Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Shtopi per passat b7
  Autopjese dhe paisje

  Shtopi per passat b7

  Shitet shtopi per passat b7 eshte pak i krist po shum pak hetohet

  Mitrovicë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fare per golf 4 me llup
  Autopjese dhe paisje

  Fare per golf 4 me llup

  fari eshte me llup i djath veq nji e kam

  Mitrovicë Sot, 00:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   dy Goma dimrit 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  dy Goma dimrit 205/55/16

  Gomat Jan 1 muj te vozita dygoma dimri

  Mitrovicë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Guma te veres 205/55/15
  Autopjese dhe paisje

  Guma te veres 205/55/15

  gomat jan te veres

  Mitrovicë Sot, 00:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne dhe bandasha me ratkapne 15 coll origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe bandasha me ratkapne 15 coll origjinal

  1.Fellnet Jan te mira jan 4 copa me ka 5shrafa 2.ratkapne per bmw 4 copa 15 coll 3.kam edhe bandas

  Mitrovicë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandasha per JeeP 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per JeeP 16 coll

  Jan 4 copa kan edhe senzora

  Mitrovicë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 16 coll golf 4 audi a3 sead
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 coll golf 4 audi a3 sead

  fellnet jan te mira

  Mitrovicë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19 coll audi Q7 mercedes ML passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 coll audi Q7 mercedes ML passat

  Fellne 19 coll orgjinal 4 copa jan

  Mitrovicë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DisQe + Goma wv / Audi Etje
  Autopjese dhe paisje

  DisQe + Goma wv / Audi Etje

  Ne gjendje shum te mir , Te Paster goma 80%

  Durrës Sot, 00:15
  350 €
 • 5 foto
  Disje alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini

  Disje alumini te sapo ardhur nga gjermani te pa perdorur ne shqiperi disje origjinal.

  Durrës Sot, 00:15
  250 €
 • 5 foto
  Goma te reja pa perdor
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja pa perdor

  shes keto goma me bandasha jan te reja disa jan teke dhe disa qifte numer 14

  Vushtrri Dje, 23:51
  35 €
 • 2 foto
  Goma SAVA 165-70–14 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma SAVA 165-70–14 M+S

  shes kto goma te perdorura por e kom shit kerrin dhe spo me duhen më. tel:044-212909 049-212909 vi

  Vushtrri Dje, 23:51
  48 €
 • 4 foto
  FELLNE BMW 14 me 4 shrafa
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE BMW 14 me 4 shrafa

  shes keto fellne te ardhura nga gjermania per bmw pasat opel golf fiat e disa lloje tjera te vetura

  Vushtrri Dje, 23:50
  199 €
 • 3 foto
  Brav per golf 5 6 gypek
  Autopjese dhe paisje

  Brav per golf 5 6 gypek

  Shitet brava e gypekit per golf 5-6 tauran 2003 dej ne 2010 e re taze osht prosit por kerri u shit q

  Gjilan Dje, 23:49
  40 €
 • 3 foto
  Maqin poliri
  Autopjese dhe paisje

  Maqin poliri

  urgjet maqina e polirit ne shitje thuj se e re dy her e perdort +38344132513

  Gjilan Dje, 23:49
  30 €
 • 4 foto
  Fellne 20 amg per mercedes me goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 amg per mercedes me goma te reja

  Fellne 20 c per mercedes me goma shum te mira , vetem 3500km te vozitura te veres , fellnet kan qen

  Mitrovicë Dje, 23:45
  580 €
 • 0 foto
  Angllasera & alternatora
  Autopjese dhe paisje

  Angllasera & alternatora

  Shes Alternator dhe angllasera te gjitha llojeve BMW // MERCEDES // FORD // AUDI // GOLF // OPEL /

  Prishtinë Dje, 23:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 3goma Vredestein sport Hollandeze 80% 4stinet
  Autopjese dhe paisje

  Shes 3goma Vredestein sport Hollandeze 80% 4stinet

  Shes 3 goma Vredestein sport Hollandeze 80% 4 stinet 2 goma jane te vitit 2016 1 gome eshte e vitit

  Tiranë Dje, 23:40
  100 €
 • 3 foto
  Goma M+S 195/65/15 Golf 5,6,7 Passat,Audi Nr. 37
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 195/65/15 Golf 5,6,7 Passat,Audi Nr. 37

  Goma M+S me bandashe dhe kapake, Ovation viti 2016 java 42 nr. 37

  Gjilan Dje, 23:39
  180 €
 • 2 foto
  Gomë M+S 195/65/15 2018
  Autopjese dhe paisje

  Gomë M+S 195/65/15 2018

  Goma ësht relativisht e re java e 33 vitit 2018

  Gjilan Dje, 23:39
  25 €
 • 1 foto
  Shitet kompresori urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresori urgjent

  Shitet kompresori urgjent 50 litra prodhim gjerman i pa perdort ndrrim joo osht hazer veq.me.ndu cre

  Gjilan Dje, 23:37
  110 €
 • 4 foto
  Bagazh per veture
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh per veture

  Shes bagazhin 044170898

  Prishtinë Dje, 23:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne për Bmw E 46 Nr.6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Bmw E 46 Nr.6

  Fellnet për Bmw E 46 jan të mira

  Gjilan Dje, 23:36
  130 €
 • 3 foto
  Goma M+S 195/65/15 Golf 4 Nr. 4
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 195/65/15 Golf 4 Nr. 4

  Gomat jan te mira , java e 42 viti 2016 të Markes OVATION

  Gjilan Dje, 23:36
  50 €
 • 4 foto
  Goma të Veres 185/60/15 Nr.7
  Autopjese dhe paisje

  Goma të Veres 185/60/15 Nr.7

  Goma të Veres 185/60/15 Nr.7

  Gjilan Dje, 23:35
  60 €
 • 3 foto
  Mp3 Radio për VW
  Autopjese dhe paisje

  Mp3 Radio për VW

  Në shitje Mp3,Cd, Radio për Volkswagen Golf 5 ,Golf 6,Touran,Tiguan,Passat. Në gjendje shumë të mirë

  Gjakovë Dje, 23:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bagazh per veture
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh per veture

  Shes bagazhin thule Per ma te per 044170898 0038349170898

  Prishtinë Dje, 23:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bagazh mbajtse universal THULE
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh mbajtse universal THULE

  mbajtse thule universale per ma teper tel.044 170 898 dhe 0038349 170 898 viber prishtine

  Prishtinë Dje, 23:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017

  Shes 3 dyer per golf 7 viti 2017 dy te parat edhe nje e mrama e majta jan pak te demtuara kan ne vo

  Ferizaj Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Felga Alumini me Goma Vere 205/55R16
  Autopjese dhe paisje

  Felga Alumini me Goma Vere 205/55R16

  Shiten Felga Alumini me Goma Vere 205/55R16

  Kamenicë Dje, 23:21
  140 €
 • 1 foto
  goma 225/50 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  goma 225/50 17 inch

  gjendje regullt as nuk drithin shum rujtun kan profill e mir 2016 225/50 17 super qmim

  Gjilan Dje, 23:19
  99 €
 • 0 foto
  Motor për Audi A6 2,5 TDI 155 Ps
  Autopjese dhe paisje

  Motor për Audi A6 2,5 TDI 155 Ps

  Motorri ësht në gjendje të mir

  Gjilan Dje, 23:16
  350 €
 • 1 foto
  Disqe 17 me goma dimri michelin
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 me goma dimri michelin

  Disqe 17 me goma dimri 235/65R17 ne gjendje shume te mire .

  Tiranë Dje, 23:15
  400 €
 • 11 foto
  PJESE KEMBIMI BMW F10 &F01
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI BMW F10 &F01

  Pjese kembimi per te gjith llojet e makina bmw nga viti 2003 e siper !! Te gjitha bmw jo makina te t

  Tiranë Dje, 23:15
  1 €
 • 6 foto
  MENABO bagazh per vetura
  Autopjese dhe paisje

  MENABO bagazh per vetura

  menabo bagazh univerzal per vetura e re me 2 qels komplet me pajisjet

  Prizren Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pompe fryrese per goma
  Autopjese dhe paisje

  Pompe fryrese per goma

  Shitet pompe fryrese per gomat e makinave bashke me ngjitesin.perdoret per te gjitha llojet e makine

  Durrës Dje, 23:02
  50 Lek
 • 4 foto
  Drita Xenon Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Drita Xenon Golf 4

  Shes drita me llupa xenon origjinal per golf 4 Nje trafe nuk punon Per kontakt 049264896 ose Viber

  Skënderaj Dje, 23:00
  130 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi 17coll

  Shiten fellne orgjinal pa asni defekt per Audi A3 A4 A6 Fellnet kan nevoj mu ngjyros ! Qmimi fiks 15

  Prishtinë Dje, 22:59
  150 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 bora

  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 Bora 17coll Qmimi 200euro FIKS 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 22:59
  205 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes E klas megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes E klas megoma

  Shes fellnet per Mercedes E klass megoma 225/55/16 M+S shum te mira Tigar te ardhura nga gjermania

  Prishtinë Dje, 22:59
  160 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per X5 X6

  Fellne per X5 X6 Goma M+S Continental 255/50/19 Qmimi 520euro. Mundesi. Ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Dje, 22:59
  520 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Fellne 215/55/16 Golf 5,6 Passat Touran Audi A3 A4 Goma te veres te mira (Ushtojn) Qmimi 230euro FI

  Prishtinë Dje, 22:59
  235 €
 • 8 foto
  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne S Line per audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Qmimi 540euro. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Dje, 22:59
  540 €
 • 9 foto
  Fellne 17coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Mercedes

  Fellne 17coll per Mercedes B C E klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6 Goma continental 255/55/18 Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Dje, 22:59
  420 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 245/40/20 Qmimi 999euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655

  Prishtinë Dje, 22:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per AUDI me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI me goma

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 Goma te veres Continental 225/50/17 Qmimi 420euro. Mundesi n

  Prishtinë Dje, 22:59
  420 €
 • 6 foto
  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL

  Shes Navigation RNS510 origjinal nga VW, Lexon DVD, MP3, SD CARD, HARD DISK te integrum, blutothe et

  Prishtinë Dje, 22:59
  360 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi megoma

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Goma te veres Michelin 215/55/16 Qmimi 320euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Dje, 22:59
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale 17coll per Mercedes Fellnet jan pa asni grrith ! Qmimi 340euro. 📞045/655/020.

  Prishtinë Dje, 22:59
  340 €