Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100%orginal

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 4 5 6 7 audi a3 a4 a6 tigua
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 4 5 6 7 audi a3 a4 a6 tigua

  Fellnet jan shum gjendje mir

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 16 col per bmw 1 bmw 3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per bmw 1 bmw 3

  Fellnet jan shum gjendjen te mir

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt

  Fellnet jan te reja pa perdor9

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe mrapa BMW F01 730 d
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mrapa BMW F01 730 d

  2 Disqe diska mrapa origjinal nga BMW BMW F01 730d Gati te reja...

  Fushë Kosovë Sot, 18:51
  120 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 15 col per bmw 5  bmw 3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 col per bmw 5 bmw 3

  Fellne

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan

  Fellnet jan shum te rujtme

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col per  bmw 5  bmw Gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 5 bmw Gt

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 20 col per audi a5 a6 a7 a8 audi q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 20 col per audi a5 a6 a7 a8 audi q5 q3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne per audi a4 a5 a6 a8 golf 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  fellne per audi a4 a5 a6 a8 golf 18 coll

  felllne

  Ferizaj Sot, 18:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas o
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas o

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100% orginal

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kompresore klima Audi ,Vw ,Mercedes ,Opel ,Fiat et
  Autopjese dhe paisje

  Kompresore klima Audi ,Vw ,Mercedes ,Opel ,Fiat et

  Kompresore te rinje ,te perdorur te markave te ndryshme si Denso ,Delphi ,Nissen ,Lucas etj .

  Tiranë Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205

  Feellne me gjith goma sava 205 55 16 viti prodhimit 2018

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat tauran audi a3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat tauran audi a3

  Fellnet jan tereja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 16 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellnet 18 col per mercedes Ckllas Es kllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellnet 18 col per mercedes Ckllas Es kllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  stopa sport opel corsa B
  Autopjese dhe paisje

  stopa sport opel corsa B

  shes shtopa sport per opel corsa B te bukura per mu pa per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Sot, 18:49
  40 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100a% orginal

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FELLNE PER MERCEDES 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER MERCEDES 205 55 16

  SHITEN FELLNE PER MERCEDES MERCEDES C E KLASS A KLASS B KLASS 205 55 16 ME GOMA INFO NE 04561366

  Prishtinë Sot, 18:49
  269 €
 • 2 foto
  ulset 2 te parat 30 euro
  Autopjese dhe paisje

  ulset 2 te parat 30 euro

  shiten 2 ulse per opel astra edhe mund ti montoni ndonje vetur tjeter INFO NE 045613666--------049

  Prishtinë Sot, 18:49
  30 €
 • 6 foto
  TIMONA PER VW PASSAT GOLF TOURAN CADDY
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER VW PASSAT GOLF TOURAN CADDY

  SHITEN TIMONI I ZI LKUR 65 TIMONI I THJESHT 55 PER VW GOLF 5 TOURAN PASSAT CADDY SHKOD POLO INF

  Prishtinë Sot, 18:49
  55 €
 • 2 foto
  Parakolpe te perdorura per BMW, Opel astra, w, etj
  Autopjese dhe paisje

  Parakolpe te perdorura per BMW, Opel astra, w, etj

  Parakolpe e prapakolbe te perdorura per BMw, Opel astra, w, Audi, fiat bravo, reno, Alfa etj.

  Kavajë Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOMA ME BANDASHA 195 70 14
  Autopjese dhe paisje

  GOMA ME BANDASHA 195 70 14

  SHITEN 4 BANDASHA ME GUMA VERSE PO THUAJSE SE TE REJAAA 90% TREJAA 195 70 14 PER KOMBI T2 PER MER

  Prishtinë Sot, 18:49
  175 €
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresore Klima Delphi !!!
  Autopjese dhe paisje

  Kompresore Klima Delphi !!!

  Kompresore klima i ri ,montohet ne keto modele : Astra , Zafira ,Meriva (1,3 -1.7 Cdti)

  Tiranë Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandash te hektit 16 col
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hektit 16 col

  Shum te rujtme jan

  Ferizaj Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dinamo
  Autopjese dhe paisje

  Dinamo

  Dinamo 12-24 v te reja ! Cmimet me te arsyeshme .

  Tiranë Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOMA REZERV PER GOLF AUDI TURAN
  Autopjese dhe paisje

  GOMA REZERV PER GOLF AUDI TURAN

  shiten KOMPLET 90 EURO VEQ GOMA 75 EURO goma rezerv per vw audi golf turan sharan info 045613666

  Prishtinë Sot, 18:48
  75 €
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FELLNE REZERV PER AUDI
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE REZERV PER AUDI

  SHITET NJE FELLNE PER AUDI E RE E PA PERDORNE ME GUME 120 E PA GUM 80 VEQ GUMA 60 17 COLL... INFO

  Prishtinë Sot, 18:48
  70 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes C kllas E kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes C kllas E kllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA 4 COPA 245 45 19
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 4 COPA 245 45 19

  Shiten 4 GUMA TE VERES 245 45 19 2 Jan po thuajse te reja. . 2 JAN MIRA INFO NE 045613666-------

  Prishtinë Sot, 18:48
  150 €