Dragash

Autopjese dhe paisje në shitje në Dragash

 • 1 foto
  Punkt
  Autopjese dhe paisje

  Punkt

  shesim punktin prodhim I gorenjos shum Pak I perdorur ne gjendje te mir

  Dragash 25 janar 14:03
  1.200 €
 • 2 foto
  Fellne opel vectra 19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne opel vectra 19

  Shiten Fellne te Opel Vectra 2004 2.2 19 Nese jeni t Interesum thirrni ket nr 044 610 505 400 ero Ç

  Dragash 26 shtator 21:16
  400 €
 • 0 foto
  Fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet

  shiten fellnet parametrat 195 55 16 me goma te reja te veres

  Dragash 20 shtator 10:11
  150 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Dragash 17 shtator 11:26
  123 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Dragash 16 shtator 11:43
  97.585 €
 • 4 foto
  Shes Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne

  Shes fellne, jan te rujshme 17coll te interesuarit te lajmrohen ne tel Fellnet kan edhe gomat e ver

  Dragash 11 shtator 12:12
  350 €
 • 0 foto
  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Karoserike per te gjitha modelet e veturave

  Kemi pjese karoserike për të gjitha llojet e veturave, pjeset jane origjinale dhe në gjendje shume t

  Dragash 4 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gitare
  Autopjese dhe paisje

  Gitare

  Te reja me qant 190 euro copa

  Dragash 2 shtator 13:09
  190 €
 • 2 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Ford,citreon,pezo,audi R15-R17 viber +38349870484

  Dragash 21 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BRANIK GOLF 5 GTI
  Autopjese dhe paisje

  BRANIK GOLF 5 GTI

  per me shum na vizitoni ne faqen ton ne facebook unimax auto dekor

  Dragash 18 gusht 12:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  UK-AUSTRALIA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Autopjese dhe paisje

  UK-AUSTRALIA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Dragash 9 gusht 20:26
  200 €
 • 5 foto
  Fellne 20 me goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 me goma te reja

  Shiten fellnet 20 me goma 90% te reja gomat janë M+S

  Dragash 15 korrik 15:30
  650 €
 • 4 foto
  Shes fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet

  Shes fellnet 17 per golf 4 dhe fellnet 16 per bmw

  Dragash 24 qershor 23:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret

  Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret ne KOSOVE RISI RISI JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE per KA

  Dragash 21 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel
  Autopjese dhe paisje

  Opel

  Shitet motorri per opel 2.0i - calibra-vectra - kadet ne gjendje shum te mir qmimi i diskutushem

  Dragash 6 maj 21:10
  200 €
 • 3 foto
  Fara-Drita bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  Fara-Drita bmw 320

  +38649870484 njëra është pak e dëmtuar dhe tjetra është e shkëlqyeshme

  Dragash 11 prill 23:20
  70 €
 • 2 foto
  Shes blij
  Autopjese dhe paisje

  Shes blij

  Shes blej motr 1.7 disel

  Dragash 7 prill 17:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Shes fellga 13-she te ardhura nga jasht jan shum te mira per ma shum..info tel. 045 666 261

  Dragash 6 prill 15:55
  120 €
 • 3 foto
  Delovi za audi 80 - golf2 - passat benzin
  Autopjese dhe paisje

  Delovi za audi 80 - golf2 - passat benzin

  Alternator-35€ Razvodnik-20€ Pumpa za benzin-20€ Kompijuter Audi 80 ainspric-40€ Ainspric audi 80 2.

  Dragash 4 prill 17:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kok motorri per Golf 2 dizell 1.6 Turbo dizell
  Autopjese dhe paisje

  Kok motorri per Golf 2 dizell 1.6 Turbo dizell

  Kok(gllava) motorri per Golf 2 dizell 1.6 Turbo me Hidro(uj) . Është në gjendje te rrgeullt e testua

  Dragash 4 prill 17:16
  90 €
 • 7 foto
  Goma 14 coll
  Autopjese dhe paisje

  Goma 14 coll

  Shes dy goma te dimrit nje sezon te perdorura 175/70R/14 M+S Sava shume te mira me bandasha! Si dhe

  Dragash 4 prill 07:41
  117 €
 • 7 foto
  Tapacira per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Tapacira per Golf 4

  Shiten tapacirat e Golf 4 tapacirat jan siq shihen nfoto kam edhe tapacira tjer por pershkak se merr

  Dragash 4 prill 00:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tapacira per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Tapacira per golf 4

  Shiten tapacirat e golf 4 per me shum kontaktoni

  Dragash 4 prill 00:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellna r15
  Autopjese dhe paisje

  Fellna r15

  viber-+38649870484

  Dragash 3 prill 21:46
  100 €
 • 3 foto
  Fellne  r16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne r16

  Shiten fellnet bashk me goma te reja 4 cop jan shum te mira. Gomat e para jan 195/55/R16 Mbrapa

  Dragash 2 prill 17:26
  250 €
 • 1 foto
  Shiten fellne 18-she
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 18-she

  Shiten fellne 18-she bojn per audi fellnet jan te mira por gomat nuk i kan shum te mira

  Dragash 2 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Paisje muzikore
  Autopjese dhe paisje

  Paisje muzikore

  Paisje muzikore per nakina

  Dragash 2 prill 14:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  REMUS UNIVERSAL
  Autopjese dhe paisje

  REMUS UNIVERSAL

  viber

  Dragash 1 prill 08:48
  30 €
 • 2 foto
  Sedista golf 2-3 pasat audi
  Autopjese dhe paisje

  Sedista golf 2-3 pasat audi

  viber

  Dragash 1 prill 08:31
  50 €
 • 1 foto
  Shes fellne per BMW M5,M6
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per BMW M5,M6

  Shes fellne shumm te rujshme pa as ni grrithje te vogel per BMW M5,M6 225.40.R18 me gjith guma te r

  Dragash 1 prill 07:59
  1.000 €
 • 5 foto
  Audi a6 allroad 2.5tdi
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 allroad 2.5tdi

  Audi a6 allroad 2.5 tdi 2000 godina. Prodajem auto u delove i za delove. BEZ PAPIRE. 38344474588

  Dragash 31 mars 22:04
  1 €
 • 0 foto
  shes gomat 16-she me ce
  Autopjese dhe paisje

  shes gomat 16-she me ce

  shes gomat me ce numri i gomave esht 195 65 16c qmimi 15 euro copa per ma shum ne tel

  Dragash 31 mars 12:00
  60 €
 • 1 foto
  Gusenica
  Autopjese dhe paisje

  Gusenica

  Shiten gusenicat per ferguson per goma 11 dhe 12. Prodhim Gjermano-Slloven gjysem çelik. Per me shum

  Dragash 31 mars 11:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Fellgat jan 17 ose baje ndrrim me fellga 16 dhe

  Dragash 31 mars 10:57
  220 €
 • 1 foto
  Goma R14
  Autopjese dhe paisje

  Goma R14

  Shiten 4 gomat e verës 175/65 R14 ne gjendje te mirē kane ende profil , Nokian ( 2010 prodhim finla

  Dragash 31 mars 00:09
  40 €
 • 3 foto
  Fellne 15 per golf 4, bora, skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 per golf 4, bora, skoda etj

  Shiten fellne 5x100 195/65/15 goma continental 2017 Nuk dridhin jan shum te rujtshme

  Dragash 30 mars 21:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten gumat me fellge
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat me fellge

  Shiten gumat me fellge per golf 4 qmimi me marrveshje tel 049335759 viber

  Dragash 30 mars 17:37
  Me Marrveshje