Berat

Autopjese dhe paisje në shitje në Berat

 • 5 foto
  s class 500 viti 2009
  Autopjese dhe paisje

  s class 500 viti 2009

  S class motor 5.0. 4Matic Viti 2009 per pjes. marmita Amg me zhurem

  Berat Sot, 06:48
  1 €
 • 0 foto
  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013

  Audi q5 2.0TFSI Quatro viti 2013 per pjes

  Berat Sot, 06:47
  1 €
 • 1 foto
  bmw
  Autopjese dhe paisje

  bmw

  shitet kapak radiatori + ganxh terheqje bmw seria 3 etj jane te dyja origjinale te bmw cmimi 20 mij

  Berat Dje, 18:01
  20 Lek
 • 0 foto
  stopa bmw seria 3 e46
  Autopjese dhe paisje

  stopa bmw seria 3 e46

  dy stopa cift bmw e46 seria 3 nga viti 1998-2005 look m3 ne gjendje te mire bashke me shkallten mbra

  Berat Dje, 17:59
  25 €
 • 1 foto
  Qebap turbo
  Autopjese dhe paisje

  Qebap turbo

  Qebap turbo 1.4 benzin

  Berat Dje, 11:19
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012
  Autopjese dhe paisje

  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012

  Mercedes Benz 212 viti 2012 -220cdi isapo ardhur shitet vetem per pjes .

  Berat 10 dhjetor 23:06
  1 €
 • 5 foto
  Frigorifer kamioni (Benz Atego 18 28)
  Autopjese dhe paisje

  Frigorifer kamioni (Benz Atego 18 28)

  ULJE CMIMI!!Shitet frigorifer kamioni (Benz Atego )me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent

  Berat 10 dhjetor 00:23
  2.500 €
 • 3 foto
  Motor te ndryshm
  Autopjese dhe paisje

  Motor te ndryshm

  Motora te ndryshen dhe te gjitha pjest etjera nga 2004-2017 kryesisht gjermane dhe japoneze pranojm

  Berat 8 dhjetor 12:03
  1 €
 • 4 foto
  Ford galaxy 2.0tdi
  Autopjese dhe paisje

  Ford galaxy 2.0tdi

  Ford galaxy per pjes 2.0tdi ne gjendje super 2007

  Berat 6 dhjetor 18:53
  1 €
 • 2 foto
  Toyota Yaris per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Toyota Yaris per pjes

  Toyota Yaris 1.3automat 2007 shiten te gjitha pjeset

  Berat 6 dhjetor 18:52
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz A clas
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz A clas

  Shiten pjeset A -class 180cdi 2008 Automatic super gjendje

  Berat 6 dhjetor 18:52
  1 €
 • 6 foto
  Shiten pjeset Ml 08 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset Ml 08 cdi

  Shesim pjes per ML 2008 cdi cdo pjes super gjendje disponojme dhe shume pjes te tjera.

  Berat 6 dhjetor 18:51
  1 €
 • 0 foto
  Tuareg 2.5tdi
  Autopjese dhe paisje

  Tuareg 2.5tdi

  Tuareg 2.5tdi 2005 sapo ardhur ne gjendje shumte mire

  Berat 6 dhjetor 18:50
  1 €
 • 4 foto
  Nissan X trail 2004
  Autopjese dhe paisje

  Nissan X trail 2004

  Shiten pjest e Nissan X trail 2.2 nafte super gjendje2004

  Berat 6 dhjetor 18:49
  1 €
 • 4 foto
  Land Rover 2.7 tdi discovery vetem per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Land Rover 2.7 tdi discovery vetem per pjes

  Shiten pjes per per discovery te 2006 . 2.7tdi

  Berat 6 dhjetor 18:48
  1 €
 • 4 foto
  BMW 730 il 08
  Autopjese dhe paisje

  BMW 730 il 08

  BMW 730il 2008 sapo ardhur shitet vetem per pjes super gjendje te gjitha pjeset jane te disponoshme

  Berat 6 dhjetor 18:47
  1 €
 • 0 foto
  Fener porch cayen
  Autopjese dhe paisje

  Fener porch cayen

  Fener cayen 2006 majtas shume I paster

  Berat 6 dhjetor 18:46
  1 €
 • 2 foto
  Kamje automatike golfi 5 Audi3 -2.0tdi
  Autopjese dhe paisje

  Kamje automatike golfi 5 Audi3 -2.0tdi

  Kemi kami golfi 5 Audi Skoda seati 2.0tdi pasati 2003 -2015

  Berat 6 dhjetor 18:44
  1 €
 • 2 foto
  Tuba intelkuler
  Autopjese dhe paisje

  Tuba intelkuler

  Shesim tuba interkuler 2005 elart per shume lloj makinash

  Berat 6 dhjetor 18:44
  1 €
 • 3 foto
  Testato te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Testato te ndryshme

  Testato te ndryshme per Audi-volzvagel - seat -skoda -bmw dhe Mercedes Benz

  Berat 6 dhjetor 18:43
  1 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz Ml -07
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz Ml -07

  Mercedes Benz Ml 350 benxin 2007 sapo ardhur super gjendje shiten vetem pjeset

  Berat 6 dhjetor 18:43
  1 €
 • 0 foto
  Goma të përdorura për makina
  Autopjese dhe paisje

  Goma të përdorura për makina

  1)BMV X5, Rang Rover, ML Benz (4x4) çmimi 5mijë lekë ( të reja) 20Rx50x255 ( 3 copë) 18Rx55x255 (3c

  Berat 5 dhjetor 22:06
  5.000 Lek
 • 1 foto
  MAF per Mercedes 250 bluetec
  Autopjese dhe paisje

  MAF per Mercedes 250 bluetec

  Flaometer per motor 250 bluetec KODI : A645 090 00 48 Air flow flow meter Maf

  Berat 3 dhjetor 19:39
  150 €
 • 3 foto
  Rimorkio super
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio super

  Shitet rimorkio për traktorë super e mirë me balestra . Amortizator dhe sistem frenimi Rimorkio ka

  Berat 2 dhjetor 20:56
  500 €
 • 4 foto
  Rimorkio super
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio super

  Shitet rimorkio në gjendje perfekte me balestra dhe amortizator ka dhe sistemin e frenimit sinjalist

  Berat 2 dhjetor 20:56
  400 €
 • 0 foto
  Disqe Benz 16 Origjinal 7.5 nderohen me 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benz 16 Origjinal 7.5 nderohen me 17

  Shiten ose nderrohen disqe Benzi 16 me goma Michelin ne gjendje te mire ..Nderohen me disqe 17 Disq

  Berat 2 dhjetor 13:19
  250 €
 • 2 foto
  Mercedes vito viano
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes vito viano

  Turbo per vito viano 2007 2010

  Berat 30 nëntor 10:59
  450 €
 • 0 foto
  Evo 220cdi 2007 shiten te gjitha pjeset
  Autopjese dhe paisje

  Evo 220cdi 2007 shiten te gjitha pjeset

  Evo 220cdi 2007 shiten te gjitha pjeset esapo ardhur super gjendje

  Berat 21 nëntor 19:31
  1 €
 • 5 foto
  A8 -3.0tdi2008 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  A8 -3.0tdi2008 per pjes

  A8-3.0tdi 2008 full esapo ardhur vetem Per pjes super gjendje Timon druri fenera S8

  Berat 21 nëntor 19:29
  1 €
 • 2 foto
  Turbine 2.0TFSI 2010-2015
  Autopjese dhe paisje

  Turbine 2.0TFSI 2010-2015

  Turbine Audi dhe volzvagen 2.0 tfsi tepa vena ne pune fare 2010-2015

  Berat 21 nëntor 19:28
  441 €
 • 2 foto
  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE
  Autopjese dhe paisje

  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE

  SHITEN 2 AMORTIZATOR TE PARE ME PRESION GAZI TE RINJ NE KUTI PER MITSUBISHI COLT LANCER VITI 1992-20

  Berat 11 nëntor 20:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kerkoj pjes per furgon t4
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj pjes per furgon t4

  Kerkoj interier te furgonav t4 sikur keto ne foto ju mir pres ne wiber apo watsap +38649427849

  Berat 8 nëntor 07:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz vetem pjes 204 C class 220cdi 2010
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz vetem pjes 204 C class 220cdi 2010

  Mercedes Benz 204 vetem per pjes 220cdi viti 2010

  Berat 7 nëntor 21:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi A6 2.0tdi S line full
  Autopjese dhe paisje

  Audi A6 2.0tdi S line full

  A6 -2009 vetem per pjes full S line 2.0tdi me 130 mi kilometra me garanci

  Berat 7 nëntor 20:46
  1 €
 • 5 foto
  Land Rover discovery
  Autopjese dhe paisje

  Land Rover discovery

  Discovery td5 isapo ardhur vetem per pjes super gjendje

  Berat 7 nëntor 20:44
  1 €
 • 1 foto
  Kamjo direfencial per vito 639
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo direfencial per vito 639

  Kepi pjes vito 220 2010 viano

  Berat 3 nëntor 21:59
  1 €
 • 3 foto
  Nissan Navara 2008 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Nissan Navara 2008 per pjes

  Nissan Navara 2008 vetem per pjes 2.4 tdi automatik

  Berat 15 tetor 16:14
  1 €
 • 1 foto
  Celsa te ndryshem 40€
  Autopjese dhe paisje

  Celsa te ndryshem 40€

  Disponojme celsa te ndryshem

  Berat 15 tetor 12:31
  40 €
 • 3 foto
  Lupo 1.4benxin
  Autopjese dhe paisje

  Lupo 1.4benxin

  Lupo 1.4 benxin 2002 te gjitha pjeset ne dispozicion

  Berat 15 tetor 11:49
  1 €
 • 3 foto
  A8 -3.0TDI per pjes 2009
  Autopjese dhe paisje

  A8 -3.0TDI per pjes 2009

  A8 3.0TDI per pjes super gjendje

  Berat 15 tetor 11:06
  1 €
 • 3 foto
  A3 disje +goma
  Autopjese dhe paisje

  A3 disje +goma

  A3 -A4 disje me gjith goma 90%te reja nr 18 te sapo Marka hankook te 4 nje lule ardhura nga Anglia

  Berat 15 tetor 11:04
  550 €
 • 11 foto
  pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  pjese kembimi

  pjese kembimi

  Berat 10 tetor 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)

  Shes 4 disqe 18 Seat origjinal ne gjendje te mire .. Jan sebaShku me goma General ... Ne gjendje 90%

  Berat 8 tetor 09:46
  300 €
 • 3 foto
  Touareg Per Pjese 2.5 2007
  Autopjese dhe paisje

  Touareg Per Pjese 2.5 2007

  0672627777

  Berat 6 tetor 13:28
  1 €
 • 2 foto
  Jaguar xj8 4.0benzin per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Jaguar xj8 4.0benzin per pjes

  Jaguar xj8 motor 4.0benzin viti 1999 shitet per pjes ose komplet 1.500euro

  Berat 4 tetor 21:51
  1.500 €
 • 0 foto
   0KAZION motor benc 2500 viti 1987
  Autopjese dhe paisje

  0KAZION motor benc 2500 viti 1987

  OKAZION shes motor benci 2500 viti 87 +kamio +freksion +diferencial cmimi i diskutueshem

  Berat 26 shtator 11:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenera Passati BI kxeno
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Passati BI kxeno

  Shiten fenera passati 2007 BI kxeno dhe me llamba kur pret timonin kemi te gjitha pjeset per Passat

  Berat 24 shtator 20:20
  1 €
 • 0 foto
  Range Rover jastek ajri
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover jastek ajri

  Range Rover Sport 2007 disponojme 4jastek ajri 2 fenere 2 paragango , parakolb, mbrapagolb, dhe 1

  Berat 24 shtator 20:17
  1 €
 • 2 foto
  Range Rover 2.7 sport
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover 2.7 sport

  Range Rover 2.7sport 2007 Cdo pjes e disponushme

  Berat 24 shtator 20:17
  1 €
 • 1 foto
  Disqe AMG NR 17 dy te gjer dy te ngusht
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG NR 17 dy te gjer dy te ngusht

  Shiten disqe bashk me gomat Benci AMG madein gjermani dy te gjer dy te ngusht shum te paster dhe te

  Berat 23 shtator 09:27
  220 €