Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
   Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo
  Autopjese dhe paisje

  Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo

  Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo Tel 044182474 Viber +38344182474

  Prishtinë Sot, 20:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes amortizer per audi a6 2009
  Autopjese dhe paisje

  shes amortizer per audi a6 2009

  shes amortizer per audi 2005 - 2010

  Skënderaj Sot, 20:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Audi A5 Branik
  Autopjese dhe paisje

  Audi A5 Branik

  Branik mbrapa Auid A5, viti 2011.

  Prishtinë Sot, 20:47
  180 €
 • 9 foto
  Shes fara per fiat ford reno pezho dhe mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shes fara per fiat ford reno pezho dhe mercedes

  Shes far per fiat punto Fara per renault megane scenic dhe shum modele trenos Fara per shum modele t

  Prishtinë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes trap te mram per pezho 206
  Autopjese dhe paisje

  Shes trap te mram per pezho 206

  Shes trapin e mram per pezho 206 Trapi osht komplet i riparum me pjes treja si fytezat llagerat dhe

  Prishtinë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes bandasha me goma te reja per citroen c1
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandasha me goma te reja per citroen c1

  Shes bandasha me goma te reja per peugeot 107 citroen c1 165/60/r15 gomat jan continental + rrotkapn

  Prishtinë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Riparim Gjeneral te Lladnjakave
  Autopjese dhe paisje

  Riparim Gjeneral te Lladnjakave

  Kryejm riparimin gjeneral te te gjitha llojeve te lladnjakave jasht vendit dhe me garancion. Pervo

  Gjilan Sot, 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501
  Autopjese dhe paisje

  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501

  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501 Side Wedge parking bulb canbus auto car styling BJ

  Prishtinë Sot, 20:41
  2 €
 • 4 foto
  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights
  Autopjese dhe paisje

  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights

  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights Model:Universal Wattage: 60W/1Pair 8000LM Voltage:

  Prishtinë Sot, 20:41
  20 €
 • 0 foto
  Pjesë për Perkins nga perfaqsues i autorizuar
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për Perkins nga perfaqsues i autorizuar

  Ofrojmë të gjitha llojet e pjesëve për Perkins Motorra , 100 % origjinal , gjithashtu edhe motorra

  Gjilan Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira OPC
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira OPC

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt Origjnale fellnet jan model OPC per Opel

  Podujevë Sot, 20:38
  420 €
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  stopa per fiat brava
  Autopjese dhe paisje

  stopa per fiat brava

  .stopa per fiat brava jan te ri te pa perdorur. dyt vetem 30 euro motorr i klimes 20 euro dinam 1

  Gjakovë Sot, 20:37
  30 €
 • 4 foto
  PJESE KEMBIMI PER MINI COOPER S
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER MINI COOPER S

  Pjeset qe disponoj aktualisht jane: Sistemi i frenimit EBC STAGE 2, perfshihen: ferrota, diqet e fr

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Auto pjesë BMW FiDi
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjesë BMW FiDi

  Auto Pjes Servis BMW ''FiDi''. Kemi pjes te shumllojshme te BMW-s e30-e34-e36-e39-e46 etj. Kemi m

  Mitrovicë Sot, 20:33
  1.110 €
 • 11 foto
  BMW Pjese&Servis
  Autopjese dhe paisje

  BMW Pjese&Servis

  Auto Pjes Servis BMW \'\'FiDi\'\' Kemi pjes te shumllojshme te BMW-s. e30-e34-e36-e39-e46 eettjjjj.

  Mitrovicë Sot, 20:33
  900 €
 • 3 foto
  Shiten x pjes per w 203 c class 200&220 cdi& evo
  Autopjese dhe paisje

  Shiten x pjes per w 203 c class 200&220 cdi& evo

  Shiten pjes ne gjendje shum t mir pune per c class 203 si Egr elektrike per motorr evo!! kemb motor

  Tiranë Sot, 20:31
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Fellne 17 4copa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 4copa

  Në shitje 4 fellne model Gti 225/45/17 për momentin janë me goma të verës. Çmimi sipas marrëveshjes

  Gjakovë Sot, 20:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne Vw me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vw me goma dimri

  Shiten 4 fellne në gjendje perfekt 195/65/15 me goma dimrit. Çmimi i arsyeshëm sipas marrëveshjes 04

  Gjakovë Sot, 20:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe alumini orgjinal per Mercedes Benz nr 16.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini orgjinal per Mercedes Benz nr 16.

  Disqe Benci te sapo ardhur nga gjermania orgjinal te Mercedes Benz c class Evo. Por I bejn cdo benc

  Tiranë Sot, 20:21
  180 €
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 20:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes shtopa te golf 7 original
  Autopjese dhe paisje

  shes shtopa te golf 7 original

  shes shtopa te golf 7

  Skënderaj Sot, 20:15
  230 €
 • 1 foto
  Stopa Led per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Led per Golf 4

  Stopa per Golf 4 Led ne gjendje te rregullt. Kontakt/Viber +383 45 577 222 Golf 4 golfi 4

  Prishtinë Sot, 20:14
  120 €
 • 7 foto
  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj

  Shitet kasetofon me touch ( me prekje ) dixhital . Madhesia 7 inch . Te perfshira ne pako jane : pul

  Kurbin Sot, 20:14
  120 €
 • 3 foto
  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!
  Autopjese dhe paisje

  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!

  GPS me Bluetooth Lidhet me programin e tij Mundesh me alarmu nga telefoni GPS por mundesh dhe me laj

  Kurbin Sot, 20:14
  10 Lek
 • 1 foto
  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:13
  199 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:13
  240 €
 • 0 foto
  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber

  Shiten 2 goma 195 60 15 m+s jan ppthujse te reja nuk kan naj vrejtje vitin e prodhimit 2016. Viber

  Mitrovicë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 185/65/15 m+s fulda.viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 185/65/15 m+s fulda.viber

  Shiten 4 goma 185 65 15 m+s te firmes gjermane fulta jane shum te rujtne qe te katertat.viber

  Mitrovicë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motorra Benzi
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Benzi

  Shiten motorra Benzi 200 benzine. 220 cdi. 250 TD. cklasi. 300 (210), A class 1.6 benzine. ne gjendj

  Kavajë Sot, 20:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:12
  230 €
 • 1 foto
  Amortizatore te ndryshem
  Autopjese dhe paisje

  Amortizatore te ndryshem

  Amortizatore te ndryshem per Benz, wv , seati , opeli , fordi , fiati , etj..cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 20:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle skoda fabia
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle skoda fabia

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:12
  140 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj

  + 383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 20:12
  300 €
 • 2 foto
  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes

  045 577 222

  Prishtinë Sot, 20:11
  270 €
 • 0 foto
  Tapiceri Fiat Bravo
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri Fiat Bravo

  Tapiceri Fiat Bravo ne gjendje te mire , (per tek dere ) set. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 20:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 Goma 245/45/18 2017
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma 245/45/18 2017

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:11
  150 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:11
  230 €
 • 2 foto
  Motorr Seat Ibiza,W Polo,Audi A2, W Lupo
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Seat Ibiza,W Polo,Audi A2, W Lupo

  Motorr - 1,4 Naft (3 Pistonsh) Viti i prodhimit - 2004 I Sapo ardhur nga Italia, Ne gjendje shume te

  Kavajë Sot, 20:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016

  383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 20:11
  130 €
 • 2 foto
  Fellne me goma 205/55/16 te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 205/55/16 te reja

  Fellnet bajne ne golf 5,6,7 Passat touran caddy skoda seat sharan

  Prishtinë Sot, 20:10
  340 €
 • 0 foto
  Grupe timoni
  Autopjese dhe paisje

  Grupe timoni

  Grupe timoni BenzI, w v , bmw ,fordi , smarti etj. Cmimi : me marrveshje

  Kavajë Sot, 20:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:10
  260 €
 • 0 foto
  Fellne 18 Golf 5,6,7 Passat touran audi caddy etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Golf 5,6,7 Passat touran audi caddy etj

  045 577 222 +383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 20:09
  360 €
 • 1 foto
  Pajisje elektrike
  Autopjese dhe paisje

  Pajisje elektrike

  Pajisje elektrike , celesa e salvovite , kuadro , te ardhura nga italia. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapiceri te ndryshme BMW
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri te ndryshme BMW

  Shiten sindile BMW 320 ne gjendje te mire.

  Kavajë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompaci benzine
  Autopjese dhe paisje

  Pompaci benzine

  Pompaci benzine , benzi , fiati , pezho , wv , seati etj. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Kembimi per Volkswagen Passat 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per Volkswagen Passat 2005-2010

  Pjese te ardhura nga jashte

  Tiranë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Sot, 20:06
  11.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Sot, 20:06
  15 €