Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 7 foto
  Iveko kamioncine
  Autopjese dhe paisje

  Iveko kamioncine

  Shitet iveko kamioncine ne gjendje te shkelqyer

  Durrës 3 maj 19:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  krik 5 tone
  Autopjese dhe paisje

  krik 5 tone

  krik 5 tone me presion vaji

  Durrës 3 maj 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  opel corsa
  Autopjese dhe paisje

  opel corsa

  pje skembimi opel corsa 1.4 benxine motorr ecotek 16 valva motorri esht super ne gjendje makina nde

  Durrës 2 maj 22:20
  10 €
 • 0 foto
  Xhama per E220 ne gjendje te mir
  Autopjese dhe paisje

  Xhama per E220 ne gjendje te mir

  Kemi xhama per 210 te madhin mbrapa dhe dy anesorete terkenshate

  Durrës 2 maj 15:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten...
  Autopjese dhe paisje

  Shiten...

  Shiten 4 disqe 17 te paperdorur ne Shqiperi.. Cmimi 300 euro.

  Durrës 2 maj 13:35
  300 €
 • 3 foto
  Shitet kambio automat Lancia Y 1998 per pjesë.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kambio automat Lancia Y 1998 per pjesë.

  Shitet kambio automatike Lancia Ypsilon 1998 per pjesë. Mund të përshtatet edhe për makina Fiat, Nis

  Durrës 1 maj 12:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITEN 4 GOMA PIRRELI OKAZION NR 255 50 19
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN 4 GOMA PIRRELI OKAZION NR 255 50 19

  Shes 4 goma pirreli ne gjendje shum te mir jan te 4 nje lule i kam pas te makina ime por kam vendos

  Durrës 30 prill 19:32
  250 Lek
 • 12 foto
  Shiten Disqe 18” + Goma Michelin
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 18” + Goma Michelin

  Shiten Disqe 18” me goma Origjinal Benzi te sapo lyer pa Saldime 2 te gjere 2 te ngushte 8.5 mbrap

  Durrës 30 prill 16:37
  65.000 Lek
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten Goma Sprinteri dopiogome me disqe te montuara, ne gjendje te mire. 195x75x16 C

  Durrës 30 prill 11:17
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Kofk+Parakolp+Fener Mercedes W 204
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kofk+Parakolp+Fener Mercedes W 204

  Shitet Kofk+Parakolp+Fener Mercedes W 204 Gati t Reja

  Durrës 30 prill 11:09
  1.000 €
 • 0 foto
  Pjes Kembimi bodini
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Kembimi bodini

  pjes makinash te ndryshme, Audi A3 A4 A5 A6, Golf Benz Opel Ford Bmv

  Durrës 30 prill 10:53
  1 Lek
 • 8 foto
  Goma me disje
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disje

  Goma me disje alomini te ardhura nga Zvicrra ne gjendje perfekte si te reja okazion me goma Michelin

  Durrës 30 prill 10:03
  200 €
 • 2 foto
  Navi
  Autopjese dhe paisje

  Navi

  Shitet navi ne gjendje shum te mire. Shitet per arsye se dua ti ve navi 2005

  Durrës 29 prill 22:25
  150 €
 • 2 foto
  Shiten disqe mercedes benz okazion
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe mercedes benz okazion

  Shiten disqe mercedes benz bashk me gomat okazion,i diskutueshem

  Durrës 29 prill 17:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xham
  Autopjese dhe paisje

  Xham

  Xham feneri i ri per mercedes benz w123(240)

  Durrës 29 prill 11:57
  8 €
 • 1 foto
  Impjan gazi
  Autopjese dhe paisje

  Impjan gazi

  Shes impjan gazi me pulmon gati i ri 100 euro

  Durrës 29 prill 11:37
  100 €
 • 0 foto
  DISQE17 INC,,,,,GOLF 7,,,,ORIGJINAL,,,2018,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE17 INC,,,,,GOLF 7,,,,ORIGJINAL,,,2018,,,

  Disqe 17 inc,,,GOLF, 7,,ORIGJINAL,,2018,,,

  Durrës 29 prill 08:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja

  Goma flak te reja 8 cop te nje cilesie te larte viti prodhimit 2016 gomat jan 225/60/R.17 keta jan t

  Durrës 28 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten disqe dhe goma per mercedes cmimi i disk
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe dhe goma per mercedes cmimi i disk

  Shiten disqe mercedes dhe goma pak te perdorura cmimi i diskutueshem

  Durrës 28 prill 17:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten Disqe 18” Me Goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 18” Me Goma te reja

  Shiten Disqe ///AMG Mercedes 2 Te gjere 2 Te ngushte me goma Te reja GENERAL 275/35/18 Mbrapa Dhe 23

  Durrës 28 prill 16:57
  95.000 Lek
 • 1 foto
  Pjese kembimi Nissan Cabstar
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Nissan Cabstar

  Pjese kembimi per Nissan Cabstar,Trade,Atleon

  Durrës 28 prill 09:24
  1 Lek
 • 1 foto
  Audio Mercedes E class W211 viti 2003-2009
  Autopjese dhe paisje

  Audio Mercedes E class W211 viti 2003-2009

  Shitet radio origjinale per Mercedes E classs W211, viti 2003-2009. Nuk ka asnje gervishtje... Perfs

  Durrës 27 prill 22:21
  50 €
 • 1 foto
  Goma nr17
  Autopjese dhe paisje

  Goma nr17

  Goma eshte per e E CLAS e markes ACCEIERA Nr 245/45/17

  Durrës 27 prill 20:26
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Motorr Sprinteri
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Sprinteri

  Shitet motorr Sprinteri, viti 2011, 180 mije km, komplet me kambio.

  Durrës 27 prill 16:58
  3.000 €
 • 3 foto
  Goma 225/45/17 150 euro .te paperdorura
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/45/17 150 euro .te paperdorura

  Goma 225/45/17 General te vitit 2019 te reja pa perdorura .super gjendje

  Durrës 27 prill 15:38
  150 €
 • 9 foto
  Pjese Makina Amerikane
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Makina Amerikane

  ACS AUTO - American Auto Parts Durrës Cel : 069 40 24 309 (Viber , whatcup) Per 3-5 Dite. Ofron

  Durrës 25 prill 18:24
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shiten Disqe Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe Mercedes Benz

  Shiten disqe mercedes benz bashk me goma per cdo info kontaktoni

  Durrës 25 prill 15:56
  600 €
 • 2 foto
  Disk per makineri celsash
  Autopjese dhe paisje

  Disk per makineri celsash

  Shitet disk per makineri celsash (per celsa doppio mapa ) Aksi 16mm

  Durrës 24 prill 15:55
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Bionx
  Autopjese dhe paisje

  Bionx

  Ardhur nga zvicra

  Durrës 23 prill 18:27
  50 €
 • 1 foto
  150 mi lek
  Autopjese dhe paisje

  150 mi lek

  Shiten 4 goma vtm 3 muaj te perdorme , 195/65R15 2platin/2brigestone me 4disqe hekuri edhe 4 tasa p

  Durrës 23 prill 17:47
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Goma 245 / 40 R 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245 / 40 R 20

  Shiten 2 goma per s class me rreze 245 / 40 R 20

  Durrës 23 prill 16:20
  50 €
 • 1 foto
  Amertizator te ardhur nga Italia ngjendje tmir
  Autopjese dhe paisje

  Amertizator te ardhur nga Italia ngjendje tmir

  Kemi amertizator te ardhur nga Italia ne gjendje tmir per makina te ndryshme dhe vitprodhime te

  Durrës 23 prill 10:35
  11.111.111 Lek
 • 2 foto
  Taograf Kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Taograf Kamioni

  Shitet taograf kamioni

  Durrës 22 prill 20:08
  150 Lek
 • 0 foto
  Radio Kasetofon ANTIKE
  Autopjese dhe paisje

  Radio Kasetofon ANTIKE

  Radio kasetofon ANTIKE ROADSTAR Me butona Inoksi E vitit 1965

  Durrës 22 prill 17:36
  50 €
 • 1 foto
  4 goma 275 / 40 R 20
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 275 / 40 R 20

  Shiten 4 goma 275 / 40 R 20 ne gjendje te mire

  Durrës 22 prill 15:46
  350 €
 • 5 foto
  Disqe nr18 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr18 mercedes

  Disqe nr 18 te pa perdor ne shqipri shiten 350 euro

  Durrës 22 prill 11:55
  350 €
 • 2 foto
  Motorr kamioni volvo
  Autopjese dhe paisje

  Motorr kamioni volvo

  Motorr kamioni volvo

  Durrës 22 prill 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Opel Corsa
  Autopjese dhe paisje

  Opel Corsa

  Shiten 2 Stopa per Opel Corsa D, te paperdorura.

  Durrës 21 prill 00:17
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Timon audi S line A6 2013-2014
  Autopjese dhe paisje

  Timon audi S line A6 2013-2014

  Shitet 100 euro i padiskutushem. Eshte si i ri

  Durrës 20 prill 21:58
  100 €
 • 2 foto
  Amplifikator 360 Wat super cilesi .
  Autopjese dhe paisje

  Amplifikator 360 Wat super cilesi .

  Amplifikator i fuqishem per makina . Marka Magnat -Classic 360 lidhes per 8 bokse ...me ane t

  Durrës 20 prill 16:18
  150 €
 • 3 foto
  2 cop disje
  Autopjese dhe paisje

  2 cop disje

  2 cop disje kromi me goma te reja 245x35x20.te ardhur nga Zvicrra

  Durrës 19 prill 19:16
  250 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini

  Disje alomini origjinal per likoln ne gjendje perfekte me goma 90 perqind shiten per arsye mosperdor

  Durrës 19 prill 19:15
  400 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi Audi A6 2002 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Audi A6 2002 1.9

  Pjese kembimi audi a6 Motorri 1.9 naft Kamio manual 6 marshe Xhama te zinj origjinal Sensor parkimi

  Durrës 19 prill 15:56
  1 Lek
 • 0 foto
  Pasqyre makine me kamer rregjistrimi
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre makine me kamer rregjistrimi

  Tani ju mund të keni prova të pakundërshtueshme të ngjarjeve në rrugë Jeni të përfshirë në një aksid

  Durrës 19 prill 13:34
  40 €
 • 1 foto
  Fener Audi A8
  Autopjese dhe paisje

  Fener Audi A8

  Shitet fener Audi A8 krahu i djathte..cmimi 12000 leke.

  Durrës 19 prill 13:10
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Kasetofon radio mercedes c 203
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon radio mercedes c 203

  Kasetofon origjinal c klas 203. Radio

  Durrës 18 prill 14:35
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Kseno paketa + llampa
  Autopjese dhe paisje

  Kseno paketa + llampa

  Shes 4 paketa kseno + 4 llampa 2 nga llampat jan te shkurtra dhe te gjata 2 te tjerat jan nje proces

  Durrës 17 prill 22:46
  60 €
 • 2 foto
  Goma durres
  Autopjese dhe paisje

  Goma durres

  Shiten 4 goma dimerore 99 % te reja Nr.185/60.....R.14

  Durrës 17 prill 13:45
  110 €
 • 3 foto
  goma po tuaj se te reja 99%
  Autopjese dhe paisje

  goma po tuaj se te reja 99%

  goma orgjinale te ardhura nga zvcra (205-55-16)

  Durrës 16 prill 23:55
  160 Lek
 • 3 foto
  Diaqe 19 Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Diaqe 19 Origjinal

  Disqe Origjinal 19 2 te gjere mbrapa Made in germany Me goma Altenzo 245-45-19 275-40-19 Te 2018 Inf

  Durrës 16 prill 20:17
  Me Marrveshje