Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Fluturat per golf 5 audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fluturat per golf 5 audi passat

  Shes fluturat boj per passat Audi golf 5 Viber +38649717869 049717869

  Vushtrri Sot, 09:14
  90 €
 • 5 foto
  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 A5 A6 A8 VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 A5 A6 A8 VW

  Shes Fellnet 18 coll shum te mira Jan per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8 VW

  Podujevë Sot, 09:14
  370 €
 • 5 foto
  Fellne 16 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum inf

  Podujevë Sot, 09:13
  230 €
 • 5 foto
  far per citroen c3
  Autopjese dhe paisje

  far per citroen c3

  shes vetem nje far per citroen c3 i perdorun

  Prishtinë Sot, 09:13
  40 €
 • 5 foto
  Pasqyrë me dy kamera
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyrë me dy kamera

  KURRE MA LIRE - Pasqyrë me dy Kamera ➡️ Vetëm 24.99€âœ”️✔️ •Nëse ke veturë kjo pasqyrë-k

  Prishtinë Sot, 09:13
  25 €
 • 4 foto
  Disqe origjinale benz 17 te 2012
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinale benz 17 te 2012

  Shiten disqe origjinale te pastra benz 17 inch ose nderrohen me disqe golfi 0697555527 Tags :

  Tiranë Sot, 09:13
  300 €
 • 2 foto
  6 goma + disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  6 goma + disqe 17

  Shes 6 disqe + goma te reja 17 Cmimi 450€

  Tiranë Sot, 09:13
  450 €
 • 5 foto
  shes gomat e veres 185 65 r15 kleber
  Autopjese dhe paisje

  shes gomat e veres 185 65 r15 kleber

  Shiten 4 goma te veres te rujtne te firmes gjermane kleber 185 65 r15 shume pak te perdoruna

  Prishtinë Sot, 09:13
  130 €
 • 3 foto
  Zvershnik
  Autopjese dhe paisje

  Zvershnik

  Shiten zvershnikt

  Gjilan Sot, 09:13
  25 €
 • 6 foto
  Fellne 18 coll GTI per Golf 5-6-7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll GTI per Golf 5-6-7 Passat Touran

  Shes Fellnet 18 coll GTI me goma Barum 2019-18 Shum te mira Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy J

  Podujevë Sot, 09:13
  500 €
 • 2 foto
  Pomp elektrike volkswagen polo 1.2 benzine
  Autopjese dhe paisje

  Pomp elektrike volkswagen polo 1.2 benzine

  pompa e timonit elektrike ne super gjendje Polo 1.2 benzine

  Krujë Sot, 09:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi

  Shes fellnet 17 coll shum te mira me goma te mira jan per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi

  Podujevë Sot, 09:13
  320 €
 • 2 foto
  Fellne 18 coll per Audi Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Audi Golf Passat Touran

  Shes Fellnet 18 coll shum te mira jan per Audi Golf passat Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 09:13
  380 €
 • 4 foto
  Fellne 17 coll per Audi Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Audi Golf Passat Touran

  Shes Fellnet 17 coll shum te mira pa asnje demtim jan per Audi Golf Passat Touran Caddy jetta

  Podujevë Sot, 09:13
  350 €
 • 3 foto
  Fellne 17 coll per Golf Passat Touran caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf Passat Touran caddy Audi

  Shes Fellnet 17 coll shum te mira jan per Passat Golf 5-6-7 Touran Caddy jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:13
  320 €
 • 5 foto
  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Jetta

  Shes Fellnet 15 coll shum te mira me goma 2019 Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per

  Podujevë Sot, 09:12
  210 €
 • 4 foto
  Vollan me AirBag per Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Vollan me AirBag per Golf 5

  Shes Vollanin / Timonin per Golf 5 eshte me Air Bag, shume pak i perdorur dhe ne gjendje te rregull

  Rahovec Sot, 09:12
  50 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Golf Passat Touran

  Fellne 16 coll shum te mira me goma m+s viti 2018 Jan per Audi A3 A4 Golf Passat Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 09:12
  300 €
 • 0 foto
  Vollant per E-class 211
  Autopjese dhe paisje

  Vollant per E-class 211

  Shitet vollant per mercedes-benz E-class 211.

  Vlorë Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Passat Golf Touran Caddy Jetta

  Shes Fellnet 17 coll pa asnje demtim shum te mira jan per Passat Golf 5-6-7 Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:12
  220 €
 • 4 foto
  Fellne 18 coll per Passat CC 3C Golf Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Passat CC 3C Golf Touran Audi

  Shes fellnet 18 coll shum te mira pa as nje demtim jan per Passat CC 3C Golf 5-6-7 Touran Caddy Jett

  Podujevë Sot, 09:12
  420 €
 • 4 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Jetta

  Shes fellnet 16 coll shum te mira jan per Audi Golf Passat Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 09:12
  270 €
 • 5 foto
  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi

  Shes Fellnet 15 coll me goma te veres mesatare per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi Per me shum info ne n

  Podujevë Sot, 09:11
  175 €
 • 1 foto
  ?fellne per saab nr15?
  Autopjese dhe paisje

  ?fellne per saab nr15?

  fellne per saab nr15 me 4 vrima

  Suharekë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Passat Golf Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Passat Golf Touran

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira me goma te veres Dunlop viti 2017-16 Jan per Audi A3 A4 Golf Passa

  Podujevë Sot, 09:11
  280 €
 • 2 foto
  ?fellne nr15 audi?
  Autopjese dhe paisje

  ?fellne nr15 audi?

  fellne nr 15 per audi 80 90

  Suharekë Sot, 09:11
  100 €
 • 1 foto
  ?bandash heker golf 3 gti vr6?
  Autopjese dhe paisje

  ?bandash heker golf 3 gti vr6?

  Bandash heker tgjon 9jx15 5x100 vr gti

  Suharekë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5-6-7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5-6-7 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:11
  220 €
 • 4 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira me goma viti 2019 jan per Audi A3 A4 A5 Golf 5-6-7 Touran Passat C

  Podujevë Sot, 09:11
  280 €
 • 7 foto
  Goma per Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Tiguan

  Shiten Gomat te ardhura nga Zvicra per Ww Tiguan Jane shume pake te perdorura dhe ne gjendje te mire

  Gjilan Sot, 09:10
  280 €
 • 4 foto
  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda

  Shes Fellnet 15 coll me goma te veres Jan per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi

  Podujevë Sot, 09:10
  150 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi

  Shes Felnet 16 coll shum te mira jan per Golf 4 Bora polo Skoda Audi

  Podujevë Sot, 09:10
  200 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Jetta

  Shes Fellnet 15 coll me goma te veres jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:10
  190 €
 • 0 foto
  ?Bbs 15 golf 4 me 5vrima?
  Autopjese dhe paisje

  ?Bbs 15 golf 4 me 5vrima?

  Bbs 15 5vrima 5x100

  Suharekë Sot, 09:10
  90 €
 • 5 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 Golf Passat Touran

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira Jan per Audi A3 A4 Golf 5-6-7 Touran Caddy Jetta

  Podujevë Sot, 09:10
  220 €
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Audi

  Shes Felnet 15 coll shum te mira per Golf PASSAT Audi Caddy

  Podujevë Sot, 09:10
  195 €
 • 3 foto
  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf Passat Touran Caddy Audi

  Shes fellnet 15 coll shum te mira Jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:10
  200 €
 • 3 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5-6-7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5-6-7 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 15 coll shum te mira jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:10
  180 €
 • 9 foto
  AIRMATIC BILSTEIN NGA GJERMANIA Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  AIRMATIC BILSTEIN NGA GJERMANIA Mercedes Benz

  Geri Smartphone Computer

  Elbasan Sot, 09:09
  200 €
 • 10 foto
  Fellne te ndryshme per VW Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te ndryshme per VW Audi Mercedes

  Shes Fellne te ndryshme me qmime te lira Viber Whatsap

  Podujevë Sot, 09:09
  1 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Jetta
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Jetta

  Shes Fellnet 16 coll me goma te veres jan per Golf 5-6-7 Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Podujevë Sot, 09:09
  190 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 4 Bora Polo Skoda Audi

  Shes Felnet 16 coll shum te mira jan per Golf 4 Bora polo Skoda Audi

  Podujevë Sot, 09:09
  190 €
 • 3 foto
  ?fellne vw audi nr 17?
  Autopjese dhe paisje

  ?fellne vw audi nr 17?

  Fellne nr 17 ats vw audi me goma 225.45.17

  Suharekë Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?bandash opel.nr 16?
  Autopjese dhe paisje

  ?bandash opel.nr 16?

  Bandash heker nr 16 me rrotkapne si fellne

  Suharekë Sot, 09:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 245/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245/40/18

  Goma 245/40/18 4000 leke copa

  Tiranë Sot, 09:07
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Radia 4x50 watt usb/mp3/Sd card
  Autopjese dhe paisje

  Radia 4x50 watt usb/mp3/Sd card

  Shiten radiat e Reja

  Gjilan Sot, 09:07
  20 €
 • 0 foto
  E class nr 16
  Autopjese dhe paisje

  E class nr 16

  Fellne me goma ms 225.55.16 per mercedes benz e class

  Suharekë Sot, 09:06
  220 €
 • 2 foto
  Disqe Nr 16 Audi origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 16 Audi origjinal

  Disqe 16 inch Audi origjinal

  Tiranë Sot, 09:06
  130 Lek
 • 3 foto
  Disqe Nr16 Golf 5 Audi Benz etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr16 Golf 5 Audi Benz etj

  Disqe Nr16 Golf 5 Audi Benz etj

  Tiranë Sot, 09:06
  15.000 Lek