Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 1 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Toyota

  Durrës 28 qershor 09:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Disqe 18 per Volkswagen Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 per Volkswagen Golf 5

  Shiten ose Nderrohen ( 4 cope ) Disqe 18 per volkswagen golf 5. Jane ne gjendje te mire sic mund ti

  Durrës 27 qershor 13:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ridoto BMW X3 2004-2010
  Autopjese dhe paisje

  Ridoto BMW X3 2004-2010

  Ridoto, per bmw x3 i revizionuar!! kontakto ne nr e telefonit per me shume informacion!! Ridotto

  Durrës 26 qershor 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEPOZIT RADIATORI UJI PER JAGUAR XTYPE
  Autopjese dhe paisje

  DEPOZIT RADIATORI UJI PER JAGUAR XTYPE

  Shite depozit radiatori x-type

  Durrës 26 qershor 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,BMV,,,SERIA 5,,,ORIGJINAL,,2013,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,BMV,,,SERIA 5,,,ORIGJINAL,,2013,,

  Disqe dhe Goma 17 inc,,viti 2013,,seria 5,,,ORIGJINAL,,Gomat 225.55.17 dunlop,,,

  Durrës 26 qershor 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  w203
  Autopjese dhe paisje

  w203

  shiten fenere w203 bixenon gjendja super cmimi 220 euro

  Durrës 25 qershor 21:01
  220 €
 • 0 foto
  BAR - LOKAL
  Autopjese dhe paisje

  BAR - LOKAL

  36 poltrone dhe 13 tavolina ne gjendje shum te mire,jane te mbajtura me kujdesin me te madh,cmimi mj

  Durrës 25 qershor 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE 17 INC,,,MAK,,,AUDI,,WOLSVANGEN,,BENZ,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,MAK,,,AUDI,,WOLSVANGEN,,BENZ,,

  Disqe 17 inc,,Audi,,Wolsvangen ,,Benz,, MAK,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 25 qershor 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  W203
  Autopjese dhe paisje

  W203

  Shiten sendile w203 avangarde ne gjendje shum te mire. Ska te cara apo qepje. Gjendja super

  Durrës 24 qershor 14:30
  50 €
 • 3 foto
  EGR. VW. AUDI. SKODA.
  Autopjese dhe paisje

  EGR. VW. AUDI. SKODA.

  Shes Egr e re ne kuti per audi. Vw. Skoda. 1.6 diesel.

  Durrës 23 qershor 17:09
  200 €
 • 1 foto
  Tamburo & ferrota per Mercedes 204 212
  Autopjese dhe paisje

  Tamburo & ferrota per Mercedes 204 212

  Tamburo dhe ferrota e para origjinale per Mercedes C 204 320 300 250 350. Mercedes E 212 200 220 25

  Durrës 23 qershor 16:01
  100 €
 • 3 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Opel toyota

  Durrës 22 qershor 15:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,WOLSVANGEN..AUDI,,,,SPORT,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,WOLSVANGEN..AUDI,,,,SPORT,,

  DIsqe 18 inc,,Wolsvangen,,,Audi,,

  Durrës 22 qershor 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dere shoferi e pare per Cadillac Escalade
  Autopjese dhe paisje

  Dere shoferi e pare per Cadillac Escalade

  Shitet dere e paperdorur per Cadillac Escalade 2007-2014 Dauti garage

  Durrës 21 qershor 18:47
  6 €
 • 0 foto
  Fener Cadillac Escalade 2007-2012
  Autopjese dhe paisje

  Fener Cadillac Escalade 2007-2012

  Fener i ri per Cadillac Escalade viti 2007-2012 i paperdorur Dauti Garage

  Durrës 21 qershor 18:46
  6 €
 • 2 foto
  Disqe Ferrari origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Ferrari origjinal

  Disqe origjinal Ferrari me gjithe goma Bridgestone Dauti Garage

  Durrës 21 qershor 18:46
  6 €
 • 3 foto
  Testate motorr mercedes 320 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Testate motorr mercedes 320 cdi

  Injektor 5 cope Testate per motorr 320 cdi viti 2006-2010 Dauti garage

  Durrës 21 qershor 18:46
  6 €
 • 0 foto
  Disqe 18\" origjinal CHRYSLER
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18\" origjinal CHRYSLER

  Disqe te reja me gjith goma te reja Pirelli 225/60R18 per Chrysler 300c Dauti Garage

  Durrës 21 qershor 18:45
  6 €
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC,,ML,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC,,ML,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe dhe Goma 19 inc,,kodi 166,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,Gomat 255.50.19,,,viti,,2017,,,

  Durrës 21 qershor 16:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,8.0,,,8.5,,,AMG,,2014,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,8.0,,,8.5,,,AMG,,2014,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 18 inc,,,8.0,,para,,8.5,,AMG,,,,kodi 212,,,viti 2015,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 21 qershor 16:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stopa Toyota yaris
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Toyota yaris

  Stopa per Toyota yaris 2004

  Durrës 21 qershor 13:28
  1 €
 • 1 foto
  Fenere dhe stopa Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fenere dhe stopa Audi

  Fenere dhe stopa per audi a3

  Durrës 21 qershor 13:28
  1 €
 • 2 foto
  Pasqyre c class 2001-2003 krahu shoferit
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre c class 2001-2003 krahu shoferit

  Pasqyre c class 2001-2003 krahu shoferit

  Durrës 21 qershor 11:54
  50 €
 • 5 foto
  4 goma disqe w204 nr 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  4 goma disqe w204 nr 16 inch

  4 goma bashk me disqe alumini 16 inch 225 /65 gomat jan 80% cmimi okazion cmimi 300 milek

  Durrës 21 qershor 08:25
  300 Lek
 • 0 foto
  Xhama te transparent A6 2007
  Autopjese dhe paisje

  Xhama te transparent A6 2007

  xhama Transparent audi a6 2007 berlina pa trekendshat te veshur me plasmas.

  Durrës 20 qershor 20:54
  8.000 Lek
 • 6 foto
  Rexhina S500 lungo per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Rexhina S500 lungo per pjes

  Pjeskembimi per REXHINA S500 LUNGO I SAPO ARDHUR NGA ITALIA CDO PJES E KA TRREGULLT Timon druni dr

  Durrës 20 qershor 12:59
  1.111 €
 • 1 foto
  Frexha per E class amg look
  Autopjese dhe paisje

  Frexha per E class amg look

  E class

  Durrës 20 qershor 12:25
  100 €
 • 3 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Opel toyota

  Durrës 20 qershor 11:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sllon per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Sllon per pjes

  Sllon per pjes Cdo gje funksionale Model amerikan Vetem motorr kamjo mungojn . Te gjitha tjerar

  Durrës 19 qershor 11:36
  1.111 €
 • 2 foto
  Navigator benz 211 e class android
  Autopjese dhe paisje

  Navigator benz 211 e class android

  Navi android dvd tv wfi etj .i pa perdorur.per benz e class 2002-2009

  Durrës 19 qershor 11:34
  200 €
 • 3 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Opel toyota

  Durrës 19 qershor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ME GOMA PER TOUAREG
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA PER TOUAREG

  Shiten 4 disqe plus goma 80% per touareg, gomat jan brigdstone dueler 265/50/19 ne gjendje shum te m

  Durrës 18 qershor 20:36
  800 €
 • 3 foto
  Disqe 17 orgjinal Mercedes-Benz + goma 90%
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 orgjinal Mercedes-Benz + goma 90%

  Disqe 17 orgjinal Mercedes-Benz + goma 90%, te sapo ardhur nga gjermania.

  Durrës 18 qershor 16:45
  500 €
 • 0 foto
  Shiten goma 255/55r19
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma 255/55r19

  Shiten 4goma 255/55r19 dy continental dhe dy michelin!

  Durrës 18 qershor 15:27
  220 €
 • 3 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Opel toyota

  Durrës 18 qershor 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Parakolp toyota yaris 119 EURO
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp toyota yaris 119 EURO

  Parakolp toyota yaris i ri pa gervishje , e sjellur nga italia e paperdorur 119 euro 0697627753

  Durrës 18 qershor 13:32
  119 €
 • 10 foto
  Disqe @ Goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe @ Goma

  Disqe goma te llojeve te ndryshme. Info 0699844544

  Durrës 18 qershor 09:08
  123 €
 • 3 foto
  Disqe origjinal mercedesi 16”,per c clas perfek
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal mercedesi 16”,per c clas perfek

  Shiten disqe 16”, origjinal mercedes,te sapo ardh nga gjermania,per c clas w202,203,204 gjendja su

  Durrës 18 qershor 08:49
  130 €
 • 2 foto
  Navigator+radio+dvd bmw seria3
  Autopjese dhe paisje

  Navigator+radio+dvd bmw seria3

  Shitet navigator. Radio. Dvd. Karikator 8 cd + telegomanda per bmw seria 3 e90. Ne tel 0039324957440

  Durrës 18 qershor 00:08
  230 €
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,

  Disqe dhe Goma 16 inc,,Mercedes Benz ,,,Origjinal,, Gomat 205.55.16,,Pirelli,,

  Durrës 17 qershor 19:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  passat 02..
  Autopjese dhe paisje

  passat 02..

  shiten 2 fenert per pasat 2002-03-04..shiten ose ndrrohen te 2 50 euro.. jan orgjinal t makies

  Durrës 17 qershor 19:27
  50 €
 • 0 foto
  Disje 17 origjinale bmw
  Autopjese dhe paisje

  Disje 17 origjinale bmw

  disje + Goma 17 origjinale per bmw

  Durrës 17 qershor 14:06
  200 €
 • 3 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Opel toyota

  Durrës 17 qershor 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disk fordi titanium
  Autopjese dhe paisje

  Disk fordi titanium

  Disk per ford fokus ford fiesta

  Durrës 17 qershor 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,OZ,,,AUDI,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,OZ,,,AUDI,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 18 inc,,OZ,,,,AUDI ,,WOLSVANGEN,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 17 qershor 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 16 Mercedes Benz 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 Mercedes Benz 2017

  Supergjendje Origjinale

  Durrës 17 qershor 10:55
  300 €
 • 3 foto
  Goma dhe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe

  Opel toyota

  Durrës 16 qershor 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 215/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 215/55/16

  Shiten 4 goma michelin 215/55/16

  Durrës 16 qershor 10:08
  100 €
 • 1 foto
  Goma + disqe për Mercedes Benz Glk (4 copë)
  Autopjese dhe paisje

  Goma + disqe për Mercedes Benz Glk (4 copë)

  Jan ne gjendje te perdorur .

  Durrës 15 qershor 22:22
  300 €
 • 4 foto
  Steme Audi
  Autopjese dhe paisje

  Steme Audi

  Steme Audi A5 origjinale

  Durrës 15 qershor 18:33
  40 €