Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 17 INC,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 17 INC,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,

  Disqe dhe Goma 17 inc ,,,Mercedes Benz,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 19 gusht 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 15 INC,,,TOYOTA ,,,FIAT ,,,OPEL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 15 INC,,,TOYOTA ,,,FIAT ,,,OPEL,,

  Disqe 15 inc,,,

  Durrës 19 gusht 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,AUDI,,,A4,,A5,,A6,,A7,,A8,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,AUDI,,,A4,,A5,,A6,,A7,,A8,,

  Disqe 19inc,,8.0,,,AUDI,,,

  Durrës 19 gusht 11:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA 20 INC,,BMV X5,,X6,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 20 INC,,BMV X5,,X6,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe dhe goma 20 inc,,BMV,,X5,,X6,,ORIGJINAL,,, 10.0 para,,,11.0,,prapa,,,gomat 275.40.20,,,315.35.

  Durrës 19 gusht 11:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE dhe GOMA 20 INC,,,PORSHE,,AUDI Q7,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 20 INC,,,PORSHE,,AUDI Q7,,ORIGJINAL

  Disqe dhe Goma 20 inc,,,PORSHE,,AUDI Q7,,,ORIGJINAL,,,Gomat 275.40.20,,

  Durrës 19 gusht 11:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA,,18 INC,,WOLSVANGEN,,2017,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,18 INC,,WOLSVANGEN,,2017,,,

  DISQE DHE GOMA 18 INC,,,WOLSVANGEN,,,2017,,GOMAT 225.40.18,,,

  Durrës 19 gusht 11:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TIKU GOMISTERI DISQE dhe GOMA
  Autopjese dhe paisje

  TIKU GOMISTERI DISQE dhe GOMA

  DISQE TE NDRUSHEM 13,,14,,15,,16,,17,,18,,19,,20,,21,,22,,24,,26,,BENZ ,,WOLSVANGEN ,,AUDI,,,PORCHE,

  Durrës 19 gusht 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  Shes ose nderroj disqe 17 ne gjendje super

  Durrës 18 gusht 21:03
  250 €
 • 2 foto
  PJESE KEMBIMI SEAT IBISA 1.4 TDI MANUAL 2004
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI SEAT IBISA 1.4 TDI MANUAL 2004

  Pjese kembimi per Seat Ibisa 1.4 tdi manual 2004, pjese gjenerike, motorr, kamje, edhe per Volzvagen

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI AUDI Q3 2.0 VITI 2016
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI AUDI Q3 2.0 VITI 2016

  Pjese kembimi per Audi Q3 motorr 2.0 tdi,. Jane ne dispozicion te gjithe pjeset perpara. Mungon:4 dy

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI MINI ONE 2006 BENZ+GAS
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI MINI ONE 2006 BENZ+GAS

  Pjese kembimi per Mini One 1.6 benz +gas e vitit 2006.

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE KEMBIMI FIAT G. PUNTO 1.3 2006
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI FIAT G. PUNTO 1.3 2006

  Pjese kembimi per Fiat Grande punto 1.3 Multijet 2006

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE KEMBIMI MERCEDES S320 SHERBIM ME KAROTREC
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI MERCEDES S320 SHERBIM ME KAROTREC

  Cdo pjese e dispouar per Mercedes S320. Gjithashtu edhe pjese te tjera dhe sherbim me KAROTREC 24H.

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 €
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI FIAT BRAVO 1.9 DIESEL 2009
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI FIAT BRAVO 1.9 DIESEL 2009

  Pjese kembimi per Fiat Bravo 1.9 diesel 2009. Cdo lloj pjese e disponuar.

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI MAZDA 6
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI MAZDA 6

  BLEJ CDO LLOJ MAKINE PER PJESE KEMBIMI. SHERBIM ME KARROTREC 24H. Pjese kembimi per Mazda 6 2.0 naf

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 €
 • 6 foto
  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H

  Pjese kembimi per Opel Corsa 1.2 bezin i vitit 2003. Cdo lloj pjese e disponuar. Gjithashtu, BLEJ CD

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 Lek
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H

  BLEJ CDO LLOJ MAKINE PER PJESE KEMBIMI. Shiten te gjithe pjeset e Audit A3 2.0 AUTOMATIK,

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 €
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KAROTREC 24H
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KAROTREC 24H

  Shitet cdo pjese e Audit A6 2.0 tdi manuale e vitit 2007. Gjithashtu blej cdo lloj makine per pjese

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE KEMBIMI PER PEUGEOT 206 BENZINA
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER PEUGEOT 206 BENZINA

  Pjese kembimi per Peugeot 206 benzina. NDODHET NE SUKTH - DURRES. TEL :0682288952

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 €
 • 3 foto
  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H

  BLEJ CDO LLOJ MAKINE PER PJESE KEMBIMI. Pjese kembimi per Golf 3 1.9 te vitit 1997.Me motorr Golfi

  Durrës 18 gusht 19:35
  1 Lek
 • 0 foto
  MERCEDES A180 CDI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A180 CDI

  MERCEDES a 180 CDI I VITIT 2007. SHITET çdo lloj pjese.

  Durrës 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE PER MAZDA 2 1.4 NAFTE  VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER MAZDA 2 1.4 NAFTE VITI 2008

  Pjese kembimi per Mazda 2 1.4 nafte i vitit 2008. Motorr, kamje dhe pjeset gjenerike edhe per F

  Durrës 18 gusht 19:23
  1 Lek
 • 1 foto
  PJESE KEMBIMI MERCEDES C270 CDI 2002
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI MERCEDES C270 CDI 2002

  Pjese kembimi pe r Mercedes C270 cdi manual i vitit 2002.

  Durrës 18 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK

  Pjese kembimi per Mercedes E270 cdi automatik 2002. Makina ka 150 mije km,. Cdo pjese e disponuar.

  Durrës 18 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TAPECERI LEKURE PER MERCEDES 210
  Autopjese dhe paisje

  TAPECERI LEKURE PER MERCEDES 210

  Tapeceri Lekure+panelat e dyerve per Mercedes 210. Shume e paster, pothuajse e re fare.

  Durrës 18 gusht 19:23
  300 €
 • 3 foto
  BMW 320D MSPORT
  Autopjese dhe paisje

  BMW 320D MSPORT

  Pjese kembimi per Bmw 320d manual, viti 2003. Tapeceria lekure, navigator,

  Durrës 18 gusht 19:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE KEMBIMI RENAULT ESPACE
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI RENAULT ESPACE

  Pjese kembimi per Renault Espace 2.2 nafte. Gjithashtu edhe pjese te tjera per makina te ndryshme.

  Durrës 18 gusht 19:23
  1 €
 • 5 foto
  PJESE PER FORD TRANSIT VETE SHKARKUESE
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER FORD TRANSIT VETE SHKARKUESE

  Pjese kembimi per Ford Transit vete shkarkuese. Cdo pjese e disponuar. Gjithashtu edhe pjese te tjer

  Durrës 18 gusht 19:23
  1 €
 • 3 foto
  PJESE KEMBIMI BMW 120D 2006 MANUAL
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI BMW 120D 2006 MANUAL

  Pjese kembimi per Bmw 120d manual i vitit 2006. Tapeceria lekur,

  Durrës 18 gusht 19:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJESE KEMBIMI MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK 2005
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI MERCEDES E270 CDI AUTOMATIK 2005

  Pjese kembimi per Mercedes E270 cdi automatik i vitit 2005

  Durrës 18 gusht 19:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H

  BLEJ CDO LLOJ MAKINE PER PJESE KEMBIMI, SHITEN PJESE KEMBIMI, SHERBIM ME KARROTREC 24H, MAKINA M

  Durrës 18 gusht 19:22
  1 €
 • 5 foto
  OFICINE MEKANIKE & PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  OFICINE MEKANIKE & PJESE KEMBIMI

  BLEJ CDO LLOJ MAKINE PER PJESE KEMBIMI. OFICINE MEKANIKE PER MAKINA DHE PER TE GJITHE MJETET E RENDA

  Durrës 18 gusht 19:22
  1 €
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI PER AUDI A3 2.0 BENZINE
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER AUDI A3 2.0 BENZINE

  Pjese kembimi per Audi A3 2.0 benzine. Cdo pjese e disponuar.

  Durrës 18 gusht 19:22
  1 €
 • 0 foto
  Shitet goma 15
  Autopjese dhe paisje

  Shitet goma 15

  Shitet goma 15 po thujse te reja 98% shitet per efekt mos perdorimi

  Durrës 18 gusht 13:37
  50 €
 • 4 foto
  Shitet kompresor Tire Emergency Kit
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresor Tire Emergency Kit

  Shitet kompresor Tire Emergency Kit

  Durrës 18 gusht 13:13
  30 Lek
 • 1 foto
  Shiten disje nr 18 sportive phe cayenne , Audi Q7
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disje nr 18 sportive phe cayenne , Audi Q7

  Shiten disje nr 18 sportive phe cayenne , Audi Q7 . Disjet Jan ne gjendje shume te mira , Cmimi 50

  Durrës 17 gusht 08:42
  500 €
 • 1 foto
  Xhemil
  Autopjese dhe paisje

  Xhemil

  Disqe me gjith goma 15

  Durrës 16 gusht 08:49
  199 €
 • 1 foto
  Rimorkjo karrotrec me qera
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo karrotrec me qera

  Rimorkjore me te gjitha parametrat 5t Jepet me qera cmimi 100 euro dita Dauti garage

  Durrës 15 gusht 18:30
  100 €
 • 8 foto
  Disqe dhe goma te te gjitha llojeve
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma te te gjitha llojeve

  Shesim dhe blejme disqe origjinale...cls,S,ml,x5,x6,golf,passat,a4.a5,a6,a7,a8 etj etj dauti garage

  Durrës 15 gusht 18:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 4 goma thuajse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma thuajse te reja

  Shiten 4 goma shume te mira 225/ 45 R 17

  Durrës 15 gusht 17:19
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 4 goma dhe 4 disqi audi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma dhe 4 disqi audi

  Shiten 4 goma me 4 disqe audi ne gjendje te mire 225/55 R 17 Climi diskutushem

  Durrës 15 gusht 17:19
  150 €
 • 1 foto
  Shiten 2 goma pothuajse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma pothuajse te reja

  Shiten 2 goma shume te mira 225/45 R 17

  Durrës 15 gusht 17:11
  80 €
 • 5 foto
  Kamio + kit friksioni audi a2 1.4 nafte 2001
  Autopjese dhe paisje

  Kamio + kit friksioni audi a2 1.4 nafte 2001

  Freksioni ne gjendje sh te mir dhe kamoi gjendje pune te ardhura nga italia freksioni combline i shk

  Durrës 14 gusht 22:29
  220 Lek
 • 0 foto
  Shiten 4 disqe Ford R16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 disqe Ford R16

  Shiten 4 disqe Ford R16

  Durrës 14 gusht 21:37
  130 Lek
 • 1 foto
  4Disqe+Goma Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma Mercedes Benz

  4Disqe+Goma origjinal Mercedes Benz universal 235/55/17 gjendja shume te paster asnje gervishje dhe

  Durrës 14 gusht 09:46
  300 €
 • 1 foto
  4Goma 245/40/18 Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  4Goma 245/40/18 Pirelli

  4Goma 245/40/18 dimri 95% te reja Pirelli

  Durrës 14 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4Disqe+Goma BMW R18
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma BMW R18

  4Disqe+Goma BMW 255/55/18

  Durrës 14 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe+Goma Audi R17 Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma Audi R17 Q3 Q5

  4Disqe+Goma Audi 235/65/17 Disqet shume te paster dhe gomat 95%

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stopa Mercedes S W221
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Mercedes S W221

  Stopa S W221 Viti 2006-2009

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4Disqe+Goma Audi R16
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma Audi R16

  4Disqe+Goma Audi R16

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje