Autopjese dhe paisje në shitje në Bulqizë

 • 0 foto
  ttttttttttttttttttttt
  Autopjese dhe paisje

  ttttttttttttttttttttt

  tttttttttttttttttttttttttttttttttt

  Bulqizë 26 shtator 09:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Shitet pjes kembime

  Bulqizë 20 gusht 12:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lekë me qira
  Autopjese dhe paisje

  Lekë me qira

  The pa grisura

  Bulqizë 10 gusht 18:32
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Pjes per IFA
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per IFA

  Ifa l 60

  Bulqizë 8 korrik 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per ifa l 50 & l60
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per ifa l 50 & l60

  Ifa l50

  Bulqizë 4 korrik 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Oferta urgjente: whatsapp: 0
  Autopjese dhe paisje

  Oferta urgjente: whatsapp: 0

  Oferta urgjente e ofertës së kredisë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Unë jam një dr

  Bulqizë 29 qershor 21:38
  9.632 €
 • 5 foto
  Tral
  Autopjese dhe paisje

  Tral

  Tral SCHMITZ i vitit 2005 me goma te reja sherbime gjitha te bera per me teper info kontaktoni ne nr

  Bulqizë 23 prill 13:52
  10.000 €
 • 1 foto
  disqe fiat
  Autopjese dhe paisje

  disqe fiat

  disqe me 5 vida.

  Bulqizë 3 prill 21:38
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shes brek armani cmimi arsyshem
  Autopjese dhe paisje

  Shes brek armani cmimi arsyshem

  Breket jan qr akull te reja

  Bulqizë 3 prill 09:24
  20 €
 • 0 foto
  Kamje automat
  Autopjese dhe paisje

  Kamje automat

  Shes kamje automat per 190 Kamja esht ne gjendje super

  Bulqizë 3 prill 08:08
  100 Lek
 • 0 foto
  Kamje automat per benz ne gjendje super
  Autopjese dhe paisje

  Kamje automat per benz ne gjendje super

  Kamja esht ne super gjendje esht nderruar per shkak se harxhote motorri

  Bulqizë 3 prill 05:47
  100 Lek
 • 1 foto
  Balestra Kamioni 2 Aks
  Autopjese dhe paisje

  Balestra Kamioni 2 Aks

  Shes 2 grupe balestrash te shkurtra 10 per kamion 2 akse. Njerit grup i mungon folia.

  Bulqizë 2 prill 05:39
  50.000 Lek
 • 4 foto
  pjes per ifa
  Autopjese dhe paisje

  pjes per ifa

  cdolloj pjese per ifa me cmime te arsyshme

  Bulqizë 2 prill 04:42
  10 Lek
 • 0 foto
  Turbo
  Autopjese dhe paisje

  Turbo

  Shitet turbo sharani ne gjendje te mire fare top

  Bulqizë 2 prill 04:22
  150 €
 • 3 foto
  Motorr benxine me impjant gazi. 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr benxine me impjant gazi. 1.9

  Shitet motor me benzin me impjant gazi te hequr nga nje benz 190. Ne gjendje shume te mire pune

  Bulqizë 2 prill 01:42
  123 Lek
 • 0 foto
  disqe 16 me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  disqe 16 me gjith goma

  shiten disqe 16 inch golfi me gjith goma gjendja e gomave 70%

  Bulqizë 1 prill 20:28
  200 €
 • 2 foto
  Mercedes ml w164 pasqyra
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes ml w164 pasqyra

  Shes psqyra per mercedes ml w164 origjinale .i shkojn edhe w163 w221 e shum lloje makinash mercedes

  Bulqizë 1 prill 19:09
  200 Lek
 • 0 foto
  Monitorë HARDDISK×2×250 GB Mouse Tastierë RAM etj
  Autopjese dhe paisje

  Monitorë HARDDISK×2×250 GB Mouse Tastierë RAM etj

  Pajisjet shiten vec e vec ose te gjitha bashke. Pajisjet jane ne gjendje perfekte

  Bulqizë 1 prill 16:36
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Audi A4 2005-2008 fener
  Autopjese dhe paisje

  Audi A4 2005-2008 fener

  Shes fener origjinal per Audi A4 2005-2008 origjinal te Audit ne gjendje te shkelqyer si te ri ... c

  Bulqizë 1 prill 08:10
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten pjese per Ford Galaxy ose Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjese per Ford Galaxy ose Golf 4

  Shitet kasetofon per Ford Galaxy ne gjendje shume te mire pune. Shitet pompe hidrauliku per Golf 4 n

  Bulqizë 17 shkurt 12:35
  Me Marrveshje