Automjete
Vushtrri

Automjete në shitje në Vushtrri

 • 9 foto
  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI
  Vetura

  ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2011
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 21:14
  10 €
 • 5 foto
  Shitet Golf 6 2012
  Vetura

  Shitet Golf 6 2012

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 21:13
  9.200 €
 • 4 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 21:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

  • BMW
  • 530
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 21:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 5. 1.9 TDI, VITI 2006, KLIM , BORD KOMPJUTERIK, RKS.
  Vetura

  GOLF 5. 1.9 TDI, VITI 2006, KLIM , BORD KOMPJUTERIK, RKS.

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 21:12
  5.400 €
 • 2 foto
  SHITET TOKË NE RRUGEN KRYESORE
  Vetura

  SHITET TOKË NE RRUGEN KRYESORE

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Nafte
  • 100 000 - 109 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 21:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma M+S per golf 4,bora,passat etj...,
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S per golf 4,bora,passat etj...,

  195/65/15 Shum pak te perdorura Gjendje...

  Vushtrri Sot, 21:08
  145 €
 • 5 foto
  Shiten Fellne 20 inch Originale Audi A6-A7-A8 Me goma te Re
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne 20 inch Originale Audi A6-A7-A8 Me goma te Re

  ...

  Vushtrri Sot, 21:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kry te vollonit citroen c3
  Autopjese dhe paisje

  Kry te vollonit citroen c3

  Kryt e vollonit citroen c3 viti 2015 me ...

  Vushtrri Sot, 21:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Wv tauran
  Vetura

  Wv tauran

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 21:01
  6.500 €
 • 3 foto
  Prekolic(Rimorkio e trepqes
  Autopjese dhe paisje

  Prekolic(Rimorkio e trepqes

  shitet prekolica shume mir dhe e rujtne ...

  Vushtrri Sot, 20:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  kombi t4 viti 95
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kombi t4 viti 95

  t4 viti 95 per info 044 100 147...

  Vushtrri Sot, 20:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 7 SPORTSVAN 2.0 TDI
  Vetura

  GOLF 7 SPORTSVAN 2.0 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf Sportvan
  • Nafte
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOMA DIMRI M/S KELLY WINTER 205 55 16 Viti 4421
  Autopjese dhe paisje

  GOMA DIMRI M/S KELLY WINTER 205 55 16 Viti 4421

  ☎️ 044 610 612 GOMA DIMRI M/S 205/ 55 R...

  Vushtrri Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 4 - 1.9 TDI - 74 KW - PACIFIK - 2003
  Vetura

  GOLF 4 - 1.9 TDI - 74 KW - PACIFIK - 2003

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 20:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Opel Aster 1998 Automatik
  Vetura

  Shes Opel Aster 1998 Automatik

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 20:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA???????????????
  Vetura

  BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA???????????????

  • BMW
  • 530
  • Dizel / Naftë
  • 2020
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet golfi
  Vetura

  Shitet golfi

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzinë + Gaz
  • 1992
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 19:16
  1.100 €
 • 12 foto
  MERCEDES A CLASS 200 CDI AUTOMATIC MODEL 2008
  Vetura

  MERCEDES A CLASS 200 CDI AUTOMATIC MODEL 2008

  • Mercedes-Benz
  • A 200
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 19:04
  1 €
 • 12 foto
  Polo 1.2 TDI R line * I DOGANUM*1VIT RKS*
  Vetura

  Polo 1.2 TDI R line * I DOGANUM*1VIT RKS*

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 19:04
  1 €
 • 6 foto
  Shitet Transporter 2.0 DSG Pa dogan
  Vetura

  Shitet Transporter 2.0 DSG Pa dogan

  • VW Volkswagen
  • T6 Transporter
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 19:01
  5.800 €
 • 8 foto
  SHITET TAURAN 2008 2.0 TDI PA DOGAN
  Vetura

  SHITET TAURAN 2008 2.0 TDI PA DOGAN

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 19:00
  3.300 €
 • 7 foto
  Shitet tauran Pa dogan manual
  Vetura

  Shitet tauran Pa dogan manual

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 18:59
  2.500 €
 • 9 foto
  Goma Vere 255/45/R19
  Autopjese dhe paisje

  Goma Vere 255/45/R19

  Goma veres 255/45/R19 Goma vere 19 per A...

  Vushtrri Sot, 18:40
  100 €
 • 11 foto
  Goma Dimri 245/45/R19
  Autopjese dhe paisje

  Goma Dimri 245/45/R19

  Shiten Goma Dimri Continental R19 2x 245...

  Vushtrri Sot, 18:40
  150 €
 • 5 foto
  Ford Fiiesta 1.4 dizel rks 10 muj
  Vetura

  Ford Fiiesta 1.4 dizel rks 10 muj

  • Ford
  • Fiesta
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 18:17
  3.350 €
 • 0 foto
  Opel corsa 1.0 benzin. Viti2000. Rks gjendjePerfekte
  Vetura

  Opel corsa 1.0 benzin. Viti2000. Rks gjendjePerfekte

  • Opel
  • Corsa
  • Benzin
  • 2000
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346
  Vetura

  Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

  • Alpina
  • B12
  • Dizel / Naftë
  • 2019
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Vushtrri Sot, 17:40
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Audi A4 2.0 TDI S-Line Quattro 2016
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI S-Line Quattro 2016

  • Audi
  • A4
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 17:34
  17.500 €
 • 12 foto
  VW Golf 7.5 Facelift 2018
  Vetura

  VW Golf 7.5 Facelift 2018

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Nafte
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 17:34
  18.400 €
 • 12 foto
  Audi A4 2.0 TDI 8M 2015
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI 8M 2015

  • Audi
  • A4
  • Nafte
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 17:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Fellnet BBS r18 , per vw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet BBS r18 , per vw

  fellne bbs me guma te veres...

  Vushtrri Sot, 17:32
  580 €
 • 10 foto
  SHITET CADDY 1.9 TDI
  Vetura

  SHITET CADDY 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET PASSAT 1.9 TDI 6 shpejci
  Vetura

  SHITET PASSAT 1.9 TDI 6 shpejci

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES NDRROJ GOLF 5 1.9 TDI
  Vetura

  SHES NDRROJ GOLF 5 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET CADDY 1.6 TDI
  Vetura

  SHITET CADDY 1.6 TDI

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Vushtrri Sot, 17:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Caddy 1.9 Tdi Me klim 8muj Rks
  Vetura

  Shes Caddy 1.9 Tdi Me klim 8muj Rks

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:17
  3 €
 • 11 foto
  SHES NDRROJ ZAFIRA DIZEL 7 ULSE
  Vetura

  SHES NDRROJ ZAFIRA DIZEL 7 ULSE

  • Opel
  • Zafira
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:15
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  SHITET GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci
  Vetura

  SHITET MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Nafte
  • 350 000 - 399 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:14
  3.650 €
 • 12 foto
  SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 6 shpejci 7 ULSE
  Vetura

  SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 6 shpejci 7 ULSE

  • Opel
  • Zafira
  • Nafte
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHES NDRROJ PASSAT CC 2.0 TDI 5 ULSE
  Vetura

  SHES NDRROJ PASSAT CC 2.0 TDI 5 ULSE

  • VW Volkswagen
  • CC
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHES NDRROJ TOURAN 2.0 TDI  6 shpejci 1 bregasne
  Vetura

  SHES NDRROJ TOURAN 2.0 TDI 6 shpejci 1 bregasne

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHE NDRROJ MECEDES C CLAS 220 CDI 6 SHPEJCI
  Vetura

  SHE NDRROJ MECEDES C CLAS 220 CDI 6 SHPEJCI

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHES NDRROJ TOURAN CROSS 2.0 TDI
  Vetura

  SHES NDRROJ TOURAN CROSS 2.0 TDI

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES NDRROJ PASSAT 1.9 TDI 6 shpejci
  Vetura

  SHES NDRROJ PASSAT 1.9 TDI 6 shpejci

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes c200 cdi
  Vetura

  Mercedes c200 cdi

  • Mercedes-Benz
  • 200
  Vushtrri Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 2.0 dizel 7 ULSE
  Vetura

  SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 2.0 dizel 7 ULSE

  • Opel
  • Zafira
  • Nafte
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES NDRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI 6 SHPEJCI
  Vetura

  SHES NDRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI 6 SHPEJCI

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Vushtrri Sot, 17:11
  Me Marrveshje