Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ CLA 6.3 AMG R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ CLA 6.3 AMG R18

  SHITEN 4 DISQE ME GJITHE GOMA.ORGJINAL.AMG.BENZI CLA.CLS.C KLASS 204.E KLASS 211.212.JANE ME 4 GOMA

  Fier Dje, 22:52
  750 €
 • 0 foto
  2 goma 225/35/18 te veres Continental.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/35/18 te veres Continental.viber

  Shiten 2 goma 225 35 18 te rujtne shum firm gjermane viti i prodh 2016. Viber

  Mitrovicë Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Golf.7.6.5.Touran.Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.7.6.5.Touran.Passat

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.5.6.7.Pas

  Podujevë Dje, 22:51
  370 €
 • 0 foto
  2 goma 235/55/18 m+s Continental. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 235/55/18 m+s Continental. Viber

  Shiten 2 goma 235 55 18 m+s te firmes gjermane continental. Viber

  Mitrovicë Dje, 22:50
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Goma te ndryshme verore dhe m+s.Mitrovic
  Autopjese dhe paisje

  Goma te ndryshme verore dhe m+s.Mitrovic

  Shesim goma te dryshme verore dhe dimrore. Kemi dhe lloje te dryshme te cilat nuk jane ne ket post

  Mitrovicë Dje, 22:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Goma te mira Dunllop 205 55 16 4 copa

  Prizren Dje, 22:50
  70 €
 • 2 foto
  4 goma 205/55/17 te firmes gjermane continental.
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 205/55/17 te firmes gjermane continental.

  Shiten gomat e cekira me lart jane teper te rujtne siq shihen ne foto nuk dridhin nuk ushtojne.viber

  Mitrovicë Dje, 22:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjinal

  Podujevë Dje, 22:49
  370 €
 • 7 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shiten fellnet ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.5.6.Passat.Touran

  Podujevë Dje, 22:48
  430 €
 • 7 foto
  Shes Fellnat Me Goma 2018 Passat B8 B7
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellnat Me Goma 2018 Passat B8 B7

  Fellnet per Passatt b8 b7 me Goma thujse te reja 2018 Per me shumm ne Viber +38349707797

  Podujevë Dje, 22:47
  390 €
 • 0 foto
  Pjes per vw buba
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per vw buba

  Pjes per vw buba

  Prizren Dje, 22:46
  1 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma te mira Origjinale 205/40/17 per me shum Viber +

  Podujevë Dje, 22:46
  380 €
 • 2 foto
  Bandasha 15 she me kapaka origjinal per golf 4.5.6
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 she me kapaka origjinal per golf 4.5.6

  Bandasha 15 she me kapaka orgjinale per golf 4.5.6

  Prizren Dje, 22:45
  60 €
 • 4 foto
  Fellne per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes

  Shiten Fellnet per Mercedes ne gjendje shum t mir 17 coll per me shum Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Dje, 22:45
  360 €
 • 5 foto
  Fellne per Bmw 1she.3she.5she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 1she.3she.5she

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te reja 2019 te dimrit Sava pe

  Podujevë Dje, 22:45
  370 €
 • 0 foto
  Kemi disqe te perdorur vetem origjinal jo kinez
  Autopjese dhe paisje

  Kemi disqe te perdorur vetem origjinal jo kinez

  disqet kan ardh mga jasht jan ne gjendje shum te mir cmimet me konkuruse ne treg

  Kavajë Dje, 22:44
  350 €
 • 2 foto
  Disqe HAMANN BMW X5 X6 X7 ORIGINAL 21 INCH
  Autopjese dhe paisje

  Disqe HAMANN BMW X5 X6 X7 ORIGINAL 21 INCH

  Disqe bmw 21 te gjere mbrapa origjinal

  Tiranë Dje, 22:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fluturat per golf 5 audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fluturat per golf 5 audi passat

  Shes fluturat boj per passat Audi golf 5 Viber +38649717869 049717869

  Vushtrri Dje, 22:43
  90 €
 • 0 foto
  Shes plin per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Shes plin per vetura

  Shes plin per vetura, plini eshte komplet me boce rrumbullake per gome rezerve per me shume info me

  Ferizaj Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pedale
  Autopjese dhe paisje

  Pedale

  Pedale te Autosholles per Golf 6 te ardhura nga gjermania, jone te kompletuara me te gjitha pjeset.

  Prishtinë Dje, 22:40
  175 €
 • 2 foto
  FELLNE 17 VW 5x112 cnc
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 17 VW 5x112 cnc

  Shes fellne te VW nr 17 me goma 225/45/17 , 5x112 bojn per Golf 5 Golf 6 Golf 7 Touran Caddy Fellne

  Gjilan Dje, 22:39
  365 €
 • 1 foto
  Goma 205 45 17 te reja RUNFLAT Bridgestone
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 45 17 te reja RUNFLAT Bridgestone

  Shes goma M+S te markes Bridgestone me dimenzione 205 45 17 te reja dhe jane RUNFLAT - qe dmth edhe

  Mitrovicë Dje, 22:39
  110 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma per me shum Viber

  Podujevë Dje, 22:39
  370 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.2.3.Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.2.3.Opel

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.2.3.Opel

  Podujevë Dje, 22:38
  340 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt per Golf.5.6.7.Passat.Touran Origjina

  Podujevë Dje, 22:37
  310 €
 • 1 foto
  Disqe e goma BMW 20 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma BMW 20 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe e goma S7 model 2019

  Tiranë Dje, 22:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi

  Shess fellnett me goma ne super gjendje Fellnet jan orgjinale Per me shumë ne wiber +383 49 707 79

  Podujevë Dje, 22:37
  370 €
 • 3 foto
  Shtopa BMW 3 series 1999/2001
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa BMW 3 series 1999/2001

  Shes shtopa per BMW 3 series 1999-2001 vetem shtopat pa drita te rikfercit , Te reja pa perdor te ar

  Gjilan Dje, 22:37
  45 €
 • 4 foto
  Disqe+Goma Benzi orgjinale w211
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma Benzi orgjinale w211

  Shiten Ose nderrohen me Biciklet disqe 16 benz w211 orgjinal me gjith goma 225/55/R16 te 4 nje lule

  Tiranë Dje, 22:35
  249 €
 • 1 foto
  Fellne 15 BMW Te Ardhura nga Zvicrra 140€
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 BMW Te Ardhura nga Zvicrra 140€

  Fellne BMW te ardhura nga Zvicrra 140€

  Fushë Kosovë Dje, 22:35
  140 €
 • 5 foto
   Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

  Shiten Fellnet per Golf 7 6 tauran passat audi 15inche Fellnet jan Orginal Shum Te Mira Qmimi 280

  Prishtinë Dje, 22:34
  245 €
 • 5 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te mira Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Dje, 22:34
  330 €
 • 9 foto
  Fellnet 17 me Goma Audi a3 orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 me Goma Audi a3 orgjinal

  Shess Fellnet me Goma 225 45 17 viti 2015 \\2016 Sezoni Veres Per me shumm ne viber + 383 49 707 7

  Podujevë Dje, 22:34
  350 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt po thuaj se t reja per Golf.5.6.7.Pass

  Podujevë Dje, 22:34
  320 €
 • 1 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Rrimorkio eshte e ardhur nga zvicra Sherben per transport te ndryshem varinska rula dhe mjete

  Tiranë Dje, 22:34
  1.999 €
 • 1 foto
  Disqe Audi 20 inch model 2016
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi 20 inch model 2016

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 22:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe 19 AUDI A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 GOLF PASAT
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 AUDI A3 A4 A5 A6 Q3 Q5 GOLF PASAT

  Disqe e goma AUDI A3 A4 A5 Q5 Q3 PASAT GOLF ETJ

  Tiranë Dje, 22:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kok timoni
  Autopjese dhe paisje

  Kok timoni

  Kemi krye te timonit per te gjitha veturat. tag; vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.u

  Prishtinë Dje, 22:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma BMW 18 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma BMW 18 INCH ORIGJINAL

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma GOLF R LINE  19  ORIGINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma GOLF R LINE 19 ORIGINAL

  Disqe e goma te reja

  Tiranë Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma AUDI  20 INCH MODEL 2019
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma AUDI 20 INCH MODEL 2019

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 22:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompresor i ajrit per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor i ajrit per mercedes

  2002-2012 Maybach 57 & 62 2004-2011 Mercedes-Benz CLS-Class 2002-2009 Mercedes-Benz E-Class 20

  Fushë Kosovë Dje, 22:29
  250 €
 • 2 foto
  Fellne 20 col per bmw X5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw X5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa persor

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AMG 19 INCH TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 19 INCH TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe e goma origjinal

  Tiranë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5

  Fellne jane te reja

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran audi a3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 22:28
  Me Marrveshje