Automjete
Vlorë

Automjete në shitje në Vlorë

 • 8 foto
  FORD C-MAX TITANIUM 2007
  Vetura

  FORD C-MAX TITANIUM 2007

  SHITET FORD C-MAX TITANIUM VITI 2007 NAFTE MOROTI 1.6 TDCI .TAKSAT PAGUAR NE SHKURT 2020 SENSOR PARK

  Vlorë Sot, 11:11
  4.300 €
 • 5 foto
  Mercedes E270 dizel
  Vetura

  Mercedes E270 dizel

  Makina ka nevoj per disa sherbime estetike

  Vlorë Sot, 11:10
  2.800 €
 • 6 foto
  OKAZION SHITET FIAT BRAVO 1.6 naft multijet
  Vetura

  OKAZION SHITET FIAT BRAVO 1.6 naft multijet

  Fiat Bravo 1.6 naft multijet, fund I 2008, manual, 7 Marsha, shume ekonomike ne qytet, shume e reha

  Vlorë Sot, 11:04
  4.700 €
 • 8 foto
  ✅ML nafte 2996cc, Pa dogane, cmimi i diskutushem
  Vetura

  ✅ML nafte 2996cc, Pa dogane, cmimi i diskutushem

  ✅Shitet mercedes-benz ml300 nafte e vitit 2008 me ✅115.000 KM✅ ORIGJINALE! Gjendje Perfekte.

  Vlorë Sot, 10:58
  11.000 €
 • 2 foto
  Okazion Skrep me goma JCB 3CX 4 x 4 me 5000ore pun
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion Skrep me goma JCB 3CX 4 x 4 me 5000ore pun

  Skrep me goma. JCB 3CX 4 x 4.Motor perkikes kuaj fuqi 85.Viti i prodhimit 1996.Pesha e tij 7,5 ton

  Vlorë Sot, 10:58
  15.000 €
 • 11 foto
  SHITET VOLVO SUPER GJENDJE PER ARSYE MOSPERDORIMI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET VOLVO SUPER GJENDJE PER ARSYE MOSPERDORIMI

  -Shitet Kamion, kamioncin Volvo fl6----- -VITI I PRODHIMIT 1999------ -600.000 KM ORIGJINALE !!!!---

  Vlorë Sot, 10:58
  8.500 €
 • 10 foto
  SHITET GMC ( E blere me 0km, 1 pronar )
  Vetura

  SHITET GMC ( E blere me 0km, 1 pronar )

  Shitet GMC Envoy 4X4 4.2 Benzine e pershtatshme per impiand gazi e blere me 0km ne Kanada - VITI

  Vlorë Sot, 10:58
  3.999 €
 • 6 foto
  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM
  Vetura

  T gjitha sherbimet LETRA 1 VIT SH.PAK I DISKTUSHEM

  Shitet Mercedes Benz A class W168 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj

  Vlorë Sot, 10:58
  1.999 €
 • 0 foto
  Super Okazion Golf 5 2.0 Tdi
  Vetura

  Super Okazion Golf 5 2.0 Tdi

  Golf 5 2.0 Tdi (turbo te madhe) ⁣Forca Motorrike: 2.0 Karburanti: Nafte⁣, Kamjo: Manual, Opsion

  Vlorë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Lexus 2,2 disel, super Makin
  Vetura

  Lexus 2,2 disel, super Makin

  Makina eshte sic e shifni ne foto, shum e paster si jashte dhe brenda letra te paguara dije,manual 6

  Vlorë Sot, 10:39
  3.900 €
 • 12 foto
  Audi A3 Sport Back, automatik
  Vetura

  Audi A3 Sport Back, automatik

  Makina eshte super gjendje shume e paster si jashte dhe brenda, letra te Sapo paguara, cdo sherbim t

  Vlorë Sot, 10:32
  5.900 €
 • 11 foto
  Golf 5 manual, 1,9 disel, 2007, mundesi nderimi
  Vetura

  Golf 5 manual, 1,9 disel, 2007, mundesi nderimi

  Makina eshte super gjendje si motorike dhe xhenerike, e paster si jashte dhe brenda, letra te paguar

  Vlorë Sot, 10:31
  3.900 €
 • 7 foto
  Fiat Panda 1,2 , 2005
  Vetura

  Fiat Panda 1,2 , 2005

  Makina eshte super gjendje nuk ka nevoje per asnje sherbim, makes sapo jan paguara letrat, dhe cdo s

  Vlorë Sot, 10:30
  2.400 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 , Motor EVO, Automatik
  Vetura

  Mercedes C220 , Motor EVO, Automatik

  Makina eshte shume e paster si jashte dhe brenda letra te paguara, sallon lekur sedilet me ngrohje,

  Vlorë Sot, 10:25
  4.500 €
 • 5 foto
  Clk Kompresor Gaz+benxin, Cabrio
  Vetura

  Clk Kompresor Gaz+benxin, Cabrio

  Motor kompresor 200 , Benxin+gaz , kambjo automatik+tronik, sallon lekur sedilet me memorje komanda

  Vlorë Sot, 10:24
  4.500 €
 • 8 foto
  Shitet ose nderohet Audi A4 7999€
  Vetura

  Shitet ose nderohet Audi A4 7999€

  Shitet ose nderohet:Audi A4 2.0 nafte i viti 2009 me 22000 km kambio automatic 8G me te gjitha sher

  Vlorë Sot, 10:06
  7.999 €
 • 6 foto
  Okazionnnnn Toyota Yaris 3399 euro
  Vetura

  Okazionnnnn Toyota Yaris 3399 euro

  Shitet Toyota ne gjendje shume te mire me motor 1.0 benzin shume ekonomik e sapo ardhur nga jashte

  Vlorë Sot, 10:05
  3.399 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E240 Gaz+Benzine ????
  Vetura

  Mercedes-Benz E240 Gaz+Benzine ????

  Mercedes-benz E240 V6 Gaz+Benzine , Kilometra 230 mij origjinale , makina ne dhjetor 2019 ka hyre n

  Vlorë Sot, 10:04
  6.200 €
 • 8 foto
  Bmw Seria 3 2010 okazion
  Vetura

  Bmw Seria 3 2010 okazion

  Shitet bmw seria 3 , motorr 2.0 nafte shum ekonomike , kambio manuale 6 marsha , viti i prodhimit 2

  Vlorë Sot, 10:03
  6.500 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz C180 Kompressor Sport Edition 2005
  Vetura

  Mercedes-Benz C180 Kompressor Sport Edition 2005

  Mercedes-Benz C180 Kompressor Avantgarde Sport Edition 2005 Full options 🇩🇪 , makina sapo ka ardhur

  Vlorë Sot, 10:03
  4.500 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C200 Kompressor Gaz+Benzine 2004
  Vetura

  Mercedes-Benz C200 Kompressor Gaz+Benzine 2004

  ✔ Marka,Modeli : Mercedes-Benz C200 Kompressor ✔ Viti : 2004 ✔ Kambjo : Automatike ✔ Lenda

  Vlorë Sot, 10:02
  4.400 €
 • 8 foto
  Shitet ose nderohet BMW 320 2014
  Vetura

  Shitet ose nderohet BMW 320 2014

  Shitet ose nderohet:BMW 320 viti 2014 motor 2.0 nafte kambio manuale me 180000 km te certifikuara.Ma

  Vlorë Sot, 10:01
  12.999 €
 • 6 foto
  Shitett osee nderrohett
  Vetura

  Shitett osee nderrohett

  Shess evo 200 naftt kamjo automat full option esht n gjendje super t gjitha sherbimet e sapo bera nu

  Vlorë Sot, 09:59
  7.000 €
 • 4 foto
  skoda fabia
  Vetura

  skoda fabia

  kondicioner, letra te paguara, gjendje shume e mire, cmim i diskutueshem, shitet per motive personal

  Vlorë Sot, 09:59
  1.600 €
 • 0 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200 pa letra. Cmimi i diskutueshem. Tel: 0698564359

  Vlorë Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet SUNL
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet SUNL

  Shitet motor 50cc 4 kohesh,me 0 km

  Vlorë Sot, 09:54
  800 Lek
 • 7 foto
  YAMAHA MT03 660cc
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA MT03 660cc

  Shitet Yamaha Mt 660cc i 2007 me 9000km pothuajse i ri.I sapo zhdoganuar letrat per nj vit.Te gjitha

  Vlorë Sot, 09:53
  3.800 €
 • 5 foto
  Kawasaki Eliminator
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki Eliminator

  Shitet Kawasaki Eliminator 125cc,me dokumenta Greke.Motori esht esht ne gjendje shum te mir

  Vlorë Sot, 09:53
  800 €
 • 10 foto
  KAWASAKI VULCAN 1600cc
  Motore (mbi 50 cc)

  KAWASAKI VULCAN 1600cc

  Shitet Kawasaki Vulcan 1600cc.Dhjetor i 2007 me 52000km.Model Amerikan i ber me porosi,i vecant n ll

  Vlorë Sot, 09:52
  4.500 €
 • 3 foto
  SUZUKU INTRUDER
  Motore (mbi 50 cc)

  SUZUKU INTRUDER

  Shitet Suzuki Intruder 400cc,ne gjendje shum te mir.Me dokumenta te paguara per 1 vit. ,Me te gjitha

  Vlorë Sot, 09:52
  2.200 €
 • 5 foto
  ml 350
  Vetura

  ml 350

  makina eshte ne gjendje shume te mire.letra te sapo paguara dhe sherbimet e bera.full option

  Vlorë Sot, 09:52
  11.900 €
 • 6 foto
  Daswo kalos
  Vetura

  Daswo kalos

  Shitet daewo kalos 1.4 benzin viti 2003 151 mij kilometra me sherbimet e bera me letra deri ne qer

  Vlorë Sot, 09:44
  1.600 €
 • 3 foto
  Fiat punto 1.1 viti 2000
  Vetura

  Fiat punto 1.1 viti 2000

  Shitet fiat punto 1.1 benzin viti 2000 me letra te paguara . E gacme per cfardolloi prove cmimi dik

  Vlorë Sot, 09:43
  1.200 €
 • 6 foto
  Jeep Grand Cherokee
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee

  Jeep grand cherok Viti 2008 3.0 naft pa taks lluksi. Sensor parkimi, navigator, pasqyra me nuanca

  Vlorë Sot, 09:37
  7.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES VITO 113 CDI AUTOMATIK 2012 BLUEEFICENT
  Vetura

  MERCEDES VITO 113 CDI AUTOMATIK 2012 BLUEEFICENT

  Mercedes vito 113 cdi motorr 2.2 nafte 4+1vende Viti 2012 me dogane te paguar Kambio automatike/sens

  Vlorë Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 640 GrandTurismo 2016 FULL
  Vetura

  Bmw 640 GrandTurismo 2016 FULL

  Bmw 640 GrandTurismo Naft viti prodhimit 2016 Pa taks lluksi Me 130.000 Km , kamio automat Maraha

  Vlorë Sot, 09:21
  40.000 €
 • 5 foto
  Shitet Gomone Mar co 10 Metra
  Vetura

  Shitet Gomone Mar co 10 Metra

  Shitet Gomone Mar co 10 Metra akull e re 2000 litra mban serbatori pa motora Cmimi 25.000 Euro Disku

  Vlorë Sot, 09:19
  25.000 €
 • 6 foto
  S klase 320 lungo presidencial
  Vetura

  S klase 320 lungo presidencial

  Shes Sklas lungo presidencial ne gjendje te shkelqyer full opsion çmimi 15.000€ ose nderroet me audi

  Vlorë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Opel Corsa 1.2 benzine automatike
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.2 benzine automatike

  Shitet Opel Corsa 2001 , 1.2 Benzine Kambio automatike , 95.000 km origjinale , hapje mbyllje qend

  Vlorë Sot, 08:53
  2.400 €
 • 0 foto
  Vollant per E-class 211
  Autopjese dhe paisje

  Vollant per E-class 211

  Shitet vollant per mercedes-benz E-class 211.

  Vlorë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Opel Meriva 1.7 naft DTI
  Vetura

  Shitet Opel Meriva 1.7 naft DTI

  Shitet Opel Meriva 1.7 DTI nafte me injektore te thjeshte jo elektrik, super ekonomike me prove.Viti

  Vlorë Sot, 08:35
  3.500 €
 • 8 foto
  VW LUPO 2004 1.4 BENZIN
  Vetura

  VW LUPO 2004 1.4 BENZIN

  Shitet Vw lupi ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Motorr 1.4 benzine.Me dokumenta te p

  Vlorë Sot, 08:30
  1.800 €
 • 8 foto
  VW POLO 1.4 16v GAZ-BENZIN 2004
  Vetura

  VW POLO 1.4 16v GAZ-BENZIN 2004

  Makina eshte ne gjendhe shume te mire si motorike dhe xhenerike,e paster dhe e mirembajtur si brend

  Vlorë Sot, 08:30
  3.200 €
 • 7 foto
  Fiat Panda 2012 1.4 16v GAZ-BENZIN
  Vetura

  Fiat Panda 2012 1.4 16v GAZ-BENZIN

  Makina eshte ne gjendje shume te mir si xhenerike dhe motorike,me te gjitha sherbimet e bera.Targuar

  Vlorë Sot, 08:29
  4.200 €
 • 9 foto
  Porsche Cayenne 3.2 V6 GAZ-BENZIN
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.2 V6 GAZ-BENZIN

  Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike,motorr 3.2 V6 (GAZ-BENZIN) VITI 2005. .

  Vlorë Sot, 08:29
  8.000 €
 • 3 foto
  Goma dhe diqe 175 65 14
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe diqe 175 65 14

  Gomat jane nje lule te 2018 dhe disqet jan ne gjendje shum te mire opel corsa astra vectra

  Vlorë Sot, 08:17
  100 Lek
 • 7 foto
  Bmw x5 4.0 naftë
  Vetura

  Bmw x5 4.0 naftë

  Shitet bmw x5 M// paket Viti 2012 155 mij km Tavan panoramik dyer me thithje sensor parkimi etj Fu

  Vlorë Sot, 07:59
  20.500 €
 • 9 foto
  Hummer H2 okazion
  Vetura

  Hummer H2 okazion

  Okazion hummer H2 6.0 benzin gaz letra te paguar

  Vlorë Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bmw X3
  Vetura

  Bmw X3

  Shitet bmw x3 3.0 naft super gjendje letra te paguara

  Vlorë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Corsa 1.1 Benzin Automat Me targa Viti 07..
  Vetura

  Opel Corsa 1.1 Benzin Automat Me targa Viti 07..

  opel corsa 1.1 benzin me tarag sop te bera viti 2007 kambio automat ads esp xhama +pasqyra elektrike

  Vlorë Sot, 07:51
  3.399 €