Has

Autopjese dhe paisje në shitje në Has

 • 4 foto
  Golf 4 per  pjes
  Autopjese dhe paisje

  Golf 4 per pjes

  Makina shitet per pjes eshte e aksidentuar motorri eshte ne rregull me letra deri ne

  Has 25 shtator 10:48
  1.000 €
 • 1 foto
  kasetofon per golf 5 tauran passat skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  kasetofon per golf 5 tauran passat skoda etj

  ne gjendje super

  Has 30 qershor 17:57
  50 €
 • 2 foto
  shes pjes per golf 5 dhe opel astra 2001
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per golf 5 dhe opel astra 2001

  shes pjeset ne gje dje shum te mire flm

  Has 26 qershor 22:12
  1 €
 • 1 foto
  Goma nga zvicra te gjitha numrat 17 deri 22
  Autopjese dhe paisje

  Goma nga zvicra te gjitha numrat 17 deri 22

  Goma 17,18,19,20,21,22 Nga zvicra te ardhura , ne gjendje shum te mir 285.40.21 , 255.40.21 285.40.

  Has 13 maj 23:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Karroceri per kamjincine ford ne super gjendje

  Has 3 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pjes per UTB
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per UTB

  Shes pjes per UTB me cmim te arsyeshem

  Has 3 prill 03:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe alumini origjinal me goma 225/60R17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini origjinal me goma 225/60R17

  Disqe alumini origjinal me Goma te veres pak te perdorura te ardhura nga gjermania 225/60R17 per Gol

  Has 2 prill 04:06
  350 €