Automjete
Tropojë

Automjete në shitje në Tropojë

 • 12 foto
  S500 AMG FULL EXTRA
  Vetura

  S500 AMG FULL EXTRA

  Mercedes S500 Gaz+Benzine Full Extra (PRESIDENT LINE) 2005 LooK Cmimi:3500 Euro Nr cel:+355693632032

  Tropojë 25 qershor 10:26
  3.500 €
 • 10 foto
  golf 4?
  Vetura

  golf 4?

  golf 4 T-di te kuqe 🚘 -me letrat per nje vit -goma te reja verore dhe 1 par rezerv dimrore te reja

  Tropojë 24 qershor 16:42
  11 €
 • 10 foto
  Bmw 530i
  Vetura

  Bmw 530i

  Seria 5 530i vit prodhimi 2004. Super gjendje Makina eshte me timon ne krah te djathte. Nuk ka nevo

  Tropojë 20 qershor 01:22
  4.000 €
 • 3 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  shitet makina L200 2.5 naft turbo viti 1996 gjendje te rregullt motorrike dhe gjenerike te gjitha sh

  Tropojë 6 qershor 19:41
  2.700 €
 • 7 foto
  OKAZION!!! FIAT BRAVO 1.4 2008 71m km (3.5euro)
  Vetura

  OKAZION!!! FIAT BRAVO 1.4 2008 71m km (3.5euro)

  Makina esht blere 0 km e perdorur nga 1 person . Super e bukur dhe sportive e fabrikes me opsion spo

  Tropojë 4 qershor 19:54
  3.500 €
 • 8 foto
  Opel Insignia me targa te zvicres
  Vetura

  Opel Insignia me targa te zvicres

  Ne gjendje te rregullt Service te kryera

  Tropojë 2 qershor 14:10
  8.500 €
 • 8 foto
  shitet E220 cdi viti 2000
  Vetura

  shitet E220 cdi viti 2000

  shitet makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.shum e paster si makine.me letra.cmimi

  Tropojë 23 prill 13:55
  3.700 €
 • 0 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  A ka Motora Per Femij

  Tropojë 22 korrik 15:42
  1 marrveshje