Fier
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Fier

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shiten susta per benec portobagazh E 210
  Autopjese dhe paisje

  Shiten susta per benec portobagazh E 210

  Shiten susta per mercedes E 210 portobagazh .jan perfekte .shiten dhe sustat origjinale per peshe .B

  Fier Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal

  Shiten xhama origjinal caddy maxi viti 2008

  Fier Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Navigator Mercedes ,Rimeso Avangardi full opsine
  Autopjese dhe paisje

  Navigator Mercedes ,Rimeso Avangardi full opsine

  Navigator mercedes ,rimeso avangardi full opsione ,

  Fier Sot, 15:26
  200 €
 • 1 foto
  Kopresor 50 LT ,super gjendje ,Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Kopresor 50 LT ,super gjendje ,Origjinal

  Kopresori super gjendje pune ,50 LT ,me zorr 10 ML .

  Fier Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe Benci & Goma 205,55,16,okazion
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benci & Goma 205,55,16,okazion

  Shiten disqe 16 benci me goma 205,55,16, gjendje perfekte .

  Fier Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Disqe 17 ,Mercedes E211 ,Mundesi Ndrrimi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 17 ,Mercedes E211 ,Mundesi Ndrrimi

  Disqet jan te pa Demtuar ,jan marka KAB Origjinal ,jan me Goma 345,45,17,viti 2017 ,te 4 nje lule .m

  Fier Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe+goma per ML 17/235/65
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+goma per ML 17/235/65

  Shes disqe + goma te sapo ardhura nga gjermania. Disqet jane origjinal, ne gjendje pothuajse te re p

  Fier Sot, 14:17
  400 €
 • 6 foto
  Baule THULE
  Autopjese dhe paisje

  Baule THULE

  Shitet Baule e markes suedeze THULE e pajisur me ZGARA Hermes Cmimi i diskutueshem Kontakt!

  Fier Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Baule + Zgara
  Autopjese dhe paisje

  Baule + Zgara

  Shitet baule/bagazhiere e markes HERMES se bashku me zgara te po kesaj marke Te dyja jane shume pak

  Fier Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgara HERMES
  Autopjese dhe paisje

  Zgara HERMES

  Shiten zgara Hermes origjinale. Cmimi i diskutueshem. Kontakt !

  Fier Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi per MB W123
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per MB W123

  Shes pjese kembimi per mercedes benz 240 w123 si: fenera stopa sinjale kroskot, etj

  Fier Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma,disqe X5
  Autopjese dhe paisje

  Goma,disqe X5

  Shes goma dhe disqe per x5.Goma dhe disqe te paperdorura.Gomat jane te katra Michelin ENERGY.Made in

  Fier Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Baule THULE
  Autopjese dhe paisje

  Baule THULE

  Baule THULE të përmasave të ndryshme TË REJA

  Fier Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe dhe goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma

  Shes disqe për c-class ose e-class se bashku me gomat ( 70 % ) Çmimi 100 mijë lekë Kontakt ( Whatsa

  Fier Sot, 13:28
  100 Lek
 • 1 foto
  Disqe R14
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R14

  Shes disqe R14 me 5 dadiçekë për arsye zëvendësimi. Cmimi i Diskutueshem.

  Fier Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma + Disqe per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Goma + Disqe per Mercedes Benz

  Shiten Goma + Disqe per Mercedes Benz Gomat jane Michelin ne gjendje shume te mire ( 90%) Disqet jan

  Fier Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOMA +DISQE PER X5
  Autopjese dhe paisje

  GOMA +DISQE PER X5

  Shes goma dhe disqe per x5.Goma dhe disqe te paperdorura.Gomat jane te katra Michelin ENERGY.Made in

  Fier Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe R14
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R14

  Disqe për goma R14 me 5 dadiçekë Shiten per arsye zevendesimi Cmimi i diskutueshem

  Fier Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe W210
  Autopjese dhe paisje

  Disqe W210

  Shes disqe per Mercedes Benz E-Class w210 per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutueshem

  Fier Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Susta Golf 4 GTI
  Autopjese dhe paisje

  Susta Golf 4 GTI

  Susta të mbrasme Golf 4 GTI I ven fiks dhe Golfit 5

  Fier Sot, 11:49
  35 Lek
 • 3 foto
  Komplet per Pjese C250 CDI AMG packet 2013
  Autopjese dhe paisje

  Komplet per Pjese C250 CDI AMG packet 2013

  MERCEDES BENZ C250 CDI PER PJESE DISPONON : KOMPLET LOOK AMG VITI 2013 FENER BIXENON INTELIGENT L

  Fier Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes w213 e gjitha per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes w213 e gjitha per pjese

  MERCEDES-BENZ E220d cdi AVANTGARDE 2016-2017 e gjitha per pjes

  Fier Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NAVI ML W164
  Autopjese dhe paisje

  NAVI ML W164

  NAVIGATOR DVD PER ML W164 2005-2008 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016

  Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2013 55.000km 180 CDI nafte Motorr B-klass + kambio

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!

  Motorr i kompletuar Mercedes benz E 220 w 212 viti 2015 vetem 18.000 km shum i paster

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI
  Autopjese dhe paisje

  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI

  SET TURBINASH PER MERCEDES-BENZ ( Bi-TURBO ) VERSIONI ME 2 TURBO W204 c-CLASS - 220 CDI 250 CDI

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 320d 2.0 NAFT
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 320d 2.0 NAFT

  SHES MOTORR BMW 2.0D VITI 2014 184HP I KOMPLETUAR INJATOR TURBO KAMBIO 9 MARSHA AUTOMATIK KA 75.0

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer & bagazh per E klass w 212 nga 2009-2015
  Autopjese dhe paisje

  Dyer & bagazh per E klass w 212 nga 2009-2015

  Dyer & bagazh per E klass w 212 nga 2009-2015 cel: 069 20 61 517

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES-BENZ W211 E270 CDI 2005

  MOTORR ME 178.000KM JEPET KOMPLET OSE I ZHVESHUR DISPONON : 5 INJATOR NAFTE KOLEKTOR I THITHJES

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT

  Shes Parakolp te kompletuar per BMW X5 E70 modeli 2011 Parakolpi eshte e kompletuar me dritat e mj

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KOMPLET PJESA PERPARA W204 Cklass 2007-2011
  Autopjese dhe paisje

  KOMPLET PJESA PERPARA W204 Cklass 2007-2011

  per pjese komplet Mercedes -benz c-klass 2007-2011 parakolp i kompletuar blloku i radiatoreve 3 c

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje

  Parakolp B klass w245 me sensore parkimi dhe me larje feneresh 2005-2009 cel 0692061517

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI VITI 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI VITI 2013-2016

  SHITET MOTORR LAND ROVER EVOQUE 2.2 TDI NAFTE VITI 2014- 2017 VETEM 15.000 KM !!!! SUPER GJENDJE

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FENERA S-KLASSI W221 2006-2009 BI-XENON
  Autopjese dhe paisje

  FENERA S-KLASSI W221 2006-2009 BI-XENON

  FENERA ORIGJINAL BI XENON S-KLASS 2006-2009

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FENERE BI-XENON W211 2005
  Autopjese dhe paisje

  FENERE BI-XENON W211 2005

  FENERE ORIGJINAL BI-XENON W211 NGA VITI 2002-2006

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !!
  Autopjese dhe paisje

  ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !!

  ML 320 CDI 2008 e gjitha per pjese kembimi !! me 177.000 km !!! jastek ajri navi sensor parkimi

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi !
  Autopjese dhe paisje

  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi !

  A 180 CDI avantgarde viti 2007 per pjese kembimi ! vetem 123.000 km cel: 069 20 61 517

  Fier Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NAVI w164 w211 w219 w245 w169
  Autopjese dhe paisje

  NAVI w164 w211 w219 w245 w169

  navi ml w164 2006-2011 + modeli ri me kart memorje navi e klass w211 2002-2009 navi cls w2

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM
  Autopjese dhe paisje

  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM

  Motorr M-benz B180 CDI VIti 2015 per pjese ka vetem 50.000 km !! i kompletuar ose i zhveshur

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE

  SHITET PER PJESE : MOTORRI MERCEDES BENZ 2.4 BENZINE V6 I KOMPLETUAR OSE I ZHVESHUR MOTORRI KA 150

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KOMPRESORA KONDICIONERASH M-BENZ -AUDI- BMW VW
  Autopjese dhe paisje

  KOMPRESORA KONDICIONERASH M-BENZ -AUDI- BMW VW

  kompresora kondicionerash per : mercedes benz audi bmw volkswagen fiat alfa romeo lancia

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenera Sklass w221 Maskarino w221
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221 Parakolp -Mbrapakolp kofano ml w164 kofano s klas w221 kofano

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014

  Kroskot per mercedes benz CLA + GLA viti 2015- 2017 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorra Mercedes benz ML w164  S w221  320& 350
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

  w164 ML 320 CDI 2006-2009 w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011 w 221 S 320 CDI 2006 -

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jastek ajri w221 s-klassi
  Autopjese dhe paisje

  Jastek ajri w221 s-klassi

  Jastek ajri w221 s-klassi para +mbrapa 4matic dhe te thjeshte

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011
  Autopjese dhe paisje

  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011

  Dyer per ML w164 & bagazh nga viti 2005-2011 cel :069 20 61 517

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010  35.000 KM !!!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010 35.000 KM !!!

  SHITET MOTORR VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI NAFTE SUPER GJENDJE SHITET PJES PJESE OSE I KOMPLETUAR 069

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 118i  1.8 BENZIN VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 118i 1.8 BENZIN VITI 2008

  SHES MOTORR BMW 1.8 BENZIN SERIA 1 I KOMPLETUAR VITI 2008 VETEM 110.000 KM CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011

  shitet motorr i kompletuar Mercedes-Benz 3.5 CGI benzine i pershtatshem per : E klass 211 EVO E klas

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI

  NE GJENDJE PERFEKTE ! KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT VITI 2008 140.000KM 069 20 61 517

  Fier Sot, 10:57
  Me Marrveshje