Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 3 foto
  Disqe bbs. “15”
  Autopjese dhe paisje

  Disqe bbs. “15”

  Shes disqe Bbs 15 inch.

  Durrës 31 korrik 18:16
  250 €
 • 1 foto
  Disqe 22 bashke me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 22 bashke me goma

  Shiten disqe 22 kadillaku bashke me goma.

  Durrës 31 korrik 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Nissan primera -98
  Autopjese dhe paisje

  Nissan primera -98

  Sensor motorri kollodoku per nissan primera nafte te 1998 Kam 2 cop te re dhe te perdorur E reja-80

  Durrës 31 korrik 13:07
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet ventilator B klass 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Shitet ventilator B klass 2005-2010

  Ventilator B klass viti 2005-2010

  Durrës 31 korrik 11:56
  7.000 Lek
 • 5 foto
  Motor lombardini ideale per mjete detare
  Autopjese dhe paisje

  Motor lombardini ideale per mjete detare

  Motor lombardini , diesel , sistem ndezje me motorin , 2 pistonc , ideale per mjetet detare .cmimi i

  Durrës 27 korrik 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 20\"
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 20\"

  Disqe alumini 20\"me goma

  Durrës 27 korrik 08:35
  500 €
 • 2 foto
  Shitet kofkano Fiesta 2007
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kofkano Fiesta 2007

  Kofkano eshte ne gjendje shume te mire, e pa vrare dhe pa gervishtje. Eshte bashke me pjesen e brend

  Durrës 26 korrik 19:45
  50 €
 • 3 foto
  Ingranazhe motorri per mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Ingranazhe motorri per mercedes benz

  shiten 2 ingranazhe te motorri per e class 211 2006 jane te blere tek mercedes benz ne gjermani jan

  Durrës 26 korrik 18:45
  550 €
 • 2 foto
  Disqe+Goma R16 w204
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma R16 w204

  Disqe+Goma R16 w204 205/55/16, Gomat ne gjendje te mire 70%

  Durrës 25 korrik 19:42
  150 €
 • 2 foto
  Timon C-class E-class Glc ML
  Autopjese dhe paisje

  Timon C-class E-class Glc ML

  Timon+Airbag w204, w205, w212

  Durrës 25 korrik 19:36
  200 €
 • 1 foto
  Disqe+Goma R17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma R17

  Disqe+Goma 245/55/17, Goma Pirelli Dimri

  Durrës 25 korrik 19:30
  300 €
 • 4 foto
  4Goma 235/40/18 Michelin 90%
  Autopjese dhe paisje

  4Goma 235/40/18 Michelin 90%

  4Goma 235/40/18 Michelin 90%

  Durrës 25 korrik 19:30
  220 €
 • 0 foto
  Audi A8 4.2
  Autopjese dhe paisje

  Audi A8 4.2

  Depozite uje e re

  Durrës 25 korrik 18:05
  100 €
 • 0 foto
  Impiant gazi
  Autopjese dhe paisje

  Impiant gazi

  Shitet impiant gazi Zvag per motorr 8pistonesh konvertohet dhe per 6 pistonesh.impianti eshte ne gje

  Durrës 25 korrik 12:38
  100 €
 • 0 foto
  STOPA LED SERIA 5 2008
  Autopjese dhe paisje

  STOPA LED SERIA 5 2008

  shiten stopat mrapa led per bmw seria 5 portobagazh te 2008. CMIMI I PADISKUTUESHEM

  Durrës 25 korrik 10:06
  200 €
 • 3 foto
  Shitet navigator BMW seria 7 F01
  Autopjese dhe paisje

  Shitet navigator BMW seria 7 F01

  Shitet navigator Bmw seria 7 Harman Te interesuarit cel:0698364202

  Durrës 25 korrik 01:18
  650 €
 • 2 foto
  Goma per camion 2 cop
  Autopjese dhe paisje

  Goma per camion 2 cop

  Goma per kamion sapo te ardhura nga gjermania 2 cop

  Durrës 24 korrik 14:06
  400 Lek
 • 9 foto
  Pjese Kembimi per Furgona,Mercedes,Iveco etj..
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per Furgona,Mercedes,Iveco etj..

  Shesim pjese kembimi per furgona,Iveco,Mercedes.

  Durrës 24 korrik 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese Kembimi per ISUZU Viti 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per ISUZU Viti 2008

  Shiten pjese kembimi per Isuzu viti 2008

  Durrës 24 korrik 13:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Disqe BBS 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BBS 17

  4 disqe bbs 17ce mw 3 goma po thuajse te reja. 2 goma 235 dhe dy 225 te parshmet njera nga gomat du

  Durrës 24 korrik 12:46
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe 20 mercedes benz universal hummer lincoln
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 20 mercedes benz universal hummer lincoln

  Disqe 20 mercedes benz lincoln hummer bmw Disqet jan te pasalduar gomat jan akull t reja 550 mije l

  Durrës 24 korrik 11:18
  550 Lek
 • 6 foto
  Shiten pjes cls w219
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjes cls w219

  Shiten parakolp parafangot para ,mbrapakolp marmitat spotrive katelizatori per cls

  Durrës 24 korrik 09:39
  700 €
 • 6 foto
  275 40 20
  Autopjese dhe paisje

  275 40 20

  shiten dy goma per mos perdorim 275 40 20...viti 2018...100 milek

  Durrës 23 korrik 21:04
  80 €
 • 1 foto
  Disk 18
  Autopjese dhe paisje

  Disk 18

  Kerkoj disk 18 te ktij lloji

  Durrës 22 korrik 22:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disk 18 Amg
  Autopjese dhe paisje

  Disk 18 Amg

  Shitet disk tek 18 amg

  Durrës 22 korrik 22:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe+Goma 225/45 R/17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma 225/45 R/17

  Shiten Disqe Goma R 17 225/45

  Durrës 22 korrik 17:19
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Nissan navara 2013
  Autopjese dhe paisje

  Nissan navara 2013

  Pjes krmbimi nissan navara 2013

  Durrës 22 korrik 09:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe alumini se bashku me gomat okazion
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini se bashku me gomat okazion

  Shiten goma nr.15/65R185 te markes continental, gomat jan ne gjendje te mire. Disqet jan alumini dhe

  Durrës 21 korrik 21:03
  180 €
 • 3 foto
  Goma per kamion
  Autopjese dhe paisje

  Goma per kamion

  Goma kaioni sa po\' te ardhura nga gjermania 2 cop

  Durrës 21 korrik 19:03
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Disqe w 204 orgjinal 6.3 AMG R18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe w 204 orgjinal 6.3 AMG R18

  Shiten disqe orgjinal per w 204 6.3 amg r 18 Ose nderrohen me disqe tjera per c class w204

  Durrës 21 korrik 14:22
  1 €
 • 3 foto
  Inch 19 W 222 Te 2019
  Autopjese dhe paisje

  Inch 19 W 222 Te 2019

  Inch 19 Te gjere mbrapa 8.5 & 9.5 100% Origjinal Made in Germany Me 90% goma te vitit 2019 Info:

  Durrës 21 korrik 11:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Inch 19 Amg
  Autopjese dhe paisje

  Inch 19 Amg

  Inch 19 Amg Te gjere mbrapa 8.5 & 9.5 W 213 te E 2018 100% Origjinal Info: 0699844544

  Durrës 21 korrik 11:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motor 1.5 benzine suzuki ignin
  Autopjese dhe paisje

  Motor 1.5 benzine suzuki ignin

  Shitet me pjes testat cilinder pistona pulexho kollodok

  Durrës 21 korrik 00:39
  2 Lek
 • 8 foto
  4 GOMA GOOD YEAR +DISQE 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA GOOD YEAR +DISQE 205 55 16

  SHITEN 4 GOMA GOOD YEAR +DISQE 205/55/16, GOMAT JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE SIC DUKEN DHE NE FOTO,

  Durrës 20 korrik 19:49
  180 €
 • 2 foto
  Shiten Drita Xenon 8000k H7
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Drita Xenon 8000k H7

  Shiten Drita Xenon 8000k origjinale me paket, ngjyr blu akull te perdorme 1 muj. 25mi lek

  Durrës 20 korrik 17:41
  2.500 Lek
 • 1 foto
  2 A LPG
  Autopjese dhe paisje

  2 A LPG

  shiten pjes per dispencer gazi 2A LPG Truri elektonik , Ekrani , impulsografi , Tastjeri ,etj..me ko

  Durrës 20 korrik 16:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stop i djathte per Polo
  Autopjese dhe paisje

  Stop i djathte per Polo

  Stop vw polo viti 2001-2006. Stopi eshte i krahut te djathte.

  Durrës 19 korrik 20:41
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Kamjo automatike Mercedez B-klass ose A-klass
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo automatike Mercedez B-klass ose A-klass

  Shitet kamjo automatike per mercedez B-klas ose A-klass ( W169 modeli i ri i A klasit 2005-2010 ) k

  Durrës 19 korrik 20:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Defer ventilator Opel Meriva
  Autopjese dhe paisje

  Defer ventilator Opel Meriva

  Shiten 2 ventilatoret e radiatoreve te nje opel Meriva 1,7 nafte Viti 2005. Cmimi 50 mije lek te dy

  Durrës 19 korrik 20:39
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Mbulese kofano W221
  Autopjese dhe paisje

  Mbulese kofano W221

  Mbulesa e kofanos per S klass W221. Mbulesa eshte shum e paster ska demtime, thjeshte do lare. Cmimi

  Durrës 19 korrik 20:38
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten stopa golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten stopa golf 4

  Stopa golf 4. Cmimi 40 mije lek cifti.

  Durrës 19 korrik 20:38
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Fenere S klass W221
  Autopjese dhe paisje

  Fenere S klass W221

  Shiten 2 fenere S klass W221. Perdoren per S klass 2006-2009. Cmimi 200 mije copa ose 300 mije cifti

  Durrës 19 korrik 20:38
  20.000 Lek
 • 0 foto
  S-klass w221 mbrapakolp
  Autopjese dhe paisje

  S-klass w221 mbrapakolp

  Shitet mbrapakolp per S-klass W221 Avantgarde viti 2007-2013.

  Durrës 19 korrik 20:37
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Parafango S klass W221
  Autopjese dhe paisje

  Parafango S klass W221

  Parafango per w221. S klass viti 2006-2013 krahu i majte. Parafango eshte shum e paster ska asnje sh

  Durrës 19 korrik 20:37
  8.000 Lek
 • 3 foto
  pjese per smarta
  Autopjese dhe paisje

  pjese per smarta

  shesim pjese makinash per makina smart

  Durrës 19 korrik 11:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE
  Autopjese dhe paisje

  DISQE

  SHITEN DISQE 18 BASHKE ME GOMAT 2 GOMAT E PARA JANE NE GJENDJE PERFEKTE TE REJA CMIMI 500 €

  Durrës 18 korrik 22:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese kembimi per iveko dhe Ducati
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per iveko dhe Ducati

  Shesim pjese kembimi per iveko dhe Ducati.

  Durrës 18 korrik 20:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kasetefon benz 203 avagarti 220 orgjianl
  Autopjese dhe paisje

  Kasetefon benz 203 avagarti 220 orgjianl

  Kasetefon benz cklas 203 avangart ne gjendje pune totalisht cd fuksinale shitet per arsyje per nje m

  Durrës 18 korrik 15:15
  100 €
 • 3 foto
  Disje ps 2
  Autopjese dhe paisje

  Disje ps 2

  Shiten disje ps 2 Per arsye mos pordorimit San andreas Fifa 2016 Nees for sped

  Durrës 18 korrik 14:27
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Disk tek amg
  Autopjese dhe paisje

  Disk tek amg

  Disk tek 18 amg ka 1 saldim , Kontakt vetem whats app.

  Durrës 17 korrik 18:39
  Me Marrveshje