Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten fellnet për golf 5 6 7 ceddy turan..të ardhura nga gjermonia me goma shum të mira 205 /55 /R

  Prishtinë Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon
  Autopjese dhe paisje

  VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon

  2copa - VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon Ibiza 18D 881 6711J0881671F 1J0 881 671 F

  Prishtinë Sot, 15:01
  18 €
 • 9 foto
  LED White 3SMD 5050 - T10 W5W COB LED 194 168 Sign
  Autopjese dhe paisje

  LED White 3SMD 5050 - T10 W5W COB LED 194 168 Sign

  2 COPA - LED White 3SMD 5050 - T10 W5W COB LED 194 168 Signal Wattage: 1W Lumens: 2600Lm Interface

  Prishtinë Sot, 15:01
  2 €
 • 7 foto
  VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon
  Autopjese dhe paisje

  VW Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon

  Black Seat Adjustment Knob for Bora Polo Golf Jetta Mk4 Passat B5 Beetle Leon Ibiza 18D 881 6711J088

  Prishtinë Sot, 15:01
  22 €
 • 4 foto
  LED Lamp Lights White T10 168 501 W5W 6000K
  Autopjese dhe paisje

  LED Lamp Lights White T10 168 501 W5W 6000K

  2 COPA - LED Lamp Lights White T10 168 501 W5W 12V - 24V 6000K Interface Type: T10 (W5W/194) Lumens

  Prishtinë Sot, 15:01
  5 €
 • 3 foto
  DRITA - H4 LED 50W 8000LM 12V - Color: 6500K
  Autopjese dhe paisje

  DRITA - H4 LED 50W 8000LM 12V - Color: 6500K

  DRITA - H4 LED Headlight Bulbs 50W 8000LM 12V - Color Temperature: 6500K Model: Corolla/Altima/CRV/

  Prishtinë Sot, 15:01
  28 €
 • 4 foto
  H4 Drita
  Autopjese dhe paisje

  H4 Drita

  Drita H4

  Prishtinë Sot, 15:01
  6 €
 • 5 foto
  Fellne per Vw Shkoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Shkoda Audi

  Fellne 18coll Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Audi a3 a4 Shkoda SuperB Octavia Qmimi 550euro.

  Prishtinë Sot, 15:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi megoma 2019
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi megoma 2019

  Fellne orgjinale per Audi a4 a5 a6 Goma te veres thuajse te reja 2019 245/40/18 Qmimi 570euro. Mu

  Prishtinë Sot, 15:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Audi a3 a4 Goma 225/45/17 2te reja dhe 2te dobta Q

  Prishtinë Sot, 15:00
  360 €
 • 6 foto
  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady

  Shes fellnet me goma te dimrit 195/65/15 jane orgjinale per Golf 5 6 7 Pasat Touran Caddy etj gjend

  Prishtinë Sot, 15:00
  320 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne Orgjinale per X1 X3 3she 5she 7she Goma M+S thuajse te reja 225/50/17 Qmimi 470euro. Mundes

  Prishtinë Sot, 14:59
  470 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne Orgjinale megoma 215/55/16 Audi a3 a4 a6 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 320euro Mundes

  Prishtinë Sot, 14:59
  320 €
 • 6 foto
  Fellne GT orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GT orgjinale per Vw

  Fellne GT Orgjinale per Vw Golf 5,6 Passat Touran Goma te veres 225/45/17 Qmimi 340euro. Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 14:59
  340 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8 18coll Qmimi 320euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/0

  Prishtinë Sot, 14:59
  320 €
 • 5 foto
  Fellne 17coll per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Vw

  Fellne 17coll Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi 450euro Fiks. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 14:59
  455 €
 • 4 foto
  Fellne GTD per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTD per Vw

  Fellne GTD 18coll per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi 530euro fiks. Mundesi. Ndrrimi 📞04

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne orgjinale 205/55/16 Vw Golf 5,6,7 passat touran caddy Audi a3 a4 Goma te veres 2 thujse te r

  Prishtinë Sot, 14:59
  225 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 Goma M+S Pirelli 2017 numer 225/40/18 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi 📞

  Prishtinë Sot, 14:59
  470 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Tiguan megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Tiguan megoma

  Fellne Orgjinale per Vw Tiguan Goma te veres 235/50/18 mesatarisht te mira Qmimi 540euro Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne Orgjinale per Vw Audi Golf 5,6,7 Passat Touran Audi A3 A4 A6 Goma te veres Hankook 225/40/18

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne megoma per X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per X5 X6

  Fellne per X5 X6 Goma M+S Continental 255/50/19 Qmimi 520euro. Mundesi. Ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 14:59
  520 €
 • 8 foto
  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne S Line per audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Qmimi 540euro. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Sot, 14:59
  540 €
 • 7 foto
  Fellne 18coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18coll per Mercedes

  Fellne 18coll per Mercedes B C E S klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6 Goma continental 255/55/18 Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Sot, 14:59
  420 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 245/40/20 Qmimi 999euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Bmw 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 18coll

  Fellne per Bmw 1she 3she 5she 18she M Packet 2x8coll dhe 2x9coll 📞 045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne Orgjinale per Audi A3 A4 A6 Q3 Q5 17coll Qmimi 345euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Pri

  Prishtinë Sot, 14:59
  345 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 Goma te veres 205/55/16 Qmimi 320 euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 14:59
  320 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne 18coll per Mercedes Orgjinale te firmes Motec Pa asni grrith Qmimi 470euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 14:59
  470 €
 • 6 foto
  Fellne te reja Orgjinale Vw 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te reja Orgjinale Vw 2017

  Fellne te reja orgjinale Vw te vitit 2017 Jane per Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta Pa asni grrith !

  Prishtinë Sot, 14:59
  470 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

  Fellne orgjinale BORBET 16coll Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 170euro. FIKS! 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 14:59
  175 €
 • 6 foto
  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Pa asni grrith Goma te veres 195/65/15 Qmimi 200 Fiks 📞045/655

  Prishtinë Sot, 14:59
  200 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass

  Fellne orgjinale per Mercedes C E S klass Jane 16coll Qmimi 370 euro 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 14:59
  370 €
 • 2 foto
  Fellne per Audi 16 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi 16 me goma

  Shes Fellne per Audi 16 qe me goma te dimrit per ma shum informata 044348251 dhe 044926824

  Ferizaj Sot, 14:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma te veres Dunlop 205/55 R16 91V
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres Dunlop 205/55 R16 91V

  Shiten gomat e ardhura nga Austria te markes Dunlop ne gjendje te mire.

  Prizren Sot, 14:54
  40 €
 • 5 foto
  Shiten Fellnet per Opel 15q Model i Mir
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet per Opel 15q Model i Mir

  Shiten Fellnet per Opel 15q Model i Mir qmimi 210ero i Diskutushem pak +377 Gjindemi n Prishtin1

  Prishtinë Sot, 14:54
  195 €
 • 1 foto
  fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3 bmw 5

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes  audi a4 a5 a6 a7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes audi a4 a5 a6 a7

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim bandash per vetura Te gjitha Lojet
  Autopjese dhe paisje

  Shesim bandash per vetura Te gjitha Lojet

  Auto heta bejm shitjen E bandashav te thjesht 13 14 15 16 per te gjitha Llojet e vetruav Opel Aud

  Prishtinë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan audi

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas orginal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas orginal

  fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas es klla
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas es klla

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Es kllas Ekllas Ckll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Es kllas Ekllas Ckll

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje