Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Fellne 18 coll te Reja BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll te Reja BMW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18x8.5J coll te R

  Prishtinë Sot, 07:03
  495 €
 • 5 foto
  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedes AMG 18 dhe 19 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 kushtojn 495€ dh

  Prishtinë Sot, 07:03
  495 €
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 17dhe18 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17x8j qmimi 405€

  Prishtinë Sot, 07:03
  405 €
 • 2 foto
  goma 205 5t 16 mixhelin
  Autopjese dhe paisje

  goma 205 5t 16 mixhelin

  shes gomat mixhelin 205 55 16 viti 2013 dhe 2015 044656060

  Prishtinë Sot, 07:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne te Reja per BMW 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 18 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18x8.5J coll te R

  Prishtinë Sot, 07:02
  495 €
 • 2 foto
  Fellne te Reja per BMW 20 Zoll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja per BMW 20 Zoll

  Shiten fellne të Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm ! Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG

  Prishtinë Sot, 07:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne për BMW 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për BMW 18 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll te

  Prishtinë Sot, 07:02
  495 €
 • 2 foto
  Goma 205 55 16 Dunlop
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 55 16 Dunlop

  Shes 4 goma 205 55 16 pothuajse te reja Dunlop viti 2015 te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Sot, 07:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013

  Audi q5 2.0TFSI Quatro viti 2013 per pjes

  Berat Sot, 07:01
  1 €
 • 5 foto
  Goma me bandash per pezho
  Autopjese dhe paisje

  Goma me bandash per pezho

  Shes goma 185 65 15 Michelin 2015 me bandash 15 per pezho dhe rrotkapne te ardhura nga zvicra 044656

  Prishtinë Sot, 07:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  s class 500 viti 2009
  Autopjese dhe paisje

  s class 500 viti 2009

  S class motor 5.0. 4Matic Viti 2009 per pjes. marmita Amg me zhurem

  Berat Sot, 07:01
  1 €
 • 5 foto
  fellne 16 inch tiguan kontinetal
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch tiguan kontinetal

  shes fellnet 215 65 16 Tiguan me goma kontinetal vp 2018 fellnet veq mu kan treja edhe gomat po shit

  Prishtinë Sot, 07:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  fellne 16 inch BMV
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch BMV

  shes fellnet 195 55 16 bmv 1 me goma viti 2017 2015 gomat veq mu kan treja 383 044656060

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fellne 235 65 17 mercedes xhip ML
  Autopjese dhe paisje

  fellne 235 65 17 mercedes xhip ML

  shes fellnet 235 65 17 me goma vp 2018 prelli fellne dhe gomat jan veq mu kan treja po shiten edhe v

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma 215 65 16 dunlop vp 2015
  Autopjese dhe paisje

  goma 215 65 16 dunlop vp 2015

  shes goma 215 65 16 dunlop vp 2015 shum tmira 044656060

  Prishtinë Sot, 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrobotik kamje per Toyota. Corolla. Yaris. Auris.
  Autopjese dhe paisje

  Rrobotik kamje per Toyota. Corolla. Yaris. Auris.

  Rrobotik kamje per Toyota. Corolla. Yaris. Auris. 1.4 naft viti. 2006-2007-2008.

  Tiranë Sot, 06:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FELLNE ME GOMA M+S 17 BMW X5
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GOMA M+S 17 BMW X5

  SHES FELLNET ME GOMA TE DIMRIT SHUM PAK TE PERDORURA GATI TE REJA ME GARANCION TE BALANCUARA FELLENT

  Ferizaj Sot, 06:58
  299 €
 • 10 foto
  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Automat

  Tiranë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  fellne bmv x5 255 50 19
  Autopjese dhe paisje

  fellne bmv x5 255 50 19

  shes fellnet bmv x5 fellnet jan me goma mishelinga 255 50 19 ms 044656060

  Prishtinë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne 17 inch mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 inch mercedes

  shes fellnet per mrcedes te ardhura nga zvicrra 044656060

  Prishtinë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fellne 18 inch golf 7 6 audi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 inch golf 7 6 audi mercedes

  shes fellne 18 inch golf 76 pasat opell mercedes 044656060

  Prishtinë Sot, 06:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  fellne 17 inch bmv
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 inch bmv

  shes fellnet 225 50 17 bmv llasa vp 2015 044656060

  Prishtinë Sot, 06:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 195 50 15 Michelin
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195 50 15 Michelin

  Shes 4 goma 195 50 15 Michelin viti 2013 te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Sot, 06:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 205 55 16 Continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205 55 16 Continental

  Shes 4 goma 205 55 16 Continental viti i prodhimit 2014 shum pak te perdorura te ardhura nga zvicra

  Prishtinë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fellne 17 inch golf 7 6 5 pasat audi tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 inch golf 7 6 5 pasat audi tiguan

  shes fellnet 17 inch golf 7 6 5 audi mercedes opell tiguan 044656060

  Prishtinë Sot, 06:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fellne 16 inch Reno
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch Reno

  shes fellnet 16 inch reno 044656060

  Prishtinë Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bandash 15 ford
  Autopjese dhe paisje

  bandash 15 ford

  shes bandash 14 ford 044656060

  Prishtinë Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fellne 16 inch ford
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch ford

  shes fellnet 16 inch me 4 vrima 044656060

  Prishtinë Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fellne 16 inch tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch tiguan

  shes fellnet me goma 215 65 16 kontinetal vp 2017 fellnet me goma per tiguan 044656060

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 17 per mercedes C E etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per mercedes C E etj

  Shes fellne 17 pa goma per mercedes E C etj pothujse te reja te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma michelin 215.60.16
  Autopjese dhe paisje

  Goma michelin 215.60.16

  shiten gomat ose ndrroj me fellne 5x100

  Pejë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BORBET X8
  Autopjese dhe paisje

  BORBET X8

  shiten borbet x8 Made in Germany te perdorne veq 3 muj me Goma te reja veres 195.50.15 fellnet i.kan

  Pejë Sot, 06:47
  365 €
 • 3 foto
  distanca 4x100
  Autopjese dhe paisje

  distanca 4x100

  2 copa orginal te alominit 4x100 info viber ose tel

  Pejë Sot, 06:47
  65 €
 • 4 foto
  REMUS ORGINAL
  Autopjese dhe paisje

  REMUS ORGINAL

  remuusi Carbon osht i ardhur nga suedia osht orginnal

  Pejë Sot, 06:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012
  Autopjese dhe paisje

  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012

  SHES 3 PORTA , PER TOYOTA RAV 4 , NE GJENDJE TE MIRE JO TE GODITURA , CEL : 0682121347

  Tiranë Sot, 06:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon per audi a2 a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Timon per audi a2 a3 a4 a6

  Shitet timoni me airbeg dhe komanda per audi a2 a3 a4 a6 2000-2004

  Prishtinë Sot, 06:42
  40 €
 • 1 foto
  VOLANT KIT GOLFI 4 ME 6 MARSHA pjes nderimi
  Autopjese dhe paisje

  VOLANT KIT GOLFI 4 ME 6 MARSHA pjes nderimi

  kit

  Pogradec Sot, 06:40
  200 €
 • 3 foto
  Fellne per golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf

  Fellne 18 per golf gti gtd origjinal te importuera nga gjermania nuk jan vozit ne ks.

  Prishtinë Sot, 06:37
  530 €
 • 2 foto
  Saldatrice argoni super MIG 480
  Autopjese dhe paisje

  Saldatrice argoni super MIG 480

  Shitet saldatrice argoni super mig 480 kjo saldatrice saldon te gjitha lloit celik alumin gize dhe i

  Tiranë Sot, 06:21
  2.200.000 Lek
 • 3 foto
  Shes dy goma 185/65/15 thuejse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shes dy goma 185/65/15 thuejse te reja

  Shes dy goma thuejse te reja shum pak te perdorta 185/65/15 coll M+S . I jap me garancion Per me shu

  Prishtinë Sot, 06:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes bandasha te hekurt 14 coll
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandasha te hekurt 14 coll

  Shes bandasha te hekurt per golf 1.2.3. Pasat etj. Bandashat i jap me garanci qe nuk dridhin as nuk

  Prishtinë Sot, 06:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOMA 4X4 .TE PERSHTATSHME PER TE GJITHA TERRENET
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 4X4 .TE PERSHTATSHME PER TE GJITHA TERRENET

  TREGETOJME GOMA MAXXIS PER TE GJITHA MJETET 4X4, FURGONA , KAMJONE DHE AUTOVETURA..TREGETOJME ME S

  Korçë Sot, 04:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shpric per ngjyrosje
  Autopjese dhe paisje

  Shpric per ngjyrosje

  Shpric per ngjyrosje veturash orgjinal i ri pa perdor i sapoardhur nga Gjermania 38349 133356 transp

  Gjilan Sot, 04:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes motorrin Alfa romeos 147 2.0 16w benz
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorrin Alfa romeos 147 2.0 16w benz

  Shes motorrin n gjendje shum t fort osht i ashper per fuqi 2.0 16w benz hargjimet i ka' 7L /100km 16

  Ferizaj Sot, 04:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Navigator
  Autopjese dhe paisje

  Navigator

  Shes navigatorin origjinal për BMW X5.

  Vushtrri Sot, 04:07
  130 €
 • 0 foto
  Komand dhe shpuzore për MBW 3
  Autopjese dhe paisje

  Komand dhe shpuzore për MBW 3

  Shes komandën për klimë dhe shpuzoren për BMW 3

  Vushtrri Sot, 04:06
  20 €
 • 2 foto
  Dorz e menjaqit Modelit RI Golf Passat Touran etj
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit Modelit RI Golf Passat Touran etj

  Shes dorzen e menjaqit per VW Golf 5 Golf 6 Jetta, DSG dorza osht si ne foto shum e mire E RE pa per

  Podujevë Sot, 03:17
  50 €
 • 2 foto
  Karrika Ulse Audi A4 B8 2008-2015 si te reja
  Autopjese dhe paisje

  Karrika Ulse Audi A4 B8 2008-2015 si te reja

  Shes ulset komplet per Audi A4 B8 2008-2015 Ulset jane shume te rujtne pa asnje defekt ma te voglin

  Podujevë Sot, 03:16
  190 €
 • 3 foto
  AUX Golf 6 Passat touran RNS 510 RCD 510
  Autopjese dhe paisje

  AUX Golf 6 Passat touran RNS 510 RCD 510

  Shes Aux Origjinal qe lidhet ne kuti si ne foto. Aux i bon per radiot RNS 510 dhe RCD 510 si ne fot

  Prishtinë Sot, 03:16
  25 €
 • 2 foto
  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5 etj
  Autopjese dhe paisje

  Dorz e menjaqit per Audi A4 A5 Q5 etj

  Shes dorzen e menjaqit e modelit te ri per Audi, bon per Audi A4 A5 A6 Q5 etj.dorza eshte e re shum

  Podujevë Sot, 03:16
  65 €