Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Goma dhe disqe per makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe per makina te ndryshme

  Ford 17\"

  Tiranë Sot, 19:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 255/45/20 te veres good year vetem 105 euro
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 255/45/20 te veres good year vetem 105 euro

  Shiten goma te veres 255 45 20 te veres te firmes gjermane good year te katertat vine 105 euro. Vib

  Mitrovicë Sot, 19:32
  105 €
 • 2 foto
  Injektor Mercedes vito viano sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Injektor Mercedes vito viano sprinter

  Injektor vito viano sprinter 2007 2010

  Berat Sot, 19:32
  500 €
 • 2 foto
  Mercedes vito viano
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes vito viano

  Turbo per vito viano 2007 2010

  Berat Sot, 19:32
  450 €
 • 0 foto
  2 goma 185/60/14 te veres pothujse te reja viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 185/60/14 te veres pothujse te reja viber

  Shiten 2 goma 185 60 14 te veres jan pothujse te reja te ardhura nga zvicrra. Viber

  Mitrovicë Sot, 19:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamjo direfencial per vito 639
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo direfencial per vito 639

  Kepi pjes vito 220 2010 viano

  Berat Sot, 19:32
  1 €
 • 6 foto
  Riparojme makina benzin gas kemi dhe bombla itali.
  Autopjese dhe paisje

  Riparojme makina benzin gas kemi dhe bombla itali.

  valva xhiro gazi bexin 1.6 1.8 benxin pjeset kane cmime te ndryshme... cabrator fiat punto 1.

  Tiranë Sot, 19:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 255/45/19 te veres good year.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 255/45/19 te veres good year.viber

  Shiten 2 goma 255 45 19 te veres good year run and flat. Viber

  Mitrovicë Sot, 19:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel astra 2001 motori
  Autopjese dhe paisje

  Opel astra 2001 motori

  Shitet motor opeli astra 1.7 nafte(japonez).me difekt .kujt ti interesoj noj pjes

  Durrës Sot, 19:29
  1 €
 • 2 foto
  4 goma 175/65/14 te veres shum te rujtne. 2017.
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 175/65/14 te veres shum te rujtne. 2017.

  Shiten 4 goma te veres 175 65 14 te veres jane te prodhume ne vitin 2017. Jan te rujt e te katertat

  Mitrovicë Sot, 19:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 255/35/19 te veres continental.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 255/35/19 te veres continental.viber

  Shiten 2 goma te veres te firmes gjermane continental te ardhura nga zvicrra

  Mitrovicë Sot, 19:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 Goma Foristrad 255/50/ R19
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Foristrad 255/50/ R19

  Shiten 4 goma foristrade 255/50/r19 shiten per arsye mos perdorimi (shiten gomat pa disqe)

  Tiranë Sot, 19:26
  200 Lek
 • 1 foto
  4 goma 225/45/18 te veres Continental. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 225/45/18 te veres Continental. Viber

  Shiten 4 goma 225 45 18 te firmes gjermane continental. Viber

  Mitrovicë Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma R19
  Autopjese dhe paisje

  Goma R19

  Goma Pirelli 255/55/R19 2 cope cmimi 60 euro Gomat jane ne gjendje te mire

  Tiranë Sot, 19:26
  60 €
 • 1 foto
  Japim shtylla me qera per ndertim
  Autopjese dhe paisje

  Japim shtylla me qera per ndertim

  Japim shtylla me qera per ndertime

  Gjilan Sot, 19:26
  1 €
 • 0 foto
  Japim makina me qera per thithjene lageshtis
  Autopjese dhe paisje

  Japim makina me qera per thithjene lageshtis

  Japim makina me qera per thithjen e lageshtis,mykit,ibercukit , ku bon dom shiu apo uji ..

  Gjilan Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  She’s Mercedes vito 2010 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  She’s Mercedes vito 2010 per pjes

  Mesrcedes vito 111cdi 2010 per pjes

  Berat Sot, 19:23
  1 €
 • 4 foto
  Shes Rimorkion Per Vetura
  Autopjese dhe paisje

  Shes Rimorkion Per Vetura

  Shes rimorkion per vetura e sa po ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte

  Vushtrri Sot, 19:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Radi per kerr
  Autopjese dhe paisje

  Radi per kerr

  Shes radion per kerr gjithqka ne rregull, kontakt edhe viber +38345566569

  Viti Sot, 19:21
  30 €
 • 4 foto
  Fellne Me Goma Per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Me Goma Per Audi

  Shiten fellnet me goma te veres fellnet jan 18 inch fellnet jan origjinale me vul te audis gomat jan

  Prishtinë Sot, 19:20
  600 €
 • 1 foto
  Shofershajbe me senzor per bmw 39 dyer haub krilla
  Autopjese dhe paisje

  Shofershajbe me senzor per bmw 39 dyer haub krilla

  Shiten te gjitha pjest per bmw 530d motorr menjaq automatik tiptronik komjutera diferencjall etj

  Vushtrri Sot, 19:18
  1 €
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 19:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjes per bme 3.0d
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per bme 3.0d

  Shes pjes per bmw 530d automatik tiptronik per ma shum +38349488564 tag bmw pjes motorr menjaq ndrr

  Vushtrri Sot, 19:17
  1 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet 225/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 225/55/R16

  Shiten fellnet me goma te veres continental 225/55/R16 jon ne gjendje te mir as nuk dridhin as nuk g

  Vushtrri Sot, 19:17
  180 €
 • 5 foto
  Shes 4 disqe me gjith goma ML
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 disqe me gjith goma ML

  shes 4 disqe me gjith goma mishelin 90% te reja origjinale te ardhura nga gjermania

  Fier Sot, 19:16
  700 €
 • 2 foto
  Fellne 18 215 40 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 215 40 18

  Fellne 215 40 18 me 10 vrima (shtrafa) Universale ju bojn te gjitha veturave me guma Danlop te ardhu

  Prishtinë Sot, 19:16
  450 €
 • 5 foto
  Shesim bandash per vetura Te gjitha Lojet
  Autopjese dhe paisje

  Shesim bandash per vetura Te gjitha Lojet

  Auto heta bejm shitjen E bandashav te thjesht 13 14 15 16 per te gjitha Llojet e vetruav Opel Aud

  Prishtinë Sot, 19:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber

  Shiten fellget 15 coll jane per mercedes . Mduket qe bajne dhe oer kombi w t2 . Viber 105 euro te k

  Mitrovicë Sot, 19:14
  105 €
 • 0 foto
  2 goma 225 45 17 te veres 35 euro viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 17 te veres 35 euro viber

  Shiten 2 goma 225 45 17 firma comfersler viti 2017. Te dyjat vetem 35 euro.

  Mitrovicë Sot, 19:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 205 45 17 te reja RUNFLAT Bridgestone
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 45 17 te reja RUNFLAT Bridgestone

  Shes goma M+S te markes Bridgestone me dimenzione 205 45 17 te reja dhe jane RUNFLAT - qe dmth edhe

  Mitrovicë Sot, 19:12
  110 €
 • 0 foto
  2 goma 225 45 18 te veres shum te rujtne viber.
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 18 te veres shum te rujtne viber.

  Shiten 2 goma 225 45 18 te veres jan shum te rujtne te firmes pirelli. Viber.

  Mitrovicë Sot, 19:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbo Audi A7 A6 A5
  Autopjese dhe paisje

  Turbo Audi A7 A6 A5

  Turbo pet audi A5 A6 A7 A8 porche nafte 3.0 sapo ardhur nga gjermania 500€

  Tiranë Sot, 19:12
  300 €
 • 4 foto
  4 Disqe Nr 15 Audi VW etj
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 15 Audi VW etj

  4 Disqe Nr 15 Audi VW etj

  Tiranë Sot, 19:09
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe Nr 15 Golf5 Audi Etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 15 Golf5 Audi Etj

  Disqe Nr 15 VW Golf 5 Audi etj

  Tiranë Sot, 19:09
  170 Lek
 • 4 foto
  FELLNE REZERV PER AUDI
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE REZERV PER AUDI

  SHITET NJE FELLNE PER AUDI E RE E PA PERDORNE ME GUME 120 E PA GUM 80 VEQ GUMA 60 17 COLL... INFO

  Prishtinë Sot, 19:09
  70 €
 • 2 foto
  ulset 2 te parat 30 euro
  Autopjese dhe paisje

  ulset 2 te parat 30 euro

  shiten 2 ulse per opel astra edhe mund ti montoni ndonje vetur tjeter INFO NE 045613666--------049

  Prishtinë Sot, 19:09
  30 €
 • 5 foto
  GOMA 4 COPA 245 45 19
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 4 COPA 245 45 19

  Shiten 4 GUMA TE VERES 245 45 19 2 Jan po thuajse te reja. . 2 JAN MIRA INFO NE 045613666-------

  Prishtinë Sot, 19:09
  150 €
 • 2 foto
  5 Disqe Kia origjinal
  Autopjese dhe paisje

  5 Disqe Kia origjinal

  5 disqe kia origjinale

  Tiranë Sot, 19:09
  200 Lek
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 14 Ford Pezho etj
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 14 Ford Pezho etj

  4 Disqe Nr 14 Ford Pezho etj me goma Cmimi 17000 leke

  Tiranë Sot, 19:09
  12.000 Lek
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë Sot, 19:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës Sot, 19:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 245 45 17 te veres michelin/continental
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 245 45 17 te veres michelin/continental

  Shiten 4 goma 245 45 17 te veres 2 jane michelin dhe 2 continental te rujtne qe te katertat

  Mitrovicë Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kuke per rimorkio per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  kuke per rimorkio per golf 5

  kuk per rimorkio per golf 5 me instalim kuka kuk per rimorkio prikolic INFO NE 045613666-----

  Prishtinë Sot, 19:08
  70 €
 • 3 foto
  4 Disqe Nr 16 Ford Focus
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 16 Ford Focus

  4 Disqe nr 16 Fordi Fokus. Vetem disqet 17000 Leke.

  Tiranë Sot, 19:08
  170 Lek
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 16 Audi WV
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 16 Audi WV

  4 Disqe Nr 16 Audi WV

  Tiranë Sot, 19:08
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe Nr 17 Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 17 Benz

  Disqe Nr 17 Benzi origjinal

  Tiranë Sot, 19:08
  230 Lek
 • 0 foto
  4 Disqe 20 inch Benz dy te gjere
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe 20 inch Benz dy te gjere

  4Disqe Benzi 20inch dy te gjere S class 221 Cls Sl

  Tiranë Sot, 19:08
  350 Lek
 • 2 foto
  BRANIK (MBROJTS) PER AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  BRANIK (MBROJTS) PER AUDI A3

  SHITET MBROJTSI BRANIKU PER AUDI A3 MODEL 2003 DEJ 2006 INFO NE 045613666--------049858656 viber+37

  Prishtinë Sot, 19:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FELLNE PER MERCEDES 205 55 16 TREJAA..
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER MERCEDES 205 55 16 TREJAA..

  SHITEN FELLNE ME GUMA 205 55 16 JAN 90% TREJA PER MERCEDES PO BAJN EDHE PER--- GOLF AUDI CADDY SKO

  Prishtinë Sot, 19:07
  530 €
 • 9 foto
  rimorkio me dogan
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio me dogan

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te freja

  Prishtinë Sot, 19:07
  2.300 €