Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 0 foto
  Stop i djathte per Polo
  Autopjese dhe paisje

  Stop i djathte per Polo

  Stop vw polo viti 2001-2006. Stopi eshte i krahut te djathte.

  Durrës 15 qershor 22:31
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Fenere S klass W221
  Autopjese dhe paisje

  Fenere S klass W221

  Shiten 2 fenere S klass W221. Perdoren per S klass 2006-2009. Cmimi 200 mije copa ose 300 mije cifti

  Durrës 15 qershor 22:31
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Kamjo automatike Mercedez B-klass ose A-klass
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo automatike Mercedez B-klass ose A-klass

  Shitet kamjo automatike per mercedez B-klas ose A-klass ( W169 modeli i ri i A klasit 2005-2010 ) k

  Durrës 15 qershor 22:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten stopa golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten stopa golf 4

  Stopa golf 4. Cmimi 40 mije lek cifti.

  Durrës 15 qershor 22:30
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Defer ventilator Opel Meriva
  Autopjese dhe paisje

  Defer ventilator Opel Meriva

  Shiten 2 ventilatoret e radiatoreve te nje opel Meriva 1,7 nafte Viti 2005. Cmimi 50 mije lek te dy

  Durrës 15 qershor 22:30
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Parafango S klass W221
  Autopjese dhe paisje

  Parafango S klass W221

  Parafango per w221. S klass viti 2006-2013 krahu i majte. Parafango eshte shum e paster ska asnje sh

  Durrës 15 qershor 22:30
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Mbulese kofano W221
  Autopjese dhe paisje

  Mbulese kofano W221

  Mbulesa e kofanos per S klass W221. Mbulesa eshte shum e paster ska demtime, thjeshte do lare. Cmimi

  Durrës 15 qershor 22:29
  1.000 Lek
 • 0 foto
  S-klass w221 mbrapakolp
  Autopjese dhe paisje

  S-klass w221 mbrapakolp

  Shitet mbrapakolp per S-klass W221 Avantgarde viti 2007-2013.

  Durrës 15 qershor 22:29
  15.000 Lek
 • 1 foto
  FENERE  BMW E36
  Autopjese dhe paisje

  FENERE BMW E36

  JANE KETO NE FOTO,ME LUPA,PER BMW E36 SERIA 3 NGA 1991-1998.20EURO

  Durrës 15 qershor 17:06
  20 €
 • 1 foto
  2 A LPG
  Autopjese dhe paisje

  2 A LPG

  shiten pjes per dispencer gazi 2A LPG Truri elektonik , Ekrani , impulsografi , Tastjeri ,etj..me ko

  Durrës 15 qershor 12:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autoradio Sony mp3+aux
  Autopjese dhe paisje

  Autoradio Sony mp3+aux

  Shiten autoradio për ford mbi 2004-> ,, jan në gjëndje perfekte pune ,, shoqërohen bashk me kodin

  Durrës 14 qershor 09:55
  5.000 Lek
 • 12 foto
  Disqe origjinal Durres
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal Durres

  Disqe origjinal Durres Disqe te modeleve te ndryshme. 100% Origjinal Info:0699844544

  Durrës 13 qershor 23:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VOLANT NISSAN X TRIAL
  Autopjese dhe paisje

  VOLANT NISSAN X TRIAL

  Shitet volant per nissan x trial

  Durrës 13 qershor 19:36
  1 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shitet Rimorkio per makine me numer shasie dokumenta te regullta

  Durrës 13 qershor 19:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjesë këmbimi për makina japoneze koreane
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë këmbimi për makina japoneze koreane

  Pjesë për toyota nisan hyundai etj

  Durrës 13 qershor 02:19
  10.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION Kit Volanti Valeo
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION Kit Volanti Valeo

  Shitet nje kit volanti valeo i sapo ardhur nga Franca.Shitet per arsye se erdhi me porosi por nuk i

  Durrës 12 qershor 21:40
  250 €
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Goma mishelin 245/40/18

  Durrës 12 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 4 Goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma

  4 Goma me gith disqe hekuri 215/70/16,,Viti 2019 Cmimi 130 euro.Tel 0697844222

  Durrës 12 qershor 11:32
  130 €
 • 2 foto
  Disqe me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma

  Shiten / nderrohen 4 disqe me 4 goma ne gjendje super, 235 / 35 R 19

  Durrës 12 qershor 10:27
  500 €
 • 2 foto
  Pjese per 250D turbo
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per 250D turbo

  Shiten pjese per w124 2.5 dhe 2.0 nafte

  Durrës 11 qershor 20:22
  10 €
 • 1 foto
  Lancia thesis
  Autopjese dhe paisje

  Lancia thesis

  Lancia thesis per pjese. Viti 2004 motor 3.0 benzin

  Durrës 11 qershor 20:22
  100 €
 • 1 foto
  Volvo s40
  Autopjese dhe paisje

  Volvo s40

  Shitet per pjese volvo s40 nafte 1.9

  Durrës 11 qershor 20:22
  1 €
 • 0 foto
  RIPARIME EKSPRESASH KAFEJE
  Autopjese dhe paisje

  RIPARIME EKSPRESASH KAFEJE

  🌈🌈BEJME RIPARIME EKSPRESASH KAFEJE TE LLOJE TE NDRYSHME Mercedes bmw ford opel renault peugeot ci

  Durrës 11 qershor 15:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe+Goma R17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma R17

  Disqe+Goma 245/55/17, Goma Pirelli Dimri

  Durrës 11 qershor 10:00
  300 €
 • 2 foto
  Disqe+Goma R16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma R16

  Disqe+Goma 195/60/16, Gomat Goodyear Dimri 90% te reja, nuk bejne zhurm

  Durrës 11 qershor 10:00
  220 €
 • 2 foto
  Disqe R17 Universal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R17 Universal

  -Disqe R17 universal per cdo lloj makine -Shume te paster -Vetem 3 goma sic shikohen ne foto

  Durrës 11 qershor 10:00
  150 €
 • 4 foto
  4Goma 235/40/18 Michelin 90%
  Autopjese dhe paisje

  4Goma 235/40/18 Michelin 90%

  4Goma 235/40/18 Michelin 90%

  Durrës 11 qershor 10:00
  220 €
 • 2 foto
  Disqe R18 Sport Paket
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R18 Sport Paket

  Disqe R18 Sport Paket W212 W207 W204 W205

  Durrës 11 qershor 09:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes kembimi per gjidh llojet makinave japoneze
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per gjidh llojet makinave japoneze

  Micubish, Tojota, Nisan etjera

  Durrës 10 qershor 10:23
  10 €
 • 12 foto
  Pje kembimi per makina Franceza
  Autopjese dhe paisje

  Pje kembimi per makina Franceza

  Pjes kembimi per te gjitha llojet e makinave Franceze Duke filluar na viti 1998

  Durrës 10 qershor 09:49
  10 €
 • 5 foto
  Pjes Kembimi per tegjith llojet e Opel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Kembimi per tegjith llojet e Opel

  Pjes kembimi per te gjith llojet e autoveturave Dhe per te gjith llojet e Opelave

  Durrës 10 qershor 09:49
  10 €
 • 6 foto
  Pjes kembimi per A8,A6,A4,A3,A2,A1
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per A8,A6,A4,A3,A2,A1

  Pjes kembimi per tegjith makinat Audi duke filluar na A1 deri A8 Duke filluar na viti 1999 deri 201

  Durrës 10 qershor 09:31
  10 €
 • 6 foto
  Shiten 4 Goma Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma Pirelli

  Shiten 4 Goma Pirelli 175/65/14 Gomat jan te paperdorura Cmimi 130 euro..Tel 0697944222

  Durrës 10 qershor 09:22
  130 €
 • 12 foto
  Pjes kembimi per tegjith llojet e autoveturave
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per tegjith llojet e autoveturave

  Pjes kembimi te perdorura per te hjith llojet e autoveturave Duke filluar na viti 1999 deri ne 2016

  Durrës 10 qershor 09:20
  10 €
 • 5 foto
  BMW
  Autopjese dhe paisje

  BMW

  Shes pjes kembimi per bmw 320 nafte motor kamio etj ne gjendje shum te mir.

  Durrës 9 qershor 23:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor

  Shitet Kompresor plus gjenerator per mjet frigoriferik Marka Carrier ne gjendje te mire pune.

  Durrës 9 qershor 18:03
  380 €
 • 0 foto
  Pjesë për makina japoneze
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për makina japoneze

  Pjesë për Toyota Nisan Hyundai etj

  Durrës 9 qershor 16:23
  1.000 Lek
 • 2 foto
  DISQE 20 INC...AMG...MERCEDES,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC...AMG...MERCEDES,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc..8.5,,,9.5..AMG,,, ORIGJINAL

  Durrës 9 qershor 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..
  Autopjese dhe paisje

  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..

  Disqe 21 inc...GLE...ML ..KODI 166...ORIGJINAL..

  Durrës 9 qershor 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe SMART 15 inc,,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe SMART 15 inc,,,

  Disqe SMART

  Durrës 9 qershor 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 INC...GOLF 6...7,,AUDI A4,,A6,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC...GOLF 6...7,,AUDI A4,,A6,,

  Disqe 18inc,,,AUDI ....WOLSVANGEN

  Durrës 9 qershor 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC

  Disqe GLE...ML...166..ORIGJINAL..21...20 INC,,,,

  Durrës 9 qershor 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL

  Maserati 20 inc ORIGJINAL,,

  Durrës 9 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,

  Disqe 20 inc,,,X6,,,X5,,ORIGJINAL,, Disqe 19 inc,,X6,,X6,,ORIGJINAL,,

  Durrës 9 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC E,KLAS 212,,,2014..AMG,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC E,KLAS 212,,,2014..AMG,,

  Disqe 18 inc,,,AMG...ORIGJINAL..

  Durrës 9 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LAND ROVER SPORT 21 INC....ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  LAND ROVER SPORT 21 INC....ORIGJINAL

  Disqe 21 inc RENXH ROVER ...ORIGJINAL

  Durrës 9 qershor 09:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Toyota land cruiser prado
  Autopjese dhe paisje

  Toyota land cruiser prado

  Toyota land cruiser prado

  Durrës 9 qershor 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pajero DID
  Autopjese dhe paisje

  Pajero DID

  Pajero DID

  Durrës 9 qershor 08:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motorr 4.3 Benzin S430
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 4.3 Benzin S430

  motorr 430 benzine s430 rexhine benz S class

  Durrës 8 qershor 20:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Vaj Ftohes Per Impjante LPG
  Autopjese dhe paisje

  Vaj Ftohes Per Impjante LPG

  Oferte Vaj Gazi (Ftohes) Si dhe Depozite Vaj Gazi JLM dhe Depozite me cmime shumice Benzin Gaz Sa

  Durrës 8 qershor 11:30
  Me Marrveshje