Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 7 foto
  Goma 205/55/16 prodhim 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55/16 prodhim 2018

  Shiten goma 205/55/16 prodhim i dhjetor 2018 ( java 47 e vitit 2018) Gomat jane te markes Semperit (

  Durrës Sot, 15:38
  140 €
 • 8 foto
  CLK 270 AUTOMAT
  Autopjese dhe paisje

  CLK 270 AUTOMAT

  Makina eshte ne super gjendje si xhenerike dhe motorrike kater gomat jakam ven te reja Sic shfet

  Durrës Sot, 15:16
  4.500 €
 • 2 foto
  SEDILE SPRINTERI TIP I RI
  Autopjese dhe paisje

  SEDILE SPRINTERI TIP I RI

  SHES SEDILE PER SPRINTER TIPI I RI MBI 2008 POTHUAJSE E RE ME LEKURE BEZHE DHE KAMOSH BEZHE.

  Durrës Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per Krajzer C300, PT krajzer
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Krajzer C300, PT krajzer

  Pjes kembimi per krajzer c300 PT krajzer ETJ

  Durrës Sot, 14:15
  10 €
 • 12 foto
  Pjes kembimi te perdorura per tegjitha autoveturav
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi te perdorura per tegjitha autoveturav

  Pje kembimi per te gjitha llojet e autoveturave Dhe shitblerje makinash

  Durrës Sot, 14:12
  10 €
 • 12 foto
  Pjes kembimi te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi te perdorura

  Pjes kembimi per tegjith llojet e autoveturave

  Durrës Sot, 14:11
  10 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi te perdorura per Nisan
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi te perdorura per Nisan

  Pjes per Nisan. Premjera. Mikra. Note. Almera. Navara. Terrano. Qashqaj...

  Durrës Sot, 14:10
  10 €
 • 3 foto
  Gome Dunlop 235/45/17 20 mij leke te vjetra
  Autopjese dhe paisje

  Gome Dunlop 235/45/17 20 mij leke te vjetra

  Gome Dunlop 235/45/17 ne gjendje te mire. 20 mij leke te vjetra

  Durrës Sot, 14:08
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Sot, 13:26
  500 €
 • 5 foto
  Shiten goma te reja, sapo ardhur nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma te reja, sapo ardhur nga Gjermania

  Shiten 4 goma te reja, te ardhura nga Gjermania. Gomat jane te pa perdorura fare, ne ambalazh.

  Durrës Sot, 13:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Amerikane
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Amerikane

  Ofron Me Porosi ! Pjese kembimi Per Autovetura AMERIKANE **** Pjese kembimi kryesisht : - Filtrat

  Durrës Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jeep Wralanger, Camaro, Ford Explorer, Hummer,
  Autopjese dhe paisje

  Jeep Wralanger, Camaro, Ford Explorer, Hummer,

  Pjese Kembimi Per Makina Cadillac BLS Cadillac CTS Cadillac DTS Cadillac ESCALADE Cadillac SRX

  Durrës Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Auto Amerikane
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Auto Amerikane

  Pjesë Per Makina Amerikane Cel : 069 40 24 309 (Viber, WhatsApp) Pjese Auto Amerikane AMERICAN AUTO

  Durrës Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma

  Shiten / nderrohen 4 disqe me 4 goma ne gjendje super, 235 / 35 R 19

  Durrës Sot, 11:58
  500 €
 • 1 foto
  Disqe dhe goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma

  Shiten 4 disqe me 4 goma ne gjendje perfekte , 225 / 45 R 17

  Durrës Sot, 11:57
  350 €
 • 2 foto
  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro

  Jane shume te bukura.Jane me veshje inoksi dhe tek fletet.Jane si ne foto pothuajse te reja.Per bmw

  Durrës Sot, 11:48
  50 €
 • 3 foto
  Fener Audi A4. 80euro cifti
  Autopjese dhe paisje

  Fener Audi A4. 80euro cifti

  Fenere audi A4 vitit 2001-2004 me ulje ngritje sipas terrenit jane ne gjendje te mire ,gjendje pune

  Durrës Sot, 11:48
  80 €
 • 5 foto
  PASQYRA BMW E39
  Autopjese dhe paisje

  PASQYRA BMW E39

  JANE KETO NE FOTO,PER BMW E39 NGA VITI 1996-2003,SHITEN DHE TEK E TEK NGA 30 EURO COPA TE KOMPLETUAR

  Durrës Sot, 11:48
  60 €
 • 3 foto
  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO

  JANE SI TE RINJ.SHUME SHUME TE BUKUR DHE TE PASTER.NUK JANE AS TE LYER,AS TE SALDUAR NE SUPER GJENDJ

  Durrës Sot, 11:47
  130 €
 • 1 foto
  Disqe+Goma R17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma R17

  Disqe+Goma 245/55/17, Goma Pirelli Dimri

  Durrës Sot, 10:40
  300 €
 • 0 foto
  Navi vogel w204
  Autopjese dhe paisje

  Navi vogel w204

  Navi vogel w204

  Durrës Sot, 10:33
  200 €
 • 2 foto
  Disqe+Goma R16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma R16

  Disqe+Goma 195/60/16, Gomat Goodyear Dimri 90% te reja, nuk bejne zhurm

  Durrës Sot, 10:33
  220 €
 • 2 foto
  Disqe R17 Universal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R17 Universal

  -Disqe R17 universal per cdo lloj makine -Shume te paster -Vetem 3 goma sic shikohen ne foto

  Durrës Sot, 10:33
  150 €
 • 4 foto
  4Goma 235/40/18 Michelin 90%
  Autopjese dhe paisje

  4Goma 235/40/18 Michelin 90%

  4Goma 235/40/18 Michelin 90%

  Durrës Sot, 10:33
  220 €
 • 2 foto
  Disqe R18 Sport Paket
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R18 Sport Paket

  Disqe R18 Sport Paket W212 W207 W204 W205

  Durrës Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disje & Goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje & Goma

  Disje nr 18

  Durrës Sot, 10:08
  32.000 Lek
 • 0 foto
  gome rezerve
  Autopjese dhe paisje

  gome rezerve

  Gona eshte e pa perdor e markes Good Year Eshte per foristrada

  Durrës Sot, 10:07
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Disje lincolni me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje lincolni me gjith goma

  Disje alomini origjinal per likoln 17 ne gjendje perfekte dhe me goma te mira fare

  Durrës Sot, 09:47
  500 €
 • 3 foto
  Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini

  Disqe alumini origjinal 22 per Porshe Kajen.Audi Q7 ose W Tuareg me gjithe goma. shiten per arsye mo

  Durrës Sot, 09:47
  1.200 €
 • 3 foto
  Goma me disje
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disje

  Disje me goma ne gjendje perfekte si te ri 225X65X15 .per golf ose per benc.BBS ORIGJINAL.

  Durrës Sot, 09:46
  250 €
 • 3 foto
  Disje me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje me goma

  Disje me goma te ardhura nga Zvicrra ne gjendje perfekte si te reja brigistone 195/60/16.C 4 cop

  Durrës Sot, 09:45
  200 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini

  Disje alomini me goma per Volvo 205x55x16

  Durrës Sot, 09:45
  150 €
 • 2 foto
  Stop audi 4 porta 2005
  Autopjese dhe paisje

  Stop audi 4 porta 2005

  Shes stop audi 4 porta v 2005

  Durrës Sot, 09:40
  30 Lek
 • 3 foto
  Pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Pomp nafte

  Pompe nafte per Volsvagen pasat ose Audi 2.5 naft viti 96 ose 98 e ardhur nga zvicrra.

  Durrës Sot, 09:32
  200 €
 • 2 foto
  Pjes per reno clio
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per reno clio

  Shiten pjes per reno klio 1.4 benxin 1999

  Durrës Sot, 09:28
  1 €
 • 10 foto
  Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion
  Autopjese dhe paisje

  Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion

  Sherbejme ne Qytetin Tuaj me poste -Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Meka

  Durrës Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..
  Autopjese dhe paisje

  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..

  Disqe 21 inc...GLE...ML ..KODI 166...ORIGJINAL..

  Durrës Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe SMART 15 inc,,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe SMART 15 inc,,,

  Disqe SMART

  Durrës Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC E,KLAS 212,,,2014..AMG,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC E,KLAS 212,,,2014..AMG,,

  Disqe 18 inc,,,AMG...ORIGJINAL..

  Durrës Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC

  Disqe GLE...ML...166..ORIGJINAL..21...20 INC,,,,

  Durrës Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 INC...GOLF 6...7,,AUDI A4,,A6,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC...GOLF 6...7,,AUDI A4,,A6,,

  Disqe 18inc,,,AUDI ....WOLSVANGEN

  Durrës Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL

  Maserati 20 inc ORIGJINAL,,

  Durrës Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,

  Disqe 20 inc,,,X6,,,X5,,ORIGJINAL,, Disqe 19 inc,,X6,,X6,,ORIGJINAL,,

  Durrës Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LAND ROVER SPORT 21 INC....ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  LAND ROVER SPORT 21 INC....ORIGJINAL

  Disqe 21 inc RENXH ROVER ...ORIGJINAL

  Durrës Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  farfall
  Autopjese dhe paisje

  farfall

  farfall shervolet matiz 2008 bashk me sensoret 50 ero i kompletum me dy sensoret per motorr 800 ku

  Durrës Sot, 08:54
  40 €
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Autopjese dhe paisje

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  STOP BMW E46 20EURO
  Autopjese dhe paisje

  STOP BMW E46 20EURO

  EShte ky ne foto,eshte pak i plasaritur,per seria 3 e46.Cmim i diskutueshem

  Durrës Sot, 08:28
  20 €
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës Sot, 08:28
  120 €
 • 2 foto
  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5  50EURO
  Autopjese dhe paisje

  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5 50EURO

  Eshte per bmw seria 5 nga viti 1996-2003.Sic eshte ne foto se bashku me shiritat.Cmim i diskutueshem

  Durrës Sot, 08:27
  50 €
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 08:11
  Me Marrveshje