Istog
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Istog

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog Dje, 10:43
  300 €
 • 6 foto
   Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..
  Autopjese dhe paisje

  Auto Servis Bendi- Motorra t\'VW , Mercedes,Opel..

  AutoPjese dhe AutoServis- Bendi Motorra per Opel , Golf , Passat , Mercedes,Ford etj.. Fellne 15 , 1

  Istog 16 gusht 11:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me Goma -- r20
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma -- r20

  Fellne me Goma 245/40 r20 AutoServis BENDI

  Istog 16 gusht 11:03
  500 €
 • 3 foto
  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe autopjes te ndryshme te veturave

  Shiten Goma me Shumice te Ardhura Nga Jashte Goma me Shumice-5 euro Gome me Pakice-9 euro Mbi 500 Go

  Istog 16 gusht 11:03
  9 €
 • 0 foto
  Bandash te hekurit 17"
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekurit 17"

  Shiten bandasht e rij nr 17".

  Istog 15 gusht 03:14
  90 €
 • 4 foto
  Shiten gomat 16 9 38
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 16 9 38

  Shiten dy gomat 16,9,38 per me shum kontaktoni ne Tel 045627970 dhe Viber +38345627970

  Istog 3 gusht 14:23
  450 €
 • 1 foto
  Shiten gomat 9.5/R24
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 9.5/R24

  Shiten gomat e traktorit 9.5/R25

  Istog 3 gusht 14:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat 205/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205/60/16

  Shiten gomat 205/60/16 gomat jane te ardhura nga austria, ne gjendje shum te mir pothuajse te reja.

  Istog 3 gusht 14:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 17” origjinale per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17” origjinale per VW

  Fellne 17-she per VW komplet me goma ne gjendje shum te mir. Gomat jan nga firma Bridgestone Potenz

  Istog 1 gusht 13:36
  380 €
 • 4 foto
  Goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne

  Goma me fellne dhe pa fellne ne foto asht dimensioni per ma shum mund te kontaktoni ne numrin 04967

  Istog 31 korrik 18:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shes fellne per Audi dhe bmw

  Istog 27 korrik 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llavabo
  Autopjese dhe paisje

  Llavabo

  Shes llavabon te sapo e hiqur nga banjoja ne gjendje shum te mir

  Istog 27 korrik 15:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Me Marrveshje

  Istog 26 korrik 00:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3.

  Shitet anglaseri(starter)per GOLF 3. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gjendet

  Istog 22 korrik 14:29
  40 €
 • 1 foto
  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93

  Shitet Boshpumpa e BMW E60 E61 E90 E92 E93 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara.

  Istog 22 korrik 14:27
  380 €
 • 1 foto
  Alternator për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi

  Alternator për VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshati

  Istog 22 korrik 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic

  Nderruesi i shpejtesive per Audi Q7 4.2 Automatic E re, 24 muaj Garancion. Albakos Autopjesë gjend

  Istog 22 korrik 14:05
  3.200 €
 • 1 foto
  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi

  Anlaser per VW Touran 2.0 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në mes Is

  Istog 22 korrik 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi

  Pompa e naftës per golf 5 2.0 tdi e gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K.

  Istog 22 korrik 14:03
  180 €
 • 1 foto
  Turbina për VW Touran 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi

  Turbina për VW Touran 2.0 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 14:03
  200 €
 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0

  Nderruesi shpejtesive Porsche Cayenne 3.0 Tiptronic Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albako

  Istog 22 korrik 14:02
  3.400 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI

  Pompa e naftës për Mercedes C220 CDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH

  Istog 22 korrik 14:00
  180 €
 • 1 foto
  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Shitet Motori për Ford Mondeo 2.2 tdci Në gjendje të rregullt. Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet n

  Istog 22 korrik 14:00
  800 €
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A6, A5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë S

  Istog 22 korrik 13:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio.

  Shitet anglaseri(starter)per Renault Clio. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Albakos Autopjesë gj

  Istog 22 korrik 13:59
  40 €
 • 1 foto
  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI

  Shiten pjeset e vetures Mercedes C220 CDI Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lu

  Istog 22 korrik 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi

  Pompa e naftës për VW Passat 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 13:56
  180 €
 • 1 foto
  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi

  Nderruesi i shpejtesive per Audi A6 A4 2.5 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshat

  Istog 22 korrik 13:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi

  Pompa e naftës për Audi A4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.

  Istog 22 korrik 13:54
  180 €
 • 1 foto
  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004

  Dizne për Audi A6 A4 2.5 tdi 2004 Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjende

  Istog 22 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg

  Fellne per Porsche Kajen Audi Q7 dhe vw Touareg Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fsha

  Istog 22 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet anglaseri(starter)per Polo Classic
  Autopjese dhe paisje

  Shitet anglaseri(starter)per Polo Classic

  Shitet anglaseri(starter)per Seat Arosa,Volswagen caddy,Polo Classic Te gjitha pjese tona ja te test

  Istog 22 korrik 13:49
  40 €
 • 1 foto
  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi

  Anlaser per VW Golf 4 1.9 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002
  Autopjese dhe paisje

  Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002

  Shiten Pjeset e vetures VW Passat Caravan 2.0 TDI 2002 Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prisht

  Istog 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog 22 korrik 13:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi

  Pompa e hidraulikut per Mercedes A170 cdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në Istog. Prod

  Istog 22 korrik 13:45
  170 €
 • 1 foto
  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030

  Shitet Dizne bosh nr i pjese 6048 030 me garancion 1 vjet. Te gjitha pjese tona ja te testuara. Alba

  Istog 22 korrik 13:45
  340 €
 • 2 foto
  Turbina per FORD 1.8 TD 91FF6K662AD 452014-6
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per FORD 1.8 TD 91FF6K662AD 452014-6

  Turbina per FORD ESCORT/ORION 1.8 TD GARRETT 91FF6K662AD 452014-6 Pershtatet ne: FORDORION Mk

  Istog 22 korrik 13:45
  200 €
 • 1 foto
  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI

  Shitet Turbina per VW Golf 4 1.9 TDI Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.

  Istog 22 korrik 13:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2

  Pompa e naftës për Ford Transit 2.2 Diesel Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopje

  Istog 22 korrik 13:43
  180 €
 • 0 foto
   Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d
  Autopjese dhe paisje

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d

  Injektor / Dizne per AUDI A4 A5 A8 Q7 3.0 d 4.2 d Numri i Pjeses 0445115 041; 057 130 2 77 AD 140

  Istog 22 korrik 13:40
  150 €
 • 2 foto
  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number 53169706001
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number 53169706001

  Turbina per FIAT / LANCIA Part Number(s):53169706001 FIAT TIPO 1.9(160AW) 1.9 TD (160.EL, 160.G

  Istog 22 korrik 13:39
  170 €
 • 1 foto
  Turbina per VW / Audi 058145703c
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per VW / Audi 058145703c

  Turbina per VW / Audi Part Number(s): 058145703c VWPASSAT Saloon (3B2)199608 - 200011 - 1.8 T VW

  Istog 22 korrik 13:38
  200 €
 • 1 foto
  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi

  Dizne për VW Golf 5 1.9 tdi Të gjitha pjesët tona janë të testuara. Albakos Autopjesë gjendet në P

  Istog 22 korrik 13:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Throttle BMW E36 E46 Z3 1432058-0280140575
  Autopjese dhe paisje

  Throttle BMW E36 E46 Z3 1432058-0280140575

  Throttle BMW E36 E46 Z3 BMW 1432058 Bosch 0280140575 Automjete të përshtatshme E36 + 316i 1.9 M4

  Istog 22 korrik 13:33
  100 €
 • 1 foto
  Starter per Ford Transit 2.5 TD, DI ALANKO	440811
  Autopjese dhe paisje

  Starter per Ford Transit 2.5 TD, DI ALANKO 440811

  Starter per Ford Transit 2.5 TD, DI ALANKO 440811 40 Euro Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Pr

  Istog 22 korrik 13:33
  40 €
 • 1 foto
  Anlaser per Audi A6 ose A5 2.5 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per Audi A6 ose A5 2.5 tdi

  Anlaser per Audi A6 ose A5 2.5 tdi Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dizne për Ford Mondeo 2.2 tdci
  Autopjese dhe paisje

  Dizne për Ford Mondeo 2.2 tdci

  Dizne për Ford Mondeo 2.2 tdci Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në me

  Istog 22 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Anlaser per VW Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Anlaser per VW Golf 4 2.0 tdi

  Anlaser per VW Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.K. gj

  Istog 22 korrik 13:31
  Me Marrveshje