Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 4 5 6 7 pasat bora tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 4 5 6 7 pasat bora tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 07:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 07:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per  mercedes Ekllas celles
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ekllas celles

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 07:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te dimrit 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma te dimrit 195/65/15

  Gomat jane 2 muj te perdorne prodhim i Qekis

  Prishtinë Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D
  Autopjese dhe paisje

  SHES PUMPEN E NAFTIT PER BMW E46 330D

  Shes comon rail Druckpump pumpen per bmw e46 330d Komplet me gjith ventill shtypjes jan ne gjendje

  Prishtinë Sot, 07:29
  160 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 07:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Spojler per vw bube
  Autopjese dhe paisje

  Spojler per vw bube

  Shes spojle ne xham per Vw bube Eshte i paperdorur 20 euro qmimi 044 114 225

  Prishtinë Sot, 07:29
  20 €
 • 0 foto
  Shes kryt e vollanit per bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  Shes kryt e vollanit per bmw e46

  Shes kryt e vollanit per bmw e46 Eshte komplet me kryq vollanit 044 114 225

  Prishtinë Sot, 07:28
  100 €
 • 7 foto
  Pjese kembimi te te gjitha llojeve
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi te te gjitha llojeve

  Shes pjese kembimi te cdo lloj makine dhe te te gjitha viteve te prodhimit .Te gjitha pjeset jane ne

  Tiranë Sot, 07:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne me Goma M+S 225/55-16 Audi dhe VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma M+S 225/55-16 Audi dhe VW

  Shes ose i Ndrroj fellne Me Goma M+S 225/55-16 . Fellnet posa jan ardh nga Gjermania jan për të gjit

  Prishtinë Sot, 07:27
  310 €
 • 7 foto
  Fellne me Goma 205/55-16 VW dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 205/55-16 VW dhe Audi

  Shes Fellnet me Guma Mesatare per Ver 205-55-16 . Fellnet Bajn për të gjitha llojet VW pasat Cady g

  Prishtinë Sot, 07:27
  250 €
 • 0 foto
  Shtopa bmw 5 e60
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa bmw 5 e60

  Shtopa per bmw

  Prizren Sot, 07:25
  40 €
 • 1 foto
  Karrika tapacira per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Karrika tapacira per bmw

  Karrika sport paket me tapacira komplet +38345301000

  Prizren Sot, 07:25
  170 €
 • 6 foto
  Fellne me goma Vere 225-60-16 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma Vere 225-60-16 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës 225-60-16 coll SHITEN EDHE NDAMAS. Fellnet bajn ne Audi A4,A

  Prishtinë Sot, 07:25
  340 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës viti 2019 nr. 245/45-18 coll . Fellnet jon model shum të hje

  Prishtinë Sot, 07:25
  790 €
 • 2 foto
  Fellne 16 per Mercedes Audi&VW teper trujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per Mercedes Audi&VW teper trujtne

  Shes ose Ndrroj fellne thuj se te Reja 16 coll . Fellnet bajn per Mercedesa Audi a3 a4 a6 Gollf 5,6

  Prishtinë Sot, 07:24
  260 €
 • 11 foto
  Fellne me Goma Dimri 225/55-17 Audi viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma Dimri 225/55-17 Audi viti 2016

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Dimri viti 2016 Hankook nr. 225/55-17 coll . Fellnet jon model shu

  Prishtinë Sot, 07:24
  510 €
 • 3 foto
  Fellne 16 Coll për Audi a3,a4,a6 shum trujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Coll për Audi a3,a4,a6 shum trujtne

  Shiten fellne 16 coll jon pos me kan te Reja . Fellnet jon për audi a3,a4,a6 bajn edhe në VW Gollf 5

  Prishtinë Sot, 07:24
  230 €
 • 11 foto
  Fellne Orgjinal Audi 245/45-18 pos me kan te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinal Audi 245/45-18 pos me kan te reja

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës viti 2016 nr. 245/45-18 coll . Fellnet jon model shum të hje

  Prishtinë Sot, 07:24
  820 €
 • 0 foto
  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA

  Shiten 2 goma shum te rujtne. 225 70 15 m+s jan prodhim i Amerikes. Nuk kane ndonje vrejtje

  Mitrovicë Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 coll per VW Golf 5,6,7 Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per VW Golf 5,6,7 Cady etj

  Shes ose i ndrroj fellne 16 shum shum te rujtne. Fellnet jan për të gjitha llojet VW Turan golf 5,6,

  Prishtinë Sot, 07:23
  190 €
 • 1 foto
  Fellne me Goma Vere 205/55-16 Golf4 Bora Pollo etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma Vere 205/55-16 Golf4 Bora Pollo etj

  Shitet 4 Fellne Shum te Rujtne me goma Vere Mesatare 205/55-16 per Golf 4 ose vw Bora Pollo Betle(Bu

  Prishtinë Sot, 07:23
  180 €
 • 0 foto
  2 goma 255/45/19 te veres good year.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 255/45/19 te veres good year.viber

  Shiten 2 goma 255 45 19 te veres good year run and flat. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 për Audi VW Golf Passat Tauran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për Audi VW Golf Passat Tauran Cady

  Shiten ose ndrrohen fellne 16 coll. Fellnet jon për audi a3,a4,a6 bajn edhe në VW Gollf 5,6,7 Passat

  Prishtinë Sot, 07:23
  150 €
 • 7 foto
  Fellne me Goma 205/55-16 VW SportLine
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 205/55-16 VW SportLine

  Shes fellne SportLine me guma NEXEN shum pak te bajtne 205-55-16 . Fellnet posa jan ardh nga Gjerman

  Prishtinë Sot, 07:23
  315 €
 • 0 foto
  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber

  Shiten 2 goma 195 60 15 m+s jan ppthujse te reja nuk kan naj vrejtje vitin e prodhimit 2016. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma të Verës Michelin 205/55-16
  Autopjese dhe paisje

  Goma të Verës Michelin 205/55-16

  Shes 4 Guma për Ver 205/55-16 Michelin gomat jan shum te mira ni profil ni dat. Tel dhe Viber 049258

  Prishtinë Sot, 07:22
  125 €
 • 3 foto
  4 Goma Vere te Reja 225/45-17
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Vere te Reja 225/45-17

  Shes 4 Guma për Ver 225/45-17 viti 2018 jon thujse te reja pa perdor! Tel dhe Viber 049258891 +38349

  Prishtinë Sot, 07:21
  195 €
 • 8 foto
  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne

  Shiten ose Ndrrohen Fellne posa kan ardh nga Gjermania pos me kan te Reja pa Asnjë grrith me Goma Ve

  Prishtinë Sot, 07:21
  450 €
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten Fellnet orogjinale me goma (Pirelli) te dimrit per VW Tiguan (2014,2015). Çmimi 480€.

  Vushtrri Sot, 07:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjete per servisim te Gomave (Nekcija)
  Autopjese dhe paisje

  Mjete per servisim te Gomave (Nekcija)

  Shes mjete per servisim te Gumave jan metalike shum praktike ! Edhe ti mund te kryesh nje pun sikurs

  Prishtinë Sot, 07:20
  8 €
 • 5 foto
  Distancera 1cm dhe 1.5cm shrafa te gjat
  Autopjese dhe paisje

  Distancera 1cm dhe 1.5cm shrafa te gjat

  Distancera me gjersi 1&1.5 centimeter shtrafa per fellne 20€ nje distancer me gjith 5 shtrafa .

  Prishtinë Sot, 07:20
  20 €
 • 4 foto
  Piksne Unaza per fellne orgjinal gjerman
  Autopjese dhe paisje

  Piksne Unaza per fellne orgjinal gjerman

  Piksne orgjinal per fellne dimenzioni 66.6x57.1 74.1x66.6 dhe 74.1x57.1 adaptera te ardhun nga gjer

  Prishtinë Sot, 07:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental

  Shes 4 Guma me C per Krafter Sprinter etj 235/65-16 të Verës Continental shum te mira . Tel dhe Vibe

  Prishtinë Sot, 07:20
  250 €
 • 2 foto
  Senzora per Fellne te Mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Senzora per Fellne te Mercedesit

  Shes 4 Senzora per Fellne jon kan ne Mercedes te ardhun nga gjermania . Tel viber 049258891 +383492

  Prishtinë Sot, 07:19
  35 €
 • 2 foto
  Kapaka per shtrafa VW dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Kapaka per shtrafa VW dhe Audi

  Shes Kapaka per Shtrafa orgjinal VW dhe Audi .Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TAG.felln

  Prishtinë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fari per Seat altea - leon
  Autopjese dhe paisje

  Fari per Seat altea - leon

  Shitet Fari per Seat Altea ose leon viti 2005-2009 me llup

  Gjilan Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kapak te audis orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Kapak te audis orgjinal

  Sheno ne MerrJep ket numer 049258891 për ti parë te gjitha shpalljet e mia!!! Shes Kapak per fellne

  Prishtinë Sot, 07:19
  20 €
 • 5 foto
  Kapak per VW dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Kapak per VW dhe Audi

  Shes Kapak per fellne Kapaka te VW Audi 4 copa 15€ ! Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TA

  Prishtinë Sot, 07:19
  15 €
 • 4 foto
  Goma 235 50 18 Dunlop
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 50 18 Dunlop

  Shes 4 goma 235 50 18 Dunlop pothujse treja te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Sot, 07:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes bandasha 16 orgjinal VW Audi teper te rujtun
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandasha 16 orgjinal VW Audi teper te rujtun

  Shes Bandasha 16 coll jon Orgjinal Audi VW Passat Golf 7,6,5 Tauran Cady Shkoda etj . Tel viber 0492

  Prishtinë Sot, 07:18
  99 €
 • 4 foto
  Fellne 17 VW Pasat Golf Cady etj PA GOMA
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 VW Pasat Golf Cady etj PA GOMA

  Shes fellne 17 coll kan grritha ka pak po te lakume nuk jan. Fellnet bajn per Gollf 5,6,7 Passat Tau

  Prishtinë Sot, 07:18
  125 €
 • 0 foto
  Fellne 16 coll opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll opel

  shiten fellnet per opel corsa dhe opel astra fellnet skan asnje gerrvishje 16 coll gomat sjon te mir

  Prishtinë Sot, 07:18
  200 €
 • 4 foto
  Kapak Rrotkapne 16 model i ri orgjinal Audi 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kapak Rrotkapne 16 model i ri orgjinal Audi 2014

  Shes 4 Rrotkapne origjinal 16 për Audi . Dhe 2 copa për Audi tjeter model . Tel dhe Viber 049258891

  Prishtinë Sot, 07:18
  45 €
 • 2 foto
  Guma 255/55/18
  Autopjese dhe paisje

  Guma 255/55/18

  Shiten gumat 255/55/18 ne gjendje Te mire 4 copa

  Gjilan Sot, 07:18
  100 €
 • 2 foto
  Shes KUKËN për Audi A6 4G viti 2011 deri 2018
  Autopjese dhe paisje

  Shes KUKËN për Audi A6 4G viti 2011 deri 2018

  Shitet Kuka per Audi a6 4G me instalim me shtrafa komplet kuka Del edhe Mshifet me vetem nje taster

  Prishtinë Sot, 07:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6
  Autopjese dhe paisje

  Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6

  Shes Timonin (Vollan) komplet me Airbag per Audi. 25 Euro. Pasqyren e anes se majt per audi A6 pos m

  Prishtinë Sot, 07:17
  25 €
 • 1 foto
  Shes Fellne TEKE PER REZERV 2 LLOJE
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne TEKE PER REZERV 2 LLOJE

  Shitet vetem nga nii fellne teke per Golf 4, 5, 6, 7, ose vw Bora Passat Audi etj etj. Tel viber 04

  Prishtinë Sot, 07:17
  55 €
 • 2 foto
  Mbajts Braniku dhe Mbrojtse Motorrit Audi a6
  Autopjese dhe paisje

  Mbajts Braniku dhe Mbrojtse Motorrit Audi a6

  Shes mbajtsin e branikut per audi a6 viti 1997 deri 2004 Shes masken plastiken e matorrit per audi a

  Prishtinë Sot, 07:17
  25 €
 • 3 foto
  Fellne 18 Coll të REJA për Audi & VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Coll të REJA për Audi & VW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll te Reja

  Prishtinë Sot, 07:14
  495 €