Gramsh

Autopjese dhe paisje në shitje në Gramsh

 • 0 foto
  Centraline
  Autopjese dhe paisje

  Centraline

  Shitet centralin Nisan micra nafte. Cmimi: 130€

  Gramsh 12 prill 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kroskot te perdorur !
  Autopjese dhe paisje

  Shes kroskot te perdorur !

  Shes kroskot te modelit Eclas 220 elegance.viti 2004 Kroskoti eshte ne gjendje shum te mire pune .

  Gramsh 3 prill 17:35
  175 €
 • 2 foto
  Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  Shiten disqe 16 me gjith goma por gomat nuk jam te mira,Disqet jan shum te rregullt skan goditje

  Gramsh 10 shkurt 19:55
  280 Lek