Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 3 foto
  Disqe makine
  Autopjese dhe paisje

  Disqe makine

  203 mercedes benx 4 disqe alumini me gjith goma

  Durrës 25 qershor 12:29
  130 Lek
 • 0 foto
  Fener w203
  Autopjese dhe paisje

  Fener w203

  Fenenr mercedez w203 jan te zi cmimi100€

  Durrës 25 qershor 11:49
  100 €
 • 3 foto
  Shitet rimorkio ne Durrës
  Autopjese dhe paisje

  Shitet rimorkio ne Durrës

  Shitet. Rimorkjo per veture ne gjendje te shkelqyer E sapo ardhur nga gjermania. Me dogane te pagua

  Durrës 25 qershor 11:33
  650 €
 • 2 foto
  SHITEN DISQE R15 & GOMA CONTINENTAL 195/65
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE R15 & GOMA CONTINENTAL 195/65

  Shiten Disqe bashk me Goma Continental premium contact 195/65 R15.Disqet jan origjinale C class w202

  Durrës 25 qershor 11:21
  190 €
 • 7 foto
  Pjese origjinale BMW seria 7 F01
  Autopjese dhe paisje

  Pjese origjinale BMW seria 7 F01

  Shiten pjese origjinale te BMW -2 fener origjinal -Parakolpi I kompletuar -3 radiatoret -Traversa

  Durrës 24 qershor 23:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  AUDI A6 3.0T TFSI Supercharger Benzine PER PJESE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A6 3.0T TFSI Supercharger Benzine PER PJESE

  Viti 2013, Motorr 3.0T Supercharged TFSI Quattro 4x4 Kambio automat 8G Kontaktoni ne cel per disponu

  Durrës 24 qershor 21:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gome Dunlop 235/45/17 20 mij leke te vjetra
  Autopjese dhe paisje

  Gome Dunlop 235/45/17 20 mij leke te vjetra

  Gome Dunlop 235/45/17 ne gjendje te mire. 20 mij leke te vjetra

  Durrës 24 qershor 21:20
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Kroskot per Passat 2006 2010
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per Passat 2006 2010

  Shitet kroskot per Passat, Touran 100 %funksional.

  Durrës 24 qershor 16:18
  100 €
 • 3 foto
  Vingj
  Autopjese dhe paisje

  Vingj

  Shitet kamioni per pjese. Vingji 8 tonesh funksional. Cmimi i diskutueshem.

  Durrës 24 qershor 13:09
  1 €
 • 9 foto
  Pjese Kembimi per Furgona,Mercedes,Iveco etj..
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per Furgona,Mercedes,Iveco etj..

  Shesim pjese kembimi per furgona,Iveco,Mercedes.

  Durrës 24 qershor 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese Kembimi per ISUZU Viti 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per ISUZU Viti 2008

  Shiten pjese kembimi per Isuzu viti 2008

  Durrës 24 qershor 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PERDE FIKSE ORIGJINALE PER E CLASS 2002-2009
  Autopjese dhe paisje

  PERDE FIKSE ORIGJINALE PER E CLASS 2002-2009

  Shiten perde fikse per E class 2002-2009. Perdet jane te zeza dhe zevendesojne xhamat e zi...Futen n

  Durrës 24 qershor 10:48
  50 €
 • 2 foto
  Ml 164
  Autopjese dhe paisje

  Ml 164

  Shitet drita kabines e zez led..per ml 164 deri 2010 origjinale 💯 👌👌cmim okazione

  Durrës 24 qershor 08:35
  40 €
 • 6 foto
  Ford ranger
  Autopjese dhe paisje

  Ford ranger

  Pjes kembimi fordi ranger

  Durrës 24 qershor 08:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  205/55/16. Dhjetor 2018
  Autopjese dhe paisje

  205/55/16. Dhjetor 2018

  Shiten goma 205/55/16 prodhim i dhjetor 2018 ( java 47 e vitit 2018) Gomat jane te markes Semperit (

  Durrës 23 qershor 18:43
  140 €
 • 9 foto
  DISQE 20 INC,,21,,19,,,ML 166 ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,21,,19,,,ML 166 ORIGJINAL

  Disqe Ml 21,,,20,,19,,origjinal

  Durrës 23 qershor 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,,BENZ 204,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,,BENZ 204,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 17 inc,,,7.5,,8.5,,,BENZ 204,, Disqe 17 inc,,,7.5,,,8.5,,,AMG 204,,

  Durrës 23 qershor 15:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE 20 INC,,,BMV,,,X5,,X6,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,BMV,,,X5,,X6,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 20 inc,,,BMV,,X5,,,X6,,M,,,ORIGJINAL,, Disqe 19inc,,,

  Durrës 23 qershor 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 19 INC,,,AMG,,,MERCEDES BENZ,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,AMG,,,MERCEDES BENZ,,,

  Disqe 19 inc ,,AMG

  Durrës 23 qershor 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 18 inc,,,GOLF ,,,GTI,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 inc,,,GOLF ,,,GTI,,

  Disqe 18 golf

  Durrës 23 qershor 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor kondicioneri

  Kompresor kondicioneri & audi A4 golf 5-6 Pasat cc, Tiguan

  Durrës 22 qershor 22:18
  150 Lek
 • 1 foto
  Pjese per bmw 118 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per bmw 118 diesel

  Disponojme te gjitha pjeset per bmw 118 diesel

  Durrës 22 qershor 16:35
  1 Lek
 • 4 foto
  Chevrolet Aveo 2008 per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Chevrolet Aveo 2008 per pjes kembimi

  Chevrolet Aveo per pjes kembimi.. Pjeset te gjitha ok.

  Durrës 18 qershor 19:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten disqet me gjith goma vere
  Autopjese dhe paisje

  shiten disqet me gjith goma vere

  shiten disqet me gjith goma vere gjendje perfekte

  Durrës 18 qershor 14:07
  250 €
 • 3 foto
  ?Drita led per te 4 sendiljet -RGB 7 ngjyra
  Autopjese dhe paisje

  ?Drita led per te 4 sendiljet -RGB 7 ngjyra

  🚗Drita ambienti per te 4 sendiljet -RGB 7 ngjyra (ngjyra ndryshohet me telekomand) -Shirita LED Cmim

  Durrës 17 qershor 17:18
  19 €
 • 0 foto
  shiten bmw seria 7
  Autopjese dhe paisje

  shiten bmw seria 7

  shieten xhama orgjinal per seria 7 2009 xhomat jan shum te paster i shesh se i kam vu xhama te zi

  Durrës 17 qershor 12:59
  1 €
 • 0 foto
  Disqe gl 20
  Autopjese dhe paisje

  Disqe gl 20

  Disqe 20 me goma ne gjendje shum te mir

  Durrës 17 qershor 12:00
  550 Lek
 • 5 foto
  Disqe 18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18

  Disqe 18 benci 212 origjinale by te gjermrapa me gjendje shum te mir

  Durrës 17 qershor 11:55
  550 €
 • 1 foto
  Disqe 16 fordi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 fordi

  Disqe fordi 16

  Durrës 17 qershor 10:35
  300 Lek
 • 1 foto
  DISQE 20 inc,,,19,,18,,S,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 inc,,,19,,18,,S,, ORIGJINAL

  Disqe 20,,19,,18,,S,,ORIGJINAL

  Durrës 17 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE BMV,,,19,,,18,,21,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV,,,19,,,18,,21,,ORIGJINAL

  Disqe BMV

  Durrës 17 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19,,18,,17,,,BENZ ,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19,,18,,17,,,BENZ ,,, ORIGJINAL

  Disqe

  Durrës 17 qershor 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE AUDI ,,, ORIGJINAL,,,19,,,18,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI ,,, ORIGJINAL,,,19,,,18,,

  Disqe AUDI

  Durrës 17 qershor 07:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DISQE 21,,20,,19,,GLE,,,ML,,,AMG...ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 21,,20,,19,,GLE,,,ML,,,AMG...ORIGJINAL

  Disqe 21 ...20,,,19 ...GLE,,,ML,,AMG,,,ORIGJINAL

  Durrës 17 qershor 07:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE 20 INC,,,MASERATI,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,MASERATI,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,,2 me 2,,MASERATI,,,ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,8.5,,,9.5,,,BRABUS,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,8.5,,,9.5,,,BRABUS,,,ORIGJINAL

  Disqe 19 inc ,,,8.5,,,9.5,,,BRABUS,,,

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE 20 INC,,,19,,,18,,,AUDI Q5,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,19,,,18,,,AUDI Q5,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,19,,,18,,AUDI Q5,,

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE GOLF 18 inc,,,17,,16,,15,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLF 18 inc,,,17,,16,,15,,ORIGJINAL

  Disqe 18 inc,,,17,,,16,,,15,,,GOLF

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,,KIA ,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,,KIA ,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 17 inc,,,KIA,,,

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 20 inc,,,19,,,18,,,AUDI ,,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 inc,,,19,,,18,,,AUDI ,,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe AUDI. 20 inc,,19 ,,,18,,

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 20 INC,,,19 INC,,,BMV,,,,X5,,,X6,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,19 INC,,,BMV,,,,X5,,,X6,,,ORIGJINAL

  Disqe BMV ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,AUDI ,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,AUDI ,,,ORIGJINAL

  Disqe 26 inc,,,AUDI,,,A4,,A6,,

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,AUDI ,,A4,,A5,,A6,,A7,,A8
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,AUDI ,,A4,,A5,,A6,,A7,,A8

  Disqe 19inc,,,AUDI,,ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,19,,,AMG,,S,,CLS,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,19,,,AMG,,S,,CLS,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,,,19,,,AMG,,,S,,CLS,,

  Durrës 16 qershor 13:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 21 INC,20 INC,,RANGE ROVER,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 21 INC,20 INC,,RANGE ROVER,,ORIGJINAL

  DISQE 21 inc,,20 inc,,RANGE ROVER,,

  Durrës 16 qershor 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,18 INC,,17 INC,,C,KLAS 205,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,18 INC,,17 INC,,C,KLAS 205,,

  Disqe 19 inc 2018,,,AMG,,KODI 205 Disqe 18 inc 2019,,,AMG,,KODI 205 Disqe 17 inc 2014,,,AMG,,KODI 20

  Durrës 16 qershor 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE BMV,,,SERIA 3,,,5,,,7,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV,,,SERIA 3,,,5,,,7,,,ORIGJINAL

  Disqe BMV,,,SERIA 3,,,5,,,,7,,,ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 15 INC,,,SMART,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 15 INC,,,SMART,,,ORIGJINAL

  Disqe 15 inc,,,SMART,,,

  Durrës 16 qershor 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 21 AMG
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 21 AMG

  Shiten disqe 21AMG shum te paster

  Durrës 16 qershor 08:43
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet ventilator B klass 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Shitet ventilator B klass 2005-2010

  Ventilator B klass viti 2005-2010

  Durrës 15 qershor 22:31
  7.000 Lek