISQE & GOMA TE PA DEFERMUAR TE PA SALDUAR ME GOMA 90% TE REJA TE PERSHTATSHME PER HUMMER DHE PE

  Tiranë 21 tetor 21:57
  2.000 €
 • 11 foto
  Mazda.3.1.6.Dizel.07..????
  Vetura

  Mazda.3.1.6.Dizel.07..????

  Mazda 3.1.6 Diesel CD Confort 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Cmimi: 4200 Euro Me dogane te paguar E importua

  Tiranë 21 tetor 21:57
  4.200 €
 • 11 foto
  RANGE ROVER SPORT 2.7-06 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 2.7-06 FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER SPORT 2.7L ME MOTOR V6 MAKINA ESHTE 20.10.2005 .MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VET

  Tiranë 21 tetor 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes C200 W204
  Vetura

  Mercedes C200 W204

  BENZ C-CLASS 220 CDI,PORTOBAGAZH,VITI 2008 NGJYRE GRI METALIZATO,KAMBIO AUTOMATIKE,,KOMANDA NE TIMON

  Tiranë 21 tetor 21:57
  8.000 €
 • 4 foto
  BMW F800R
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW F800R

  Marka : BMW TIPI : F800R Ngjyra : Gri Ezez Viti : 12/2012 KM : 7500 Ori Importuar nga SHBA Moto

  Tiranë 21 tetor 21:57
  6.500 €
 • 5 foto
  Smart 451 Kabriolet Brabus Line nga fabrika
  Vetura

  Smart 451 Kabriolet Brabus Line nga fabrika

  Smart Brabus nga Fabrika origjinal - Vitprodhim 2013 - Benzine 1.0 - Kondicioner - DVD Touchscreen -

  Tiranë 21 tetor 21:57
  6.200 €
 • 3 foto
  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL
  Vetura

  AUDI A3 S-LINE 2014 FULL FULL

  2.0 NAFTE LOOK S-LINE VITI. 2014 START-STOP GOMA DISQE TE REJA R18 SEDILE NGROFJE FTOFJE PAKETA SLI

  Tiranë 21 tetor 21:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mini Cooper S 1.6 Turbo 180 hp
  Vetura

  Mini Cooper S 1.6 Turbo 180 hp

  Mini Cooper S 1.6 turbo me 167.000 km i ardhur nga zvicra me dogane gati per targa Bi xenon ngrohje

  Tiranë 21 tetor 21:56
  6.500 €
 • 0 foto
  LAND ROVER DISCOVERY 3 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  LAND ROVER DISCOVERY 3 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  LAND ROVER DISCOVERY 3.ME MOTOR V6 4.0L BENZINE MAKINA ESHTE 20.12.2009.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO

  Tiranë 21 tetor 21:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   LAND ROVER DISCOVERY 3 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  LAND ROVER DISCOVERY 3 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  LAND ROVER DISCOVERY 3.ME MOTOR V6 4.0L BENZINE MAKINA ESHTE 20.12.2009.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO

  Tiranë 21 tetor 21:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  S350 LUNGO MEGA FULL OPSION
  Vetura

  S350 LUNGO MEGA FULL OPSION

  SHITET/ NDERROHET S350 VITI 12/2009 FULL OPSION. KAMERA PARA MBRAPA SEDILE ME MASAZH DYER ME THITHJE

  Tiranë 21 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion shitet tende 450 euro
  Vetura

  Okazion shitet tende 450 euro

  Shitet tende ne forem L pjesa ballore esht 10m me 3.5 pjesa anesore esht 6m me 3.5 shitet per arsye

  Tiranë 21 tetor 21:55
  450 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz C class 2010
  Vetura

  Mercedes Benz C class 2010

  Mercedes Benz C 220 Avangarde Tapiceria e zeze, Shum e Paster pa Gervishtje Disqe Alumini 17 Gomat

  Tiranë 21 tetor 21:55
  12.800 €
 • 10 foto
  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE .ME MOTOR V6 3.0L MAKINA ESHTE 20.11.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VE

  Tiranë 21 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE E GOMA SPASI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA SPASI

  Goma dhe disqe te markave te ndryshme . Te numrave te ndyshem ....MUND TE NA GJENI EDHE NE I

  Tiranë 21 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER 3.6 AUTOBIOGRAFIK -09 MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORU

  Tiranë 21 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blejm makina okazion
  Vetura

  Blejm makina okazion

  Blejm shesim makina te perdorura ne cfar do lloj ore dhe dite .Me dogan ose pa dogan ne gjendje pu

  Tiranë 21 tetor 21:54
  500 €
 • 1 foto
   Goma me shumic dhe pakic
  Autopjese dhe paisje

  Goma me shumic dhe pakic

  Goma dhe disqe nr 12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22.----- 17.5 -----19.5-----22.5

  Tiranë 21 tetor 21:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML63 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML63 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ ML63 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 6.3L DOPJO KOMPRESOR .MAKINA ESHTE 20.10.2008 MAKIN

  Tiranë 21 tetor 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Harley Davidson 1340cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley Davidson 1340cc

  Road King 1340 cc ( S & S )

  Tiranë 21 tetor 21:53
  10.000 €
 • 0 foto
  Audi A4 2.5 nafte v6 cmimi 1500€
  Vetura

  Audi A4 2.5 nafte v6 cmimi 1500€

  Audi A4 2.5 nafte v6 ngjyre portokalli e erret,cmimi 1500€ pa diskutueshem okazion.......tel 069542

  Tiranë 21 tetor 21:53
  1.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ -05 G270 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ -05 G270 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA

  Tiranë 21 tetor 21:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Ml 350
  Vetura

  Mercedes Ml 350

  shitet

  Tiranë 21 tetor 21:53
  18.300 €
 • 8 foto
  Ford Focus 1.8 nafte tdci viti 2002...
  Vetura

  Ford Focus 1.8 nafte tdci viti 2002...

  Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2002 ngjyra e zeze kambio manuale xhama elektrik sendilje me ngrofj

  Tiranë 21 tetor 21:53
  2.300 €
 • 11 foto
  Cadra me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Autopjese dhe paisje

  Cadra me qera karrige dhe tavolina per dasma

  ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola, DJ dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire dhe p

  Tiranë 21 tetor 21:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ GL420 ME MOTOR V8 ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008

  Tiranë 21 tetor 21:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Passat ,1.9 TDI
  Vetura

  VW Passat ,1.9 TDI

  Volkswagen pasat 1.9 TDI (DI e kuqe),super gjendje,me 288.000 Km,te pa tjetersuara ,mund ti verifkoj

  Tiranë 21 tetor 21:52
  3.700 €
 • 3 foto
  VW Passat 2.0 automat dsg viti 2006 diesel
  Vetura

  VW Passat 2.0 automat dsg viti 2006 diesel

  Shiter vw passat viti 05/06 motorr 2.0 tdi 8 valvula motori me i fort qe ka prodhuar vw kamio autom

  Tiranë 21 tetor 21:51
  5.900 €
 • 8 foto
  Bmw 318 benzin 1.8 super makin
  Vetura

  Bmw 318 benzin 1.8 super makin

  shitet bmw 318 benzin 1.8 motorr i thjesht ekonomk i pershtatshem per impjant ...me letra te pagume

  Tiranë 21 tetor 21:51
  2.800 €
 • 11 foto
  Mercedes e 200 evo
  Vetura

  Mercedes e 200 evo

  shitet

  Tiranë 21 tetor 21:51
  6.400 €
 • 0 foto
  Shitet C Class 2018
  Vetura

  Shitet C Class 2018

  Shitet c class 220 d 2018. 45 km origjinale.me 2 vite garanci nga mercedesi. Tel 0673409999

  Tiranë 21 tetor 21:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 220 dizel -07
  Vetura

  Mercedes 220 dizel -07

  cmimu i diskutueshem

  Tiranë 21 tetor 21:50
  8.200 €
 • 10 foto
  Volkswagen Vw Passat 2014 1.8 T
  Vetura

  Volkswagen Vw Passat 2014 1.8 T

  Shitet Vw passat model amerikan Gjendja perfekte me vetem 51000 milje origjinale kambjo automatike

  Tiranë 21 tetor 21:49
  10.500 €
 • 7 foto
  ???Mercedes Fantastik???
  Vetura

  ???Mercedes Fantastik???

  Shes C class 200 Cdi automat 2003 Me letta te kompletuara deri ne prill 2020 km,231 mij Makina e

  Tiranë 21 tetor 21:48
  3.800 €
 • 0 foto
  disqe smarti te modelit ri 2017
  Autopjese dhe paisje

  disqe smarti te modelit ri 2017

  shiten disqe smarti modelit ri te vitit 2017 cmimi 380 euro disqet jan te pa deformuar kan disa gerv

  Tiranë 21 tetor 21:48
  380 €