Elbasan

Autopjese dhe paisje në shitje në Elbasan

 • 4 foto
  Goma Michelin 185/65 R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma Michelin 185/65 R15

  Shiten shum pak te perdorura

  Elbasan Sot, 07:54
  250 Lek
 • 3 foto
  Shiten blica per makine
  Autopjese dhe paisje

  Shiten blica per makine

  Shiten blica me ngjyra blu dhe te kuqe.Te gatshme per cdo makine me komandim nga brenda

  Elbasan Dje, 18:32
  30 €
 • 7 foto
  Disqe,masakarino,fenere????
  Autopjese dhe paisje

  Disqe,masakarino,fenere????

  Shiten dy fenere per E,class.Maskarina per benz,B,klas ,.Shiten disqe per opel,audi,mercedes,volksw

  Elbasan Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE

  TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy device 5000mAh SUPER GPS ME BATERI NE STANDB

  Elbasan Dje, 17:06
  10.000 Lek
 • 5 foto
  GPS TRACKER GSM GPRS SPY
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKER GSM GPRS SPY

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Dje, 17:06
  1 Lek
 • 7 foto
  PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS
  Autopjese dhe paisje

  PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Dje, 17:05
  1 Lek
 • 12 foto
  GPS ZONE SIGURIA VJEN E PARA!
  Autopjese dhe paisje

  GPS ZONE SIGURIA VJEN E PARA!

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING GPS TRACKER - PER AUTO

  Elbasan Dje, 17:04
  1 Lek
 • 2 foto
  GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS

  GPS tracker për makinën tuaj që punon bazuar në rrjetin GMS / GPRS dhe satelitet GPS. Kjo paisje mu

  Elbasan Dje, 17:03
  7.500 Lek
 • 5 foto
  SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET
  Autopjese dhe paisje

  SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET

  GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy dev

  Elbasan Dje, 16:53
  9.900 Lek
 • 3 foto
  TKSTAR GSM GPS tracker me fikje te automjetit
  Autopjese dhe paisje

  TKSTAR GSM GPS tracker me fikje te automjetit

  TKSTAR GSM GPS tracker ne kohe reale me fikje te automjetit ne cdo kohe qe deshironi Funksionet:

  Elbasan Dje, 16:51
  8.500 Lek
 • 2 foto
  GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri
  Autopjese dhe paisje

  GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri

  GPS Tracker GSM GPRS ne kohe reale me bateri kundra ujit Shume e thjesht per tu instaluar dhe shume

  Elbasan Dje, 16:51
  7.500 Lek
 • 5 foto
  GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE

  PC-POINT & SMART HOME JU OFRON NJE GAME TE GJERE PRODUKTESH GPS TRACKING ME 1 EKSPERIENCE SHUME

  Elbasan Dje, 16:50
  1 Lek
 • 3 foto
  Pjese per Fiat Doblo 1.2 benzine 2002 cmime super
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Fiat Doblo 1.2 benzine 2002 cmime super

  Shes per pjese Fiat Doblo 1.2 benzine 2002 Manual 5+R, cmime okazion

  Elbasan Dje, 14:52
  1 Lek
 • 2 foto
  Pjese per Audi A3 2.0 TDI Nafte Automat 2006+Navi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Audi A3 2.0 TDI Nafte Automat 2006+Navi

  Okazione, Pjese per Audi A3 2.0 TDI Nafte Automatike 2006 Motorri i zhveshur + injektore 700 EURO Tu

  Elbasan Dje, 14:51
  1 Lek
 • 6 foto
  Parakolp+Maskarine per w211 2002-2005 Classic
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp+Maskarine per w211 2002-2005 Classic

  Parakolp + Maskarine + Antineba (i kompletuar me kaucuqet perkates) per w211 E-Class nga viti 2002-2

  Elbasan Dje, 14:51
  170 Lek
 • 6 foto
  Parakolp+Maskarine per Golf 5 2004-2008
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp+Maskarine per Golf 5 2004-2008

  (2) Parakolpe + (2) Maskarina per Golf 5 nga viti 2004-2008, nje Parakolp nuk ka vend antinebash, ja

  Elbasan Dje, 14:51
  90 Lek
 • 3 foto
  Pjes Kembimi te Perdorura.
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Kembimi te Perdorura.

  Shesim pjese te perdorura Mercedes Benz duke filluar nga w123 200d 240d 300turbo 230 benzin .w124 20

  Elbasan 20 tetor 23:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjese Jcb & Kamiona
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Jcb & Kamiona

  Reduktore ,Pompa,Disqe frenash, Kite Permistopash, Bokulla ,Spinota ,Motorrino ,Dinamo, Etj

  Elbasan 20 tetor 19:45
  1 €
 • 0 foto
  Vaj castrol 10/40, 5/40, 5/30
  Autopjese dhe paisje

  Vaj castrol 10/40, 5/40, 5/30

  Vaj orgjinal castrol,,,,Nga greqia Nr. Cel. 0694882445 10/40=7€ 5/40=9€ 5/30=11€

  Elbasan 20 tetor 11:55
  7 €
 • 1 foto
  Castrol 0/30, 5/30, 5/40, 10/40 Vw, Audi, etjj
  Autopjese dhe paisje

  Castrol 0/30, 5/30, 5/40, 10/40 Vw, Audi, etjj

  Vaj castrol.....super...e cilesor....prodhimi per bashkimi evropian...... Contakti cel. 0694882445

  Elbasan 20 tetor 11:55
  7 €
 • 4 foto
  Vaj orgjinal Benz-Mercedes 5/40, 5/30
  Autopjese dhe paisje

  Vaj orgjinal Benz-Mercedes 5/40, 5/30

  Vaj orgjinal Mercedes-Benz nafte + benzine,,,, Motor + kamje I certifikuar per bashkim evropian. G

  Elbasan 20 tetor 11:55
  9 €
 • 1 foto
  Kambio Automatik + Hidroxhundo Jaguar 2006
  Autopjese dhe paisje

  Kambio Automatik + Hidroxhundo Jaguar 2006

  Kambio Automatik + Hidroxhundo Jaguar 2.7 Nafte Viti 2006 Cmimi 700€

  Elbasan 20 tetor 11:45
  700 €
 • 4 foto
  Kit freksioni BMW 320 2.0 Nafte Viti 2000
  Autopjese dhe paisje

  Kit freksioni BMW 320 2.0 Nafte Viti 2000

  Kit freksioni BMW 320 2.0 Nafte Viti 2000 Ne gjendje shume te mire Cmimi 200€

  Elbasan 20 tetor 11:45
  200 €
 • 10 foto
  Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.
  Autopjese dhe paisje

  Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.

  Pjese per Jaguar S-TYPE 2.7 Nafte Makina sa po ka ardhur nga anglia ka cdo gje funksionale shume e m

  Elbasan 20 tetor 11:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Katalit Jaguar 2.7 Nafte Viti 2006
  Autopjese dhe paisje

  Katalit Jaguar 2.7 Nafte Viti 2006

  Katalit Jaguar 2.7 Nafte Viti 2006 Cmimi 250€

  Elbasan 20 tetor 11:44
  250 €
 • 2 foto
  Hidroxhundo Mercedes-Benz 320 Nafte Viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  Hidroxhundo Mercedes-Benz 320 Nafte Viti 2010

  Hidroxhundo Mercedes-Benz 320 Nafte Viti 2010 Hidroxhundo eshte hequr nga makina tip CLS viti 2010 M

  Elbasan 20 tetor 11:44
  500 €
 • 3 foto
  Turbo Mercedes-Benz 320 Nafte Viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  Turbo Mercedes-Benz 320 Nafte Viti 2010

  Turbo Mercedes-Benz 320 Nafte Viti 2010 Turbo eshte hequr nga makina tip CLS me 145 mije kilometra t

  Elbasan 20 tetor 11:44
  400 €
 • 11 foto
  BMW Seria 318 2.0 Benzine Automat Viti 2004
  Autopjese dhe paisje

  BMW Seria 318 2.0 Benzine Automat Viti 2004

  BMW Seria 3 318 2.0 Benzine Kamjo automatike Makina eshte per pjese eshte shume e paster ne cdo dre

  Elbasan 20 tetor 11:43
  1 €
 • 5 foto
  5 Xhama per g class (me 4 dyer)
  Autopjese dhe paisje

  5 Xhama per g class (me 4 dyer)

  SHITET 5 XHAMA PER G CLASS W463 (2XHAMAT E DYERVE MBRAPA, 2 KATRORET E VEGJEL + XHAMI I FUNDIT•●

  Elbasan 20 tetor 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe hekuri 16 me tasa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe hekuri 16 me tasa

  Disqet jan per makin japoneze me 5 brim Toyota, nissan etj bashk me 20 cop dadot

  Elbasan 20 tetor 08:48
  1 Lek
 • 2 foto
  DISQE 18 AMG PERFORMANC KROM 2TE GJER 2 TE NGUSHT
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 AMG PERFORMANC KROM 2TE GJER 2 TE NGUSHT

  Shiten disqe 18 AMG PERFORMANCE ME GJOMA NE GJENDJE NORMALE , PA SALDIME DRREJTIME GJENDJE PERFEKTE

  Elbasan 19 tetor 08:22
  599 €
 • 1 foto
  Stopa Polo 2006 pasem
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Polo 2006 pasem

  Shiten dy stopa te pasem polo2006

  Elbasan 18 tetor 23:12
  50 €
 • 3 foto
  Skabamente sportive
  Autopjese dhe paisje

  Skabamente sportive

  Shitet pesh skak mos pordorimi esht e re e pa perdorur skabamente me zhurme

  Elbasan 18 tetor 23:11
  100 €
 • 0 foto
  Wolzvagen Audi
  Autopjese dhe paisje

  Wolzvagen Audi

  Kerkoj makina wolzvagen dhe audi per pjes kembimi

  Elbasan 18 tetor 09:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fener CLA 2014
  Autopjese dhe paisje

  Fener CLA 2014

  Feneri esht krahu posagjerit esht i perdore dhe nje kapse nk e ka dhe ka nje te came qe rregullohet

  Elbasan 17 tetor 12:24
  350 €
 • 0 foto
  Pjese kembimi Audi 3,4,6 vw golf 4.5,6 passat,ford
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Audi 3,4,6 vw golf 4.5,6 passat,ford

  Pjese kembimi Audi 3,4,6 vw golf 4.5,6 passat,ford Focus , opel astra etj

  Elbasan 16 tetor 11:06
  1 €
 • 2 foto
  Kupola per foristrada
  Autopjese dhe paisje

  Kupola per foristrada

  Shiten kupola per foristrada pick up me karroceri

  Elbasan 16 tetor 11:05
  25.000 Lek
 • 0 foto
  ml 350..motorr
  Autopjese dhe paisje

  ml 350..motorr

  motorr 350 ..212 ....ml350blu teg super gjendje me pak kilometra

  Elbasan 14 tetor 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  motorr.320.04
  Autopjese dhe paisje

  motorr.320.04

  motorr 320 cdi super me 120.000milje me garanci 60.000 leke

  Elbasan 14 tetor 20:57
  60.000 Lek
 • 0 foto
  kamje 420 ml
  Autopjese dhe paisje

  kamje 420 ml

  kamje 420 mlsuper gjendje automatike dhe ridoto

  Elbasan 14 tetor 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ml 420 motorr
  Autopjese dhe paisje

  ml 420 motorr

  motorr ml 420 super gjendje me pak kilometra

  Elbasan 14 tetor 20:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  auto.pjes.mercedes.benz.
  Autopjese dhe paisje

  auto.pjes.mercedes.benz.

  auto servis ,ervini mbas ures se shkumbinit,,,pjese kembimi origjinale mercedes benz ,,202 cdi viti

  Elbasan 14 tetor 20:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  motorr 200disel
  Autopjese dhe paisje

  motorr 200disel

  motorr 200---190 diesel ne gjendje shum te mire shitet komlet 25000 leke

  Elbasan 14 tetor 20:55
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Set Disk Speçidisk Volant Isuzu
  Autopjese dhe paisje

  Set Disk Speçidisk Volant Isuzu

  Shiten te ardhura nga italija kemi te ndryshme na kontaktoni te dini çfar kemi

  Elbasan 14 tetor 07:25
  250 Lek
 • 6 foto
  golf6 E class evo
  Autopjese dhe paisje

  golf6 E class evo

  pjese per golf 6 te ghifha pjeset kambjo automat naft Eclass evo ford focus 2006 E class 2001 c cla

  Elbasan 13 tetor 17:58
  100 €
 • 6 foto
  Pjes kembimi per makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per makina te ndryshme

  Golf 4 1.9 tdi me di i te kuqe 1.4 benzin 1.6 sr viti 1999-2003.Audi A4 1.6 benzin 1998. B clas 2006

  Elbasan 13 tetor 17:56
  10 Lek
 • 6 foto
  Pjes kembimi blejm dhe makina te demtuara
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi blejm dhe makina te demtuara

  Kemi pjes per te gjitha fotot benc c clas c class 2001 e class 2001 ml sllon 250 200 Eclass 2000 au

  Elbasan 13 tetor 17:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes kembimi te perdorura blejm dhe makina te ndry
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi te perdorura blejm dhe makina te ndry

  Bmw 318i 2004 vw fox 2007 mercedes benz c 1994-2005 e class 1999-2008 golf 6 golf 4 forf fiesta 200

  Elbasan 13 tetor 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes per Eclass evo Vw fox E class ford focus 1.6
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Eclass evo Vw fox E class ford focus 1.6

  Vw fox 1.3 benxin te gjitha pjeset daewoo matiz E class 2008 toyota yaris 2002 1.5 b ford focus tdci

  Elbasan 13 tetor 17:55
  100 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi te ndryshme

  Pjes kembimi mercedez benz c220 cdi c220 evo e 220 viti1998-2001 e 320 evo 2008 ford focus 1999 ford

  Elbasan 13 tetor 17:55
  100 Lek