Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL,BENZ 203 SPORT EDITINO R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL,BENZ 203 SPORT EDITINO R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI DY TE GJERE DGE DY TE NGUSHTE. BENZ CKLASSE 203 SPORT EDITI

  Fier Dje, 19:01
  450 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS NUMER 16.PA CARJE PA SALDIM.JANE NE GJENDJE TE MIRE.BEJNE PE

  Fier Dje, 19:01
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE A5 A6 A4 A3 .NUMER 235 40 18 DY JAN 245 40 18 VITI 2016 MODEL 20

  Fier Dje, 19:01
  450 €
 • 5 foto
  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NE NUMER .19 .JANE PER BENZ JANE ORGJINAL NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Dje, 19:01
  350 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 1.3.NR 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 1.3.NR 16

  SHESE 4 DISQE PER BMV SERIJA 1.3..NE NUMER.16.JANE ORGJINAL,NE GJENDJE TE MIRE SI TE RINJ. JAN PA

  Fier Dje, 19:01
  170 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA MODEL 2016 NUMER 16 POELI KORSA MERIVA OMEGA VEKTRA ZAFIRA MERI

  Fier Dje, 19:00
  350 Lek
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 19:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI BENZ JAN NE GJENDJE TE MIRE ME DORDIRE INOKS NUMER 17

  Fier Dje, 19:00
  250 €
 • 5 foto
  DISQE AUDI RS4 NR 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI RS4 NR 18

  SHESE 4 DISQE JAN PA GOMA AUDI A6.ORGJINAL PA CARJE PA SALDIM.NE NUMER 18. TE MIRE SI TE RINJE.VENE

  Fier Dje, 19:00
  270 Lek
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW

  SHESE DISQE BASHKE.ME GJITHE GIMA REZERVE, TE GJITJE NUMRAT.PER CDO LLOJ.MAKINE.BENZ.C KLASS 203.204

  Fier Dje, 19:00
  1 €
 • 4 foto
  DISQE BENZ CLK E KLASSE. N.16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ CLK E KLASSE. N.16

  SHESE 4 DISQE .ORGJINAL BENZI C KLASSE 203 AMG CLK E KLASSE 210 211.CLK 203 . JANE NE GJENDJE RE

  Fier Dje, 19:00
  200 Lek
 • 2 foto
  DISQE BENZI .E KLASS 211 .R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZI .E KLASS 211 .R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZI E KLASS.211 .210.NE NUMER .16.JANE NE GJENDJE TE MIRE.JAN . PA GOMA .

  Fier Dje, 19:00
  100 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI S LINES A5 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI S LINES A5 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL S LINES AUDI A5.A6 .A8.A7.A4.A3.DISQET JANE ORGJINAL PA CARJE PA SALDIM DHE

  Fier Dje, 19:00
  450 €
 • 2 foto
  DISQE OPELI ASTRA 2009. NR 17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OPELI ASTRA 2009. NR 17

  SHESE 4 DISQE OPEKI ASTRA.KORSA.MERICA.VEJTRA.PER ZAFIRA KORSA ASTRA MODEL I RI 2009.NE NUMER 17.M

  Fier Dje, 19:00
  250 Lek
 • 0 foto
  Sprinter 2016
  Autopjese dhe paisje

  Sprinter 2016

  Komplet turiri perpara shiten 2000 euro

  Tiranë Dje, 18:58
  2.000 €
 • 5 foto
  Fellnet 225-40-18
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 225-40-18

  shes fellnet mo goma veres 225..40..18 +38344360555 milaimi

  Fushë Kosovë Dje, 18:58
  260 €
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes Ckllas Ekllas

  fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten gomat 205–55-16
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat 205–55-16

  shiten dy goma dimri 205-55-16 m+s sava 2018 500 klm i kan te kalume

  Kamenicë Dje, 18:57
  90 €
 • 5 foto
  Vw navigation orginal cd mp3 sd radio Rns315
  Autopjese dhe paisje

  Vw navigation orginal cd mp3 sd radio Rns315

  Rns 315 Orginal vw CD player Mp3 Navigacion Radio Sd-card Tuch screen ka edhe gjekun per kamer

  Prishtinë Dje, 18:57
  245 €
 • 0 foto
  Fellne 15 col per golf 5 6 7 pasat tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 col per golf 5 6 7 pasat tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a3

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw X5 bmw 6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw X5 bmw 6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per golf 5 6 7 tauran pasat orginal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per golf 5 6 7 tauran pasat orginal

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal 100%

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 mercedes audi taura
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 mercedes audi taura

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL KESKIN R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL KESKIN R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI KESKIN NUMER 18 ME 10 VRYMA PER CDO MAKINE ME 5 DADICEK KAN NE GJEND

  Fier Dje, 18:56
  400 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 N18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 SL E KLASSE 210 202 NE NUMER JANE NE GJENDJE TE MIRE

  Fier Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R15

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 6 .PASSAT.SEAT.VW TURAN.SHARON.VW KADI . AUDI A3 A4 JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 18:56
  180 Lek
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4. S LINE.N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4. S LINE.N17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE.JANE NE GJENDJE TE MIRE AKULL TE RINJ.PA. CARJE PA SALDIM. A3 A4

  Fier Dje, 18:56
  300 Lek
 • 0 foto
  fellne per audi a4 a6 a7 golf 5 6 7 tiguan 18 col
  Autopjese dhe paisje

  fellne per audi a4 a6 a7 golf 5 6 7 tiguan 18 col

  Fellne orginall

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE GOLF 6 GTD R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE GOLF 6 GTD R16

  SHITEN DISQE ORGJINALE GJERMANI GOLF GTD 6 5 7 PASSATI AUDI A3 A4 SEATI SKODA VW TYRANE VW KADI SHAR

  Fier Dje, 18:55
  350 Lek
 • 2 foto
  GOMA GUDIER 205.55.R16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA GUDIER 205.55.R16

  SHESE 3 GOMA GUDIER 205.55.R16.VITI 2016.JANE 85 %.JANE 3 COP.45 MIJ LEKE COPA.TE TREJA 135 MIJ LEKE

  Fier Dje, 18:55
  45 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 206 307 CITROENI ME 4 DADICEK NUMER 18 JANE AKULLE CMIMI 350 M

  Fier Dje, 18:55
  350 Lek
 • 0 foto
  shiten phest me qmim te lire
  Autopjese dhe paisje

  shiten phest me qmim te lire

  shiten keto gjana 1 dy fellne te hekrit me numer 14 me 4 bira 2 dy fellne te hekrit me numer 13 per

  Gjakovë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat audi a3 a4 a6

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA

  DISQE ALUMINI 16 TE ARDHUR NGA GJERMANIA ÇMIMI SECILET PALE NGA 300 MIJ LEK PA DISKUTUSHEM KONTAKTI

  Pogradec Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL XHIPI GRAND XHEROKER JEEP NE NUMER 215 55 18.ME GOMA TE MIRA KONTINTAL 70%.J

  Fier Dje, 18:55
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BRABUS SMART MODEL. 2015...2 TE GJERE 2 TE NGUSHTE.2 JANE 7 KURSE 2 JANE 8.M

  Fier Dje, 18:55
  300 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI A6 VITI 2006 A3 A4 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 225.55.16 CMIMI 300.MI

  Fier Dje, 18:55
  270 Lek
 • 2 foto
  DISQE FIAT PUNTO N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FIAT PUNTO N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL FUAT PUNTI HONDA HUNDAJE FORDI SIZUKI MODEL I 2016.NE NUMER 18 JAN PA GOMA

  Fier Dje, 18:55
  180 Lek
 • 4 foto
  DISQE GOLF 4 ALFA N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLF 4 ALFA N17

  SHESE 4 DISQE ORGJONAL NE NUMER 225 45 17 GOLFI 4 POLO.ALFA ROMEO.SEAT LEON.AUDI A3.VW BORA.VW XHET

  Fier Dje, 18:55
  240 Lek
 • 3 foto
  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16

  SHESE 2 GOMA TE MARJES KORMORAN MADE IN SERBI.JANE 75 %.VITI 2017.NE NUMER 225.55.16. 80 MIJ LEKE

  Fier Dje, 18:55
  80 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL CLS S KLASSE R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL CLS S KLASSE R19

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI BENZ CLS S KLASSE E KLASSE 211 211 221 CLA C KLASSE 204 JANE NE GJE

  Fier Dje, 18:54
  600 €
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 R16

  SHITEN DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 CLK 202 E KLASSE 210 211 NE NUMER 205 55 16 JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 18:54
  260 Lek