Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Gllogoc

 • 11 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Fellne 185/60/R15 me kater shrafa Fellne 195/65/R14 me kater shrafa Bandash te thjesht 195/65/R15

  Gllogoc Sot, 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Angllasera & Alternatora
  Autopjese dhe paisje

  Angllasera & Alternatora

  Kemi angllasera & Alternatora 12V Audi bmw vw mercedes opel kemi edhe angllasera dhe alternatora

  Gllogoc Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shutet rimorke me 2 axe
  Autopjese dhe paisje

  Shutet rimorke me 2 axe

  Shitet rimorko e sa po ardhur nga zvicerra me kontrolle teknike e kaluar me 20.07.2019 ka plaken

  Gllogoc Sot, 10:30
  4.700 €
 • 5 foto
  Goma te rea per jeep 235/60/r16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te rea per jeep 235/60/r16

  goma per gjipa ose kamioneta te ndryshme pothujs se te reja lisi6

  Gllogoc Dje, 23:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Fellne me goma per gold 4 nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne me goma per gold 4 nr 15

  Shiten Fellne me goma per gold 4 nr 15 lisi6

  Gllogoc Dje, 23:19
  199 €
 • 2 foto
  Gum rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Gum rezerv

  Gum rezerv komplet viber +38344215766

  Gllogoc Dje, 21:53
  60 €
 • 0 foto
  Gomat 215/65 R16 C
  Autopjese dhe paisje

  Gomat 215/65 R16 C

  Shiten 4 gomat per kombi gomat jan MICHELIN 215/65 R16 C jan shume te mira jan te ardhura nga zvicrr

  Gllogoc Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me guma nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me guma nr 16

  Shiten fellnet me guma shum te mira nr 16 . Per golf 5.6.7 e tje per ma shum tel +38344215766

  Gllogoc Dje, 18:41
  260 €
 • 11 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne me guma nr.16,17,18 te posa ardhun nga Gjermonija Viber+38344215766

  Gllogoc Dje, 18:38
  240 €
 • 10 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne me guma , nr. 16-17- te posa ardhun nga Gjermonija Viber +38344215766

  Gllogoc Dje, 18:37
  330 €
 • 1 foto
  Fellne 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 205/55/R16

  Shiten fellnet me guma te ardhun nga Gjermonia per golf 6,7,passat caddy etj.

  Gllogoc Dje, 18:37
  260 €
 • 5 foto
  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B
  Autopjese dhe paisje

  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B

  Shiten pjeset per Vectra C viti 2003 dizel 2.0 ngjyre hiri metalike. Opel Zafira 1.8 viti 2000 benz

  Gllogoc Dje, 14:03
  999 €
 • 3 foto
  Goma te perdorura nga Gjermanija
  Autopjese dhe paisje

  Goma te perdorura nga Gjermanija

  Shes goma te madhesive te ndryshme. Gomat jane 300 copa te ardhura nga gjermanija dhe jane ne gjendj

  Gllogoc Dje, 14:02
  10 €
 • 9 foto
  Shitet biznesi Auto Pjese
  Autopjese dhe paisje

  Shitet biznesi Auto Pjese

  Shitet ose ndrrohet biznesi Auto Pjese Posedojm pjese te reja per vetura te ndryshme Ndrrim me ban

  Gllogoc Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fellne 17 she orgjinale nga austrija
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 17 she orgjinale nga austrija

  Shiten fellnet origjinale me goma shum te mira bajn per audi pasat golf 4 etj

  Gllogoc Dje, 11:01
  300 €
 • 2 foto
  shes fellne me goma te reja per opel R16
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma te reja per opel R16

  shes fellne 16 nderroj me 15 per opel me goma te reja i shes per arsye mi ba ni numer mat tvogel 1

  Gllogoc Dje, 00:48
  220 €
 • 2 foto
  Trigera per golf 2 tregera mbajtesa bagazh
  Autopjese dhe paisje

  Trigera per golf 2 tregera mbajtesa bagazh

  Shes tregera per golf 2 trigera shum te rujten si te ri

  Gllogoc 16 gusht 21:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjeset per golf 2 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset per golf 2 diesel

  Shiten te gjitha pjeset per golf dy dizel me qmim te lire kemi kuk per golf 2 eshte 15 euro me gjit

  Gllogoc 15 gusht 15:18
  20 €
 • 0 foto
  tempomat bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  tempomat bmw e46

  baj lidhje tpullav nvollan dhe tempomatin per bmw e46 te gjitha modelet benzin/diesel per me shum +3

  Gllogoc 14 gusht 20:20
  40 €
 • 5 foto
  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203

  Shiten Branikat per Mercedes C Klas w203 2000-2003 me halogenka komplet Te thyer nuk jan kan nevoj

  Gllogoc 14 gusht 18:14
  200 €
 • 0 foto
  Amortizera per audi A4 -S Line (me gas)
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera per audi A4 -S Line (me gas)

  Shes amortizerat për audi A4 (me gas) në gjendje shumë të mirë. Tel: 044/208-996 Viber +37744208996

  Gllogoc 14 gusht 12:43
  199 €
 • 1 foto
  Kuk per t4 furgon
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per t4 furgon

  Kuk per t4 furgon lt

  Gllogoc 9 gusht 12:58
  50 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet t mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet t mercedesit

  Shitet fellnet me goma t reja .

  Gllogoc 5 gusht 17:50
  270 €
 • 3 foto
  Alu felge 19coll Krom shes dhe ndrroj
  Autopjese dhe paisje

  Alu felge 19coll Krom shes dhe ndrroj

  Shes dhe ndrroj alu felget te perdorura shum pak jon me goma treja shiten dhe ndrrohen me qka tom ko

  Gllogoc 5 gusht 13:29
  300 €
 • 1 foto
  Shiten fellget 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellget 17

  Shiten fellget ose ndrrohen me numer ma te vogel

  Gllogoc 4 gusht 21:09
  200 €
 • 5 foto
  Fellne me goma 225/40/18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 225/40/18 coll

  Shiten fellnet me goma shum te mira 225/40/18 coll bajn per golf 6.7 audi merrcedes per ma shum kont

  Gllogoc 4 gusht 14:34
  330 €
 • 2 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shiten bandash r14 me goma

  Gllogoc 4 gusht 11:06
  50 €
 • 1 foto
  Shes limon 110€
  Autopjese dhe paisje

  Shes limon 110€

  Shes limon 110€

  Gllogoc 4 gusht 00:28
  110 €
 • 0 foto
  shes stopin e majt per golf 6 original
  Autopjese dhe paisje

  shes stopin e majt per golf 6 original

  shes stopin e majt per golf 6 original qmimi i fundit 55€

  Gllogoc 3 gusht 13:05
  60 €
 • 2 foto
   Drita
  Autopjese dhe paisje

  Drita

  Drita per audi a3 shum e mira

  Gllogoc 2 gusht 21:45
  250 €
 • 0 foto
  BMw f10-f13
  Autopjese dhe paisje

  BMw f10-f13

  Kam pe shitje xhamin e par dhe te mbramin ana e shoqerin si dhe nje module per headlight (driten par

  Gllogoc 31 korrik 20:02
  150 €
 • 0 foto
  Oferta: whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky mesazh është për individët, të v

  Gllogoc 30 korrik 23:09
  69.544 €
 • 0 foto
  fellne 15 coll me 4 vrima
  Autopjese dhe paisje

  fellne 15 coll me 4 vrima

  shiten fellnet per opel me 4 vrima 15 coll fellnet jan pa goma nuk dridhin +38344171062

  Gllogoc 30 korrik 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per Mercedes

  Shiten fellne 17 me goma (4) te reja dimrit per Mercedes kontakte ne Viber 044170736

  Gllogoc 30 korrik 15:07
  350 €
 • 0 foto
  Fallen 17 voll me guma
  Autopjese dhe paisje

  Fallen 17 voll me guma

  Shiten fellne me guma 17 Zoll per mercedes

  Gllogoc 29 korrik 16:55
  120 €
 • 3 foto
  Shiten karrikat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten karrikat

  Shiten karrikat per golf 4 karavan ne gjendje te mire Tag karrika nxemje recaro golf 1 2 3 4 5 6 7

  Gllogoc 22 korrik 15:50
  45 €
 • 0 foto
  Shes fellne 16 shum te mira ose ndrrim me 17
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 16 shum te mira ose ndrrim me 17

  shiten fellnet shum te mira nuk dridhin mun te kontaktoni edhe viber +38346158173

  Gllogoc 18 korrik 21:42
  170 €
 • 0 foto
  Dizne per golf 4 (4 copa) dhe kryt e motorit.
  Autopjese dhe paisje

  Dizne per golf 4 (4 copa) dhe kryt e motorit.

  Shiten 4 dizne per golf 4 si dhe kryt e motorit. Nr. Kontaktit (viber) +383 44 426 354 250 euro ko

  Gllogoc 14 korrik 19:06
  250 €
 • 1 foto
  MLOJSE E BAGAZHIT PER OPEL ZAFIRA 1.9 2005
  Autopjese dhe paisje

  MLOJSE E BAGAZHIT PER OPEL ZAFIRA 1.9 2005

  SHITET MBULOJSA E BAGAZHIT PËR OPEL ZAFIRA 1.9 2005. ESHT FUNKSIONALE. MË GJERSISHT NE VIBER +383443

  Gllogoc 14 korrik 13:28
  49 €
 • 2 foto
  Fellne Range Rover
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Range Rover

  Fellne Range Rover

  Gllogoc 11 korrik 22:56
  300 €
 • 1 foto
  pjes per b4
  Autopjese dhe paisje

  pjes per b4

  Shes pjes per audi b4 edh audi 100

  Gllogoc 6 korrik 22:01
  20 €
 • 3 foto
  pjes b4
  Autopjese dhe paisje

  pjes b4

  Shes te gjitha pjest per b4 dizell me klim kem edh per benzins

  Gllogoc 6 korrik 22:00
  20 €
 • 1 foto
  pjes zafires
  Autopjese dhe paisje

  pjes zafires

  Shes pjes per zafira 2.0 dizell shum erujtne

  Gllogoc 6 korrik 21:59
  20 €
 • 3 foto
  pjes per llupo
  Autopjese dhe paisje

  pjes per llupo

  Shes pjes llupos dizell shum erujtne

  Gllogoc 6 korrik 21:58
  20 €
 • 2 foto
  Pjes per golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 5 1.9 tdi

  Pjes per golf 5

  Gllogoc 6 korrik 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auto pjes
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes

  Pjese per keto tipe te vetuarav: Audi a6, Audi a4, Audi a3, Audi 80 audi b4, Nisan Vaneeto 2.3, Citr

  Gllogoc 6 korrik 21:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes pjes per audi 80
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per audi 80

  Shes pjes per audi 80 super erujtne me motorr fenomenal eardhur nga austria

  Gllogoc 6 korrik 21:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne R17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R17

  Shes fellnet R17 Qmimi 70€ fiks. +38344215766

  Gllogoc 6 korrik 10:27
  70 €
 • 2 foto
  Menjaq per golf 2 dhe 3
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq per golf 2 dhe 3

  Shitet menjaqi per golf 2 dhe 3 dizell me 5 shpejtsi+R ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 4 korrik 13:01
  40 €
 • 2 foto
  Shiten urgjen fellne 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten urgjen fellne 17

  Urgjent fellne 17

  Gllogoc 1 korrik 14:40
  Me Marrveshje