Deqan
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Deqan

 • 1 foto
  Bandazhe
  Autopjese dhe paisje

  Bandazhe

  Bandazh per Golf nr. 15 dy goma te mira dy te dobta

  Deqan 20 gusht 15:05
  170 €
 • 3 foto
  Goma dhe Bandazha ne shitje
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Bandazha ne shitje

  Gomat jan mbajtur ne Veturen Mitsubishi Galloper. Gomat jan me nje gjendje te rregull. Edhe pse 2 Go

  Deqan 20 gusht 12:25
  200 €
 • 3 foto
  Shes motorr komplet me ndrrus te mazdes 2.0 d
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr komplet me ndrrus te mazdes 2.0 d

  Motorri eshte i ardhun nga Gjermania, ne gjendje te mir pune, per Info.na kontaktoni ne viber +49157

  Deqan 18 gusht 23:00
  200 €
 • 1 foto
  Shes motorr fordit 1.8 d
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr fordit 1.8 d

  I Ardhun nga Gjermania shum ne gjendje te mir pune. Per Info.na kontaktoni ne keta nr. 044 617393 o

  Deqan 16 gusht 21:29
  200 €
 • 0 foto
  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48 orë: WHATSAPP: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Toshtë për të informu

  Deqan 15 gusht 18:38
  5.256 €
 • 2 foto
  Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 Goma Uniroyal 9/22,5

  Gomat jan te mira per Info.na kontaktoni ne kta nr. Viber ose waths app +4915786611212 ose 044617393

  Deqan 13 gusht 13:52
  150 €
 • 4 foto
  4 Goma Kumho 225/75 R16, 110/107Q
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Kumho 225/75 R16, 110/107Q

  Gomat jan shum te ruajtne te vitin 2013, drei tani kan qen ne vend te errt dhe te fresket.per infor

  Deqan 13 gusht 13:44
  140 €
 • 3 foto
  4 Goma continental 235/55 R19
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma continental 235/55 R19

  Gomat jan pak te perdorura,dhe jan ruajtne ne vend te erret dhe te fresket,çka osht shum me rendesi

  Deqan 13 gusht 13:32
  160 €
 • 2 foto
  4 guma 225.65.16C.gati treja urgjent
  Autopjese dhe paisje

  4 guma 225.65.16C.gati treja urgjent

  Shes gumat gati treja 225.65.16C gati treja me garancion te njejta jan shum tmira dhe tforta 50 euro

  Deqan 13 gusht 07:39
  50 €
 • 7 foto
  Bandash te Aluminit 18 zoll 10.0JX18H2
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te Aluminit 18 zoll 10.0JX18H2

  Shes 4 Bandash Et 22 te pa perdorun.Mund te na kontaktoni edhe ne ket Nr.+4915786611212 viber ose wa

  Deqan 10 gusht 22:49
  250 €
 • 1 foto
  Fellne/Bandash per BMW origjinal nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Fellne/Bandash per BMW origjinal nga zvicrra

  Shes Fellne per BMW 19 coll ne gjendje perfekte goma te veres te perdorura 3 muaj per me shum kontak

  Deqan 10 gusht 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Bandash nr 15

  Deqan 9 gusht 14:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ne shitje Gomat me gjeth Bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Ne shitje Gomat me gjeth Bandasha

  Ne shitje Gomat me gjeth Bandasha Nr 195- 70 - 15 C Po sa jan te ardhne nga zvicrra I kam dy par

  Deqan 7 gusht 22:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne Shitje Gumat me Bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Ne Shitje Gumat me Bandasha

  Ne Shitje Gumat me Bandasha Per Mercedes Nr 195– 65 R 15 Po Sa jan ardh nga zvicrra Jan ne gjend

  Deqan 7 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Goma me Bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma me Bandasha

  Shes Goma me Bandasha Nr 205–55—16 Po sa te ardhne nga zvicrra Jan ne gjendje shum te mir

  Deqan 7 gusht 22:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ne shitje Bandasha me gjith Guma
  Autopjese dhe paisje

  Ne shitje Bandasha me gjith Guma

  Ne shitje Bandasha me gjith Guma Nr 195– 65– 15 te ardhne nga zvicrra Jan me gjendje shum te

  Deqan 7 gusht 22:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne shitje Gomat Nr 215—65–R16 —98T
  Autopjese dhe paisje

  Ne shitje Gomat Nr 215—65–R16 —98T

  Ne shitje Gomat Nr 215—65–R16 —98T Viti i prodhimit eshte 2017 Te ardhne nga zvicrra 90% kan

  Deqan 7 gusht 22:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Gomat 225/55 R17. —97H
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225/55 R17. —97H

  Shes Gomat 225/55 R17. —97H Te ardhne nga zvicrra 4 copa jon shum te mira

  Deqan 7 gusht 22:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Autopjese dhe paisje

  LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 15:54
  200 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë
  Autopjese dhe paisje

  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë

  Oferta e huasë ndërmjet 48 orëve shumë të shpejtë Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veç

  Deqan 7 gusht 14:22
  636 €
 • 3 foto
  Goma te Veres 215 60 R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres 215 60 R16

  Shiten Goma te Veres te sapo ardhura nga gjermanija. Madhsija 215 60 R16 95V Per me shum informata

  Deqan 1 gusht 11:55
  120 €
 • 1 foto
  Fellne bmw audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw audi

  Shes fellnet 16 me goma ngjendje shum te mir Fellne bmw 17

  Deqan 30 korrik 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellne 17 inq
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 17 inq

  Shes fellne me gjithe goma Gomat jan te veres!

  Deqan 18 korrik 19:01
  190 €
 • 1 foto
  Drit per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Drit per vetura

  Shitet per gjipa te terenit zakonisht

  Deqan 8 korrik 21:04
  90 €
 • 3 foto
  Krilla per Bmw X5
  Autopjese dhe paisje

  Krilla per Bmw X5

  Shes llajsnet per krilla te x5 jan te reja pa motuara ende

  Deqan 8 korrik 21:03
  350 €
 • 1 foto
  Shes rimorkio me federpllatne pikal
  Autopjese dhe paisje

  Shes rimorkio me federpllatne pikal

  Shes rimorkio pikap me amortizim shum tmir dhe federpllatne shum e fort dhe e leht e pershtatshme sh

  Deqan 7 korrik 08:49
  300 €
 • 3 foto
  Shiten fellnet me goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet me goma 16

  Shiten fellnet me goma continental m+s dimer dhe vere gomat jan te ardhura nga zvicrra te perdorura

  Deqan 1 korrik 17:08
  220 €
 • 2 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Autopjese dhe paisje

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit

  Deqan 1 korrik 05:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te reja

  Fellne per te gjitha makinat Audi,Mercedes,Bmw Etj etj

  Deqan 28 qershor 23:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te reja

  Fellne per te gjitha makinat Audi,Mercedes,Bmw Etj etj

  Deqan 28 qershor 23:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma per makina dhe per gjip te ghitha llojet

  Deqan 28 qershor 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma per makina dhe per gjip te ghitha llojet

  Deqan 28 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes shpricin si sa po ardhur nga zvicra
  Autopjese dhe paisje

  Shes shpricin si sa po ardhur nga zvicra

  Shes shpricin i sa po ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mir teknike me uje te vokt dhe me shampo

  Deqan 25 qershor 11:42
  980 €
 • 0 foto
  Distancera 1.5
  Autopjese dhe paisje

  Distancera 1.5

  Shes distancera te kombinuara (modifikura) per golf 5 fellnet e golfit 4 mundesh me i qit ne golf 5

  Deqan 24 qershor 00:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kerkoj kompjuterin per suzuki vitara
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj kompjuterin per suzuki vitara

  Kompjuteri eshte ky ne foto suzuki vitara 1.6 16v viti 1997.

  Deqan 20 qershor 08:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  per pjes
  Autopjese dhe paisje

  per pjes

  shitet per pjes

  Deqan 19 qershor 18:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per bmw 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per bmw 17

  Fellne per bmw 17 coll te reja ne paket

  Deqan 16 qershor 03:12
  400 €
 • 3 foto
  fellne per bmw 18
  Autopjese dhe paisje

  fellne per bmw 18

  Fellne per bmw 18 coll

  Deqan 16 qershor 03:00
  300 €
 • 2 foto
  Shes fellne 17 inq
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 17 inq

  Shes ose ndroj fellnet 17 inq me goma vere ne gjendje te mire bej edhe ndrim me fellne 18-19 inq!

  Deqan 13 qershor 19:02
  250 €
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Fellne per opell te ardhura nga zvicrra bejm.ndrrim me fellne per tauran nr 16

  Deqan 11 qershor 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Fellne 16 per opell te ardhura nga zvicrra bejm ndrrime me fellne per tauran

  Deqan 11 qershor 10:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellnet me goma 15 dhe 16 per Golf 4 Skoda Bora Pa
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet me goma 15 dhe 16 per Golf 4 Skoda Bora Pa

  Shiten fellnet me goma te reja nr 195/65/15 qmimi 230 Shiten fellnet me goma te perdorta 205/55/16 q

  Deqan 11 qershor 09:25
  220 €
 • 1 foto
  fellne 17 Zoll
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 Zoll

  shes felne 17 zoll per golf 5 gt felnet jon shum te rujtne me goma te vers .viber +491735136949

  Deqan 10 qershor 18:24
  400 €
 • 1 foto
  Fellne 17 me goma nderrohen me fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 me goma nderrohen me fellne 16

  Mund te kontaktoni edhe ne viber

  Deqan 5 qershor 20:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  goma 15
  Autopjese dhe paisje

  goma 15

  goma me fellne 15 te ardhura nga gjermanija

  Deqan 30 maj 11:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Minjaq automatik nisan terano 2.7d
  Autopjese dhe paisje

  Minjaq automatik nisan terano 2.7d

  Minjaq automatik me angllaser me pedale shallter inztalim i gatshem per montim ne gjendje perfekte p

  Deqan 29 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten felget Me Goma pak te perdorura te ardhur nga Gjermania 245/40/R19

  Deqan 28 maj 19:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes branika w211 me porosi amg
  Autopjese dhe paisje

  shes branika w211 me porosi amg

  shes branik e par mram praga w211 amg 6.3 me porosi

  Deqan 28 maj 09:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorri per opel fronter 2.3 turbo dizellinterkole
  Autopjese dhe paisje

  motorri per opel fronter 2.3 turbo dizellinterkole

  shes

  Deqan 26 maj 14:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mitsubishi L 200
  Autopjese dhe paisje

  Mitsubishi L 200

  Karrika Cmimi sipas marrveshjes

  Deqan 24 maj 14:16
  Me Marrveshje