Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 1 foto
  DISQE 20 inc,,,19,,18,,S,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 inc,,,19,,18,,S,, ORIGJINAL

  Disqe 20,,19,,18,,S,,ORIGJINAL

  Durrës 17 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE BMV,,,19,,,18,,21,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV,,,19,,,18,,21,,ORIGJINAL

  Disqe BMV

  Durrës 17 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19,,18,,17,,,BENZ ,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19,,18,,17,,,BENZ ,,, ORIGJINAL

  Disqe

  Durrës 17 qershor 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE AUDI ,,, ORIGJINAL,,,19,,,18,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI ,,, ORIGJINAL,,,19,,,18,,

  Disqe AUDI

  Durrës 17 qershor 07:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DISQE 21,,20,,19,,GLE,,,ML,,,AMG...ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 21,,20,,19,,GLE,,,ML,,,AMG...ORIGJINAL

  Disqe 21 ...20,,,19 ...GLE,,,ML,,AMG,,,ORIGJINAL

  Durrës 17 qershor 07:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE 20 INC,,,MASERATI,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,MASERATI,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,,2 me 2,,MASERATI,,,ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,8.5,,,9.5,,,BRABUS,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,8.5,,,9.5,,,BRABUS,,,ORIGJINAL

  Disqe 19 inc ,,,8.5,,,9.5,,,BRABUS,,,

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE 20 INC,,,19,,,18,,,AUDI Q5,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,19,,,18,,,AUDI Q5,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,19,,,18,,AUDI Q5,,

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE GOLF 18 inc,,,17,,16,,15,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLF 18 inc,,,17,,16,,15,,ORIGJINAL

  Disqe 18 inc,,,17,,,16,,,15,,,GOLF

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,,KIA ,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,,KIA ,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 17 inc,,,KIA,,,

  Durrës 16 qershor 13:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 20 inc,,,19,,,18,,,AUDI ,,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 inc,,,19,,,18,,,AUDI ,,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe AUDI. 20 inc,,19 ,,,18,,

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 20 INC,,,19 INC,,,BMV,,,,X5,,,X6,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,19 INC,,,BMV,,,,X5,,,X6,,,ORIGJINAL

  Disqe BMV ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,AUDI ,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,AUDI ,,,ORIGJINAL

  Disqe 26 inc,,,AUDI,,,A4,,A6,,

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,AUDI ,,A4,,A5,,A6,,A7,,A8
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,AUDI ,,A4,,A5,,A6,,A7,,A8

  Disqe 19inc,,,AUDI,,ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,19,,,AMG,,S,,CLS,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,19,,,AMG,,S,,CLS,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,,,19,,,AMG,,,S,,CLS,,

  Durrës 16 qershor 13:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 21 INC,20 INC,,RANGE ROVER,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 21 INC,20 INC,,RANGE ROVER,,ORIGJINAL

  DISQE 21 inc,,20 inc,,RANGE ROVER,,

  Durrës 16 qershor 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,18 INC,,17 INC,,C,KLAS 205,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,18 INC,,17 INC,,C,KLAS 205,,

  Disqe 19 inc 2018,,,AMG,,KODI 205 Disqe 18 inc 2019,,,AMG,,KODI 205 Disqe 17 inc 2014,,,AMG,,KODI 20

  Durrës 16 qershor 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE BMV,,,SERIA 3,,,5,,,7,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV,,,SERIA 3,,,5,,,7,,,ORIGJINAL

  Disqe BMV,,,SERIA 3,,,5,,,,7,,,ORIGJINAL

  Durrës 16 qershor 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 15 INC,,,SMART,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 15 INC,,,SMART,,,ORIGJINAL

  Disqe 15 inc,,,SMART,,,

  Durrës 16 qershor 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 21 AMG
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 21 AMG

  Shiten disqe 21AMG shum te paster

  Durrës 16 qershor 08:43
  1.000 €
 • 1 foto
  FENERE  BMW E36
  Autopjese dhe paisje

  FENERE BMW E36

  JANE KETO NE FOTO,ME LUPA,PER BMW E36 SERIA 3 NGA 1991-1998.20EURO

  Durrës 15 qershor 17:06
  20 €
 • 1 foto
  Autoradio Sony mp3+aux
  Autopjese dhe paisje

  Autoradio Sony mp3+aux

  Shiten autoradio për ford mbi 2004-> ,, jan në gjëndje perfekte pune ,, shoqërohen bashk me kodin

  Durrës 14 qershor 09:55
  5.000 Lek
 • 12 foto
  Disqe origjinal Durres
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal Durres

  Disqe origjinal Durres Disqe te modeleve te ndryshme. 100% Origjinal Info:0699844544

  Durrës 13 qershor 23:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VOLANT NISSAN X TRIAL
  Autopjese dhe paisje

  VOLANT NISSAN X TRIAL

  Shitet volant per nissan x trial

  Durrës 13 qershor 19:36
  1 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shitet Rimorkio per makine me numer shasie dokumenta te regullta

  Durrës 13 qershor 19:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjesë këmbimi për makina japoneze koreane
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë këmbimi për makina japoneze koreane

  Pjesë për toyota nisan hyundai etj

  Durrës 13 qershor 02:19
  10.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION Kit Volanti Valeo
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION Kit Volanti Valeo

  Shitet nje kit volanti valeo i sapo ardhur nga Franca.Shitet per arsye se erdhi me porosi por nuk i

  Durrës 12 qershor 21:40
  250 €
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Goma mishelin 245/40/18

  Durrës 12 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 4 Goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma

  4 Goma me gith disqe hekuri 215/70/16,,Viti 2019 Cmimi 130 euro.Tel 0697844222

  Durrës 12 qershor 11:32
  130 €
 • 2 foto
  Disqe me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma

  Shiten / nderrohen 4 disqe me 4 goma ne gjendje super, 235 / 35 R 19

  Durrës 12 qershor 10:27
  500 €
 • 2 foto
  Pjese per 250D turbo
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per 250D turbo

  Shiten pjese per w124 2.5 dhe 2.0 nafte

  Durrës 11 qershor 20:22
  10 €
 • 1 foto
  Lancia thesis
  Autopjese dhe paisje

  Lancia thesis

  Lancia thesis per pjese. Viti 2004 motor 3.0 benzin

  Durrës 11 qershor 20:22
  100 €
 • 1 foto
  Volvo s40
  Autopjese dhe paisje

  Volvo s40

  Shitet per pjese volvo s40 nafte 1.9

  Durrës 11 qershor 20:22
  1 €
 • 0 foto
  RIPARIME EKSPRESASH KAFEJE
  Autopjese dhe paisje

  RIPARIME EKSPRESASH KAFEJE

  🌈🌈BEJME RIPARIME EKSPRESASH KAFEJE TE LLOJE TE NDRYSHME Mercedes bmw ford opel renault peugeot ci

  Durrës 11 qershor 15:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes kembimi per gjidh llojet makinave japoneze
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per gjidh llojet makinave japoneze

  Micubish, Tojota, Nisan etjera

  Durrës 10 qershor 10:23
  10 €
 • 12 foto
  Pje kembimi per makina Franceza
  Autopjese dhe paisje

  Pje kembimi per makina Franceza

  Pjes kembimi per te gjitha llojet e makinave Franceze Duke filluar na viti 1998

  Durrës 10 qershor 09:49
  10 €
 • 5 foto
  Pjes Kembimi per tegjith llojet e Opel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Kembimi per tegjith llojet e Opel

  Pjes kembimi per te gjith llojet e autoveturave Dhe per te gjith llojet e Opelave

  Durrës 10 qershor 09:49
  10 €
 • 6 foto
  Pjes kembimi per A8,A6,A4,A3,A2,A1
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per A8,A6,A4,A3,A2,A1

  Pjes kembimi per tegjith makinat Audi duke filluar na A1 deri A8 Duke filluar na viti 1999 deri 201

  Durrës 10 qershor 09:31
  10 €
 • 6 foto
  Shiten 4 Goma Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma Pirelli

  Shiten 4 Goma Pirelli 175/65/14 Gomat jan te paperdorura Cmimi 130 euro..Tel 0697944222

  Durrës 10 qershor 09:22
  130 €
 • 12 foto
  Pjes kembimi per tegjith llojet e autoveturave
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per tegjith llojet e autoveturave

  Pjes kembimi te perdorura per te hjith llojet e autoveturave Duke filluar na viti 1999 deri ne 2016

  Durrës 10 qershor 09:20
  10 €
 • 5 foto
  BMW
  Autopjese dhe paisje

  BMW

  Shes pjes kembimi per bmw 320 nafte motor kamio etj ne gjendje shum te mir.

  Durrës 9 qershor 23:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor

  Shitet Kompresor plus gjenerator per mjet frigoriferik Marka Carrier ne gjendje te mire pune.

  Durrës 9 qershor 18:03
  380 €
 • 0 foto
  Pjesë për makina japoneze
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për makina japoneze

  Pjesë për Toyota Nisan Hyundai etj

  Durrës 9 qershor 16:23
  1.000 Lek
 • 2 foto
  DISQE 20 INC...AMG...MERCEDES,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC...AMG...MERCEDES,,,ORIGJINAL

  Disqe 20 inc..8.5,,,9.5..AMG,,, ORIGJINAL

  Durrës 9 qershor 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..
  Autopjese dhe paisje

  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..

  Disqe 21 inc...GLE...ML ..KODI 166...ORIGJINAL..

  Durrës 9 qershor 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe SMART 15 inc,,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe SMART 15 inc,,,

  Disqe SMART

  Durrës 9 qershor 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 INC...GOLF 6...7,,AUDI A4,,A6,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC...GOLF 6...7,,AUDI A4,,A6,,

  Disqe 18inc,,,AUDI ....WOLSVANGEN

  Durrës 9 qershor 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC

  Disqe GLE...ML...166..ORIGJINAL..21...20 INC,,,,

  Durrës 9 qershor 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL

  Maserati 20 inc ORIGJINAL,,

  Durrës 9 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,

  Disqe 20 inc,,,X6,,,X5,,ORIGJINAL,, Disqe 19 inc,,X6,,X6,,ORIGJINAL,,

  Durrës 9 qershor 09:45
  Me Marrveshje