Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw megoma

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Goma M+S Dunlop 215/55/16 Qmimi 340euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 17:56
  340 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6

  Fellne orgjinale te vitit 2016 per AUDI A3 A4 A6 Goma te veres 205/60/16 Qmimi 420euro. Mundesi

  Prishtinë Sot, 17:56
  420 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne orgjinale megoma per Vw dhe Audi Goma te veres 225/35/19 Qmimi 380euro. Mundesi ndrrimi 📞

  Prishtinë Sot, 17:56
  380 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8

  Fellne orgjinale per Audi A6 A7 A8 Goma te veres Pirelli 255/45/19 Qmimi 570euro. Mundesi ndrrim

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes B C E S klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes B C E S klass

  Fellne 18coll AMG B,C,E,S klass 2x8.0coll dhe 2x9.0coll Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale GT per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale GT per Vw megoma

  Fellne Gt per Golf 5,6 Passat Touran Jetta Fellnet kan ngapak grritha Goma te veres 225/45/17 Qmimi

  Prishtinë Sot, 17:56
  260 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per AUDI me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI me goma

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 Goma te veres Continental 225/50/17 Qmimi 420euro. Mundesi n

  Prishtinë Sot, 17:56
  420 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale megoma per Audi Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma per Audi Q3 Q5

  Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 Goma M+S Dunlop 235/65/17 Fellnet skan asni grrith Qmimi 320euro.

  Prishtinë Sot, 17:56
  320 €
 • 8 foto
  Fellne megoma te reja per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma te reja per Audi

  Fellne me goma 225/35/20 Audi a3 a4 a5 a6 jane me goma te veres thuajse te reja fellnet shum te rujt

  Prishtinë Sot, 17:56
  570 €
 • 6 foto
  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Radio Navigation DVD RNS 510 VW ORIGJINAL

  Shes Navigation RNS510 origjinal nga VW, Lexon DVD, MP3, SD CARD, HARD DISK te integrum, blutothe et

  Prishtinë Sot, 17:56
  360 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi megoma

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6 Goma te veres Michelin 215/55/16 Qmimi 320euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 17:56
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale megoma 205/55/16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Audi a3 a4 a6 Qmimi 280euro.

  Prishtinë Sot, 17:56
  280 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale 17coll per Mercedes Fellnet jan pa asni grrith ! Qmimi 340euro. 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 17:56
  340 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Tiguan

  Fellne orgjinale per Vw Tiguan Goma michelin 235/50/17 Qmimi 720euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/02

  Prishtinë Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Caddy 15coll Qmimi fiks 160 euro! 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:56
  160 €
 • 7 foto
  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas

  Shes fellnet Orgjinale per Mercedes C klas B klas E Klas Gomat mesatarisht te mira 2x215/55/16 dhe 2

  Prishtinë Sot, 17:56
  320 €
 • 7 foto
  Fellne per Mercedes C E S klass megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes C E S klass megoma

  Fellne per Mercedes C E S klass Goma te veres 2x245/35/19 dhe 2x245/40/19 Ne gjendje shum te mir Mu

  Prishtinë Sot, 17:56
  620 €
 • 9 foto
  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma 2015 per Audi a3 a4

  Shes fellnet orgjinale Audi a3 a4 gomat 205/50/17 jane Continental te vitit 2015 ne gjendje shum te

  Prishtinë Sot, 17:56
  320 €
 • 5 foto
  Fellne per Bmw 1she 3she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 1she 3she

  Fellne per Bmw 1she 3she Jane 17coll Qmimi 220 euro ?045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:56
  220 €
 • 8 foto
  Fellne per Bmw 3she 5she 7she me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 3she 5she 7she me goma

  Fellne per Bmw 3she 5she 7she Goma 245/45/18 Qmimi 420 euro Mundesi ndrrimi ?045/655/020. Prishti

  Prishtinë Sot, 17:56
  420 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne Orgjinale per X1 X3 3she 5she 7she Goma M+S thuajse te reja 225/50/17 Qmimi 470euro. Mundes

  Prishtinë Sot, 17:55
  470 €
 • 5 foto
  Fellne per Vw Shkoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Shkoda Audi

  Fellne 18coll Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Audi a3 a4 Shkoda SuperB Octavia Qmimi 550euro.

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne Orgjinale megoma 215/55/16 Audi a3 a4 a6 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 320euro Mundes

  Prishtinë Sot, 17:55
  320 €
 • 6 foto
  Fellne GT orgjinale per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GT orgjinale per Vw

  Fellne GT Orgjinale per Vw Golf 5,6 Passat Touran Goma te veres 225/45/17 Qmimi 340euro. Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 17:55
  340 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne orgjinale per Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8 18coll Qmimi 320euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/0

  Prishtinë Sot, 17:55
  320 €
 • 5 foto
  Fellne 17coll per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Vw

  Fellne 17coll Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi 450euro Fiks. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 17:55
  455 €
 • 4 foto
  Fellne GTD per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTD per Vw

  Fellne GTD 18coll per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi 530euro fiks. Mundesi. Ndrrimi 📞04

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne orgjinale 205/55/16 Vw Golf 5,6,7 passat touran caddy Audi a3 a4 Goma te veres 2 thujse te r

  Prishtinë Sot, 17:55
  225 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi megoma 2019
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi megoma 2019

  Fellne orgjinale per Audi a4 a5 a6 Goma te veres thuajse te reja 2019 245/40/18 Qmimi 570euro. Mu

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 Goma M+S Pirelli 2017 numer 225/40/18 Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi 📞

  Prishtinë Sot, 17:55
  470 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Tiguan megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Tiguan megoma

  Fellne Orgjinale per Vw Tiguan Goma te veres 235/50/18 mesatarisht te mira Qmimi 540euro Mundesi nd

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne Orgjinale per Vw Audi Golf 5,6,7 Passat Touran Audi A3 A4 A6 Goma te veres Hankook 225/40/18

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne megoma per X5 X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per X5 X6

  Fellne per X5 X6 Goma M+S Continental 255/50/19 Qmimi 520euro. Mundesi. Ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 17:55
  520 €
 • 8 foto
  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne S Line per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne S Line per audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Qmimi 540euro. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Sot, 17:55
  540 €
 • 7 foto
  Fellne 18coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18coll per Mercedes

  Fellne 18coll per Mercedes B C E S klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6 Goma continental 255/55/18 Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Sot, 17:55
  420 €
 • 7 foto
  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Audi A4 A5 A6 A7 A8

  Fellne per Audi A4 A5 A6 A7 A8 Goma te veres 245/40/20 Qmimi 999euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 17coll Qmimi 260euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:55
  260 €
 • 6 foto
  Fellne per Bmw 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 18coll

  Fellne per Bmw 1she 3she 5she 18she M Packet 2x8coll dhe 2x9coll 📞 045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne Orgjinale per Audi A3 A4 A6 Q3 Q5 17coll Qmimi 345euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Pri

  Prishtinë Sot, 17:55
  345 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 Goma te veres 205/55/16 Qmimi 320 euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 17:55
  320 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale GTD megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale GTD megoma

  Fellne orgjinale GTD Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta Goma te veres te mira 225/40/18 Qmimi 570euro.

  Prishtinë Sot, 17:55
  570 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne 18coll per Mercedes Orgjinale te firmes Motec Pa asni grrith Qmimi 470euro. Mundesi ndr

  Prishtinë Sot, 17:55
  470 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Audi a3 a4 Goma 225/45/17 2te reja dhe 2te dobta Q

  Prishtinë Sot, 17:55
  360 €
 • 6 foto
  Fellne te reja Orgjinale Vw 2017
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te reja Orgjinale Vw 2017

  Fellne te reja orgjinale Vw te vitit 2017 Jane per Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta Pa asni grrith !

  Prishtinë Sot, 17:55
  470 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5 6 pasat touran Cady

  Fellne orgjinale BORBET 16coll Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 170euro. FIKS! 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 17:55
  175 €
 • 6 foto
  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Pa asni grrith Goma te veres 195/65/15 Qmimi 200 Fiks 📞045/655

  Prishtinë Sot, 17:55
  200 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass

  Fellne orgjinale per Mercedes C E S klass Jane 16coll Qmimi 370 euro 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 17:55
  370 €
 • 6 foto
  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Golf 5,6,7 passat Touran Cady

  Shes fellnet me goma te dimrit 195/65/15 jane orgjinale per Golf 5 6 7 Pasat Touran Caddy etj gjend

  Prishtinë Sot, 17:55
  320 €
 • 3 foto
  Disqe Goma 17- BMW-Seria 5 Model 2012 Gjermnaia
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Goma 17- BMW-Seria 5 Model 2012 Gjermnaia

  Per seria 5 Model 2011 deri 2014 cmimi i padiskutushem 225/55/17

  Tiranë Sot, 17:54
  250 €