Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te fshehta shitje sekrete spiune te vogla

  Kamera te fshehta ne shitje modele te ndryshme. Kamera Wifi Full HD1080P dhe 720P, - Sensor levizje

  Tiranë Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe per E klas dhe C klas te 2012
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per E klas dhe C klas te 2012

  Shitet disqe per E klas dhe C klas te 2012 , cmimi 380 euro

  Tiranë Sot, 18:02
  380 €
 • 1 foto
  Goma rezerv per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Goma rezerv per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Goma rezerv shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi etj Per me shum inf

  Podujevë Sot, 18:02
  65 €
 • 0 foto
  Krik xhami Toyota Yaris 2006-2011
  Autopjese dhe paisje

  Krik xhami Toyota Yaris 2006-2011

  krik xhami per TOYOTA YARIS 2006-2011 Krahu shoferit cmimi 40 euro tel 0685010908

  Tiranë Sot, 18:00
  40 €
 • 7 foto
  Pjese te ndryshme ML ,Galaxy
  Autopjese dhe paisje

  Pjese te ndryshme ML ,Galaxy

  Pjese te ndryshme ABS ML ,Galaxy kit freksioni

  Tiranë Sot, 18:00
  100 €
 • 11 foto
  Hyundai SantaFeDRITA PARA,MBRAPA,PASQYRE,AUDIO CD,
  Autopjese dhe paisje

  Hyundai SantaFeDRITA PARA,MBRAPA,PASQYRE,AUDIO CD,

  Hyundai Santa Fe Modeli 2006-2012 Drita te perparme set te reja me krom dekorus anesh 200 euro. Drit

  Ferizaj Sot, 18:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Guma per autobus dhe kamion
  Autopjese dhe paisje

  Guma per autobus dhe kamion

  Gumat jane ne gjendje te mire dhe bejn per auto bus dhe kamion cmimi 50 euro copa per me shum info.

  Lipjan Sot, 18:00
  50 €
 • 1 foto
  Navigator per Mercedes Benz w210
  Autopjese dhe paisje

  Navigator per Mercedes Benz w210

  Navigator per Mercedes Benz w210 Ardhur nga Gjermania 🇩🇪 Cmimi 150€ Tel 0685010908

  Tiranë Sot, 17:59
  150 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi Mercedes

  Fellne per Audi Vw Mercedes Goma 2x255/35/20 edhe 2x245/35/20 Qmimi 570euro. Mundesi ndrrimi 📞045

  Prishtinë Sot, 17:57
  570 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale 16coll Vw Golf5,6,7 Passat Touran Caddy Jetta Audi a3 a4 a6 Qmimi 220euro FIKS.

  Prishtinë Sot, 17:57
  225 €
 • 6 foto
  Goma te veres 215/60/17
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres 215/60/17

  4goma te veres 215/60/17 jane Continental Ne gjendje shum te mir Qmimi fiks 70euro per 4copa

  Prishtinë Sot, 17:57
  75 €
 • 8 foto
  Fellne megoma 2018 per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2018 per Vw dhe Audi

  Fellne per Vw dhe Audi Golf5,6 Passat Touran Caddy Audi A3 A4 A6 Goma M+S 215/50/17 te vitit 2018 th

  Prishtinë Sot, 17:57
  330 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Fellne 215/55/16 Golf 5,6 Passat Touran Audi A3 A4 Goma te veres te mira (Ushtojn) Qmimi 230euro FI

  Prishtinë Sot, 17:57
  235 €
 • 5 foto
  Fellne R Line per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw

  Fellne R-Line per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran 18coll Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne megoma per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw

  Fellne megoma per Vw golf 5 6 7 Pasat Touran Goma te veres 205/55/16 Qmimi 220euro. Mundesi ndrri

  Prishtinë Sot, 17:57
  220 €
 • 5 foto
  Fellne per audi megoma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi megoma te reja

  Fellne orgjinale per Audi a3 a4 a5 a6 Goma thujse te reja Goodyear te veres 225/55/16 Qmimi 370eur

  Prishtinë Sot, 17:57
  370 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes vw

  Fellne orgjinale 16coll Mercedes A B C E klass Vw Golf5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi fiks 210 euro

  Prishtinë Sot, 17:57
  210 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi a3 a4 a6 16coll Qmimi 200 euro Fiks 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:57
  210 €
 • 2 foto
  Bandash te hekrit per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekrit per Vw dhe Audi

  Shes 4bandash te hekrit per Golf 5 6 7 Pasat Touran Audi a3 a4 a6 jane 16coll ne gjendje te mir Qmi

  Prishtinë Sot, 17:57
  75 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes 16coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes 16coll

  Fellne per Mercedes C E klass jane 16coll Fellnet kan ngapak grritha Defekt skan Jane ne gjendje te

  Prishtinë Sot, 17:57
  155 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Shes fellnet orgjinale me goma per Audi a3 a4 a6 a8 Golf 5 6 Pasat touran etj gomat jane te veres 22

  Prishtinë Sot, 17:57
  370 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi a4 a5 a6 a8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi a4 a5 a6 a8

  Shes fellnet per Audi a4 a5 a6 a8 jane 19coll te reja pa perdor ne kese jane ne gjendje perfekte Mu

  Prishtinë Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne megoma per Vw Audi 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw Audi 205/55/16

  Fellne per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Audi a3 Goma 205/55/16 Qmimi 320 euro Mundesi ndrrimi ?045

  Prishtinë Sot, 17:57
  320 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne orgjinale 16coll per Bmw 1she 3she Qmimi 200euro Fiks. 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Sot, 17:56
  205 €
 • 4 foto
  Goma 195/65/15 GOODYEAR 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65/15 GOODYEAR 2018

  Goma te veres GOODYEAR java 48 viti 2018 195/65/15 Qmimi fiks 130euro 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:56
  135 €
 • 6 foto
  Fellne Per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Per Vw Audi

  Fellne GTI 18coll Vw Golf5,6,7 Passat Touran Tiguan Audi a3 a4 a5 a6 Qmimi 550 euro. Mundesi ndrr

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A5 A6 Goma te reja te veres 225/50/17 Qmimi 570euro. Mundesi ndrr

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne R Line per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw

  Fellne R-Line per Golf5,6,7 Passat Touran Tiguan 17coll Qmimi 450euro Fiks. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 18coll Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18coll Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8

  Felne 18coll per Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Qmim 530euro fiks . Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Vw megoma

  Fellne orgjinale per Golf7,6,5 Passat Touran Cady Goma te veres Barum 205/55/16 Qmimi 430euro. Mun

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Vw dhe Audi

  Fellne Orgjinale Golf 5,6,7 Pasat Touran Audi A3 A4 Goma te veres thuajse te reja 225/45/17 Qmimi 47

  Prishtinë Sot, 17:56
  470 €
 • 6 foto
  Fellne megoma per Audi A3 a4 a5 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A3 a4 a5 a6

  Fellne per Audi a3 a4 a5 a6 Goma te veres te mira 225/50/17 Qmimi 540euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Sot, 17:56
  540 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne Orgjinale per Audi a3 a4 a6 Goma te veres 2018 205/60/16 Qmimi 380euro. Mundesi ndrrimi 📞04

  Prishtinë Sot, 17:56
  380 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 bora

  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 Bora 17coll Qmimi 200euro FIKS 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:56
  205 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw megoma

  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 Passat Touran Goma te veres 205/55/16 Qmimi 330euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë Sot, 17:56
  330 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes E klas megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes E klas megoma

  Shes fellnet per Mercedes E klass megoma 225/55/16 M+S shum te mira Tigar te ardhura nga gjermania

  Prishtinë Sot, 17:56
  160 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi vw

  Fellne 17coll per Audi A3 Golf5,6,7 Passat Touran Qmimi 220euro. 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Sot, 17:56
  220 €
 • 9 foto
  Fellne 17coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Mercedes

  Fellne 17coll per Mercedes B C E klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw megoma

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Goma M+S Dunlop 215/55/16 Qmimi 340euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 17:56
  340 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6

  Fellne orgjinale te vitit 2016 per AUDI A3 A4 A6 Goma te veres 205/60/16 Qmimi 420euro. Mundesi

  Prishtinë Sot, 17:56
  420 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne orgjinale megoma per Vw dhe Audi Goma te veres 225/35/19 Qmimi 380euro. Mundesi ndrrimi 📞

  Prishtinë Sot, 17:56
  380 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8

  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8 Goma te veres Pirelli 255/45/19 Qmimi 570euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes B C E S klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes B C E S klass

  Fellne 18coll AMG B,C,E,S klass 2x8.0coll dhe 2x9.0coll Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale GT per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale GT per Vw megoma

  Fellne Gt per Golf 5,6 Passat Touran Jetta Fellnet kan ngapak grritha Goma te veres 225/45/17 Qmimi

  Prishtinë Sot, 17:56
  260 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per AUDI me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI me goma

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 Goma te veres Continental 225/50/17 Qmimi 420euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 17:56
  420 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale megoma per Audi Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Audi Q3 Q5

  Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 Goma M+S Dunlop 235/65/17 Fellnet skan asni grrith Qmimi 320euro.

  Prishtinë Sot, 17:56
  320 €
 • 8 foto
  Fellne megoma te reja per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma te reja per Audi

  Fellne me goma 225/35/20 Audi a3 a4 a5 a6 jane me goma te veres thuajse te reja fellnet shum te rujt

  Prishtinë Sot, 17:56
  570 €
 • 6 foto
  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL

  Shes Navigation RNS510 origjinal nga VW, Lexon DVD, MP3, SD CARD, HARD DISK te integrum, blutothe et

  Prishtinë Sot, 17:56
  360 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi megoma

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Goma te veres Michelin 215/55/16 Qmimi 320euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 17:56
  320 €