Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  DISQE 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16

  Disqe 16

  Tiranë Sot, 17:17
  150 €
 • 4 foto
  Pumpa e hidrolikut
  Autopjese dhe paisje

  Pumpa e hidrolikut

  Pumpa e hidrolikut per vollon Mercedes Benz E 220 W210 2001-2002 diesel origjinale eshte ne gjendj

  Vushtrri Sot, 17:17
  70 €
 • 1 foto
  Fellne 18 golf gti origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 golf gti origjinal

  Shiten fellne 18 golf gti bajn per passat tauran golf jan te grrithura por jan te mir nuk jan te lak

  Ferizaj Sot, 17:17
  450 €
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA

  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA GOMAT JANE 100% TE REJA

  Tiranë Sot, 17:16
  300 €
 • 4 foto
  okazion freksion polo seat Córdoba Audi 3 golf 3
  Autopjese dhe paisje

  okazion freksion polo seat Córdoba Audi 3 golf 3

  Shitet freksion Marka valeo per polo 1.9 Td 1999 2000 per seat Córdoba per Audi A3 per golf 3 per ar

  Tiranë Sot, 17:15
  100 €
 • 1 foto
  DISQE 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19

  Disqe 19 300 euro

  Tiranë Sot, 17:15
  300 €
 • 0 foto
  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  Tiranë Sot, 17:15
  200 €
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Feline per mercedes 190

  Prishtinë Sot, 17:12
  150 €
 • 3 foto
  Radio per vw Golf V - VI e re
  Autopjese dhe paisje

  Radio per vw Golf V - VI e re

  Radio per vw ne gjendje shum tmir

  Ferizaj Sot, 17:10
  99 €
 • 4 foto
  Pjese Audi A3, VW Golf 5 2.0 TDI Nafte, Automatike
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Audi A3, VW Golf 5 2.0 TDI Nafte, Automatike

  Pjese per Audi A3 dhe Volkswagen Golf 5 2.0 TDI Nafte Automatike viti 2003-2010. Disponojme c’do p

  Elbasan Sot, 17:09
  1 Lek
 • 7 foto
  Parakolp+Maskarine per Benz E-Class W211 2002-2006
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp+Maskarine per Benz E-Class W211 2002-2006

  Parakolp + Maskarine + Antineba (i kompletuar me kaucuqet perkatese) per W211 E-Class nga viti 2002-

  Elbasan Sot, 17:09
  130 €
 • 6 foto
  Parakolpa + Maskarina per Golf 5 2004-2009
  Autopjese dhe paisje

  Parakolpa + Maskarina per Golf 5 2004-2009

  Parakolpa + Maskarina per Golf 5 nga viti 2004-2009, parakolp me vend antinebash dhe pa vend antineb

  Elbasan Sot, 17:09
  70 €
 • 11 foto
  Rimokio deri 1 ton
  Autopjese dhe paisje

  Rimokio deri 1 ton

  ☎️045-616-787☎️ ✅Rimokio ne gjendje te shkelqyer ✅3 metra me 1.40 ✅Pesha ngarkuese 1000kg ✅Gomat e

  Pejë Sot, 17:06
  450 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi per opel astra 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per opel astra 2001

  Kemi impianti gazi i perdor 3 muaj i ri pjes per opel astra 1.4 benzin nga viti 2001 deri ne 2003 .

  Durrës Sot, 17:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Audi 17-sh
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi 17-sh

  Shes fellne 17 per Audi te pos ardhura nga Zvicrra janë si të reja shume pak te perdorura.

  Prishtinë Sot, 17:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET DISQE 17
  Autopjese dhe paisje

  SHITET DISQE 17

  SHITET DISQE TE ARDHUR NGA GJERMANIA SHUME TE PASTER 225 45 17

  Korçë Sot, 16:59
  200 €
 • 7 foto
  ABS per Caddy 2004-2010
  Autopjese dhe paisje

  ABS per Caddy 2004-2010

  Shes Abs per caddy model 2004 deri 2010 per info kontakto ne tel 049-800-010 vaiber

  Vushtrri Sot, 16:59
  70 €
 • 10 foto
  Ulse per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Ulse per Golf 4

  Ulse per Golf 4 vitit 2003 Kontakto ne tel 049-800-010

  Vushtrri Sot, 16:59
  55 €
 • 6 foto
  Amortizator edhe spirale per Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator edhe spirale per Golf 5

  Amortizator edhe spirale per Golf 5 2.0 komplet seti para edhe mbrapa per info kontakto ne tel 049-8

  Vushtrri Sot, 16:58
  135 €
 • 5 foto
  Disqe 15inxh megjith 8 cop Goma 15 /50/195
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15inxh megjith 8 cop Goma 15 /50/195

  Disqe alumini 15 /50/195me gjithe 8 cop goma jan 70% konsum jan per ford jane te koluaduara cmimi.3

  Tiranë Sot, 16:56
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Disqe 17 inch, dhe Goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 inch, dhe Goma

  Shiten Disqe Alumini 17 inch + Goma Dimri Mercedes Benz, Audi, Volkswagen

  Tiranë Sot, 16:54
  300 €
 • 3 foto
  Fellne OZ Racing Coll 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne OZ Racing Coll 18

  OZ Racing Origjinal 8 Vrima Madhesia 18 Gomat jan te Reja

  Prishtinë Sot, 16:53
  380 €
 • 3 foto
  SHITEN FELLNET 225/40/R18
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN FELLNET 225/40/R18

  SHITEN FELLNET R/LINE 225/40/R18 ME GOMA T’REJA (1018) PER GOLF 4 , BORA , AUDI A3 ETJ MUNDSI N

  Prishtinë Sot, 16:52
  450 €
 • 1 foto
  DISQE ALUMINI 17\' MERCEDES C KLAS
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI 17\' MERCEDES C KLAS

  Disqe ALUMINI 17\' ORGJINAL ne gjendje PERFEKTE per c klass ose e klas Te pa lyer me bojen orgjinal

  Fier Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE ALUMINI 17\' MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI 17\' MERCEDES

  Disqe ALUMINI 17\' ORGJINAL 2 te gjere dhe 2 te ngushte per c klas ose e klas Gjendje shum te mire

  Fier Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrike per caddy
  Autopjese dhe paisje

  Karrike per caddy

  Shesim.karrike per rendin e tret per caddy me 7 ulese... nnnn Kemi karrike edhe per rend te dyte me

  Prishtinë Sot, 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne R17 - VW GOLF 4, VW BORA, AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R17 - VW GOLF 4, VW BORA, AUDI A3

  Fellne me guma dimrit numer R17 Jon per :golf 4,Bora,Audi a3 etj.. Viber :+38349145415

  Pejë Sot, 16:49
  450 €
 • 3 foto
  Kapak motori dhe grabelino E class 2009-2014
  Autopjese dhe paisje

  Kapak motori dhe grabelino E class 2009-2014

  Pjeset jane ne gjendje shume te mire.

  Korçë Sot, 16:47
  120 €
 • 1 foto
  Disqe 17 me goma dimri michelin
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 me goma dimri michelin

  Disqe 17 me goma dimri 235/65R17 ne gjendje shume te mire .

  Tiranë Sot, 16:47
  400 €
 • 5 foto
  Pjese per Polo 1.2 benzin, 2002
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Polo 1.2 benzin, 2002

  Pjese per Polo 1.2 benzin, 160K tkalume viti 2002

  Lipjan Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per mercedes A class - 15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per mercedes A class - 15

  Shiten fellnet me goma M+S per mercedes A class goma: 195/50/15

  Lipjan Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne me Goma, per Golf4, Passat,Bora etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma, per Golf4, Passat,Bora etj

  Fellnet jan te ruajtshe siq shihen ne foto, nuk kan grritha poshtu nuk jan te shtrembura, gomat jan

  Gjilan Sot, 16:43
  220 €
 • 3 foto
  Fellne 18 golf 7 gtd - vw golf 5,6 passat touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 golf 7 gtd - vw golf 5,6 passat touran

  Shes fellnet 18 te reja te pa perdorura. Tel/viber +38344522014

  Prishtinë Sot, 16:42
  470 €
 • 4 foto
  Fellne 16- vw golf 5,6,7 passat touran caddy etj.
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16- vw golf 5,6,7 passat touran caddy etj.

  Shes fellnet 16 ne gjendje shum te mire. Tel/viber +38344522014 Çmimi 310

  Prishtinë Sot, 16:41
  310 €
 • 4 foto
  Fellne 16 vw golf 5,6,7 passat touran caddy etj.
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 vw golf 5,6,7 passat touran caddy etj.

  Shes fellnet 16 ne gjendje shum te mire. Tel/viber +38344522014

  Prishtinë Sot, 16:41
  310 €
 • 4 foto
  Fellne 18 r line- golf 5,6,7 passat,touran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 r line- golf 5,6,7 passat,touran tiguan

  Shes fellne 18 te reja te pa perdorura. Tel/viber +38344522014 Çmimi 470€

  Prishtinë Sot, 16:41
  470 €
 • 2 foto
  Fellne 18” - Golf 7 gtd 5,6 passat touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18” - Golf 7 gtd 5,6 passat touran

  Shes fellnet 18” te reja, te paperdorura. Vw Golf 5,6,7 passat touran Tel/Viber +38344522014

  Prishtinë Sot, 16:40
  480 €
 • 4 foto
  Fellne 17 s line audi a4,a6,a8 vw golf 5,6,7 etj.
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 s line audi a4,a6,a8 vw golf 5,6,7 etj.

  Shes fellne 17 te reja te pa perdorura. Tel/viber +38344522014

  Prishtinë Sot, 16:40
  370 €
 • 2 foto
  Fellne 18 gtd- vw golf 5,6,7 passat, touran etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 gtd- vw golf 5,6,7 passat, touran etj

  Shes fellnet 18” te reja, te pa perdorura. Tel/Viber +38344522014 044522014

  Prishtinë Sot, 16:40
  480 €
 • 4 foto
  Fellne 17 s line -audi a4,a6,a8 vw golf 5,6,7 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 s line -audi a4,a6,a8 vw golf 5,6,7 etj

  Shes fellnet 17 te reja te pa perdorura. Tel/viber +38344522014.

  Prishtinë Sot, 16:40
  370 €
 • 5 foto
  Disqe & Goma Per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe & Goma Per Mercedes Benz

  Disqe &Goma Per Mercedes Benz (225/40/R18)...Ne gjendje shum te mir...Disqet jan me 2 pal goma..

  Prishtinë Sot, 16:39
  1.000 €
 • 2 foto
  Mrapakolb (Per Mercedes Benz C Class)
  Autopjese dhe paisje

  Mrapakolb (Per Mercedes Benz C Class)

  Mrapakolp (Per Mercedes Benz C Class 203)...(Classic)...Viti 2005...Cmimi 120 Euro

  Kavajë Sot, 16:39
  120 €
 • 1 foto
  Fener (Per Mercedes Benz C Class)
  Autopjese dhe paisje

  Fener (Per Mercedes Benz C Class)

  Fener ( Per Mercedes Benz C Class 203)...Viti 2003...150 Euro

  Kavajë Sot, 16:39
  150 €
 • 6 foto
  Fellne me.goma vere nr 225/45/17/ per golf.4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me.goma vere nr 225/45/17/ per golf.4

  mundsi ndrrimi +38349396611

  Fushë Kosovë Sot, 16:38
  2 €
 • 1 foto
  Gomë
  Autopjese dhe paisje

  Gomë

  Gomë e ardhur nga zvicrra 205 / 15 m+s Shum e rujtne

  Vushtrri Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten goma te reja, sapo ardhur nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma te reja, sapo ardhur nga Gjermania

  Shiten 4 goma te reja, te ardhura nga Gjermania. Gomat jane te pa perdorura fare, ne ambalazh.

  Durrës Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 4 Goma te veres 205.55.R16
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 Goma te veres 205.55.R16

  Shes kater goma te veres shum pak te bajtne nuk dridhin as nuk ushtojn jan te ardhne prej gjermanis

  Klinë Sot, 16:34
  100 €
 • 1 foto
  Pjesë Golf Dsg7
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë Golf Dsg7

  Shiten pjeset per golf 5 Dsg 7. Zamajaci, Zgllobat( i gjati,i shkurti) dhe Anllaseri,ne gjendje shum

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008

  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008 karavan Pjese per golf 4 1.9 tdi motorri 130 ps 2000 Pjese per pas

  Lipjan Sot, 16:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per alfarome
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per alfarome

  Shitet bashk me guma 205/55R16

  Fushë Kosovë Sot, 16:28
  Me Marrveshje