Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 4 foto
  Mercedes S Class 2013 bluetec per pjese kembimi...
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S Class 2013 bluetec per pjese kembimi...

  Mercedes benz S Class 350 bluetec 2013... Pjese kembimi per te gjithe llojet e Mercedes Benz. Per i

  Durrës 1 shtator 20:55
  1 €
 • 0 foto
  Amortizatiore Airmatic Ml 166, E Class, CLS. 2013.
  Autopjese dhe paisje

  Amortizatiore Airmatic Ml 166, E Class, CLS. 2013.

  Pjese kembimi per te gjitha llojet e Mercedes Benz. Per info AUTO MESHKURTI tel 00355682046414...

  Durrës 1 shtator 20:54
  1 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi per Mercedes c Class w205
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per Mercedes c Class w205

  Pjese kembimi per te gjithe llojet e Mercedes Benz. Per info AUTO MESHKURTI tel 00355682046414.

  Durrës 1 shtator 20:54
  1 €
 • 11 foto
  Fenere per te gjithe llojet e Mercedes benz...
  Autopjese dhe paisje

  Fenere per te gjithe llojet e Mercedes benz...

  Pjese kembimi per te gjithe llojet e Mercedes Benz... Per info AUTO MESHKURTI tel 00355682046414...

  Durrës 1 shtator 20:48
  1 €
 • 1 foto
  Pompë zhytese e pa\' perdoruru 350 euro
  Autopjese dhe paisje

  Pompë zhytese e pa\' perdoruru 350 euro

  Pomp uji zhytese e pa\' përdorur çmimi 350 euro

  Durrës 31 gusht 23:19
  350 €
 • 2 foto
  RIPAROJM NAVI NAVIGATOR PORSCHE PANAMERA GARAMCI
  Autopjese dhe paisje

  RIPAROJM NAVI NAVIGATOR PORSCHE PANAMERA GARAMCI

  RIPAROJME NAVIGATORE PORSCHE CAYENNE PANAMERA ME 12 MUAJ GARANCI PER TE GJITHA TIPET PERCDO INFO JU

  Durrës 31 gusht 21:49
  1 €
 • 2 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Goma hankook 70%

  Durrës 31 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per Jeep cherokee
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Jeep cherokee

  Pjese kembimi per jeep cherokee

  Durrës 31 gusht 13:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 4 goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma

  Shiten 4 goma 175/65/14 Cmimi 110 euro Tel 0697844222

  Durrës 31 gusht 12:24
  110 €
 • 1 foto
  Biciklete 24
  Autopjese dhe paisje

  Biciklete 24

  Gjendje perfekte E mbajtur per merak

  Durrës 30 gusht 22:54
  75 €
 • 2 foto
  Biciklete 26
  Autopjese dhe paisje

  Biciklete 26

  Biciklete 26 trup alumini Pjeset shimano Gjendie perfekte

  Durrës 30 gusht 22:42
  100 €
 • 1 foto
  Xhemil
  Autopjese dhe paisje

  Xhemil

  Disqe me goma 15 195/50/R15

  Durrës 30 gusht 21:54
  150 €
 • 4 foto
  kasetafon per w203
  Autopjese dhe paisje

  kasetafon per w203

  kasetafon per mercedes w203 kasetafoni origjinal i benzit cmimi 40mij lek

  Durrës 30 gusht 16:13
  40 Lek
 • 1 foto
  Disje 17
  Autopjese dhe paisje

  Disje 17

  Goma te reja

  Durrës 29 gusht 20:32
  150 €
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,VOSSEN,,,AUDI,,,WOLSVANGEN,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,VOSSEN,,,AUDI,,,WOLSVANGEN,,

  Disqe 18 inc ,,VOSSEN,,,AUDI,,,WOLSVANGEN,,

  Durrës 29 gusht 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC,,,S ,,,222,,MERCEDES BENZ,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC,,,S ,,,222,,MERCEDES BENZ,,

  Disqe dhe goma 19 inc,,S,,kodi 222,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 29 gusht 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC,,,BMV,,,SERIA 5,,,2015,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC,,,BMV,,,SERIA 5,,,2015,,

  Disqe dhe goma 19 inc,,BMV ,,,,SERIA 5,,,2015,, Gomat 95%,,,disqet 2 me 2 te gjere,,,

  Durrës 29 gusht 14:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,7.5,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,7.5,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,7.5,,8.5,,kodi 204,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,

  Durrës 29 gusht 14:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA 20 INC,,,BMV,,,X5,,X6,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 20 INC,,,BMV,,,X5,,X6,,,ORIGJINAL,,

  Disqe dhe goma 20 inc,,,BMV ,,X5,,,X6,,,ORIGJINAL,,275.40.20 me 315.35.20,,ALTENZO,,,

  Durrës 29 gusht 12:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,CITROEN,,,PEZHO,,,2014,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,CITROEN,,,PEZHO,,,2014,,

  Disqe 16 inc,,COTROEN ,,,PEZHO,,,viti 2014,,

  Durrës 29 gusht 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE DHE GOMA 19 INC 213,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 19 INC 213,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe dhe goma 19 inc,,213,,2017 ,,MERCEDES BENZ ,,ORIGJINAL

  Durrës 29 gusht 12:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 INC,,,NISAN,,,ORIGJINAL,,,2016,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,NISAN,,,ORIGJINAL,,,2016,,

  Disqe 18 inc,,NISAN,,,origjinal ,,viti 2016,,2017,,

  Durrës 29 gusht 10:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE AUDI 17 INC,,,A4,,A5,,A6,,A7,,,ORIGJINAL,,15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI 17 INC,,,A4,,A5,,A6,,A7,,,ORIGJINAL,,15

  Disqe 17 inc,,,A4,,A5,,A6,,A7,,,ORIGJINAL,,,2015,,

  Durrës 29 gusht 10:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Chip tuning vetem me porosi
  Autopjese dhe paisje

  Chip tuning vetem me porosi

  Golf 3 1.9 TDI 50€ Golf 4 1.9 TDI 50€ Golf 4 1.9 TDI PD 50€ Golf 5 1.9 TDI 60€ Golf 5 2.0 SDI 60€ Go

  Durrës 28 gusht 17:36
  50 €
 • 1 foto
  Goma dhe disqe 16 benzi
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe 16 benzi

  Disqe origjinale benzi dhe goma brigdestone 16 inch

  Durrës 28 gusht 15:58
  260 €
 • 5 foto
  JAGUAR LOGO
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR LOGO

  SHITEN LOGO JAGUAR GOLD DHE SILVER I PERSHTATSHEM PER TE GJITHE LLOJET E MAKINAVE JAGUAR.

  Durrës 28 gusht 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ALUMINI GOMA 16\", PER C KLAS , W203, 204,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI GOMA 16\", PER C KLAS , W203, 204,

  DISQE ALUMINI 16\", PER BENZ C KLAS , W203, 204, TE SAPO ARDHURA DHE TE PAPERDORURA NE SHQIPERI.GJ

  Durrës 27 gusht 10:55
  230 €
 • 0 foto
  Shsgdhfggg
  Autopjese dhe paisje

  Shsgdhfggg

  Shuvfjgughvgh

  Durrës 26 gusht 22:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma Continental \'17 te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  Goma Continental \'17 te perdorura

  Shiten 2 goma continental 245/45/r17 ne gjendje shume te mire 7/10. Cmim okazion 55€

  Durrës 25 gusht 14:57
  55 €
 • 4 foto
  xhama pasati 2005 2 te paret e zinj OKAZIONN••••••
  Autopjese dhe paisje

  xhama pasati 2005 2 te paret e zinj OKAZIONN••••••

  shiten xhama passati . 2 xhamat e parem te shoferit jan te zi origjinal 30% shiten me cmim 90 euro.

  Durrës 25 gusht 12:01
  55 €
 • 4 foto
  Pjes per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 5

  Okazinin dy pompeta golfi 5 1.6 fsi me prov te interesuarit te me kontaktojn ne 0676289799 nese esh

  Durrës 24 gusht 18:07
  180 €
 • 6 foto
  Shperndares
  Autopjese dhe paisje

  Shperndares

  Shperndares

  Durrës 24 gusht 12:13
  1 Lek
 • 4 foto
  TIKU GOMISTERI,,DISQE dhe GOMA,,VETEM ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  TIKU GOMISTERI,,DISQE dhe GOMA,,VETEM ORIGJINAL,,

  DISQE dhe GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI ,,TE REJA dhe TE PERDORURA,,DISQE TE CDO LLOJI DHE MODELI,,,V

  Durrës 23 gusht 20:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vajra lubrifikant shumice/pakice cmime dhe ciles..
  Autopjese dhe paisje

  Vajra lubrifikant shumice/pakice cmime dhe ciles..

  Firma Motorex-al operon prej vitesh ne tregun Shqiptar me nje ser produktesh Lubrifikant dhe per nje

  Durrës 23 gusht 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  shitet për arsye mospërdorimin

  Durrës 23 gusht 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stopa per bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per bmw 320

  Shiten stopat komplet per bmw 320

  Durrës 22 gusht 14:01
  40 €
 • 2 foto
  Goma disqe benzi R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma disqe benzi R15

  Shiten goma bashke me disqe R 15 origjinale asni saldim asni loj problemi gomat jan te reja petlass

  Durrës 22 gusht 10:33
  220 €
 • 2 foto
  Disje alfa romeo
  Autopjese dhe paisje

  Disje alfa romeo

  Disje alfa romeo 205 55 16 ngjendje te mir shiten 0674858967

  Durrës 22 gusht 08:49
  80 Lek
 • 5 foto
  DISQE DHE GOMA,,TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA,,TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA TE CDO MODELI ,,VETEM ORIGJINAL,,,SHERBIM SERIOZ DHE CILESOR,,,MONTIM ,,BALLANCIME,,,

  Durrës 22 gusht 07:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Perde per Mercedenz benz Eclas w211
  Autopjese dhe paisje

  Perde per Mercedenz benz Eclas w211

  Perde per Eclas w211 te perdorura por ne gjendje shum te mir, perdet krijojn 80% erresim te makines

  Durrës 21 gusht 15:14
  38 Lek
 • 0 foto
  Ruani ato të rreme në internet ju lutem.
  Autopjese dhe paisje

  Ruani ato të rreme në internet ju lutem.

  Pershendetje zonje dhe zoteri! Shmangni të mashtroheni nga huadhënësit e rremë në internet. A jen

  Durrës 21 gusht 11:53
  1 €
 • 5 foto
  DISQE DHE GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA TE CDO LLOJI DHE MODELI,,ORIGJINAL,

  Disqe dhe Goma ,,,TE CDO LLOJI DHE MODELI ,,,VETEM ORIGJINAL,,,PRANOJME edhe POROSI,,, SHERBIM CILES

  Durrës 20 gusht 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 4 goma 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 175/65/14

  Shiten 4 goma 175/65/14..Continental..80% gom..4 stinet ,,Cmimi 100 euro. Tel 0697844222

  Durrës 20 gusht 17:21
  100 €
 • 0 foto
  DISQE 16 INC,,,EVO,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,EVO,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 16 inc,,,EVO,,Mercedes Benz,,

  Durrës 20 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,MERCEDES BENZ,,,222,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,MERCEDES BENZ,,,222,,ORIGJINAL,,

  Disqe 19 inc,,,S,,kodi 222,,Mercedes Benz,,,ORIGJINAL,,8.5,,,9.5,,,

  Durrës 20 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,,kodi 204,,7.5,,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 20 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,8.5,,,,10,0,,,MERCEDES BENZ,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,8.5,,,,10,0,,,MERCEDES BENZ,,,

  Disqe 20 inc,,,mercedes ,,,audi,,,

  Durrës 20 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,AUDI,,,ORIGJINAL;,,,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,AUDI,,,ORIGJINAL;,,,,,

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,,AUDI,,,ORIGJINAL,,,,

  Durrës 20 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,C,KLAS,,B,KLAS,,A,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,C,KLAS,,B,KLAS,,A,

  Disqe 16 inc,,mercedes benz

  Durrës 20 gusht 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 20 INC ,,,PORSHE,,PANAMERA,,,CAYENNE,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC ,,,PORSHE,,PANAMERA,,,CAYENNE,,

  Disqe 20 inc,,porshe,,,panamera ,,,cayenne,,,

  Durrës 20 gusht 15:44
  Me Marrveshje