Ferizaj

Autopjese dhe paisje në shitje në Ferizaj

 • 5 foto
  Fellne per VW Golf Pasat Audi Seat Skoda 225/45R17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per VW Golf Pasat Audi Seat Skoda 225/45R17

  Fellne per VW Golf Pasat Audi Seat Skoda...

  Ferizaj Sot, 13:46
  670 €
 • 10 foto
  Fellne 15 teshe me goma dimri 195/60 R 15per Seat WV Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 teshe me goma dimri 195/60 R 15per Seat WV Audi

  Fellne 15 teshe me goma dimri 195/60 R 1...

  Ferizaj Sot, 13:46
  200 €
 • 9 foto
  Goma 2cop 245/45/19, 2cop 275/40/19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 2cop 245/45/19, 2cop 275/40/19

  Shiten gomat per BMW 7 2cop 245/45ZR19 ...

  Ferizaj Sot, 13:46
  250 €
 • 4 foto
  Gom Rezerv per Mercedes- Benz C E
  Autopjese dhe paisje

  Gom Rezerv per Mercedes- Benz C E

  Gom Rezerv per Mercedes- Benz C E Cmim...

  Ferizaj Sot, 13:46
  90 €
 • 4 foto
  Goma Vere SPORTEX 225/40ZR18 Viti 2019
  Autopjese dhe paisje

  Goma Vere SPORTEX 225/40ZR18 Viti 2019

  Goma Vere SPORTEX 225/40 ZR 18 Viti 2019...

  Ferizaj Sot, 13:46
  180 €
 • 0 foto
  Fellne per A3 17 coll me guma shum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per A3 17 coll me guma shum te mira

  Felne 17 coll per A3 A4 golf 5,6,7 . Shk...

  Ferizaj Sot, 13:42
  370 €
 • 5 foto
  Goma vere PIRELLI 265/50 R 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere PIRELLI 265/50 R 20

  Goma vere PIRELLI 265/50 R 20 GJENDJA SH...

  Ferizaj Sot, 13:08
  250 €
 • 2 foto
  Fellne per Citroen 16 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Citroen 16 Coll

  Fellne për Citroen 16 Coll 044116869, 0...

  Ferizaj Sot, 13:06
  250 €
 • 2 foto
  Fellne Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Bmw

  Shiten fellnet 15 original per Bmw 20...

  Ferizaj Sot, 12:55
  600 €
 • 2 foto
  Timon (vollan) BMW f10 M-sport
  Autopjese dhe paisje

  Timon (vollan) BMW f10 M-sport

  Timon bmw f10 M-sport viti 2013 Ne gjend...

  Ferizaj Sot, 12:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Goma per vetur

  Shiten goma 205/55/16 (4 copa) Nje gum ...

  Ferizaj Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten gomat 195 x 65 x 15
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat 195 x 65 x 15

  Shiten gomat 195 x 65 x 15 prodhim 2020...

  Ferizaj Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Branik per Bmw E60 M pacet
  Autopjese dhe paisje

  Branik per Bmw E60 M pacet

  Shiten seti koplet per bmw e60 m packet ...

  Ferizaj Sot, 10:12
  1 €
 • 3 foto
  Shiten 4 guma, continental 205/55 R 16V te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 guma, continental 205/55 R 16V te perdorura

  Shiten 4 guma, continental 205/55 R 16V ...

  Ferizaj Sot, 10:00
  120 €
 • 4 foto
  Goma Hankook 17/255/55
  Autopjese dhe paisje

  Goma Hankook 17/255/55

  Shiten 4 Goma Hankook 17/255/55 qmimi pe...

  Ferizaj Sot, 09:55
  50 €
 • 2 foto
  Vallan
  Autopjese dhe paisje

  Vallan

  Vallani gjendje rregullt eshte qmimi 10 ...

  Ferizaj Sot, 09:55
  10 €
 • 3 foto
  Fellne 18 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col bmw 1 bmw 3 bmw x1 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col bmw 1 bmw 3 bmw x1 bmw x3

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col mercedes Emell
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col mercedes Emell

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a6 q3 golfe 5 6 7 8 passat tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a6 q3 golfe 5 6 7 8 passat tauran

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw gt

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 col golfe 5 6 7 passat tauran audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col golfe 5 6 7 passat tauran audi a3

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 col golfe 5 6 7 passat tauran audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col golfe 5 6 7 passat tauran audi a3

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col bmw 1 bmw 3 bmw x1 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col bmw 1 bmw 3 bmw x1 bmw x3

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 col bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col Mercedes eklase cklase cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col Mercedes eklase cklase cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 col bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt

  Fellne jane te rej...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col mercedes eklase esklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col mercedes eklase esklas cls

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 22 col bmw x5 x6 5×112
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 22 col bmw x5 x6 5×112

  Fellne jane te reja Fellne jane 5x112...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 22 col audi a7 a8 q5 q7 q8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 22 col audi a7 a8 q5 q7 q8

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Sot, 09:48
  Me Marrveshje