Istog

Autopjese dhe paisje në shitje në Istog

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Bandash te hekurit 17"
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekurit 17"

  Shiten bandasht e rij nr 17".

  Istog Sot, 17:30
  90 €
 • 4 foto
  Gjip mercedes emell fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Gjip mercedes emell fellne me goma

  Shes fellnet me goma per gjip mercedes emell fellnet jan te rujtne te paqta nr 17 per info nr kont

  Istog Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Stopa per audi a6
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per audi a6

  Stopa dhe kuk per audi a6 limuzin dhe karavan

  Istog Dje, 17:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 16 per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per bmw

  Shiten fellnet 16 per bmw te interesuarit kontaktoni viber +38345483010

  Istog Dje, 11:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma dimri M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri M+S

  Shiten 4 goma dimri M+S 205/55 R16 Qmimi 80€ Viber +38344237533

  Istog 23 janar 13:27
  80 €
 • 5 foto
  Mlije per gjipa
  Autopjese dhe paisje

  Mlije per gjipa

  Shes mlojen per gjipa me prikolic te gjat

  Istog 8 janar 23:23
  350 €
 • 1 foto
  Pjes per Mercedes C220
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedes C220

  Shiten pjes per Mercedes C220 karavan. Te gjitha pjeset jan te testuara nga stafi yne profisional. A

  Istog 3 janar 15:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto ,Fiat strada
  Autopjese dhe paisje

  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto ,Fiat strada

  Alternator(Dinamë) per Fiat Punto 176 Fiat stada 178E Fiat Polio weekend Fiat punto van. Te sapo

  Istog 3 janar 14:25
  40 €
 • 1 foto
  Pump per Naft per Ford Mondeo
  Autopjese dhe paisje

  Pump per Naft per Ford Mondeo

  Pump per Naft per Ford Mondeo. Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhd

  Istog 3 janar 14:23
  180 €
 • 2 foto
  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus (250)
  Autopjese dhe paisje

  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus (250)

  Klima kompresor per Fiat Ducato Bus(250) Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe në fshat

  Istog 3 janar 13:56
  80 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma -- r20
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma -- r20

  Fellne me Goma 245/40 r20 AutoServis BENDI

  Istog 30 dhjetor 07:45
  500 €
 • 3 foto
  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave

  Shiten Goma me Shumice te Ardhura Nga Jashte Goma me Shumice-5 euro Gome me Pakice-9 euro Mbi 500 Go

  Istog 30 dhjetor 07:45
  9 €
 • 6 foto
   Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..
  Autopjese dhe paisje

  Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..

  AutoPjese dhe AutoServis- Bendi Motorra per Opel , Golf , Passat , Mercedes,Ford etj.. Fellne 15 , 1

  Istog 30 dhjetor 07:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 17” origjinale per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17” origjinale per VW

  Fellne 17-she per VW komplet me goma ne gjendje shum te mir. Gomat jan nga firma Bridgestone Potenz

  Istog 17 dhjetor 20:26
  380 €
 • 4 foto
  Shiten gomat 16 9 38
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 16 9 38

  Shiten dy gomat 16,9,38 per me shum kontaktoni ne Tel 045627970 dhe Viber +38345627970

  Istog 15 dhjetor 14:04
  450 €
 • 1 foto
  Shiten gomat 9.5/R24
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 9.5/R24

  Shiten gomat e traktorit 9.5/R25

  Istog 15 dhjetor 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat 205/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205/60/16

  Shiten gomat 205/60/16 gomat jane te ardhura nga austria, ne gjendje shum te mir pothuajse te reja.

  Istog 15 dhjetor 14:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  golf 3
  Autopjese dhe paisje

  golf 3

  shiten dyert per golf 3 ngjyr vishnje dhe ngjyr te kuqe dyert jan komplet , si dhe kam pjes te tjera

  Istog 1 dhjetor 19:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes jastek per bmw x5 e53
  Autopjese dhe paisje

  Shes jastek per bmw x5 e53

  Shes jastek per bmw x5 2003

  Istog 24 nëntor 10:56
  110 €
 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog 5 nëntor 09:54
  300 €
 • 0 foto
  WE supply gold nuggets and gold bars for sale
  Autopjese dhe paisje

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale

  WE supply gold nuggets and gold bars for sale 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerla

  Istog 16 tetor 01:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Blitz kamjon
  Autopjese dhe paisje

  Opel Blitz kamjon

  Shes kete kamjon kuj i vyn per pjes ka matorrin defekt eshte i regjistrum ne ks por i skadum Ka edhe

  Istog 26 shtator 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES PJESET KOMPLET PER \'FORD GALAXY1.9 tdi TKuqe\'
  Autopjese dhe paisje

  SHES PJESET KOMPLET PER \'FORD GALAXY1.9 tdi TKuqe\'

  Shiten pjeset e Ford Galaxy 1.9 TDI tkuqe 2001, si ato te karroserise edhe te motorrit komplet, jane

  Istog 25 shtator 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Loan offers between serious individuals in 72 hour
  Autopjese dhe paisje

  Loan offers between serious individuals in 72 hour

  Hello sir and madam I\'m Mrs. TEVEZ ROSINE. I present a loan offer between individuals, to allow yo

  Istog 25 shtator 13:30
  200 €
 • 4 foto
  Fellne19 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne19 mercedes

  Shiten fellnet 235/35/19 per info +38344923681

  Istog 20 shtator 20:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Osram xenon
  Autopjese dhe paisje

  Osram xenon

  Shiten osram xenon te ardhura nga gjermania origjinal per mercedes viber/wp +38344923681

  Istog 20 shtator 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Seat leon
  Autopjese dhe paisje

  Seat leon

  Xhama per Seat leon 2010 te dyerve te pasme ne gjendje te mir kontakti 049 625 347 1 cope 35 ero

  Istog 17 shtator 12:38
  35 €
 • 3 foto
  Xhama seat leon
  Autopjese dhe paisje

  Xhama seat leon

  Xhama per Seat leon 2010 dyerve pasme ne gjendje te mir 1 cope 35 ero .Kontakti 049 625 347

  Istog 17 shtator 12:26
  35 €
 • 1 foto
  Goma dhe fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe fellne

  Goma dhe fellnet 225/50/17 shiten me qmim te arsyeshem dhe jan ne gjendje te rregullt , gomat jan te

  Istog 14 shtator 22:48
  300 €
 • 0 foto
  Istog
  Autopjese dhe paisje

  Istog

  Shiten llajsnet per audi 100 viti prodhimit 90-94 te arrdhura prej gjermanis

  Istog 14 shtator 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne dhe goma per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma per BMW

  Shiten fellne dhe gomat per BMW, gomat jon te dimrit , fellnet jan numer 17. Janë te ardhura nga Nor

  Istog 10 shtator 11:26
  300 €
 • 2 foto
  Shes fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne

  Shes fellne po sa te aredhora nga gjermanija gjendje gjendje te mir

  Istog 8 shtator 16:11
  300 €
 • 2 foto
  fellne 15 per opel golf
  Autopjese dhe paisje

  fellne 15 per opel golf

  fellne per Opel ose per Golf 2 3 dhe per Fiat nuk jan te shtrmta

  Istog 7 shtator 21:20
  80 €
 • 4 foto
  Karrika per sharan
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per sharan

  Shiten karrika te masta per sharan

  Istog 5 shtator 15:15
  80 €
 • 4 foto
  Karrika per sharan
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per sharan

  Shiten karrika te masta per sharan

  Istog 5 shtator 15:14
  80 €
 • 0 foto
  Shitet rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Shitet rimorkio

  Shitet rimorkio

  Istog 3 shtator 21:31
  250 €
 • 1 foto
  fellga per golf 4 17
  Autopjese dhe paisje

  fellga per golf 4 17

  shiten fellgat me goma komplet shum te rujtme numer 17 goma M+S

  Istog 2 shtator 23:00
  250 €
 • 5 foto
  Fellne per xhip 275/40/20\"
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per xhip 275/40/20\"

  shes 4 fellne me goma te veres dhe 4 goma te dimrit pa fellne 275/40 /20\" te ardhura nga zvicrra t

  Istog 31 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Istog 27 gusht 13:43
  5.465 €
 • 0 foto
  Oferta:whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta:whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në 48 orë: whatsapp:   0022997351844: Pershendetje te gjitheve

  Istog 20 gusht 15:45
  65.121 €
 • 4 foto
  Goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne

  Goma me fellne dhe pa fellne ne foto asht dimensioni per ma shum mund te kontaktoni ne numrin 04967

  Istog 31 korrik 18:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shes fellne per Audi dhe bmw

  Istog 27 korrik 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llavabo
  Autopjese dhe paisje

  Llavabo

  Shes llavabon te sapo e hiqur nga banjoja ne gjendje shum te mir

  Istog 27 korrik 15:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Me Marrveshje

  Istog 26 korrik 00:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog 22 korrik 14:29
  40 €
 • 1 foto
  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog 22 korrik 14:27
  380 €
 • 1 foto
  Alternator për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshati

  Istog 22 korrik 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic E re, 24 muaj Garancion. Albakos Autopjesë gjend

  Istog 22 korrik 14:05
  3.200 €
 • 1 foto
  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në mes Is

  Istog 22 korrik 14:03
  Me Marrveshje