Autopjese dhe paisje në shitje në Fushë Kosovë

 • 5 foto
  Fellnet 225-40-18
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 225-40-18

  shes fellnet mo goma veres 225..40..18 +38344360555 milaimi

  Fushë Kosovë Sot, 11:21
  260 €
 • 3 foto
  Pomp per Goma me Rrym ,12 vollt
  Autopjese dhe paisje

  Pomp per Goma me Rrym ,12 vollt

  Shes pomp me ajr , 12 vollt osht e pa perdort

  Fushë Kosovë Sot, 10:52
  25 €
 • 1 foto
  Shes fellne 19 coll per hondaj dhe toyjot
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 19 coll per hondaj dhe toyjot

  Fellne me goma 19 coll Per toyot dhe hondaj 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 10:24
  280 €
 • 1 foto
  Shes gom per x5
  Autopjese dhe paisje

  Shes gom per x5

  Gom me bandash 18 per x5 model i ri

  Fushë Kosovë Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellne per x5 model te ri
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per x5 model te ri

  Fellne 20 coll Per x5 M paket

  Fushë Kosovë Sot, 10:23
  750 €
 • 1 foto
  Shes goma rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma rezerv

  Goma rezerv per Q3 Q5 Q7 Dhe Toureg 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 17 per FIAT STILO
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per FIAT STILO

  Shiten fellne 17 me goma te veres per Fiat Stilo kontakt ne viber 044 170 736

  Fushë Kosovë Sot, 07:49
  350 €
 • 2 foto
  Goma dhe bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandash

  Shes bandash 17 me goma 225 55 17 plus nje bufer 1200 wat 180 euro

  Fushë Kosovë Sot, 00:56
  180 €
 • 1 foto
  KOMPJUTERI OPEL ASTRA H DHE ASTRA J 1.7 DTR
  Autopjese dhe paisje

  KOMPJUTERI OPEL ASTRA H DHE ASTRA J 1.7 DTR

  Shes kompjuterin e motorrit per opel astra H DTR 1.7 dizel dhe astra j 1.7 DTR NR KON 044 725 888

  Fushë Kosovë Dje, 21:21
  300 €
 • 11 foto
  Goma rezerv te gjitha llojeve te veturav
  Autopjese dhe paisje

  Goma rezerv te gjitha llojeve te veturav

  Goma rezerv te gjitha llojeve te veturav Gomat jane te reja nuk jane te perdorura LLOJET** (VOLKSW

  Fushë Kosovë Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuke per BMW Audi Touran etj.
  Autopjese dhe paisje

  Kuke per BMW Audi Touran etj.

  Kuke per BMW X5 X6 Audi Touran Golf etj Per me shumm kontakto ne nr 045 572 573 /045 606 406

  Fushë Kosovë Dje, 15:29
  40 €
 • 2 foto
  Gome rezerv per Audi A8 A7
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv per Audi A8 A7

  Gome rezerv per Audi a8 a7 Tel 045 689 555 / 045 572 573 / 045 606 406

  Fushë Kosovë Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gome rezerv per Range Rover
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv per Range Rover

  Gome rezerv per Range Rover Tel 045 689 555 / 045 572 573 / 045 606 406

  Fushë Kosovë Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Drita per fellne
  Autopjese dhe paisje

  Drita per fellne

  ⤵ ?Drita per fellne ?Lloje te ndryshme ngjyra ?Bon drit kah t'shkojsh 4 Drita per 4 gomat ⚊⚊âš

  Fushë Kosovë Dje, 13:13
  5 €
 • 3 foto
  Shes te gjitha pjest per golf 5-6-7
  Autopjese dhe paisje

  Shes te gjitha pjest per golf 5-6-7

  Golf pjes per golf 5 golf 6 golf 7 bora

  Fushë Kosovë Dje, 12:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Prokolic Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Prokolic Rimorkio

  Prokolic shum e mir fabrikisht e marume cmimi pak i diskutushm

  Fushë Kosovë Dje, 10:26
  570 €
 • 3 foto
  Krilla e majt audi a4 b7 2004-2008
  Autopjese dhe paisje

  Krilla e majt audi a4 b7 2004-2008

  Shes krillen e majt te audi a4 model b7 viti prejn 2004-2008 e rujtne por pjesa e eperme ka do shenj

  Fushë Kosovë 10 dhjetor 20:18
  35 €
 • 0 foto
  Braniku S line Per Audi A4 B7 viti prej 2004-2008
  Autopjese dhe paisje

  Braniku S line Per Audi A4 B7 viti prej 2004-2008

  Shes branikun e par per audi a4 modeli b7 modeli prej vitit 2004 deri 2008i rujtun shume ne gjendje

  Fushë Kosovë 10 dhjetor 20:18
  130 €
 • 10 foto
  Goma vere Michelin dhe Continental 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere Michelin dhe Continental 205 55 16

  Shes gomat Continental 205 55 16 --2 cop ....30 euro Michelin 205 55 16 ------4 cop....60 euro. Gom

  Fushë Kosovë 10 dhjetor 20:15
  1 €
 • 2 foto
  FELLNE 17COLL AUDI 100% ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 17COLL AUDI 100% ORIGJINAL

  SHITEN FELLNET 17 COLL PER AUDI A3 A4 A6 FELLNET JAN 100% ORIGJINAL

  Fushë Kosovë 10 dhjetor 14:24
  210 €
 • 6 foto
  Shiten pjest
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjest

  Shiten pjest ne gjendje shume te mire me garancion 044 284 876

  Fushë Kosovë 10 dhjetor 09:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pomp per vetura Me rrym 12 vollt
  Autopjese dhe paisje

  Pomp per vetura Me rrym 12 vollt

  shes pom per vetur me rrym 12 vollt osht e pa perdorur origjinal osht e Audis

  Fushë Kosovë 9 dhjetor 08:36
  25 €
 • 4 foto
  Shiten Gomat dhe Fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat dhe Fellnet

  Shiten Gomat dhe Fellnet (bashkarisht ose dhe të ndara) Fellnet: Prodhuar nga FR dhe janë të ardhur

  Fushë Kosovë 5 dhjetor 22:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hauba dyr per kedi.
  Autopjese dhe paisje

  Hauba dyr per kedi.

  Dera djatht gjami djatht hauba .tri kater ngjyra

  Fushë Kosovë 5 dhjetor 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Varta 77Ah
  Autopjese dhe paisje

  Varta 77Ah

  Shes baterine shume pak te perdorun, super e forte.

  Fushë Kosovë 4 dhjetor 17:16
  57 €
 • 3 foto
  Shes Ceradat
  Autopjese dhe paisje

  Shes Ceradat

  Shes 2 ceradat , prodhim Zvicrran ,rezistent ndaj diellit,brymës me dimensione 4.10× 20m

  Fushë Kosovë 3 dhjetor 16:32
  240 €
 • 5 foto
  Fellne 18 taureg tiguan audi Q7 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 taureg tiguan audi Q7 me goma

  Shiten fellnet 18 per taureg tiguan audi Q7 e shum lloje te vw 049 258 152 Viber

  Fushë Kosovë 2 dhjetor 19:52
  470 €
 • 0 foto
  Fellnen per golf 4 044601015
  Autopjese dhe paisje

  Fellnen per golf 4 044601015

  Fellen 17 per golf 4 gomat nuk ju bojn Dmth pa goma

  Fushë Kosovë 2 dhjetor 11:53
  270 €
 • 0 foto
  Shtopa Audi a6
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa Audi a6

  Shes shtopin e perdorur per audi a6 te vitit 2005 / 2007 shtopi esht i anes se djatht . Origjinal ng

  Fushë Kosovë 2 dhjetor 09:43
  60 €
 • 2 foto
  Fellne te Peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Peugeot

  shes 4 fellnet nr 17 e Peuogeot me gjith goma 220 mund te kontaktoni edhe ne viber me ket nr +3834

  Fushë Kosovë 28 nëntor 10:45
  220 €
 • 4 foto
  Fellne 16 pasat audi golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 pasat audi golf 5

  Shiten fellnet 16 per pasat audi golf 5 te ardhura nga gjermania 049 258 152 Viber

  Fushë Kosovë 26 nëntor 11:09
  150 €
 • 7 foto
  SHes Diskat me Gurtne te mramat per TOURAN
  Autopjese dhe paisje

  SHes Diskat me Gurtne te mramat per TOURAN

  shes diskat me gurtne te mramat per TOURAN.shum pak te pardorne te ardhne nga Austria..

  Fushë Kosovë 24 nëntor 17:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes dizhalic per kerre
  Autopjese dhe paisje

  shes dizhalic per kerre

  shes dizhalicen per kerre ne xhendje shum te mir ..

  Fushë Kosovë 24 nëntor 17:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Lladnjakun e Ujt per Audi a4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Shes Lladnjakun e Ujt per Audi a4 1.9 tdi

  Shes Lladnjakun e Ujt per Audi a4 1.9 tdi 1998 ujt nuk e rrjedh as ni pik

  Fushë Kosovë 24 nëntor 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHes Senzort e ABS per audi a4
  Autopjese dhe paisje

  SHes Senzort e ABS per audi a4

  shes senzort e abs per audi a4 a6 passat per rrotat e mrama..

  Fushë Kosovë 24 nëntor 17:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per Audi a4 2.5 tdi v6 1999 -2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Audi a4 2.5 tdi v6 1999 -2001

  shes dritat e para e liminlidhs. e ladnjakun e ujt e.flutren elektrike per Audi a4 2.5 tdi v6.

  Fushë Kosovë 24 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Senzor parkingu per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Senzor parkingu per vetura

  Senzor parkingu me monitor ngjyra e zez dhe hiri per te gjitha veturat. Transporti ne ter territori

  Fushë Kosovë 22 nëntor 16:22
  20 €
 • 0 foto
  Menjaq 5 shpejci golf caddy tauran
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq 5 shpejci golf caddy tauran

  Menjaq me 5 shpejci

  Fushë Kosovë 16 nëntor 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pasqyre te caddy majt, djatht.
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre te caddy majt, djatht.

  Kemi pasqyre te majt te djatht me rrym pa rrym

  Fushë Kosovë 16 nëntor 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diagnoze delphi V.2016
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoze delphi V.2016

  Shes diagnoz delphi V. 2016 si dhe bejm instalimin e delphi diagnozes. Diagnoza vjen bashk me kodul

  Fushë Kosovë 11 nëntor 14:42
  120 €
 • 0 foto
  VCDS HEX 18.9.0
  Autopjese dhe paisje

  VCDS HEX 18.9.0

  VCDS HEX Modeli me i ri i Ross-Tech versioni 18.9.0 Diagnoz profersionale per te githa veturat e V

  Fushë Kosovë 11 nëntor 14:42
  60 €
 • 1 foto
  Karrika per kedi
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per kedi

  Karrika kedit kemi lloj lloj modeli kemi edhe 5 copa komplet te parat edhe tri te mramtat.

  Fushë Kosovë 11 nëntor 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gome rezerv per Bmw ×5 / ×6
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv per Bmw ×5 / ×6

  Gome per BMW x5 dhe ×6 Tel 045 689 555 / 045 572 573 / 045 606 406

  Fushë Kosovë 9 nëntor 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe mrapa BMW F01 730 d
  Autopjese dhe paisje

  Disqe mrapa BMW F01 730 d

  2 Disqe diska mrapa origjinal nga BMW BMW F01 730d Gati te reja...

  Fushë Kosovë 8 nëntor 08:15
  120 €
 • 4 foto
  Fellne 13-she me 4 shtrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 13-she me 4 shtrafa

  Shes fellne original te ardhuna nga gjermania 13-she me 4 shtrafa

  Fushë Kosovë 7 nëntor 22:59
  100 €
 • 1 foto
  Fellne per pacific golf 4 044601015
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per pacific golf 4 044601015

  Shiten fellnet te ardhuna nga jasht Per golf 4 044601015

  Fushë Kosovë 5 nëntor 14:24
  230 €
 • 0 foto
  Fellne të pa-përdorura
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të pa-përdorura

  Fellne modelet e fundit në treg , kemi të gjitha numrat: 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 22 coll .

  Fushë Kosovë 21 tetor 17:44
  450 €
 • 0 foto
  4 goma me bandash
  Autopjese dhe paisje

  4 goma me bandash

  Shes 4 goma me bandash original audis 225 55 16 99V e gjendje shume te mire

  Fushë Kosovë 21 tetor 14:09
  300 €
 • 1 foto
  Vaj hidraulik VG68 Bahavar
  Autopjese dhe paisje

  Vaj hidraulik VG68 Bahavar

  Shes vaj hidraulik VG68 Bahavar Kemi 7 kanta nga 18 Litra - 126 Litra

  Fushë Kosovë 20 tetor 12:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes gomat 245*45*18
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 245*45*18

  Shes tri goma 245*40*18 Edhe dy copa 245*45*18 20 ero copa qmimi me i mar krejt i diskutushum

  Fushë Kosovë 18 tetor 18:50
  20 €