Autopjese dhe paisje në shitje në Gjakovë

 • 3 foto
  Shitet Rimorkio Shumë E Lehtë Për Tu Tërhequr
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio Shumë E Lehtë Për Tu Tërhequr

  Shitet Rimorkio Posedon Kukën Për Gjip Ose Traktor Eshtë Shum E Lehtë Për Transport Për Më Shumë Na

  Gjakovë Sot, 10:47
  280 €
 • 1 foto
  Pjes Për traktor IMT 533
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Për traktor IMT 533

  Motor,Radilic Me Klipnjaqë,Boshpumpë,Angllaser Etj. Të Gjitha Në Gjendje Të Rregullt Me Çmim Shumë T

  Gjakovë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Rimorkio (Perkolic) Per Makin
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio (Perkolic) Per Makin

  Shitet Rimorkio (Perkolic) Per Makin Eshte Shum Praktike Mund Ta Terheq Nje Makin Sado E Vogel Per M

  Gjakovë Sot, 10:46
  280 €
 • 2 foto
  SHITEN FELLGAT PERFEKT
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN FELLGAT PERFEKT

  te parat jan 205.45 R16 permrapa jan 215.45R16 Per ma shum info thirr ne 044 744 787

  Gjakovë Sot, 10:12
  550 €
 • 5 foto
  Shiten Fellnet per X5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet per X5 x6

  Shiten Fellnet per BMW x5 x6 Ne Gjendje Shum Te Mir Modeli I fundit 315* 35 275*40 Gom

  Gjakovë Sot, 10:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Adaptera per zvoshnika VW Golf V, Golf IV, Passat
  Autopjese dhe paisje

  Adaptera per zvoshnika VW Golf V, Golf IV, Passat

  Shiten adapeterat per zveshnikat e dyrve per VW Golf V, Golf IV, Passat, Touran 🔊 Adapter madhesia

  Gjakovë Sot, 09:22
  20 €
 • 3 foto
  Bandash R15 per GOLF 4 dhe GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  Bandash R15 per GOLF 4 dhe GOLF 5

  Shiten bandash te hekrit jane ne gjendje te rregullt 2 cope per Golf 4 te ri dhe 2 cope per Golf 5 t

  Gjakovë Sot, 09:21
  15 €
 • 3 foto
  stopa per fiat brava
  Autopjese dhe paisje

  stopa per fiat brava

  .stopa per fiat brava jan te ri te pa perdorur. dyt vetem 30 euro motorr i klimes 20 euro dinam 1

  Gjakovë Sot, 09:13
  30 €
 • 2 foto
  Stopa per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per golf 4

  Shiten stopat shum Te mir te rujtun per golf 4

  Gjakovë Dje, 19:13
  45 €
 • 1 foto
  Zvoshnika 2 cope
  Autopjese dhe paisje

  Zvoshnika 2 cope

  Shiten zvoshnikat 2 cope 2x40W Golf 2, passat, mercedes, corsa,

  Gjakovë Dje, 16:05
  15 €
 • 3 foto
  shiten pjest me qmim te volitshm
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjest me qmim te volitshm

  1 Shes 2 amortizerat komplet per Ford fiesta ose courier 2 Anglaserin 3 Allternatorin u shit 4 2 Fa

  Gjakovë Dje, 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten phest me qmim te lire
  Autopjese dhe paisje

  shiten phest me qmim te lire

  shiten keto gjana 1 dy fellne te hekrit me numer 14 me 4 bira 2 dy fellne te hekrit me numer 13 per

  Gjakovë Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne -Profili- 195/55 R15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne -Profili- 195/55 R15

  Shes fellnet ylli 15-t\'she me 4 sherafa dora e par qe i kam, jan te ardhura nga Gjermanija nuk jan

  Gjakovë Dje, 12:32
  200 €
 • 5 foto
  Motorra
  Autopjese dhe paisje

  Motorra

  Motorra të imp. nga Zvicrra - WV golf ll 1.8 benz. Ford fiesta-eskort 1.6 diz dhe benz., Renault 11

  Gjakovë Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndrrues të shpejtsive (transmision)
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrues të shpejtsive (transmision)

  Shiten ndrrues të shpejtsive nga CH: VW sharan-Seat alhambra 1.9 d 6 shp. 2002, VW golf II dhe pasa

  Gjakovë Dje, 11:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Turbina
  Autopjese dhe paisje

  Turbina

  Shiten turbina të ardhura nga Zvicrra si: Audi A4 1.8 L, Citroen 2.5 D, Audi A6 dhe A4 B5 2.5 TDI, C

  Gjakovë Dje, 11:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne- bandasha
  Autopjese dhe paisje

  fellne- bandasha

  Shiten 4 fellne të Opell 15-sha me 4 vrima, bandasha të hekurit 4 copë të opellit 14-sha me 4 vrima

  Gjakovë Dje, 11:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Auspuha
  Autopjese dhe paisje

  Auspuha

  Shitet lonci imbram Opel Zafira 1.9 CDTI Astra H 2005, Audi S 3 Quatro 1.8 2001, Audi A4 Cabriolet

  Gjakovë Dje, 11:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullatori i ajrit GTI 2.0 16v ABF
  Autopjese dhe paisje

  Rregullatori i ajrit GTI 2.0 16v ABF

  shiten 2 rregullator te ajrit ne gjendje perfekte njoni osht i ri firma LOWE automobil germany qetri

  Gjakovë Dje, 11:04
  50 €
 • 4 foto
  Fellne bmw R19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw R19

  shiten fellnet bojn per bmw e60 , e90 etj... nuk dridhin nuk jane te saldun fellnet jane perpara 8.5

  Gjakovë 25 janar 15:36
  370 €
 • 3 foto
  Shtopa bmw e60 2005
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa bmw e60 2005

  Shiten shtopat bmw e60 044577403

  Gjakovë 25 janar 15:36
  80 €
 • 3 foto
  SHITEN GOMAT 15 ME GJETH BANDASHA GOLF 4 SEAT POLO
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN GOMAT 15 ME GJETH BANDASHA GOLF 4 SEAT POLO

  SHITEN GOMAT ME BANDASHA TE GOLF 4 SEAT

  Gjakovë 25 janar 12:41
  110 €
 • 0 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shes fellne per Mk2

  Gjakovë 25 janar 12:09
  150 €
 • 1 foto
  Fellne Vw me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Vw me goma dimri

  Shiten 4 fellne në gjendje perfekt 195/65/15 me goma dimrit. Çmimi i arsyeshëm sipas marrëveshjes 04

  Gjakovë 24 janar 19:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 4copa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 4copa

  Në shitje 4 fellne model Gti 225/45/17 për momentin janë me goma të verës. Çmimi sipas marrëveshjes

  Gjakovë 24 janar 19:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motor golfit 2 1.6 diesel per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Motor golfit 2 1.6 diesel per pjes

  Shes motor te golfit 2 diesel- viper +38344316541 qmimi me mareveshje.

  Gjakovë 23 janar 18:25
  99 €
 • 6 foto
  shes rade dhe mjete tjera te zvicrres
  Autopjese dhe paisje

  shes rade dhe mjete tjera te zvicrres

  shes rade e re osht hoktruf matorr agrigat mushje bataris prese barit dhe shum sene tjera te puns te

  Gjakovë 23 janar 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 rrot kapne per mercedes origjinale
  Autopjese dhe paisje

  4 rrot kapne per mercedes origjinale

  shiten 4 rrot kapne mer mercedes , wmimi 10. eu copa.eu copa qmimi fix , ju mirepres inf. ne tel

  Gjakovë 22 janar 23:45
  10 €
 • 2 foto
  2 krilla per kaddy pikap vw i vitit 99
  Autopjese dhe paisje

  2 krilla per kaddy pikap vw i vitit 99

  shiten 2 krilla per pikap kaddy te vitit 1999, ngjyr te kalter inf,ne tel ose viber 044129189. qmim

  Gjakovë 22 janar 23:44
  35 €
 • 2 foto
  Fellga 16 extra 4 cop
  Autopjese dhe paisje

  Fellga 16 extra 4 cop

  Shiten 4 fellga extra 16 .inf tel &viber 044129189e 4 vrima per pasat golf vento etj

  Gjakovë 22 janar 23:42
  360 €
 • 2 foto
  fellga extra
  Autopjese dhe paisje

  fellga extra

  shiten fellgat extra ,gomat jan mesatare jan per venta, passat, golf etj, inf tjera ne tel ose vibe

  Gjakovë 22 janar 23:41
  360 €
 • 0 foto
  fellga per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellga per mercedes

  shiten 4 fellga per mercedes qmimi 110 eu inf ne tel ose viber 044129189 tel. Ose viber

  Gjakovë 22 janar 23:40
  110 €
 • 1 foto
  mask plastikes per kombi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  mask plastikes per kombi mercedes

  shitet maska per kombi mercedes 208, ose 210, 207. 310, etj e re nga gjermonia, inf, tjera ne tel os

  Gjakovë 22 janar 23:38
  35 €
 • 0 foto
  Pjes per audi A6 3.0 Tdi automatik 4X4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per audi A6 3.0 Tdi automatik 4X4

  Shes pjes per audi a6 3,0 tdi 4x4 Per ma shum kontakto Tel 044268550 Tel 049222011 !

  Gjakovë 22 janar 11:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Motorra me menjaq per Audi Bmw Vv Opel
  Autopjese dhe paisje

  Motorra me menjaq per Audi Bmw Vv Opel

  Shes motorra me menjaq ose pa menjaq me qmime te volitshme per Audi 3.3 2002 Audi 3.0 2005 Audi rs4

  Gjakovë 22 janar 11:12
  5 €
 • 5 foto
  Pjes per Audi bmw opel etj
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Audi bmw opel etj

  Shes pjes per vetura me qmime shum te arsyshme Per ma shum na kontakonti Tel 044268550 Tel 0492220

  Gjakovë 22 janar 11:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per vetura

  Shes pjes me qmimie shum te voitshem Poashtu bejm servisin e veturave Tel 044268550 Tel 049222011

  Gjakovë 22 janar 11:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Menjaq Automatik Audi a6 2005 3.2 benzin 3.o tdi
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq Automatik Audi a6 2005 3.2 benzin 3.o tdi

  Menjaq me motorr per Audi a 6 2005 automatik 4x4 Motorri per pjes ka nje defekt Ndersa menjaqi asht

  Gjakovë 22 janar 11:09
  1 €
 • 4 foto
  Pjesë për vetura
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për vetura

  Shes pjesë me çmime shumë të volitshme poashtu bëjmë servisin e veturave! Tel: 044222280 Tel: 04426

  Gjakovë 22 janar 11:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne per Golf4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf4

  Shiten fellnet per golf 4 GTI MODEL , shum te mira , te ruajtura,nuk jan te dredhta , goma verore su

  Gjakovë 22 janar 00:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RISI Aditivet me cilesore JLM ne Kosove
  Autopjese dhe paisje

  RISI Aditivet me cilesore JLM ne Kosove

  -Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Mekanikut !!!! Dergojme porosi sipas adr

  Gjakovë 21 janar 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per Opel Astra
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Opel Astra

  Shiten pjes per opel Astra G gjitha pjest perveq motorit dhe menjaqit

  Gjakovë 19 janar 00:50
  1 €
 • 1 foto
  ANGLASER PER VW GOLF 5, 6 PASSAT, SHKODA ETJ
  Autopjese dhe paisje

  ANGLASER PER VW GOLF 5, 6 PASSAT, SHKODA ETJ

  Shes anglaserin për VW Golf 5 6, Passat, Shkoda etj. automjete. Anglaseri është në gjendje fantastik

  Gjakovë 17 janar 14:13
  79 €
 • 3 foto
  MENJAQ DSG PER VW GOLF 6 PASSAT, SHKODA ETJ
  Autopjese dhe paisje

  MENJAQ DSG PER VW GOLF 6 PASSAT, SHKODA ETJ

  Shes DSG menjaqin për VW Golf 6, Passat, Shkoda etj. automjete. Menjaqi është automatik me 6 shpejtë

  Gjakovë 17 janar 14:12
  300 €
 • 1 foto
  GUMA DHE BANDASHA ME RROTKAPNE 205X55X16- LIRË
  Autopjese dhe paisje

  GUMA DHE BANDASHA ME RROTKAPNE 205X55X16- LIRË

  Shes guma te veres dhe bandasha te hekurt me gjeth rrotkapne dimensioni 205 x 55 x 16 Gumaat jan

  Gjakovë 17 janar 14:11
  60 €
 • 0 foto
  Fellne 16 GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 GOLF 5

  Shiten fellnet 16 me 5 vrima bejne per golf 5 , pasat, touran, Audi etj

  Gjakovë 17 janar 09:40
  170 €
 • 2 foto
  Reduktori i diferencialit golf 6 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Reduktori i diferencialit golf 6 2.0 tdi

  Reduktori i pare i diferencialit per golf 6 2.0 tdi me defekt qe rregullohet

  Gjakovë 16 janar 19:37
  150 €
 • 4 foto
  Fellne 18 BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 BMW

  Shiten Fellnet 18 per BMW 245-40-18 +38345330207

  Gjakovë 16 janar 08:57
  270 €
 • 1 foto
  Karrika dhe tapacira per bmw e39
  Autopjese dhe paisje

  Karrika dhe tapacira per bmw e39

  Shiten karrikat per bmw e39 jan shtof por shum te rujtme dhe te pastra ne gjendje te mire. Po ashtu

  Gjakovë 14 janar 01:27
  130 €
 • 5 foto
  Goma te veres Pirelli 225/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres Pirelli 225/40/18

  Shiten 4 goma te veres dy jan Pirelli P-Zero siq shihen ne foto, jan te veres 225/40/18, viti 2016

  Gjakovë 14 janar 01:26
  50 €