Automjete
Viti

Automjete në shitje në Viti

 • 0 foto
  BLEJM VETURA PA DOGAN
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGAN

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Viti Sot, 11:03
  2.222 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT Dergo Oferten +38343888688

  Viti Sot, 10:56
  2.222 €
 • 8 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shes golf 5 ne gjendeje shum te mire 8 vite nemer tem me gjitha serviset esapo kryera korp llamell z

  Viti Sot, 10:56
  5.700 €
 • 6 foto
  crafter
  Vetura

  crafter

  shes kombin crafter ne gjendeje shum te mire viti 2010 central abes pasqyret me rrym dritaret me rry

  Viti Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  me frigo
  Vetura

  me frigo

  shes kombin me frigo dje i ardhur nga gjermonia ne gjendeje shim te mire 2.5 tdi me dogan te pagume

  Viti Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Viti Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kaionet t4
  Vetura

  kaionet t4

  shes kamijoneten ne gjendeje te mire 2.4 dizell me goma te reja bej edhe ndrrim

  Viti Sot, 10:54
  2.500 €
 • 6 foto
  opel combo
  Vetura

  opel combo

  shes opel combo ne gjendeje shum te mire 1.7 dti motorr japan

  Viti Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kombi me frigo
  Vetura

  Kombi me frigo

  Shes kombin me frigo me minus temperature i inportuar nga gjermania me dogan te pagume ndrrim i mun

  Viti Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Mercedes C220 Bluefency viti 2012 Automatik
  Vetura

  Shitet Mercedes C220 Bluefency viti 2012 Automatik

  Shitet Mercedes C 220 cdi Bluefency viti 2012 Automatik tiptronik i posa ardhun nga Franca kontakti

  Viti Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 BiTurbo Camera

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2008 Automatik me 286 ps i regjistruar ne RKS Vetura permban camera dy

  Viti Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Kyroon 2.0 Dizel 2007 Automatik i CH
  Vetura

  Shitet Kyroon 2.0 Dizel 2007 Automatik i CH

  Shitet Kyroon 2.0 Dizel viti 2007 i Ardhun Prej Zvicrres Automatik Tiptronik me libra servisit dy qe

  Viti Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4*4 DZG Viti 2008 I ZVCRRES

  Shitet Tiguan 2.0 TDI Viti 2008 i Ardhun Prej Zvicrres me Dogan dhe Homologim te paguar permban libe

  Viti Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Audi A4 2.7 TDI 2009 E Doganuar Automatik
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.7 TDI 2009 E Doganuar Automatik

  Shitet Audi A4 2.7 TDI viti 2009 e sapo Ardhur nga zvicrra e doganuar regjistruar RKS 1 vit . Audi p

  Viti Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Golf 7 1.6 TDI 110 PS 2014 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 Manuel 6 shpejsi 81 Kw (110 Ps) Golfi esht i sapoardhun prej gjerma

  Viti Sot, 10:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM
  Vetura

  Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM

  Shitet BMW X5 M-Pacet 35D X-Drive i vitit nfund 2010 me 165 mij KM te Garantuara me 7 shpejtsi 286 P

  Viti Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BMW 530 Dizel M Paket Automatik viti 2004
  Vetura

  Shitet BMW 530 Dizel M Paket Automatik viti 2004

  Shitet BMW 530 Dizel M Paket Automatik tiptronik viti 2004 e regjistruar RKS 8 Muaj liber servisit d

  Viti Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH
  Vetura

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

  Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karr

  Viti Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Golfi 6 1.6 TDI 105 PS Automatik DZG 2011
  Vetura

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI 105 PS Automatik DZG 2011

  Shitet Golfi 6 1.6 TDI I Tkuqe 105 PS Automatik DZG viti prodhimit 2011 i ardhun nga zvicrra me libe

  Viti Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik
  Vetura

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel viti 2005 Automatik

  Shitet Range Rover 2.7 Dizel HSE viti 2005 Automatik i Regjistruar deri me 20.09.2019 libra servisit

  Viti Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI Viti 2009 Dogane Homol
  Vetura

  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI Viti 2009 Dogane Homol

  Shitet Golfi 5 Plus 1.9 TDI viti 2009 Me Dogane Homologim i Ardhun nga Zvicrra me libra servisit Dy

  Viti Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E 280 CDI EVOViti 2007 Automatik Elegance
  Vetura

  Mercedes E 280 CDI EVOViti 2007 Automatik Elegance

  Shitet Mercedes E 280 CDI Evo viti 2007 Automatik tiptronik i permban klimen para mbrapa cencora par

  Viti Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime
  Vetura

  VW UP 1.0 Benzin I Zvicrres 2013 Me Klime

  Shitet VW UP 1.0 Benzin viti Prodhimit 2013 manuel 5 shpejsi kilometra 120 mij me liber servisit dy

  Viti Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane
  Vetura

  Shitet BMW 520 Dizel Viti 2009 Automatik Me Dogane

  Shitet BMW 520 Dizel viti 2009 Automatik tiptronik E Zvicrres Me dogane Homologim dy qelsa libra ser

  Viti Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN GOMAT:225/45/18. te veres bmw 3
  Vetura

  SHITEN GOMAT:225/45/18. te veres bmw 3

  shiten goma te veres...- 225/45/18..qmimi 90 ero..kto jan kan ne bmw 3.. jan te perdorura por ja

  Viti Sot, 10:12
  90 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan
  Vetura

  Shitet Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2010 me dogan

  Shitet Golf 6 2.0 TDI automatik DSG i vitit 2010 me dogan e homologim te paguar me full paisje 044 3

  Viti Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi

  Shitet opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar ne RKS deri nfund vitit perm

  Viti Sot, 10:12
  4.950 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan

  Shitet Mercedes C class 320 4 Matik (4x4) i vitit 2010 Avantgard me dogan e homologim te paguar me

  Viti Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH
  Vetura

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zv

  Viti Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedes E 220 CDI viti 1998 RKS 6 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes E 220 CDI viti 1998 RKS 6 Muaj

  Shitet Mercedes E 220 Cdi viti 1998 RKS 6 Muaj gjendja shum e mire klimen funksionale gomat e reja f

  Viti Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002
  Vetura

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Automatik Viti 2002

  Shitet BMW X5 3.0 Dizel Viti 2002 Automatik Tiptronike RKS I Skaduar dhe permban te gjitha opsionet

  Viti Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 7 ulse
  Vetura

  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 7 ulse

  Shitet Opel zafira 1.9 Dizell viti 2008 me 7 ulse vetura permban klimen tronike navigacion tmadh pul

  Viti Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 1999 RKS 8 Muaj
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 1999 RKS 8 Muaj

  Shitet Golfi 4 1.9 TDI i tkuqe viti 1999 i regjistruar RKS 8 Muaj klimatronik goma treja dimrit ngj

  Viti Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi
  Vetura

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi

  Shitet Golfi 6 2.0 TDI Viti 2010 Manuel 6 Shpejsi 140 PS i regjistruar Rks 6 Muaj libra servisit dy

  Viti Sot, 10:10
  9.300 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj
  Vetura

  Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj

  Shitet Peugeot 2.0 HDI viti 2004 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar 6 muaj liber servisit dy qelsa sh

  Viti Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet VW Caddy 2.0 SDI viti 2005 Pa Dogane
  Vetura

  Shitet VW Caddy 2.0 SDI viti 2005 Pa Dogane

  Shitet VW Caddy 2.0 SDI viti 2005 Manuel 5 shpejsi i sapo ardhun nga Gjermania i gatshem per doganim

  Viti Sot, 10:09
  3.300 €
 • 8 foto
  Shitet Ford Tranzit 2.0 Dizel viti 2005 RKS nga CH
  Vetura

  Shitet Ford Tranzit 2.0 Dizel viti 2005 RKS nga CH

  Shitet Transporter Ford Transit 2.0 Dizel viti 2005 i regjistruar RKS 1 Muaj regjistrim i par rks i

  Viti Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde
  Vetura

  Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde

  Shitet Mercedes E klase 350 CDI viti 2009 Avangarde i Ardhun Prej Gjermanise dhe permban klimen tron

  Viti Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi

  Shitet Touran 1.9 TDI viti 2007 Manuel 6 shpejsi me dy qelsa liber servisit kilometra te sakta 235 m

  Viti Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard

  Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik viti 2009 Avangarde me te gjitha opsionet kontakti 044 343 451 d

  Viti Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Renault Kango 1.6 Benzin 5 ulse 2009 RKS
  Vetura

  Shitet Renault Kango 1.6 Benzin 5 ulse 2009 RKS

  Shitet Reno Kango 1.6 Benzin me 5 ulse i vitit 30.12.2009 RKS 7 muaj me goma treja dimri ngjendje pe

  Viti Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan
  Vetura

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

  Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe sh

  Viti Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra
  Vetura

  Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra

  Shitet VW POLO 1.2 TDI e vitit 2011 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra me full paisje 044

  Viti Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 Pa Dogane
  Vetura

  Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 Pa Dogane

  Shitet VW Caddy 1.9 SDI Viti 2008 i posa ardhun pa dogan liber servisit dy qelsa goma treja gjendja

  Viti Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003
  Vetura

  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003

  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi viti 2003 Avangarde Automatik i ardhun prej zvicrres liber servisit

  Viti Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long
  Vetura

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro e vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra n

  Viti Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde
  Vetura

  Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde

  Shitet Mercedes E 280 CDI viti 2005 Avangarde 3.0 7G tronik dhe permban klimen tronike funksionale

  Viti Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim

  Shitet Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Tiptronik me Dogan Homologim e Ardhun Prej Zcicrres me libra

  Viti Sot, 10:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS
  Vetura

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti 2018 Me RKS

  Shitet Peugeot 301 1.2 Benzin viti prodhimit 2018 i Regjistruar me Targa kosovare RKS Me kilometra 1

  Viti Sot, 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2010 me Dogan nga CH
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2010 me Dogan nga CH

  Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI e vitit 2010 me Dogan e Homologim e importuar nga zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti Sot, 10:06
  Me Marrveshje