Fier

Autopjese dhe paisje në shitje në Fier

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Kasetafon per makin
  Autopjese dhe paisje

  Kasetafon per makin

  Kasetafoni punon

  Fier Sot, 20:17
  100 Lek
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18

  SHESE 4 DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5.X6 NE NUMER 255.55 18.MODEL I RI. GJENDJE TE MIRE PA CARJE

  Fier Sot, 18:37
  350 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA M5. N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA M5. N18.

  SHESE 4 DISQE .BMW SERIJA 5. M5.NUMER 18.JAN NE GJENDJE TE MIRE.NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALD

  Fier Sot, 18:36
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI A6 VITI 2006 A3 A4 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 225.55.16 CMIMI 300.MI

  Fier Sot, 18:36
  270 Lek
 • 11 foto
  DISQE BORBET GOLF 4 N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BORBET GOLF 4 N16

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI GOLF 4 3 2 VW BORA VE EOSE SKODA SEAT JAN 5X100 DY

  Fier Sot, 18:36
  250 €
 • 3 foto
  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OZ MADE IN GJERMANI PER BENZ C KLAS 204.203.E KLASS.NE NUMER 211.212.CLK.CLS.

  Fier Sot, 18:36
  350 Lek
 • 3 foto
  GOME REZERVE ORGJINALE BENZI E KLASS 212.R17.
  Autopjese dhe paisje

  GOME REZERVE ORGJINALE BENZI E KLASS 212.R17.

  SHESE NJE GOME REZERVE ALUMIN ORGJINALE BENZI E KLASS 212.211.CLS.CLK.S KLASS.ESHTE NE GJENDJE TE MI

  Fier Sot, 18:36
  100 Lek
 • 6 foto
  DISQE ORGJINAL BBS AUDI RS5 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BBS AUDI RS5 R18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BBS GJERMANI AUDI RS5.JANE NE NUMER 18.AUDI A8 A7.A5.Q3.Q5. A4 A3 PORSHI.GOLF

  Fier Sot, 18:36
  750 €
 • 4 foto
  DISQE ORGJINA BENZ E KLASSE 211.N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINA BENZ E KLASSE 211.N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL ME GOMA BENZ S KLASSE E KLASSE 211 C KLASSE 203 NUMER 18. JANE NE GJENDJE

  Fier Sot, 18:35
  170 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A3 S LINE N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A3 S LINE N17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE A3 A4 A6 NE GJENDJE TE MIRE NE NUMER 17 TE . CMIMI 350 €.JANE P

  Fier Sot, 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE. ANTIK BENZ AMG 124 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE. ANTIK BENZ AMG 124 R16.

  SHITEN 4 DISQE ANTIK ME PERCINA ORGJIGAL BENZ AMG 124 BENZ SL 129 BENZ 123 NENZ 190 BENZ 140 .TE

  Fier Sot, 18:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NE NUMER .19 .JANE PER BENZ JANE ORGJINAL NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Sot, 18:34
  350 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI. N17.MODEL 2016.AUDI A4.A3.A5.A6.A7.A8.JANE NE GJENDJE TE M

  Fier Sot, 18:34
  300 Lek
 • 5 foto
  DISQE NISAN NAVARA.R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE NISAN NAVARA.R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL NISANI NUMER 17.PER CDO LLOJ XHIP NISAN ME 6 DADICEK.NISAN NAVARA.ETJ.JANE AK

  Fier Sot, 18:34
  350 Lek
 • 3 foto
  DISQE OPELI ASTRA ZAFIRA N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OPELI ASTRA ZAFIRA N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA VEKTRA ZAFIRA MERIVA NE NUMER 205 55 16 .DISQET JANE NE GJENDE TE

  Fier Sot, 18:33
  280 Lek
 • 4 foto
  DISQE BME SERIA 3 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BME SERIA 3 R18.

  SHESE 4 DISQE . BMW SERIA 3 ORGJINAL TE MARKES MK-MOTOR.SPORT BMW SERIA 1 3 5 NE NUMER 18 .

  Fier Sot, 18:33
  150 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A7 R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A7 R 18

  SHITEN ORGJINAL DISQE AUDI A7 MODEL 2015 NUMER 18 AUDI A8 A6 A5 A4 A3 JANE NE GJNDJE TE MIRE SI TE

  Fier Sot, 18:33
  550 €
 • 5 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 2006 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 2006 R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 MIDEL 2006 BENZ E KLASSE 210 211 NE NUMER 16 JANE NE GJEND

  Fier Sot, 18:32
  270 Lek
 • 4 foto
  DISQE BENZ CLK E KLASSE. N.16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ CLK E KLASSE. N.16

  SHESE 4 DISQE .ORGJINAL BENZI C KLASSE 203 AMG CLK E KLASSE 210 211.CLK 203 . JANE NE GJENDJE RE

  Fier Sot, 18:32
  200 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 6 7 PASSATI AUDI A3 A4 A6 VW XETA SKODA SEATI VW TURA NE NUMER 18.JAN

  Fier Sot, 18:31
  200 Lek
 • 4 foto
  DISQE BMW SERIJA M3 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW SERIJA M3 N18

  SHESE GOLDE 4 DISQE BMW SERIJA M5 SERIA 3 SERIJA 5 NUMER 18.JAN NE GJENDJE TE MIRE SI TE RINJE JA

  Fier Sot, 18:31
  250 Lek
 • 0 foto
  DISQE AUDI A5 S LINE N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI A5 S LINE N18.

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE A3 A4 A6 A7 A8 JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI TE RINJE CMI

  Fier Sot, 18:31
  550 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19

  SHITEN DISQE ORGJINAL AKULLE TE RINJE BMW X5 X6 JANE DY TE NGUSHTE DHE DY TE GJERE NUMER 19 CMIMI 40

  Fier Sot, 18:31
  400 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS NUMER 16.PA CARJE PA SALDIM.JANE NE GJENDJE TE MIRE.BEJNE PE

  Fier Sot, 18:30
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLA GLE GLK NUMER 19.. S CLASS.R CLASS.GL GLK ML NE GJENDJE TE MIRE.AKU

  Fier Sot, 18:30
  350 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL XHIPI GRAND XHEROKER JEEP NE NUMER 215 55 18.ME GOMA TE MIRA KONTINTAL 70%.J

  Fier Sot, 18:30
  250 €
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL ME PERCINA AMG.R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL ME PERCINA AMG.R17

  SGESE 4 DISQE AMG BENZI ORGJINAL MADE IN GJERMANI.ME PERCINA.INOKS.TE FUTUR BRENDA.JANE NE GJENDJE

  Fier Sot, 18:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL GOLFI GTI 7 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLFI GTI 7 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MODEL I 2017.GOLF 7. GTI NE NUMER 18.JANE PER GOLF 5.6.7.PASSAT VW XHETA.XW S

  Fier Sot, 18:30
  350 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ AMG C KLASSE 204 N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ AMG C KLASSE 204 N17

  SHITE DISQE ORGJINAL BENZ AMG C KLASISI 204 C KLASSI 203 E KALSSI 211 E KLASSI 211 E KLASSI 221 N

  Fier Sot, 18:30
  370 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 206 307 CITROENI ME 4 DADICEK NUMER 18 JANE AKULLE CMIMI 350 M

  Fier Sot, 18:30
  350 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 PASSAT NR 17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 PASSAT NR 17

  SHESE 4 DISQE PA GOMA PASSAT ORGJINAL..NE NUMER 17.JANE DHE PER AUDI.GOLF 5.6.SEAT.SKODA VW TURAN

  Fier Sot, 18:29
  180 Lek
 • 2 foto
  DISQE BBS ORGJINAL GOLF AUDI PASSATI R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BBS ORGJINAL GOLF AUDI PASSATI R17

  SHESE 4 DISQE TE RINJ NE KUTI BBS ORGJI AL MADE IN GJERMANI.JANE NIKEL.JANE PER GOLF 5.6.7.AUDI A3 A

  Fier Sot, 18:29
  400 €
 • 5 foto
  DISQE RENXH ROVER SPORT.R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE RENXH ROVER SPORT.R19

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL RENXH ROVER SPPRT MODEL 2009 ,ME GOMA BARUM VITI 2017.NE NUMER 255.55 19.GOM

  Fier Sot, 18:29
  300 €
 • 2 foto
  DISQE BBS. BMW SERIJA M 5 .NUMRE 17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BBS. BMW SERIJA M 5 .NUMRE 17.

  SHESE 4 DISQE BBS ORGJINAL .BMW SERIJA M 5.NE NUMER .17.DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE.SI TE RINJ.P

  Fier Sot, 18:29
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ANTIK BENZ AMG 124 .R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ANTIK BENZ AMG 124 .R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI MODEL ANTIK BENZ 124 AMG 95 BENZ 190 CE KUPE KABRIO C KLASSE 202 E

  Fier Sot, 18:29
  260 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17

  SHESE 4,DISQE ORGJINAL GOLF 4 POLO VW XETA VW BORA NUMER 17 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 15. JAN PA

  Fier Sot, 18:29
  200 Lek
 • 3 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 N17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 N17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 NE NUMER 225 45 17 DY JAN 235 45 17 NE

  Fier Sot, 18:29
  300 Lek
 • 2 foto
  Smart disqe R15 orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Smart disqe R15 orgjinal

  shiten disqe Smart R15 orgjinal me 3 dadicek,disqet jane bashke me goma 98% te reja. Gomat e para ja

  Fier Sot, 17:42
  350 €
 • 2 foto
  Range Rover Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover Disqe

  Disqe Range Rover Vogue R21 original me goma Michelin 275/45R21 te montuara nga fabrika makines Rang

  Fier Sot, 17:41
  2.000 €
 • 3 foto
  MERCEDES BENZ R18 te gjere mbrapa origjinal AMG
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ R18 te gjere mbrapa origjinal AMG

  Shiten Disqe Mercedes Benz R18 origjinal AMG te benzit disqet jane te gjere mbrapa jane te sakte nuk

  Fier Sot, 17:41
  800 €
 • 2 foto
  GOMA TE REJA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA TE REJA

  Goma VREDESTEIN 275/35R19 XL 100Y viti 07.17 gomat jane te reja te ardhuara nga Italia.goma kushton

  Fier Sot, 17:40
  1 Lek
 • 0 foto
  Opel Zafira Disqe R17
  Autopjese dhe paisje

  Opel Zafira Disqe R17

  Disqe Opel Zafira,Astra origjinal R17 disqet jane te lyer.pa goma

  Fier Sot, 17:39
  32.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe Opel R16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Opel R16

  Disqe Opel Meriva & Astra & Corsa disqe R16 jane origjinal bashke me goma 205/50R16

  Fier Sot, 17:39
  35.000 Lek
 • 7 foto
  Volkswagen Disqe R17
  Autopjese dhe paisje

  Volkswagen Disqe R17

  Disqe Volkswagen Crafter 2016-2017. Disqet jane origjinal R17 pothuajse te rinje. Disqet jepen bashk

  Fier Sot, 17:39
  1.150 €
 • 1 foto
  Rripi madh i Ri Ford mot200B+Gpl 07~2011 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Rripi madh i Ri Ford mot200B+Gpl 07~2011 origjinal

  Shitet rripi imadh fordi fokus motorr 200 me zinxhir me benxin+ gpl i ri origjinal i pa perdorur i a

  Fier Sot, 16:31
  50 €
 • 2 foto
  Bobina origjinale Ford Fokus 2004 /2011
  Autopjese dhe paisje

  Bobina origjinale Ford Fokus 2004 /2011

  Shiten Kater Bobina origjinale te perdorura ne gjendje te mire jane hequr nga makina me 80 mije km

  Fier Sot, 16:30
  100 €
 • 2 foto
  Pomp Benzine Ford Fokus
  Autopjese dhe paisje

  Pomp Benzine Ford Fokus

  Pomp benzine per ford 2007-2011 4 bar eshte pordorur vetem per prov

  Fier Sot, 16:30
  80 €
 • 3 foto
  Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )
  Autopjese dhe paisje

  Injator Elektrik Ford Fokus 2007/2011(GPL+Benzin )

  Shiten 4 Injator elektrik per ford fokus 2007/2011 ,Motor 2.0 ,gaz benzine te fabrikes ! Injatoret

  Fier Sot, 16:29
  400 €
 • 2 foto
  Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)
  Autopjese dhe paisje

  Kit Freksio Ford Fokus 2007/2011motor2.0(Gpl+Ben)

  Shitet kit freksioni origjinal per Ford Fokus 2007 /2011! Motorr 2.0 Gpl+Benzine)! Kiti Freksionit e

  Fier Sot, 16:28
  360 €
 • 1 foto
  Serdile shoferi Mercedes Benz vario
  Autopjese dhe paisje

  Serdile shoferi Mercedes Benz vario

  Shitet serdile shoferi Benz vario ne gjendje ok me amortizim me rregjistrim peshe.

  Fier Sot, 16:01
  Me Marrveshje