Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 11 foto
  Continental 235/55/19
  Autopjese dhe paisje

  Continental 235/55/19

  Continental 235/55/19

  Durrës 11 nëntor 19:09
  28.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERTE Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO
  Autopjese dhe paisje

  SUPER OFERTE Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO

  SUPER OFERTE Shitet Kamera per Makine cilesia 5MP FULL HD. Filmim Video + Audio. Super kualitet per

  Durrës 11 nëntor 15:10
  3.500 Lek
 • 5 foto
  Disqe alumini benci 15...16...17...
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini benci 15...16...17...

  Disqe cklasi 15 cop 4....disqe 16 cop 4...disqe 17.cop 4...

  Durrës 11 nëntor 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Organello per karrotrec tuaj
  Autopjese dhe paisje

  Organello per karrotrec tuaj

  Organello per karrotrecin tuaj dhe 12 volt dhe 24 volt me dy telekomanda kavo dhe te gjitha gati me

  Durrës 11 nëntor 10:51
  1 €
 • 0 foto
  Pjes Kembimi bodini
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Kembimi bodini

  pjes makinash te ndryshme, Audi A3 A4 A5 A6, Golf Benz Opel Ford Bmv

  Durrës 11 nëntor 09:53
  1 Lek
 • 0 foto
  Kroskot BMW Seria 7 F01/F02/F03/F04; 2008–2015
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot BMW Seria 7 F01/F02/F03/F04; 2008–2015

  Shitet Kroskot Origjinal Seria 7 F01 2014. Cmim i diskutueshem Kontaktoni +35569775783

  Durrës 11 nëntor 08:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PAISJA AJRIT BMW E36 318I
  Autopjese dhe paisje

  PAISJA AJRIT BMW E36 318I

  KOMPLET PAISJA E FURNIZIMIT ME AJER PER BMW E36 BENZINE,I BEN 316,318,320,323,325,328I.SHITET SIC ES

  Durrës 11 nëntor 08:39
  40 €
 • 3 foto
  STOPA BMW E39 TOURING
  Autopjese dhe paisje

  STOPA BMW E39 TOURING

  STOPA BMW E39 TOURING PORTOBAGAZH NGA VITI 1997-2004.NE GJENDJE SHUME TE MIRE.SHITEN DHE TEK E TEK.C

  Durrës 11 nëntor 08:39
  50 €
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës 11 nëntor 08:39
  120 €
 • 2 foto
  DISK BMW NR17
  Autopjese dhe paisje

  DISK BMW NR17

  Eshte si i ri sic duket nga foto,nr 17,origjinal BMW,i shkon BMW seria 3 dhe X5,cmimi i diskutueshem

  Durrës 11 nëntor 08:38
  40 €
 • 5 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma flak te reja 8 cop te nje cilesie te larte viti prodhimit 2016 gomat jan 225/60/R.17 keta jan t

  Durrës 11 nëntor 08:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pedana anesore per mitsubishi pajero DID
  Autopjese dhe paisje

  Pedana anesore per mitsubishi pajero DID

  Pedana anesore per mitsubishi pajero DID

  Durrës 10 nëntor 18:42
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Pjes kembimi per opel astra 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per opel astra 2001

  Kemi impianti gazi i perdor 3 muaj i ri pjes per opel astra 1.4 benzin nga viti 2001 deri ne 2003 .

  Durrës 10 nëntor 12:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Timon BMW M 100euro
  Autopjese dhe paisje

  Timon BMW M 100euro

  Timon BMW M origjinal sh i bukur me 3 kapje,veshur me lekure dhe kamosh origjinal fabrike.Me butona

  Durrës 10 nëntor 09:11
  100 €
 • 2 foto
  STOPA BMW E39
  Autopjese dhe paisje

  STOPA BMW E39

  jane per bmw e39 shume te rregullt,cmimi i diskutueshem te dy 25euro

  Durrës 10 nëntor 09:10
  25 €
 • 3 foto
  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO

  JANE SI TE RINJ.SHUME SHUME TE BUKUR DHE TE PASTER.NUK JANE AS TE LYER,AS TE SALDUAR NE SUPER GJENDJ

  Durrës 10 nëntor 09:10
  130 €
 • 5 foto
  PASQYRA BMW E39
  Autopjese dhe paisje

  PASQYRA BMW E39

  JANE KETO NE FOTO,PER BMW E39 NGA VITI 1996-2003,SHITEN DHE TEK E TEK NGA 30 EURO COPA TE KOMPLETUAR

  Durrës 10 nëntor 09:10
  60 €
 • 2 foto
  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro

  Jane shume te bukura.Jane me veshje inoksi dhe tek fletet.Jane si ne foto pothuajse te reja.Per bmw

  Durrës 9 nëntor 20:51
  50 €
 • 3 foto
  FENER BMW
  Autopjese dhe paisje

  FENER BMW

  eshte vetem ky ne fot,shume i rregullt,shume i paster,cmim i diskutueshem

  Durrës 9 nëntor 20:51
  25 €
 • 5 foto
  Katalizator
  Autopjese dhe paisje

  Katalizator

  Tili 0685055149 katlizator per te gjitha makina me monti ne vend garnci deri ne dy vjet.dhe grumbull

  Durrës 9 nëntor 19:50
  1 €
 • 5 foto
  Pjese kembimi Rover land rover frilander jaguar
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Rover land rover frilander jaguar

  Pjese kembimi per cdo tip roveri dhe xhaguari kemi dhe motorra te land rover frilander benzine bafte

  Durrës 9 nëntor 11:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITEN RRATHE LED PER VW GOLF 5,SIC NE FOTO
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN RRATHE LED PER VW GOLF 5,SIC NE FOTO

  RRATHET JANE LED TE CILESISE MAKSIMALE TE PERSHTATSHME VETEM PER GOLF 5. JANE DHE ME PAKETE. INSTALI

  Durrës 8 nëntor 23:21
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Mbules per makine
  Autopjese dhe paisje

  Mbules per makine

  Mbules per makine Ngjyra Silver Mbrojtje ndaj kushteve atmosferike ,pluhurit ,rrezeve te djellit .

  Durrës 8 nëntor 19:27
  29 €
 • 0 foto
  shiten bmw seria 7
  Autopjese dhe paisje

  shiten bmw seria 7

  shieten xhama orgjinal per seria 7 2009 xhomat jan shum te paster i shesh se i kam vu xhama te zi

  Durrës 8 nëntor 18:53
  1 €
 • 3 foto
  Disqe benci 17.alumini me 4 gom te reja..225.45.17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe benci 17.alumini me 4 gom te reja..225.45.17

  Disqe alumini 17 me 4 goma t reja 225..45..17..cmii diskutu

  Durrës 8 nëntor 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe goma audi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma audi

  Shiten 4disqe me goma Audi . A 6 .A4.

  Durrës 8 nëntor 09:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor Ajri per Mercedenz Benz
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor Ajri per Mercedenz Benz

  Shese kopresor ajri per fryerjen e gomave te makines. Kopresori ajrit eshte 12 volt Kopresori eshte

  Durrës 8 nëntor 08:53
  50 €
 • 4 foto
  Tapiceri komplet BMW 320d Turing
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri komplet BMW 320d Turing

  Tapiceri komplet BMW 320d Turing 2008 ne gjendie shume te mir sedile paleli duerve dhe mbeshtetese k

  Durrës 7 nëntor 18:15
  500 €
 • 1 foto
  Toyota Yaris - Pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Toyota Yaris - Pjese kembimi

  Shiten pjese kembimi per: Toyota Yaris Viti 2002 , Benzine Per me shume info: 067 20 13331

  Durrës 7 nëntor 15:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opel Corsa - Pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Opel Corsa - Pjese kembimi

  Shiten pjese kembimi per . Opel Corsa Viti 2003 1.3 Nafte Nr.kontakti : 0672013331

  Durrës 7 nëntor 15:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi Ford Fiesta
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Ford Fiesta

  Shiten pjese kembimi per . Ford Fiesta Viti 2007 1.4 Nafte Nr.kontakti : 0672013331

  Durrës 7 nëntor 15:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUTO NERJON -- AKSESORE MAKINASH DURRES
  Autopjese dhe paisje

  AUTO NERJON -- AKSESORE MAKINASH DURRES

  ✔Ndodhemi ne Durres Me Dyqan Aksesore Makinash si; Stopa,Fener,Maskarino,Pasqyra,Sensor Parkimi,K

  Durrës 7 nëntor 09:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Autopjese dhe paisje

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës 7 nëntor 08:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Durrës 6 nëntor 19:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 Fener Origjinal E-class W212 2015
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Fener Origjinal E-class W212 2015

  Shiten 2 Fener Origjinal E-class w212 2015

  Durrës 6 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Set Airmatiku Per ML w164
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Set Airmatiku Per ML w164

  Shitet Set Airmatiku Per ML w164

  Durrës 6 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 4 disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 disqe alumini

  Shiten 4 disqe alumini 16 me me gjith goma..Gomat 195/65/16 Continental..Cmimi 220 Euro.. Tel 069784

  Durrës 6 nëntor 19:44
  220 €
 • 1 foto
  245/40/18 Vere
  Autopjese dhe paisje

  245/40/18 Vere

  Shiten goma Bridgestone Potenza 245/40/18 ne gjendje te mi

  Durrës 6 nëntor 16:07
  70 Lek
 • 2 foto
  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA

  4 goma+disqet ne gjendje shume te mire, pothuajse te reja shum pak te perdorura 80% te sapo ardhura

  Durrës 5 nëntor 13:13
  350 Lek
 • 9 foto
  Katalizator per makina
  Autopjese dhe paisje

  Katalizator per makina

  Katalizator per te gjitha Tili 0685055149 katlizator per te gjitha makina me monti ne vend garnci de

  Durrës 4 nëntor 20:10
  1 €
 • 7 foto
  PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ !!
  Autopjese dhe paisje

  PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ !!

  Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave Zvendesojn shum mir xhamat e zinj. Dhe shuml

  Durrës 4 nëntor 10:49
  1 €
 • 10 foto
  Vaj Ftohes Per Impjante LPG
  Autopjese dhe paisje

  Vaj Ftohes Per Impjante LPG

  Oferte Vaj Gazi (Ftohes) Si dhe Depozite Vaj Gazi JLM dhe Depozite me cmime shumice Benzin Gaz Sa

  Durrës 2 nëntor 10:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sedilje te pasme per CLK 2003-2008
  Autopjese dhe paisje

  Sedilje te pasme per CLK 2003-2008

  Shiten sedilje te pasme per Mercedes Benz modeli CLK viti 2003-2008. Sediljet Jane ne gjendje te pas

  Durrës 1 nëntor 10:10
  50 €
 • 0 foto
  Peshore elektronike
  Autopjese dhe paisje

  Peshore elektronike

  Riparim dhe kualdim te peshoreve elektronike

  Durrës 1 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iveco 65
  Autopjese dhe paisje

  Iveco 65

  Pjese

  Durrës 31 tetor 20:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ⚠️ PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ ⚠️
  Autopjese dhe paisje

  ⚠️ PERDE ORIGJINALE PER MAKINEN TUAJ ⚠️

  ✔️ Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave , shum Praktike dhe Zvendesojn shum mi

  Durrës 31 tetor 11:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disje alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini

  Disje alumini te sapo ardhur nga gjermani te pa perdorur ne shqiperi disje origjinal.

  Durrës 22 tetor 00:15
  250 €
 • 5 foto
  DisQe + Goma wv / Audi Etje
  Autopjese dhe paisje

  DisQe + Goma wv / Audi Etje

  Ne gjendje shum te mir , Te Paster goma 80%

  Durrës 22 tetor 00:15
  350 €
 • 1 foto
  Disqe mercedes benz origjinale A klas B klas 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mercedes benz origjinale A klas B klas 16

  Gjendja perfekte

  Durrës 21 tetor 22:12
  170 €
 • 1 foto
  Disqe mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mercedes

  Shes 4 disqe mercedes benz 16

  Durrës 21 tetor 22:11
  150 €