Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Shes Gurtnet per Corolla
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gurtnet per Corolla

  Shes Gurtnet per Toyota Corolla Verso Jane te reja Per ma shume shiko ne foto

  Prishtinë Sot, 12:29
  22 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz i ri
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes Benz i ri

  Timon druri i ri per Mercedes benz ml 166 gl gle e 212 c 204

  Durrës Sot, 12:28
  350 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc

  Timon druri per te gjith modelet Mercedes viti 2014-2019

  Durrës Sot, 12:28
  400 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes

  Viti 2014-2019

  Durrës Sot, 12:28
  400 €
 • 11 foto
  Timon druri te rinj per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri te rinj per Mercedes Benz

  Timon druri te rinje pa airbag

  Durrës Sot, 12:28
  350 €
 • 3 foto
  Timon per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Timon per Mercedes Benz

  Timon pa airbag per cls ml gle gl c e cla 150euro. Kufje origjinal Bluetooth per Mercedes Per info n

  Durrës Sot, 12:28
  150 €
 • 6 foto
  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE

  TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy device 5000mAh SUPER GPS ME BATERI NE STANDB

  Elbasan Sot, 12:28
  10.000 Lek
 • 7 foto
  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218
  Autopjese dhe paisje

  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218

  Mbrapakolp per cls viti 2016 i kompletuar me marmita sensor ky ne foto. Timon pa airbag. 2 llaskat a

  Durrës Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne per Golf7 R-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf7 R-Line Origjinal

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran origjinale me goma t mira pa. as nje defekt per

  Podujevë Sot, 12:27
  830 €
 • 5 foto
  SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET
  Autopjese dhe paisje

  SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET

  GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy dev

  Elbasan Sot, 12:27
  9.900 Lek
 • 3 foto
  Krilla e majt audi a4 b7 2004-2008
  Autopjese dhe paisje

  Krilla e majt audi a4 b7 2004-2008

  Shes krillen e majt te audi a4 model b7 viti prejn 2004-2008 e rujtne por pjesa e eperme ka do shenj

  Fushë Kosovë Sot, 12:26
  35 €
 • 5 foto
  GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Sot, 12:25
  1 Lek
 • 6 foto
  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 per Passat Cc , Golf 7,6,5

  Shes fellne per Passat Cc , Golf 7,6,5, Audi , ne gjendje perfekte . Me goma 2018 . Fellnet jan orig

  Podujevë Sot, 12:25
  780 €
 • 2 foto
  vw cd player mp3 radio
  Autopjese dhe paisje

  vw cd player mp3 radio

  shitet cd playeri ne gjendje shume te rregullt eshte orginal vw pason ne vw te ndryshem golf passat

  Prishtinë Sot, 12:25
  70 €
 • 2 foto
  GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri
  Autopjese dhe paisje

  GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri

  GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri kundra ujit Shume e thjesht per tu instaluar dhe shume

  Elbasan Sot, 12:24
  7.500 Lek
 • 7 foto
  PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS
  Autopjese dhe paisje

  PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Sot, 12:24
  1 Lek
 • 2 foto
  vw cd player orginal rcd 510
  Autopjese dhe paisje

  vw cd player orginal rcd 510

  cd playeri eshte rcd 510 eshte me thuch scren 6 cd mp3 sd card posedon edhe gjek per kamer mrapa ra

  Prishtinë Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne me goma te veres vw
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma te veres vw

  fellnet jan model i ri orginal 16 inc gomat po thuajse te reja te veres jan orginal pasojn ne go

  Prishtinë Sot, 12:23
  488 €
 • 0 foto
  Shes fellne 14she per peugeot dhe citroen
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 14she per peugeot dhe citroen

  Fellne 14she per peugeot dhe citroen me goma pothujse te reja Tel 044182474 Viber +38344182474

  Prishtinë Sot, 12:22
  140 €
 • 5 foto
  Vw navigation orginal cd mp3 sd radio Rns315
  Autopjese dhe paisje

  Vw navigation orginal cd mp3 sd radio Rns315

  Rns 315 Orginal vw CD player Mp3 Navigacion Radio Sd-card Tuch screen ka edhe gjekun per kamer

  Prishtinë Sot, 12:22
  245 €
 • 1 foto
  skoda cd mp3 player orginal i ardhur nga ch
  Autopjese dhe paisje

  skoda cd mp3 player orginal i ardhur nga ch

  cd playeri eshte ne gjendje te rregullt punon perfekt shume i ruajtur eshte orginal per shkoda bon

  Prishtinë Sot, 12:22
  70 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma t mira Origjinal per Golf.5.6

  Podujevë Sot, 12:21
  770 €
 • 0 foto
  Trap tmram per peugeot partner citroen berlingo
  Autopjese dhe paisje

  Trap tmram per peugeot partner citroen berlingo

  Trap i mram per pezho partner citroen berlingo dhe xsara picasso i ardhur nga zvicrra ne gjendje te

  Prishtinë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes boshpump per renault 1.9 dizell
  Autopjese dhe paisje

  Shes boshpump per renault 1.9 dizell

  Shes boshpump per renault 1.9 dizell ne gjendje te rregullt Tel 044182474 viber +38344182474 shes el

  Prishtinë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Shiten Fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per me Mercedes AMG per

  Podujevë Sot, 12:20
  680 €
 • 4 foto
  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t mira Origjinale GTD per Golf.5.6.7.Passat.Touran per me shum Viber

  Podujevë Sot, 12:20
  730 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7 GTD
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7 GTD

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t

  Podujevë Sot, 12:18
  680 €
 • 3 foto
  Fenere Golf IV origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Golf IV origjinale

  Okazion...shiten fenere Golf IV 1998-2003 origjinale

  Lushnjë Sot, 12:18
  99 €
 • 2 foto
  stopa sport opel corsa B
  Autopjese dhe paisje

  stopa sport opel corsa B

  shes shtopa sport per opel corsa B te bukura per mu pa per ma shum info +38349208191

  Prishtinë Sot, 12:17
  40 €
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Sot, 12:17
  680 €
 • 8 foto
  Shes pasqyre per fiat pasat ford citroen
  Autopjese dhe paisje

  Shes pasqyre per fiat pasat ford citroen

  Shes pasqyre per passat Pasqyre per ford fiesta Pasqyre per fiat punto me rrym dhe pa rrym Pasqyre p

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

  Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bor

  Podujevë Sot, 12:17
  680 €
 • 9 foto
  Shes fara per fiat ford reno pezho dhe mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shes fara per fiat ford reno pezho dhe mercedes

  Shes far per fiat punto Fara per renault megane scenic dhe shum modele trenos Fara per shum modele t

  Prishtinë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shes fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekf me goma shum t mira per AudiA4. A5. A6.

  Podujevë Sot, 12:16
  670 €
 • 4 foto
  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellnen per Passat.Golf.5.6 R-Line

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 12:16
  630 €
 • 6 foto
  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per Golf 5,6,7,Passat , Touran R-Line

  Fellne 18 zoll me goma vere per Golf 5,6,7,Passat,Touran , ne gjendje shum te mire . Fellnet jan ori

  Podujevë Sot, 12:16
  600 €
 • 4 foto
  Fellge 16 coll me goma per mercedes A Clas
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 16 coll me goma per mercedes A Clas

  Shiten fellget komplet me goma oer mercedes a clas gomat jane shum pak te perdirne.as nje sezon vet

  Mitrovicë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010
  Autopjese dhe paisje

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010 Turbina osht sikur e re E ka sistemin e ftofjes me uj t i

  Prishtinë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Golf R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 12:15
  600 €
 • 0 foto
  Bandasha 15 coll per golf5,6,7,pasat,tauran,seat,
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15 coll per golf5,6,7,pasat,tauran,seat,

  Shiten bandashat 15 coll shum te rujtun te katertit jan 15 coll bajn per golf

  Mitrovicë Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 235/60/16 vetem 15 euro viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 235/60/16 vetem 15 euro viber

  Shiten gomat te firmes jaoane toyo. 235 60 16 nuk e lshojn ajrin nuk gjujn nug dridhin nuk jan te gu

  Mitrovicë Sot, 12:13
  15 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll me goma t reja origjinal per Golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi per me shum Viber+

  Podujevë Sot, 12:09
  570 €
 • 1 foto
  Bandasha per renaulta 14,15,16.viber
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha per renaulta 14,15,16.viber

  Shiten bandashat per renaulta te ndryshem. 14 coll me 4 vrima. 15 coll me 4 vrima,16 coll kam me 5 v

  Mitrovicë Sot, 12:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Passat.Golf.5.6.7.Touran

  Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf. 5.6.7.Passat.To

  Podujevë Sot, 12:05
  580 €
 • 2 foto
  Renault Clio 2002 -doreza me butonin e gjamit
  Autopjese dhe paisje

  Renault Clio 2002 -doreza me butonin e gjamit

  Renault Clio 2001 deri 2004 -doreza me butonin e gjamit dhe pasqyres ana e djathte,ne gjendje shume

  Prishtinë Sot, 12:05
  15 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira 2018 per Audi.A3.A

  Podujevë Sot, 12:04
  590 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi S-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line

  Shiten Fellnet 18 coll origjinale per Audi.A4.A5.A6.A7 ne gjendje shum t mir pa as nje defekt per me

  Podujevë Sot, 12:03
  570 €
 • 0 foto
  2 goma 165/70/14 te reja te veres .viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 165/70/14 te reja te veres .viber

  Shiten 2 goma 165 70 14 te veres jan te reja pa perdor prodhim i evropes dyjat vine shkurt 45 euro.

  Mitrovicë Sot, 12:02
  45 €
 • 6 foto
  Fellne per Golf.5.6 GTI Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6 GTI Origjinal

  Shiten fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma shum t mira pa as nje defekt Origjinale per me

  Podujevë Sot, 12:02
  550 €
 • 0 foto
  2 goma 195/65/15 per 4 stinet. Vetem 30 euro
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/65/15 per 4 stinet. Vetem 30 euro

  Shiten 2 gomat e cekura me lart 30 euro ne ket qmim dhe i montojme.viber

  Mitrovicë Sot, 12:02
  Me Marrveshje