Autopjese dhe paisje në shitje në Fushë Kosovë

 • 1 foto
  Fellne 15 BMW Te Ardhura nga Zvicrra 140€
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 BMW Te Ardhura nga Zvicrra 140€

  Fellne BMW te ardhura nga Zvicrra 140€

  Fushë Kosovë Sot, 22:16
  140 €
 • 4 foto
  fellne 18 per golf6 Gti, golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 per golf6 Gti, golf 7,6,5

  fellne 18 per golf6 Gti, golf 7,6,5 touran tiguan etj me goma shum te mira.lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:34
  500 €
 • 2 foto
  karrika lekur thuajse te reja per audi a3,
  Autopjese dhe paisje

  karrika lekur thuajse te reja per audi a3,

  karrika lekur thuajse te reja per audi a3, 2004-2012.lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:34
  300 €
 • 4 foto
  fellne 16 per golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 per golf 7,6,5

  fellne 16 per golf 7,6,5 thuajse te reja me goma shun te mira .lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:34
  250 €
 • 5 foto
  fellne 17 per audi sline a3,a4
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 per audi sline a3,a4

  fellne 17 per audi sline a3,a4 me goma shum te mira, ne gjendje 100% te mira.nr

  Fushë Kosovë Sot, 21:25
  400 €
 • 1 foto
  set i airbagav
  Autopjese dhe paisje

  set i airbagav

  set i airbagav per pasat b7 pasat CC pasqt 3c.lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:11
  400 €
 • 1 foto
  tepacira golf 5
  Autopjese dhe paisje

  tepacira golf 5

  tepacira sikur te ri per golf 5 .lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:11
  70 €
 • 3 foto
  golf 4
  Autopjese dhe paisje

  golf 4

  branik per golf 4 .lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:11
  80 €
 • 1 foto
  stopa golf5
  Autopjese dhe paisje

  stopa golf5

  stopa per golf 5 edition 30 .lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:10
  220 €
 • 1 foto
  Karrika golf5
  Autopjese dhe paisje

  Karrika golf5

  karrika per golf 5 sikur te reja .lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:10
  120 €
 • 1 foto
  mask golf5
  Autopjese dhe paisje

  mask golf5

  mask e airbagav per golf 5 me airbaga komplet .lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:10
  270 €
 • 5 foto
  Fellneper golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Fellneper golf 7,6,5

  shiten fellnet 18 per golf 7,6,5 ne gjendje perfekte pa grritha me goma shum te mira. lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:10
  500 €
 • 1 foto
  interier golf 6
  Autopjese dhe paisje

  interier golf 6

  interier per golf 6 gtd me 2 dyr sikur te reja.lz

  Fushë Kosovë Sot, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PERZIERSE BETONI MESHALIC
  Autopjese dhe paisje

  PERZIERSE BETONI MESHALIC

  PRODHIM SLLOVEN.DEFEKT KAZANI.MOTORI FUNKSIONON SKELETI NË GJENDJE TË MIRË

  Fushë Kosovë Sot, 21:04
  50 €
 • 6 foto
  Fellne me.goma vere nr 225/45/17/ per golf.4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me.goma vere nr 225/45/17/ per golf.4

  mundsi ndrrimi +38349396611

  Fushë Kosovë Sot, 18:51
  2 €
 • 3 foto
  Fellne dhe goma per Cetroen, pezho R17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma per Cetroen, pezho R17

  Fellnet dhe gomat nuk dridhin kan garancion. Fellnet jon me 4 shtrafa 205/50/17 ne qmim perfshihet

  Fushë Kosovë Sot, 18:26
  260 €
 • 6 foto
  Goma me C 215/65/16c, 225/70/15c, 195/70/15c
  Autopjese dhe paisje

  Goma me C 215/65/16c, 225/70/15c, 195/70/15c

  Shiten goma shum te mira per pesh 16C edhe 15C, firma si tigar, sava etj. Ne qmim perfshihet edhe mo

  Fushë Kosovë Sot, 18:25
  30 €
 • 4 foto
  Goma dhe Bandash per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Bandash per golf 5

  Gomat jan shum te mira 195/65/15 M+S. Ne qmim perfshihet edhe montimi dhe ballansimi i tyre. Kan ga

  Fushë Kosovë Sot, 18:16
  140 €
 • 3 foto
  Goma te Hamerit 325/55/22
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Hamerit 325/55/22

  Gomat nuk dridhin 325/55/22. gjindemi ne rrugen industriale Prishtin- Fushkosov. 100 Euro copa

  Fushë Kosovë Sot, 18:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne dhe Goma per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe Goma per Bmw

  Fellne dhe gomat jan shum te mira kan garancion ne dridhje 245/40/18. Ne qmim perfshihet montimi dh

  Fushë Kosovë Sot, 18:13
  350 €
 • 4 foto
  Fellne dhe goma per golf 4 , pasat bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma per golf 4 , pasat bora

  Fellne dhe goma per golf 4, pasat bora Fellnet jan shum te mira me garancion qe nuk dridhin ne qmim

  Fushë Kosovë Sot, 18:13
  250 €
 • 5 foto
  Fellne dhe goma per Audi A8 tipi i vjeter235/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma per Audi A8 tipi i vjeter235/55/17

  Fellnet dhe gomat jon shum te mira pothuajse te reja te ardhur nga Gjermania, kan garancion qe nuk d

  Fushë Kosovë Sot, 18:12
  300 €
 • 4 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten te ardhura nga Zvicrra +38344814907

  Fushë Kosovë Sot, 16:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Gumat
  Autopjese dhe paisje

  Gumat

  Shiten te ardhura nga Zvicrra +38344814907

  Fushë Kosovë Sot, 16:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten te ardhura nga Zvicrra +38344814907

  Fushë Kosovë Sot, 15:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet

  Shiten te ardhura nga Zvicrra +38344814907

  Fushë Kosovë Sot, 15:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet

  Shiten te ardhura nga Zvicrra +38344814907

  Fushë Kosovë Sot, 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellne per BMW X5 dhe X6
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per BMW X5 dhe X6

  Fellne per BMW X5 dhe X6 275/40/20 315/40/20

  Fushë Kosovë Sot, 10:59
  700 €
 • 1 foto
  Shes fellne 19 coll per hondaj dhe toyjot
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 19 coll per hondaj dhe toyjot

  Fellne me goma 19 coll Per toyot dhe hondaj 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 10:57
  280 €
 • 1 foto
  Shes goma rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma rezerv

  Goma rezerv per Q3 Q5 Q7 Dhe Toureg 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dera per Touran
  Autopjese dhe paisje

  Dera per Touran

  Dera e pare ana e shoferit per Touran Gjendje te mire

  Fushë Kosovë Sot, 09:25
  70 €
 • 3 foto
  Fellne 15”
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15”

  Shiten Fellnet Per golf 5,6 , Touran, Passat Gomat ; 2X Michelin Primacy te reja; 2X Sunitrac te rej

  Fushë Kosovë Sot, 08:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mask per VW Crafter
  Autopjese dhe paisje

  Mask per VW Crafter

  Shitet Maska per VW Crafter nga gjermania. Ne gjendje te mire.

  Fushë Kosovë Sot, 08:27
  60 €
 • 1 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shiten fellnet per golf 4,5,6 Passat Audi Me goma te mira 205/55R16

  Fushë Kosovë Sot, 08:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne golf 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne golf 5

  r16 me goma vere

  Fushë Kosovë Dje, 22:49
  1 €
 • 2 foto
  Shes radi per golf
  Autopjese dhe paisje

  Shes radi per golf

  Shes radi per golf 5 6 me 6cd gjendje perfekte +38345603693

  Fushë Kosovë Dje, 22:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes radi per golf
  Autopjese dhe paisje

  Shes radi per golf

  Shes radi per golf 5 6 gjendje perfekte pa as ni defekt +38345603693

  Fushë Kosovë Dje, 22:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kompresori
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kompresori

  Shitet Kompresori ne gjendje te mir Per Me shumm kontakto ne nr 045 572 573 // 045 606 406

  Fushë Kosovë Dje, 21:08
  230 €
 • 11 foto
  Goma rezerv te gjitha llojeve te veturav
  Autopjese dhe paisje

  Goma rezerv te gjitha llojeve te veturav

  Goma rezerv te gjitha llojeve te veturav Gomat jane te reja nuk jane te perdorura LLOJET** (VOLKSW

  Fushë Kosovë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gome rezerv per Audi A8 A7
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv per Audi A8 A7

  Gome rezerv per Audi a8 a7 Tel 045 689 555 / 045 572 573 / 045 606 406

  Fushë Kosovë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gome rezerv per Range Rover
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv per Range Rover

  Gome rezerv per Range Rover Tel 045 689 555 / 045 572 573 / 045 606 406

  Fushë Kosovë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  timon
  Autopjese dhe paisje

  timon

  timon me pllak per pasat 3c .lz

  Fushë Kosovë Dje, 09:47
  120 €
 • 3 foto
  golf 6
  Autopjese dhe paisje

  golf 6

  braniku i mram per golf 6 gtd me aspuha orginal .lz

  Fushë Kosovë Dje, 09:46
  220 €
 • 3 foto
  karrika
  Autopjese dhe paisje

  karrika

  karrika per pasat 3c me nxemje sikur te reja .lz

  Fushë Kosovë Dje, 09:46
  170 €
 • 1 foto
  golf 7
  Autopjese dhe paisje

  golf 7

  blutoth per golf 7,6,5 touran pasat .lz

  Fushë Kosovë Dje, 09:46
  50 €
 • 5 foto
  Goma shum trujtne, 205-55-16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Goma shum trujtne, 205-55-16 coll

  shes 4 copa goma, 205 55 16 coll jon shum trujtne

  Fushë Kosovë Dje, 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma me Bandash, Golf 5,6,7 dhe Passat 3c, b7
  Autopjese dhe paisje

  Goma me Bandash, Golf 5,6,7 dhe Passat 3c, b7

  shes goma me bandash per golf 5, 6, 7, Passat 3c dhe b7 Madhsija 205 60 16 coll M / S

  Fushë Kosovë Dje, 07:55
  110 €
 • 3 foto
  Pomp per Goma me Rrym ,12 vollt
  Autopjese dhe paisje

  Pomp per Goma me Rrym ,12 vollt

  Shes pomp me ajr , 12 vollt osht e pa perdort

  Fushë Kosovë Dje, 07:55
  25 €
 • 4 foto
  Kuk per passat 3c, dhe b7 passat
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per passat 3c, dhe b7 passat

  Shes kuk per passat 3c , osht me qels

  Fushë Kosovë Dje, 07:47
  55 €
 • 6 foto
  Fellne me Goma, per Dimer.Golf 5,6,7 Passat,tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma, per Dimer.Golf 5,6,7 Passat,tauran

  shes Fellnet me goma te Dimrit / 195 65 15 coll Golf 5.6.7 dhe Passat, Tauran.Audi a3 dhe 4 Jon shum

  Fushë Kosovë Dje, 07:47
  210 €