Gjilan

Autopjese dhe paisje në shitje në Gjilan

 • 4 foto
  Guma 175/70/13 m+s
  Autopjese dhe paisje

  Guma 175/70/13 m+s

  Shiten gumat me bandash per golf 2 / 3 175/70/13 m+s

  Gjilan Sot, 07:58
  100 €
 • 2 foto
  Bandash per pezho ,Citroën , Fiat
  Autopjese dhe paisje

  Bandash per pezho ,Citroën , Fiat

  Shiten bandasht numer 15 me 5 shtrafa jan origjinal per pezho, Citroën , Fiat

  Gjilan Sot, 07:55
  50 €
 • 4 foto
  Fellne me Guma 17qe per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Guma 17qe per Opel

  Shiten fellnet me guma te veres 225/50/17

  Gjilan Sot, 07:54
  250 €
 • 7 foto
  Goma per Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Tiguan

  Shiten Gomat te ardhura nga Zvicra per Ww Tiguan Jane shume pake te perdorura dhe ne gjendje te mire

  Gjilan Sot, 07:53
  280 €
 • 1 foto
  Radia 4x50 watt usb/mp3/Sd card
  Autopjese dhe paisje

  Radia 4x50 watt usb/mp3/Sd card

  Shiten radiat e Reja

  Gjilan Sot, 07:51
  20 €
 • 1 foto
  Fari per Seat altea - leon
  Autopjese dhe paisje

  Fari per Seat altea - leon

  Shitet Fari per Seat Altea ose leon viti 2005-2009 me llup

  Gjilan Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Guma 255/55/18
  Autopjese dhe paisje

  Guma 255/55/18

  Shiten gumat 255/55/18 ne gjendje Te mire 4 copa

  Gjilan Sot, 07:18
  100 €
 • 3 foto
  Shpric per ngjyrosje
  Autopjese dhe paisje

  Shpric per ngjyrosje

  Shpric per ngjyrosje veturash orgjinal i ri pa perdor i sapoardhur nga Gjermania 38349 133356 transp

  Gjilan Sot, 04:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne Aversus 21” per BMW F10 F01 F12 - 13
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Aversus 21” per BMW F10 F01 F12 - 13

  Shiten felnet per bmw 5 / 6 / 7 , ne gjendje shum te mir , te ardhurq nga Zvicra , me goma Continent

  Gjilan Sot, 01:14
  950 €
 • 8 foto
  Ulse Recaro origjinal per golf 1 2 3
  Autopjese dhe paisje

  Ulse Recaro origjinal per golf 1 2 3

  Shiten ulset Recaro edition , shum te ruajtura , me motora per levizje posht lart funksional . Jan t

  Gjilan Sot, 01:13
  680 €
 • 3 foto
  Brav per golf 5 6 gypek
  Autopjese dhe paisje

  Brav per golf 5 6 gypek

  Shitet brava e gypekit per golf 5-6 tauran 2003 dej ne 2010 e re taze osht prosit por kerri u shit q

  Gjilan Dje, 23:49
  40 €
 • 3 foto
  Maqin poliri
  Autopjese dhe paisje

  Maqin poliri

  urgjet maqina e polirit ne shitje thuj se e re dy her e perdort +38344132513

  Gjilan Dje, 23:49
  30 €
 • 3 foto
  Goma M+S 195/65/15 Golf 5,6,7 Passat,Audi Nr. 37
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 195/65/15 Golf 5,6,7 Passat,Audi Nr. 37

  Goma M+S me bandashe dhe kapake, Ovation viti 2016 java 42 nr. 37

  Gjilan Dje, 23:39
  180 €
 • 2 foto
  Gomë M+S 195/65/15 2018
  Autopjese dhe paisje

  Gomë M+S 195/65/15 2018

  Goma ësht relativisht e re java e 33 vitit 2018

  Gjilan Dje, 23:39
  25 €
 • 1 foto
  Shitet kompresori urgjent
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kompresori urgjent

  Shitet kompresori urgjent 50 litra prodhim gjerman i pa perdort ndrrim joo osht hazer veq.me.ndu cre

  Gjilan Dje, 23:37
  110 €
 • 2 foto
  Fellne për Bmw E 46 Nr.6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Bmw E 46 Nr.6

  Fellnet për Bmw E 46 jan të mira

  Gjilan Dje, 23:36
  130 €
 • 3 foto
  Goma M+S 195/65/15 Golf 4 Nr. 4
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 195/65/15 Golf 4 Nr. 4

  Gomat jan te mira , java e 42 viti 2016 të Markes OVATION

  Gjilan Dje, 23:36
  50 €
 • 4 foto
  Goma të Veres 185/60/15 Nr.7
  Autopjese dhe paisje

  Goma të Veres 185/60/15 Nr.7

  Goma të Veres 185/60/15 Nr.7

  Gjilan Dje, 23:35
  60 €
 • 1 foto
  goma 225/50 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  goma 225/50 17 inch

  gjendje regullt as nuk drithin shum rujtun kan profill e mir 2016 225/50 17 super qmim

  Gjilan Dje, 23:19
  99 €
 • 0 foto
  Motor për Audi A6 2,5 TDI 155 Ps
  Autopjese dhe paisje

  Motor për Audi A6 2,5 TDI 155 Ps

  Motorri ësht në gjendje të mir

  Gjilan Dje, 23:16
  350 €
 • 3 foto
  Auto Pjes Remi
  Autopjese dhe paisje

  Auto Pjes Remi

  Citroen C5 extra Viti 2008 2.0 HDI Automatik tiptronik

  Gjilan Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Pjest Per golf 2..
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Pjest Per golf 2..

  Shes pjes te ndryshme per Golf 2 Gjithashtu shitet dhe Prekulica per ma shum kontakto:Viber +3834450

  Gjilan Dje, 16:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gom Gum per gjip
  Autopjese dhe paisje

  Gom Gum per gjip

  Gum shum e mir vetum njo ekem kujna qe i vyn

  Gjilan Dje, 16:46
  70 €
 • 5 foto
  Karrika per bmw x5 M pacet me rrym dhe memory
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per bmw x5 M pacet me rrym dhe memory

  Karrikat jan ne gjendje shum te mir pa as nje verejtje me te gjitha opcionet nr 044128418

  Gjilan Dje, 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten xhamat per Opel astra g
  Autopjese dhe paisje

  Shiten xhamat per Opel astra g

  Shiten xhamat kolor mbrapa per opel astra G me nje pare dyr jane be gjendje te regullt jane kompelt

  Gjilan Dje, 11:14
  40 €
 • 0 foto
  Shesë Filtera vaji&benzini Orig nga Zvicra
  Autopjese dhe paisje

  Shesë Filtera vaji&benzini Orig nga Zvicra

  Shesë filtera të veturave për vajë,naftë,benzinë. Mazda,Peugeot,Renault,Nisan,VW etj. 3 € për copë.

  Gjilan Dje, 09:48
  3 €
 • 2 foto
  Bandash 15she pezho citroen
  Autopjese dhe paisje

  Bandash 15she pezho citroen

  Shiten bandasht me radkapne origjinal ne gjendje te mire

  Gjilan Dje, 09:28
  65 €
 • 4 foto
  Goma 18she 255/55/18 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma 18she 255/55/18 M+S

  Shiten gomat 18she 255/55/18 ne gjendje te mire nuk ushtojn as nuk drridhin me garancion..viti i pro

  Gjilan Dje, 09:28
  80 €
 • 0 foto
  Fellne 18she Q7 taureg porshe
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she Q7 taureg porshe

  Shiten fellnet 18she ne super gjendje .

  Gjilan Dje, 09:28
  280 €
 • 1 foto
  Fellne 16she BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16she BMW

  Shiten fellnet 16she per bmw e60 origjinal ne super gjendje. Et20..

  Gjilan Dje, 09:27
  180 €
 • 0 foto
  Fellne 15she golf 5 turan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she golf 5 turan

  Shiten fellnet 15she me goma ne super gjendje. Fellnet jan origjinal

  Gjilan Dje, 09:27
  240 €
 • 1 foto
  Fellne 17she golf audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she golf audi passat

  Shiten fellnet 17she per golf audi passat ne super gjendje me goma te veres jo aq te mira..fellnet j

  Gjilan Dje, 09:27
  230 €
 • 0 foto
  Fellne 17she BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she BMW

  Shiten fellnet 17she per bmw origjinal.ne super gjendje et 20.

  Gjilan Dje, 09:27
  250 €
 • 0 foto
  Fellne 18she mercedes audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she mercedes audi passat

  Shiten fellnet 18she per passat Audi Mercedes ne super gjendje et 35...fellnet jan origjinal...

  Gjilan Dje, 09:26
  280 €
 • 0 foto
  Kerkoj ni fellne 17she gti
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj ni fellne 17she gti

  Keroj ni fellne 17she et 50 origjinal wv.

  Gjilan Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 15she golf 5 turan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15she golf 5 turan

  Shiten fellnet 15she per golf 5 6 ne super gjendje fellnet jan origjinal pa vrejtje...

  Gjilan Dje, 09:26
  150 €
 • 2 foto
  Goma 17she per xhipa
  Autopjese dhe paisje

  Goma 17she per xhipa

  Shiten gomat 235/60/17 per xhipa 2 copa kumho dhe 2 copa nokian m+s. Nr gjendje te mire viti 2011 dh

  Gjilan Dje, 09:26
  90 €
 • 3 foto
  Fellne 18she audi mercedes passat golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she audi mercedes passat golf

  Shiten fellnet 18she audi passat Mercedes golf ne super gjendje me goma te veres ..

  Gjilan Dje, 09:25
  380 €
 • 0 foto
  Fellne 17she mercedes audi golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17she mercedes audi golf

  Shiten fellnet 17she per mercedes audi passat golf ne gjendje tmire .et 35.

  Gjilan Dje, 09:25
  160 €
 • 1 foto
  Fellne 18she BRABUS
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she BRABUS

  Shiten fellnet 18she brabus origjinal ne super gjendje.

  Gjilan Dje, 09:25
  280 €
 • 1 foto
  Shes bandasht nr .14
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandasht nr .14

  Shes 4 bandasht per golf 1.2.3. Fiat vento +377.45.361.747

  Gjilan Dje, 09:03
  35 €
 • 2 foto
  Radio për veturë.Usb.SdCard.Blutoth
  Autopjese dhe paisje

  Radio për veturë.Usb.SdCard.Blutoth

  Radio për veturë ,Fm.Usb.SdCard.Blutoth konektohet me qdo telefon .pranon thirrje telefonike.

  Gjilan Dje, 08:56
  28 €
 • 0 foto
  Pjese te perdorura per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Pjese te perdorura per vetura

  Shes pjes te perdorura origjinale per shume lloje te veturave

  Gjilan Dje, 08:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 4 gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 gomat

  Shiten 4 gomat nr205–60–16 nr tel049-839–634

  Gjilan Dje, 08:39
  55 €
 • 1 foto
  fellne 19 col per mercedes ckllas ekllas es kllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per mercedes ckllas ekllas es kllas

  fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 4 5 6 7 tauran tiguan audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 4 5 6 7 tauran tiguan audi

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Gjilan Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi Q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi Q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3

  fellnet jan te reja pa perdor

  Gjilan Dje, 08:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es kll
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es kll

  fellnet jan shum gjendje te mir

  Gjilan Dje, 08:33
  Me Marrveshje