Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 4 foto
  Disqe 19 ml goma 235/55/19
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 ml goma 235/55/19

  Disqe 19 per ml 270 320 mercedes benz ml270 ml400 ml320 Cmimi : 450 mij lek tel : 0695124230

  Durrës 8 shtator 17:34
  450 Lek
 • 0 foto
  Pjese per motora elektrik
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per motora elektrik

  Shesim pjese kembimi per motora elektrik...Doreza gazi,frena,goma,elektromotor,bateri. Per me shume

  Durrës 8 shtator 15:45
  1 €
 • 3 foto
  Motor panda
  Autopjese dhe paisje

  Motor panda

  Shitet motor Panda 1.1 me 30000 km ne gjendje te mire pune i zmontuar me te gjitha pjeset eshte i ko

  Durrës 8 shtator 15:07
  270 €
 • 1 foto
  Fener Fiat 500
  Autopjese dhe paisje

  Fener Fiat 500

  Shitet fener Fiat 500 me lupe. OEM Krahu i djathte ne gjendje shume te mire.

  Durrës 8 shtator 13:58
  15.000 Lek
 • 8 foto
  ⚠️Perde Origjinale Per Makinen Tuaj⚠️AUTO NERJON2
  Autopjese dhe paisje

  ⚠️Perde Origjinale Per Makinen Tuaj⚠️AUTO NERJON2

  ✔️ Perde Origjinale Fikse Per te gjitha llojet e makinave , shum Praktike dhe Zvendesojn shum mi

  Durrës 8 shtator 13:49
  1 €
 • 1 foto
  245/40/18 Vere
  Autopjese dhe paisje

  245/40/18 Vere

  Shiten goma Bridgestone Potenza 245/40/18 ne gjendje te mi

  Durrës 8 shtator 13:33
  70 Lek
 • 7 foto
  Turbina
  Autopjese dhe paisje

  Turbina

  Shiten turbina te gjith llojeve te makinave, autobusave, eskavatorve dhe mjeteve detare, te reja dhe

  Durrës 8 shtator 12:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes kembimi per opel astra 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per opel astra 2001

  Kemi impianti gazi i perdor 3 muaj i ri pjes per opel astra 1.4 benzin nga viti 2001 deri ne 2003 .

  Durrës 7 shtator 19:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI PER DAF 105.460 2010
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER DAF 105.460 2010

  SHESIM PJESE KEMBIMI PER DAF 105.460 TE VITIT 2010 DUKE FILLUAR NGA KAMBIO , DIFERENCIAL, SENSORE, P

  Durrës 7 shtator 16:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 inc,,,8.5,,,9.5,,,EVO,,,SPORT PAKET,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 inc,,,8.5,,,9.5,,,EVO,,,SPORT PAKET,,,

  Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

  Durrës 2 shtator 18:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 17 inc,,,GOLF 7,,,6,,,5,,,2017,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 inc,,,GOLF 7,,,6,,,5,,,2017,,,ORIGJINAL

  Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

  Durrës 2 shtator 17:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2 llampa led
  Autopjese dhe paisje

  2 llampa led

  2 llampa led Transport falas

  Durrës 2 shtator 17:15
  20 €
 • 2 foto
  Tapiceri
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri

  Tapiceri Audi Q5 s-line 2009-2011/

  Durrës 2 shtator 17:04
  450 €
 • 2 foto
  Ganxh per w203
  Autopjese dhe paisje

  Ganxh per w203

  shitet ose nderrohet

  Durrës 2 shtator 13:44
  90 Lek
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,AUDI ,,,,A4,,A5,,,A6,,A7,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,AUDI ,,,,A4,,A5,,,A6,,A7,,,

  Disqe 19 inc,,,AUDI,,,

  Durrës 2 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grup per motor vespa cosa150
  Autopjese dhe paisje

  Grup per motor vespa cosa150

  Disponoj grup motori komplet per vespa cosa 150,pirun per vespa cosa,parafango per vespa cosa,korsko

  Durrës 2 shtator 12:24
  1 Lek
 • 3 foto
  MBRAPAKOLB C KLAS 204 VITI 2011
  Autopjese dhe paisje

  MBRAPAKOLB C KLAS 204 VITI 2011

  SHITET MBRAPAKOLP PER MERCEDES C KLAS 204 VITI 2011 ESHT ME.VEND SESORESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE MU

  Durrës 2 shtator 12:04
  300 €
 • 1 foto
  Perde Mercedenz Benz Eclas w211
  Autopjese dhe paisje

  Perde Mercedenz Benz Eclas w211

  Perde te perdorura per Mercedenz Benz Eclas w211. Cmimi I padiskutushem

  Durrës 1 shtator 21:52
  30 Lek
 • 3 foto
  Kroskot per Passat 2006 2010
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per Passat 2006 2010

  Shitet kroskot per Passat, Touran 100 %funksional.

  Durrës 1 shtator 13:32
  100 €
 • 1 foto
  Disqe Benzi 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16

  Disqet te ardhur nga gjermania shum te paster

  Durrës 1 shtator 13:11
  300 Lek
 • 1 foto
  stop touran
  Autopjese dhe paisje

  stop touran

  shitet stop touran. krahu shoferit mbrapa. 25 000 mije leke

  Durrës 1 shtator 12:10
  2.500 Lek
 • 1 foto
  stop golfi 4
  Autopjese dhe paisje

  stop golfi 4

  stop golf4. krahu i shoferit mbrapa. 25 000 mije lek.

  Durrës 1 shtator 12:10
  2.500 Lek
 • 1 foto
  fener golfi 4
  Autopjese dhe paisje

  fener golfi 4

  shitet fener golf4 me antinebie. krahu i shoferit para 30 000 mije lek

  Durrës 1 shtator 12:10
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Shiten 4 goma me gjith disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma me gjith disqe 16

  Shiten 4 goma me gjith disqe 16 Disqe A classi gomat e para jane ne gjendje shum te mire Whatsup: 0

  Durrës 1 shtator 11:42
  100 €
 • 5 foto
  Goma 235-40-18 90% te rea
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235-40-18 90% te rea

  Goma ne gjendje shum te mire 0693669999

  Durrës 1 shtator 08:50
  180 €
 • 1 foto
  centralino fiat punto 1.2 8v 99...03
  Autopjese dhe paisje

  centralino fiat punto 1.2 8v 99...03

  shes centralino bashk me cipin dhe bllokun e siguresave per fiat punto 99... 03 benzine 1.2 8v esh

  Durrës 31 gusht 22:50
  80 €
 • 3 foto
  4 goma continental 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  4 goma continental 205 55 16

  Te ardhur nga zvicra me disje opeli

  Durrës 31 gusht 11:02
  170 Lek
 • 1 foto
  Fener
  Autopjese dhe paisje

  Fener

  Shiten 2 fener ml kseno 166 viti 2013-2014 model kanadez

  Durrës 31 gusht 11:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE E KLASI 2015
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E KLASI 2015

  SHITEN DISQE 17 PER E KLAS VITI 2015 TE SAPO ARDHURA NGA ITALIA POTHUAJSE TE REJA TE PA GERVISHURA G

  Durrës 31 gusht 10:02
  420 €
 • 3 foto
  Disqe GAMAPARTS GERMAN
  Autopjese dhe paisje

  Disqe GAMAPARTS GERMAN

  Shiten disqe universal per mercedes vw audi marke gjermane te ardhura nga zvicra me goma te reja M/S

  Durrës 30 gusht 11:34
  200 €
 • 7 foto
  Goma+disje hekri+ tasa per Ford 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma+disje hekri+ tasa per Ford 205/55/16

  Goma+disje hekri+ tasa per Ford 205/55/16 2 kan disa plasaritje anesore por ne gjendje pune te mire

  Durrës 30 gusht 09:51
  65 €
 • 3 foto
  Goma mercedes benx
  Autopjese dhe paisje

  Goma mercedes benx

  Goma me gjith disqe MERCEDES BENX

  Durrës 29 gusht 16:02
  100 Lek
 • 2 foto
  Goma me disqe 15 gjermane
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disqe 15 gjermane

  Shiten 4 goma me disqe alumini te ardhura nga gjermania .disqet jane te vw polo 2011 por pershtaten

  Durrës 29 gusht 16:00
  280 €
 • 2 foto
  Sensor parkimi e class w211
  Autopjese dhe paisje

  Sensor parkimi e class w211

  Kit sensor parkimi origjinal mercedes e clas benz w211,whatsapp 00393494923347

  Durrës 29 gusht 15:50
  70 €
 • 4 foto
  Disqe goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma

  Shiten 4 disqe bashk me gomat sa po ardhur nga franca gomat te reja bashk me disqet nr 235/45/

  Durrës 29 gusht 13:23
  450 €
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,BMV,,,X5,,,X6,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,BMV,,,X5,,,X6,,, ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,,BMV,,X5,,X6,,,,10 para,,,11 prapa,,, origjinal

  Durrës 29 gusht 07:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes per Benz A klas 2006
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Benz A klas 2006

  Pjes kembimi per A klas 2006

  Durrës 29 gusht 00:27
  100 €
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,TOYOTA,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,TOYOTA,,, ORIGJINAL

  Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

  Durrës 28 gusht 19:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ORIGJINALE OPEL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORIGJINALE OPEL

  shes 4 disqe opel astra disqe hekuri me tasa origjinale te opel astra 07 megjith goma

  Durrës 28 gusht 12:28
  130 Lek
 • 5 foto
  Katalizator
  Autopjese dhe paisje

  Katalizator

  Tili 0685055149 katlizator per te gjitha makina me monti ne vend garnci deri ne dy vjet.dhe grumbull

  Durrës 28 gusht 07:17
  1 €
 • 1 foto
  4 goma 215/55/17 verore continental me silikon
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 215/55/17 verore continental me silikon

  Shiten 4 gomat 215 55 17 verore continental me silikon. Viber whatsap +38349132244

  Durrës 27 gusht 17:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  shiten disqe benzash
  Autopjese dhe paisje

  shiten disqe benzash

  mercedes benz disqe benzash 18 19 20 17 16

  Durrës 27 gusht 10:23
  1.111 €
 • 1 foto
  DISQE 17 INC,,AUDI ,,,,A4,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,AUDI ,,,,A4,,, ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,AUDI,,, Origjinal

  Durrës 15 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,WOLSVANGEN,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,WOLSVANGEN,,, ORIGJINAL

  Disqe 16 inc,,,WOLSVANGEN,,,, ORIGJINAL

  Durrës 15 gusht 10:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  EGR W211 okazion
  Autopjese dhe paisje

  EGR W211 okazion

  EGR per Mercedenz Benz Eclas w211 e perdoruru por ne gjendje shum te mir puna. Cmimi I pa diskutushe

  Durrës 15 gusht 10:46
  50 €
 • 1 foto
  DISQE 17 INC,,,,GOLF,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,,GOLF,,, ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,,GOLF 6,,,ORIGJINAL

  Durrës 15 gusht 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN DISJET BASHK ME GOMA 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISJET BASHK ME GOMA 205 55 16

  SHITEN DISJET ME GOMA 205 55 16 GOMAT SA JAN VEN TE 4 NJE LULE TE REJA PER ME SHUM INFO CEL 06930332

  Durrës 15 gusht 10:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL

  Disqe 18 inc,,MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL

  Durrës 15 gusht 10:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 16 INC,,,GOLF,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,GOLF,,ORIGJINAL

  Disqe 16 INC GOLF,,, origjinal

  Durrës 15 gusht 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 16 inc,,,,BMV,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 16 inc,,,,BMV,,, ORIGJINAL

  Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

  Durrës 15 gusht 10:00
  Me Marrveshje