Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shiten fellnet ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.5.6.Passat.Touran

  Podujevë Sot, 08:28
  430 €
 • 9 foto
  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi

  Shess fellnett me goma ne super gjendje Fellnet jan orgjinale Per me shumë ne wiber +383 49 707 79

  Podujevë Sot, 08:28
  370 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma te mira Origjinale 205/40/17 per me shum Viber +

  Podujevë Sot, 08:28
  380 €
 • 1 foto
  Mbrapakolp golf 4 gti
  Autopjese dhe paisje

  Mbrapakolp golf 4 gti

  Shitet pjesa shtese e nje mbrapakolpi gti golfi 4 e re origjinare fabrike.

  Tiranë Sot, 08:27
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Parafango
  Autopjese dhe paisje

  Parafango

  Shitet nje parafango e re ne kuti e blere ne gjermani per ford fiesta 03-05 krahu i pasagjerit.

  Tiranë Sot, 08:27
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma per me shum Viber

  Podujevë Sot, 08:27
  370 €
 • 4 foto
  Fellne per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes

  Shiten Fellnet per Mercedes ne gjendje shum t mir 17 coll per me shum Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 08:26
  360 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi A3.A4.A5.A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3.A4.A5.A6

  Shiten fellnet 17 coll per Audi ne gjendje shum t mir me goma t mira pa as nje defekt per me shum Vi

  Podujevë Sot, 08:26
  350 €
 • 6 foto
  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A4.A5.A6.A7 2017

  Shes Fellnet 17 coll per Audi A5 ne gjendje shum t mir me goma po thuaj se t reja pa as nje defekt p

  Podujevë Sot, 08:26
  380 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.2.3.Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.2.3.Opel

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.2.3.Opel

  Podujevë Sot, 08:25
  340 €
 • 0 foto
  Fellne 18 Golf 5,6,7 Passat touran audi caddy etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Golf 5,6,7 Passat touran audi caddy etj

  045 577 222 +383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:25
  360 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt per Golf.5.6.7. Passat.Touran per me s

  Podujevë Sot, 08:25
  340 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Skoda etj

  +383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:25
  290 €
 • 1 foto
  Stopa Led per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Led per Golf 4

  Stopa per Golf 4 Led ne gjendje te rregullt. Kontakt/Viber +383 45 577 222 Golf 4 golfi 4

  Prishtinë Sot, 08:25
  120 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Bmw 3,5,7 Kombi T5,T6 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Bmw 3,5,7 Kombi T5,T6 etj

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:25
  240 €
 • 1 foto
  4 goma 195/50/15 m+s sh trujtne viber.
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/50/15 m+s sh trujtne viber.

  Shiten 4 goma 195 50 15 jan te katertat te rujtne m+s e kane mbrojtsin e fellges nuk kane naj vrejtj

  Mitrovicë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha 14 coll per mercedesa te vjeter . Viber
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 14 coll per mercedesa te vjeter . Viber

  Bandasha 14 coll per mercedesa te vjeter .nuk jane te dredht viber

  Mitrovicë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:24
  199 €
 • 2 foto
  Fellne 17 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:24
  240 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle skoda fabia
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle skoda fabia

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:24
  140 €
 • 0 foto
  2 goma 225 45 17 m+s Continental shum te rujtne.
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 17 m+s Continental shum te rujtne.

  Shiten dy gomat e cekura me lart. Viber

  Mitrovicë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 215/60/16 m+s pothujse te reja .viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 215/60/16 m+s pothujse te reja .viber

  Shiten 4 goka 215 60 16 m+s shum te rujtne te katertat nuk kane vrejtje. Viber .

  Mitrovicë Sot, 08:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA

  Shiten 2 goma shum te rujtne. 225 70 15 m+s jan prodhim i Amerikes. Nuk kane ndonje vrejtje

  Mitrovicë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma M+S 225/40/18 2017/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 225/40/18 2017/18

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:23
  170 €
 • 2 foto
  4 Goma 245/45/18 2017
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma 245/45/18 2017

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:23
  150 €
 • 3 foto
  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat touran caddy Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat touran caddy Skoda

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:23
  240 €
 • 2 foto
  Goma 195/65/15 te veres.viber
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65/15 te veres.viber

  Shiten 4 goma 195/65/15 te veres jan shum te rujtne.viber ,whatsap

  Mitrovicë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapacir per caddy mbules bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Tapacir per caddy mbules bagazhi

  Tapacir gjegjesissht mbules per gepek te caddy 2004-2016 te sjellur nga gjermania nnnnmercedes bmw f

  Prishtinë Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 Golf 765 Audi Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Golf 765 Audi Passat Touran Caddy

  + 383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 08:23
  340 €
 • 1 foto
  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016

  383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 08:23
  130 €
 • 2 foto
  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes

  045 577 222

  Prishtinë Sot, 08:22
  270 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran

  Bajme ne Golf 5,6,7 Passat Touran caddy skoda Seat

  Prishtinë Sot, 08:22
  450 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:22
  230 €
 • 2 foto
  DISQE 18 AMG PERFORMANC KROM 2TE GJER 2 TE NGUSHT
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 AMG PERFORMANC KROM 2TE GJER 2 TE NGUSHT

  Shiten disqe 18 AMG PERFORMANCE ME GJOMA NE GJENDJE NORMALE , PA SALDIME DRREJTIME GJENDJE PERFEKTE

  Elbasan Sot, 08:22
  599 €
 • 5 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te mira Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 08:22
  330 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj

  + 383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 08:22
  300 €
 • 3 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per me Golf.5.6.7.

  Podujevë Sot, 08:21
  280 €
 • 1 foto
  4 goma 195/55/16 te veres michelin. Pothujsetreja
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/55/16 te veres michelin. Pothujsetreja

  Shiten 4 goma 195/55/16 te veres te firmes gjermane michelin. Jan shum trujtne te katertat siq shi

  Mitrovicë Sot, 08:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll

  Shes fellnet 16 coll ne gjendje shum te mir me goma shum te mira Jan per audi.A3.A4 per me shum Vibe

  Podujevë Sot, 08:21
  300 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.4.WV.Bora.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.4.WV.Bora.Pollo

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf4.WV.Bora.Pollo

  Podujevë Sot, 08:20
  280 €
 • 4 foto
  Goma 235 50 18 Dunlop
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 50 18 Dunlop

  Shes 4 goma 235 50 18 Dunlop pothujse treja te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Sot, 08:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6,7 Passat Touran caddy

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:20
  250 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo vw beatle

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:20
  230 €
 • 5 foto
  Goma SAVA 195 65 15 me bandasha per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Goma SAVA 195 65 15 me bandasha per golf 4

  Shtien gomat Sava eskimo s3 195 65 15 me bandasha te golfit 4 Goma jane montuar me 20.11.2018 deri

  Vushtrri Sot, 08:20
  180 €
 • 2 foto
  Fellne alumini 15” per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne alumini 15” per Opel

  Fellne alumini nr 15 per Opel, me 5 vrima, Viber +38344802142

  Malisheve Sot, 08:20
  120 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 5,6 passat touran Opel caddy etj

  383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 08:20
  260 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy Skoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 7,6,5 Passat Touran Caddy Skoda

  383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 08:20
  240 €
 • 3 foto
  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat

  Shes fellnet me goma 225 45 17 per me shum ne viber +383 49707797

  Podujevë Sot, 08:20
  250 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma Fellnet jan per Audi.Golf.5.6.Passat.Touran per

  Podujevë Sot, 08:20
  270 €
 • 2 foto
  Mekanizem per fshisa Opel Corsa C
  Autopjese dhe paisje

  Mekanizem per fshisa Opel Corsa C

  Mekanizem per fshisa per Opel Corsa C, Viber +38344802142

  Malisheve Sot, 08:20
  10 €