Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,CITROEN,,,PEZHO,,,2014,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,CITROEN,,,PEZHO,,,2014,,

  Disqe 16 inc,,COTROEN ,,,PEZHO,,,viti 2014,,

  Durrës 29 gusht 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE DHE GOMA 19 INC 213,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 19 INC 213,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe dhe goma 19 inc,,213,,2017 ,,MERCEDES BENZ ,,ORIGJINAL

  Durrës 29 gusht 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 INC,,,NISAN,,,ORIGJINAL,,,2016,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,NISAN,,,ORIGJINAL,,,2016,,

  Disqe 18 inc,,NISAN,,,origjinal ,,viti 2016,,2017,,

  Durrës 29 gusht 10:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE AUDI 17 INC,,,A4,,A5,,A6,,A7,,,ORIGJINAL,,15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI 17 INC,,,A4,,A5,,A6,,A7,,,ORIGJINAL,,15

  Disqe 17 inc,,,A4,,A5,,A6,,A7,,,ORIGJINAL,,,2015,,

  Durrës 29 gusht 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Chip tuning vetem me porosi
  Autopjese dhe paisje

  Chip tuning vetem me porosi

  Golf 3 1.9 TDI 50€ Golf 4 1.9 TDI 50€ Golf 4 1.9 TDI PD 50€ Golf 5 1.9 TDI 60€ Golf 5 2.0 SDI 60€ Go

  Durrës 28 gusht 17:36
  50 €
 • 1 foto
  Goma dhe disqe 16 benzi
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe 16 benzi

  Disqe origjinale benzi dhe goma brigdestone 16 inch

  Durrës 28 gusht 15:58
  260 €
 • 5 foto
  JAGUAR LOGO
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR LOGO

  SHITEN LOGO JAGUAR GOLD DHE SILVER I PERSHTATSHEM PER TE GJITHE LLOJET E MAKINAVE JAGUAR.

  Durrës 28 gusht 11:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET KOMANDA XHAMASH
  Autopjese dhe paisje

  SHITET KOMANDA XHAMASH

  Shitet komanda xhamash te ri per w203 , b-klass ,a-class, r-klass ,ml

  Durrës 28 gusht 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ALUMINI GOMA 16\", PER C KLAS , W203, 204,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI GOMA 16\", PER C KLAS , W203, 204,

  DISQE ALUMINI 16\", PER BENZ C KLAS , W203, 204, TE SAPO ARDHURA DHE TE PAPERDORURA NE SHQIPERI.GJ

  Durrës 27 gusht 10:55
  230 €
 • 0 foto
  Shsgdhfggg
  Autopjese dhe paisje

  Shsgdhfggg

  Shuvfjgughvgh

  Durrës 26 gusht 22:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma+Disqe Alumini R17 235/45 nga ZVICRRA

  4 goma+disqet ne gjendje shume te mire, pothuajse te reja shum pak te perdorura 80% te sapo ardhura

  Durrës 26 gusht 09:29
  350 Lek
 • 0 foto
  Goma Continental \'17 te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  Goma Continental \'17 te perdorura

  Shiten 2 goma continental 245/45/r17 ne gjendje shume te mire 7/10. Cmim okazion 55€

  Durrës 25 gusht 14:57
  55 €
 • 0 foto
  Disqe goma audi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma audi

  Shiten 4disqe me goma Audi . A 6 .A4.

  Durrës 25 gusht 12:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  xhama pasati 2005 2 te paret e zinj OKAZIONN••••••
  Autopjese dhe paisje

  xhama pasati 2005 2 te paret e zinj OKAZIONN••••••

  shiten xhama passati . 2 xhamat e parem te shoferit jan te zi origjinal 30% shiten me cmim 90 euro.

  Durrës 25 gusht 12:01
  55 €
 • 0 foto
  Serdilje komplet c klas 204
  Autopjese dhe paisje

  Serdilje komplet c klas 204

  Shiten serdilje komplet shume te pastra per c klas 204 I shkurter jo portobagazh

  Durrës 24 gusht 22:24
  250 €
 • 4 foto
  Pjes per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 5

  Okazinin dy pompeta golfi 5 1.6 fsi me prov te interesuarit te me kontaktojn ne 0676289799 nese esh

  Durrës 24 gusht 18:07
  180 €
 • 6 foto
  Shperndares
  Autopjese dhe paisje

  Shperndares

  Shperndares

  Durrës 24 gusht 12:13
  1 Lek
 • 5 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma flak te reja 8 cop te nje cilesie te larte viti prodhimit 2016 gomat jan 225/60/R.17 keta jan t

  Durrës 24 gusht 08:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TIKU GOMISTERI,,DISQE dhe GOMA,,VETEM ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  TIKU GOMISTERI,,DISQE dhe GOMA,,VETEM ORIGJINAL,,

  DISQE dhe GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI ,,TE REJA dhe TE PERDORURA,,DISQE TE CDO LLOJI DHE MODELI,,,V

  Durrës 23 gusht 20:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vajra lubrifikant shumice/pakice cmime dhe ciles..
  Autopjese dhe paisje

  Vajra lubrifikant shumice/pakice cmime dhe ciles..

  Firma Motorex-al operon prej vitesh ne tregun Shqiptar me nje ser produktesh Lubrifikant dhe per nje

  Durrës 23 gusht 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  shitet për arsye mospërdorimin

  Durrës 23 gusht 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOMA 245/40/18 Dimri
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 245/40/18 Dimri

  Shiten goma te perdorura 245/40/18 te ardhura nga ZVICRA ne gjendje shum te mire 70% gome.

  Durrës 23 gusht 11:26
  200 Lek
 • 0 foto
  STOPA LED SERIA 5 2008
  Autopjese dhe paisje

  STOPA LED SERIA 5 2008

  shiten stopat mrapa led per bmw seria 5 portobagazh te 2008. CMIMI I PADISKUTUESHEM

  Durrës 23 gusht 11:25
  200 €
 • 1 foto
  Pistoncina Frenash \"Mercedenz Benz\" Eclas w211
  Autopjese dhe paisje

  Pistoncina Frenash \"Mercedenz Benz\" Eclas w211

  Pistoncina frenash per \"Mercedenz Benz\" E clas seria w211, ne gjendje shum te mir pune te sapo c

  Durrës 22 gusht 21:31
  50 €
 • 0 foto
  Stopa per bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per bmw 320

  Shiten stopat komplet per bmw 320

  Durrës 22 gusht 14:01
  40 €
 • 2 foto
  Goma disqe benzi R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma disqe benzi R15

  Shiten goma bashke me disqe R 15 origjinale asni saldim asni loj problemi gomat jan te reja petlass

  Durrës 22 gusht 10:33
  220 €
 • 2 foto
  Disje alfa romeo
  Autopjese dhe paisje

  Disje alfa romeo

  Disje alfa romeo 205 55 16 ngjendje te mir shiten 0674858967

  Durrës 22 gusht 08:49
  80 Lek
 • 5 foto
  DISQE DHE GOMA,,TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA,,TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA TE CDO MODELI ,,VETEM ORIGJINAL,,,SHERBIM SERIOZ DHE CILESOR,,,MONTIM ,,BALLANCIME,,,

  Durrës 22 gusht 07:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stopa w211
  Autopjese dhe paisje

  Stopa w211

  Stopa per Eclas shum te bukur, dhe shum te paster ne gjendje shum te mir pune momentalisht jan te mo

  Durrës 21 gusht 15:34
  160 €
 • 3 foto
  Perde per Mercedenz benz Eclas w211
  Autopjese dhe paisje

  Perde per Mercedenz benz Eclas w211

  Perde per Eclas w211 te perdorura por ne gjendje shum te mir, perdet krijojn 80% erresim te makines

  Durrës 21 gusht 15:14
  38 Lek
 • 0 foto
  Ruani ato të rreme në internet ju lutem.
  Autopjese dhe paisje

  Ruani ato të rreme në internet ju lutem.

  Pershendetje zonje dhe zoteri! Shmangni të mashtroheni nga huadhënësit e rremë në internet. A jen

  Durrës 21 gusht 11:53
  1 €
 • 5 foto
  DISQE DHE GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL,

  Disqe dhe Goma ,,,TE CDO LLOJI DHE MODELI ,,,VETEM ORIGJINAL,,,PRANOJME edhe POROSI,,, SHERBIM CILES

  Durrës 20 gusht 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 4 goma 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 175/65/14

  Shiten 4 goma 175/65/14..Continental..80% gom..4 stinet ,,Cmimi 100 euro. Tel 0697844222

  Durrës 20 gusht 17:21
  100 €
 • 0 foto
  DISQE 16 INC,,,EVO,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,EVO,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 16 inc,,,EVO,,Mercedes Benz,,

  Durrës 20 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,MERCEDES BENZ,,,222,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,MERCEDES BENZ,,,222,,ORIGJINAL,,

  Disqe 19 inc,,,S,,kodi 222,,Mercedes Benz,,,ORIGJINAL,,8.5,,,9.5,,,

  Durrës 20 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,,kodi 204,,7.5,,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 20 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,8.5,,,,10,0,,,MERCEDES BENZ,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,8.5,,,,10,0,,,MERCEDES BENZ,,,

  Disqe 20 inc,,,mercedes ,,,audi,,,

  Durrës 20 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,AUDI,,,ORIGJINAL;,,,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,AUDI,,,ORIGJINAL;,,,,,

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,,AUDI,,,ORIGJINAL,,,,

  Durrës 20 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,C,KLAS,,B,KLAS,,A,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,C,KLAS,,B,KLAS,,A,

  Disqe 16 inc,,mercedes benz

  Durrës 20 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 20 INC ,,,PORSHE,,PANAMERA,,,CAYENNE,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC ,,,PORSHE,,PANAMERA,,,CAYENNE,,

  Disqe 20 inc,,porshe,,,panamera ,,,cayenne,,,

  Durrës 20 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 17 INC,,WOLSVANGEN,,,TRANSPORTER,,TUAREG,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,WOLSVANGEN,,,TRANSPORTER,,TUAREG,,

  DISQE 17 INC,,WOLSVANGEN,,TRANSPORTER,,,TUAREG,,,ORIGJINAL,,

  Durrës 20 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,AUDI,,WOLSVANGEN,,E,KLAS,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,AUDI,,WOLSVANGEN,,E,KLAS,,

  Disqe dhe Goma,,18 inc ,,,Mercedes ,,Audi,,Wolsvangen,,,

  Durrës 20 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC 2015,,,MERCEDES BENZ,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC 2015,,,MERCEDES BENZ,,

  Disqe dhe goma 19 inc,,2015,,GLE,,ML,,GLC,,Made in Germany,,

  Durrës 20 gusht 15:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC BMV 2015
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC BMV 2015

  DISQQE DHE GOMA 19 INC,,,

  Durrës 20 gusht 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE WOLSVANGEN 17 INC ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE WOLSVANGEN 17 INC ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA 17 INC ,,WOLSVANGEN ,,,17 INC,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 20 gusht 15:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 19 INC,,,AUDI,,A5,,A6,,,A7,,,A8,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,AUDI,,A5,,A6,,,A7,,,A8,,ORIGJINAL,,

  Disqe 19 inc,,,AUDI A5,,A6,,A7,,A8,,,ORIGJINAL,,,,

  Durrës 20 gusht 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 17 INC,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 17 inc,,A,klas,,B,klas,,C,klas,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,

  Durrës 20 gusht 15:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Spoiler per cls
  Autopjese dhe paisje

  Spoiler per cls

  Spoiler per cls 218

  Durrës 19 gusht 18:58
  70 €
 • 1 foto
  Shitet Fiat Punto per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Fiat Punto per pjes

  Shitet Fiat Punto ,eshte perplasur para majtas la demtuar parakolp parafango Fener Bateri e re tapi

  Durrës 19 gusht 14:10
  500 €
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC,,,A5,,A6,,A8,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC,,,A5,,A6,,A8,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA 19 INC,,,AUDI,,A5,,,A6,,,A8,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 19 gusht 12:59
  Me Marrveshje