Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  KUK PER AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  KUK PER AUDI A3

  Shitet kuka per audi a3 shum pak i perdorur Per ma shum info 045519666

  Prizren Dje, 18:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma te mira Origjinale 205/40/17 per me shum Viber +

  Podujevë Dje, 18:22
  380 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Dje, 18:20
  380 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shiten fellnet ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.5.6.Passat.Touran

  Podujevë Dje, 18:20
  430 €
 • 4 foto
  Fellne Me Goma Per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me Goma Per Audi

  Shiten fellnet me goma te veres fellnet jan 18 inch fellnet jan origjinale me vul te audis gomat jan

  Prishtinë Dje, 18:20
  600 €
 • 9 foto
  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi

  Shess fellnett me goma ne super gjendje Fellnet jan orgjinale Per me shumë ne wiber +383 49 707 79

  Podujevë Dje, 18:19
  370 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma per me shum Viber

  Podujevë Dje, 18:19
  370 €
 • 4 foto
  Fellne per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes

  Shiten Fellnet per Mercedes ne gjendje shum t mir 17 coll per me shum Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Dje, 18:18
  360 €
 • 4 foto
  Fellne M packet origjinal bmw me goma 245 50 r18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne M packet origjinal bmw me goma 245 50 r18

  Shiten 4 fellne origjinal m packet te fabrikes me vule markes bmw me dimensione 18 dhe goma te veres

  Prishtinë Dje, 18:18
  600 €
 • 2 foto
  DISQE 17 PORCHE
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 PORCHE

  Shiten disqe Porsche 17. Ne gjendje shum the mir me goma 215-60-17

  Tiranë Dje, 18:18
  330 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.2.3.Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.2.3.Opel

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.2.3.Opel

  Podujevë Dje, 18:17
  340 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi A3.A4.A5.A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3.A4.A5.A6

  Shiten fellnet 17 coll per Audi ne gjendje shum t mir me goma t mira pa as nje defekt per me shum Vi

  Podujevë Dje, 18:17
  350 €
 • 5 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te mira Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Dje, 18:17
  330 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017

  Shes Fellnet 17 coll per Audi A5 ne gjendje shum t mir me goma po thuaj se t reja pa as nje defekt p

  Podujevë Dje, 18:17
  380 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll

  Shes fellnet 16 coll ne gjendje shum te mir me goma shum te mira Jan per audi.A3.A4 per me shum Vibe

  Podujevë Dje, 18:16
  300 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.4.WV.Bora.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.4.WV.Bora.Pollo

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf4.WV.Bora.Pollo

  Podujevë Dje, 18:15
  280 €
 • 3 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per me Golf.5.6.7.

  Podujevë Dje, 18:15
  280 €
 • 5 foto
  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203 2000-2003 me halogenka komplet Te thyer nuk jan kan nevoj

  Gllogoc Dje, 18:15
  200 €
 • 4 foto
  turbo per passat 2003 .1.9 tdi -e kuqe
  Autopjese dhe paisje

  turbo per passat 2003 .1.9 tdi -e kuqe

  shitet turbo per vw passat 1.9 tdi -te kuqe ..2003 ne gjendje shume te mire,,,

  Tiranë Dje, 18:14
  170 Lek
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shes Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir me goma te mira per Golf.5.6.Passat.Touran per me shum Vi

  Podujevë Dje, 18:14
  270 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma Fellnet jan per Audi.Golf.5.6.Passat.Touran per

  Podujevë Dje, 18:14
  270 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf4.WV.Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf4.WV.Bora

  Shiten fellnet 16 coll BBS per Golf4.WV.Bora ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t veres

  Podujevë Dje, 18:13
  220 €
 • 4 foto
  Fellnet 17 coll Per Audi a3 Golf 5 Tauroan
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Per Audi a3 Golf 5 Tauroan

  Shes Fellnet 17 Per me shumm viber +38349707797

  Podujevë Dje, 18:13
  230 €
 • 3 foto
  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat

  Shes fellnet me goma 225 45 17 per me shum ne viber +383 49707797

  Podujevë Dje, 18:13
  250 €
 • 1 foto
  Disqe e goma BENZ S CLAS 19 GJERE MBRAPA ORIGINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma BENZ S CLAS 19 GJERE MBRAPA ORIGINAL

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Audi Q7 origjinal 20 inch model 2011
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi Q7 origjinal 20 inch model 2011

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  4 DISQE AUDI. VW . BENZ. 17 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE AUDI. VW . BENZ. 17 INCH ORIGJINAL

  Disqet made in gjermani. Origjinal gold .ne gjendje shume te mire. Viti 2014 ..

  Tiranë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 S CLASS TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 S CLASS TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe amg origjinal benz model 2016

  Tiranë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe 18 origjinal Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 origjinal Mercedes Benz

  Shiten disqe 18 origjinal per Mercedes Benz ne gjendje shum te mire. jam me sensore presioni origjin

  Tiranë Dje, 18:11
  350 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. Audi. Golf. Pasat. 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Audi. Golf. Pasat. 16 inch

  Disqe e goma.

  Tiranë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe. AMG. BENZ. 18 INCH. MODEL 2013
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. AMG. BENZ. 18 INCH. MODEL 2013

  Disqe e goma.

  Tiranë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  disqe e goma humer chervelet escaled 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  disqe e goma humer chervelet escaled 20 inch

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Disqe 17 ,Mercedes E211 ,Mundesi Ndrrimi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 17 ,Mercedes E211 ,Mundesi Ndrrimi

  Disqet jan te pa Demtuar ,jan marka KAB Origjinal ,jan me Goma 345,45,17,viti 2017 ,te 4 nje lule .m

  Fier Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe amg 19 inch te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe amg 19 inch te gjere mbrapa origjinal

  disqe e goma te reja

  Tiranë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe e goma 18 Benz Golf pasat Audi origjina
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 18 Benz Golf pasat Audi origjina

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe. Benz audi. Lorins. 19 inch te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. Benz audi. Lorins. 19 inch te gjere mbrapa

  Disqe

  Tiranë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  disqe e goma. Bmw. 18 inch. origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  disqe e goma. Bmw. 18 inch. origjinal.

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE AMG BENZ ML GLE 19 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG BENZ ML GLE 19 INCH ORIGJINAL

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 Disqe e goma .Jaguar  .Ford 18 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe e goma .Jaguar .Ford 18 inch origjinal

  Disqet ne gjendje shume te mire ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi

  Tiranë Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE GOLF 6 7 ORIGJINAL 18 INCH
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLF 6 7 ORIGJINAL 18 INCH

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Senzora me ventila VW , Audi
  Autopjese dhe paisje

  Senzora me ventila VW , Audi

  Senzora me ventila per VW, Audi ne gjendje te mire . 049 838-996 ( viber ) +383 49 838-996 Senzor

  Podujevë Dje, 18:07
  80 €
 • 0 foto
  Disqe e goma 22 inch benz ml
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 22 inch benz ml

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 19 Bmw M-paket
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 Bmw M-paket

  Shes fellnet 19 per Bmw M-paket . Dy fellne jane 8.5 J Dy fellne jane 9.0 J Fellnet jan per Bmw 3,

  Podujevë Dje, 18:07
  530 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. X5. X6 Origjinal 20 te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. X5. X6 Origjinal 20 te gjere mbrapa

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma. Golf Audi. 17 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Golf Audi. 17 inch origjinal

  disqe po thuajse te reja.

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Autopjese dhe paisje

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma. 255 40 21. Dunlop viti 14
  Autopjese dhe paisje

  4 goma. 255 40 21. Dunlop viti 14

  Gomat te ardhura nga gjermania ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. Continental. 205. 55 16.
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. Continental. 205. 55 16.

  Goma 90 % ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.3122246,19.762396

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe e goma. Lincon 305. 50 20.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Lincon 305. 50 20.

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 18:05
  Me Marrveshje