Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  QELESA TE NDRYSHEM MAKINASH
  Autopjese dhe paisje

  QELESA TE NDRYSHEM MAKINASH

  Shes qelesa makinash audi benz golf fiat

  Shkodër Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FENER CLASE A 2009
  Autopjese dhe paisje

  FENER CLASE A 2009

  SHES FENER CLASE A 2009 NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  Shkodër Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas Cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas Cls

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   4 goma 185/65/14 te veres ppthujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 185/65/14 te veres ppthujse te reja. Viber

  Shiten 4 goma pothujse te reja te veres te prodhuara ne vitin 2018 vetem 2 muaj te perdorura. Viber.

  Mitrovicë Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 4 goma 205 55 16 veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma 205 55 16 veres

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen me foto per Ma shum kon 044314794 vib 044314794

  Prishtinë Sot, 08:05
  75 €
 • 2 foto
  shes goma ne bandash 195 65 15
  Autopjese dhe paisje

  shes goma ne bandash 195 65 15

  gomat jan shum te mira te ardhura pej jasht per golf 4 etj te firmes debica 195 65 15 kon ne num 04

  Prishtinë Sot, 08:05
  135 €
 • 2 foto
  ABS ML W166 2012
  Autopjese dhe paisje

  ABS ML W166 2012

  SHES ABS ML W166 2012

  Shkodër Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 CLIMA
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 CLIMA

  SHES KLIMA PER GOLF 5

  Shkodër Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TIMU GOLFI 5
  Autopjese dhe paisje

  TIMU GOLFI 5

  TIMU GOLFI 5 ME GJITH AIRBAG

  Shkodër Sot, 08:04
  30 Lek
 • 0 foto
  Fellne 18 col per golfe 5 6 7 tiguan tauran passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golfe 5 6 7 tiguan tauran passat

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 20 per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PAISJA AJRIT BMW E36 318I
  Autopjese dhe paisje

  PAISJA AJRIT BMW E36 318I

  KOMPLET PAISJA E FURNIZIMIT ME AJER PER BMW E36 BENZINE,I BEN 316,318,320,323,325,328I.SHITET SIC ES

  Durrës Sot, 08:04
  40 €
 • 3 foto
  Shes 2 goma 205 55 16 veres Mechelin
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 goma 205 55 16 veres Mechelin

  Gomat jan shum te ruajtne siq shihen ne foto per me shum kon 044314794 vib 044314794

  Prishtinë Sot, 08:04
  35 €
 • 2 foto
  Shes 4 goma Meshelin 205 55 16 veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma Meshelin 205 55 16 veres

  Gomat jan te rujtne siq shihen ne foto per ma shum kon 044314794 vib 044314794

  Prishtinë Sot, 08:03
  65 €
 • 0 foto
  GOLF 5 SHES RRIMESO
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 SHES RRIMESO

  SHES RRIMESO PER GOLF 5

  Shkodër Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja paket

  Prishtinë Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes Ckllas ekllas es kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes Ckllas ekllas es kllas

  Fellnet jan te reja

  Prishtinë Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran cedy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat tauran cedy

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO

  JANE SI TE RINJ.SHUME SHUME TE BUKUR DHE TE PASTER.NUK JANE AS TE LYER,AS TE SALDUAR NE SUPER GJENDJ

  Durrës Sot, 08:03
  130 €
 • 2 foto
  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro

  Jane shume te bukura.Jane me veshje inoksi dhe tek fletet.Jane si ne foto pothuajse te reja.Per bmw

  Durrës Sot, 08:03
  50 €
 • 2 foto
  A clas plastikat tek palafrangat
  Autopjese dhe paisje

  A clas plastikat tek palafrangat

  Shes plastikat te palafrangat a clas 2006

  Shkodër Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 orgina
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5 orgina

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes benz kapak motorri dhe grabolin w203
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benz kapak motorri dhe grabolin w203

  Shes kapak dhe grabolin motorri per benc c clas w203

  Shkodër Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 4 goama 225 50 17 te veres Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goama 225 50 17 te veres Pirelli

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne foto Te firmes Pirelli 225 50 17 per ma shum kon Ne num 044

  Prishtinë Sot, 08:02
  85 €
 • 3 foto
  Shes 4 goma 195 65 15 Mechelin veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma 195 65 15 Mechelin veres

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne foto per ma shum Kon 04431794 vib 044314794

  Prishtinë Sot, 08:02
  75 €
 • 0 foto
  Fellne 18 col per mercedes eklase cklase
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes eklase cklase

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col per mercedes Ckllas Ekllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes Ckllas Ekllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne me goma dimri 19 Audi a7 a6 a4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimri 19 Audi a7 a6 a4

  Fellnet me goma jan ne gjendje shum te mir ORIGJINAL me vul AUDI

  Ferizaj Sot, 08:02
  650 €
 • 1 foto
  Golf 5 motorr fshires pas
  Autopjese dhe paisje

  Golf 5 motorr fshires pas

  Shes motorr fshireses pas tek gjami per golf 5

  Shkodër Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 q5 q3

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat cedy tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 pasat cedy tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MERCEDES BENZ QELES DRITASH
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ QELES DRITASH

  SHES QELES DRITASH PËR A CLAS W169 MODELIN E RI 2006

  Shkodër Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUDI BAGAZHJER 10 CD SONY
  Autopjese dhe paisje

  AUDI BAGAZHJER 10 CD SONY

  SHES BAGAZHJER PER AUDI A4 SONY 10 CD

  Shkodër Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 q5 q3

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes goma 205-55-16+195-65-15
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma 205-55-16+195-65-15

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne foto jan te ardhura pej jashti jan per sezon vere 205 55 16 1

  Prishtinë Sot, 08:00
  55 €
 • 3 foto
  Shes 4 goma 205 60 16 veres
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma 205 60 16 veres

  Gomat jan shum te rujtne siq shihen ne foto per ma sum kon 044314794 vib 044314794 firma e gomav Han

  Prishtinë Sot, 08:00
  65 €
 • 1 foto
  Golf 5 dorce bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Golf 5 dorce bagazhi

  Shes dorce bagazhi per golf 5 ne gjendje shum te mire

  Shkodër Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ ML W164 STERIO
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ ML W164 STERIO

  SHES STERIO PER ML W164

  Shkodër Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ML W166 2012 abs
  Autopjese dhe paisje

  ML W166 2012 abs

  ABS MERCEDEZ BENZ ML W 166 VITI 2012 2500 BLUTEC E ARDHUR NGA ITALIA

  Shkodër Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  W212 E CLAS KAPAK MOTORRI 2012
  Autopjese dhe paisje

  W212 E CLAS KAPAK MOTORRI 2012

  SHES KAPAK MOTORRI PËR E CLAS 2012 W212

  Shkodër Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ LEV MARSHI C CLAS 203
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ LEV MARSHI C CLAS 203

  SHES LEV MARSHI C CLASI 203

  Shkodër Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Drita per VW UP Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Drita per VW UP Origjinal

  Drita e par per VW Up Origjinal nga Gjermania Tel.+Viber/ +37744511824

  Prishtinë Sot, 07:56
  150 €
 • 0 foto
  TIMU A CLASI W169
  Autopjese dhe paisje

  TIMU A CLASI W169

  SHES TIMON A CLASI NE GJENDJE TE MIRE PA AJERBEG

  Shkodër Sot, 07:56
  50 Lek
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ MASAKARIN A CLASI W169
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ MASAKARIN A CLASI W169

  SHES MASKARIN A CLASI SHUM E PASTER I MUNGON VETEM I RREMES INOXI

  Shkodër Sot, 07:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES TURBO LANCIA DELTA 2009 1.6 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  SHES TURBO LANCIA DELTA 2009 1.6 NAFTE

  SHES TURBO LANCIA DELTA W 2009 1.6 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  Shkodër Sot, 07:55
  200 €
 • 1 foto
  A CLAS FENER 2002
  Autopjese dhe paisje

  A CLAS FENER 2002

  SHES FENER A CLASI

  Shkodër Sot, 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW GOLF 5 STOPA
  Autopjese dhe paisje

  VW GOLF 5 STOPA

  SHES STOPA GOLFI PES TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE

  Shkodër Sot, 07:54
  Me Marrveshje