Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kamenicë

 • 4 foto
  Shiten Gomat Continental 215/65/r16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat Continental 215/65/r16

  Gomat janë pak te perdorura prodhim nga Portugalia CONTINENTAL 215/65/R16 M+S Kontakt edhe ne vibe

  Kamenicë Sot, 17:03
  80 €
 • 2 foto
  Pjese corsa c dhe b
  Autopjese dhe paisje

  Pjese corsa c dhe b

  Shiten pjeset veten keto qe jane ne foto tjera nuk kane mbete: Timoni per corsa 20 euro Pjesa e bran

  Kamenicë Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maska e Airbag-ut per Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Maska e Airbag-ut per Golf 7

  Shitet maska e Airbagut per Golf 7

  Kamenicë Dje, 08:56
  650 €
 • 3 foto
  Maska Airbag-ut per Tiguan 2008-2015
  Autopjese dhe paisje

  Maska Airbag-ut per Tiguan 2008-2015

  Shitet Maska e airbag-ut per Tiguan 2008-2015

  Kamenicë Dje, 08:56
  600 €
 • 2 foto
  Shtop per Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Shtop per Golf 7

  -Shiten shtopa per Golf 7 t’thjesht

  Kamenicë Dje, 08:56
  120 €
 • 2 foto
  Maska Airbagut per Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Maska Airbagut per Golf 6

  Shite Maska e Airbagut Originale per Golf 6

  Kamenicë Dje, 08:56
  520 €
 • 1 foto
  Pjes per Golf 6 1.6 & 2.0 Manual & Dsg
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Golf 6 1.6 & 2.0 Manual & Dsg

  Pjes per Golf 6 1.6 dhe 2.0 automatike dhe manuale

  Kamenicë Dje, 08:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Autopjese dhe paisje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Kamenicë 16 gusht 15:09
  111 €
 • 2 foto
  Branik mpaket bmw 5 f10
  Autopjese dhe paisje

  Branik mpaket bmw 5 f10

  Shes branikun origjinal te bmw m paket f10 esht ne ngjyr baz ( shpric kit ) dhe i gatshum per ngjyro

  Kamenicë 15 gusht 15:52
  400 €
 • 3 foto
  shiten gomat 205–55-16
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat 205–55-16

  shiten dy goma dimri 205-55-16 m+s sava 2018 500 klm i kan te kalume

  Kamenicë 15 gusht 11:13
  90 €
 • 1 foto
  Shitet motori 1.6 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motori 1.6 benzin

  Shitet motori i gokfit 2 1.6 benzin ne gjendje te rregullt punon shum mir

  Kamenicë 15 gusht 11:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet motori dizel 1.6 mini turbo komplet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motori dizel 1.6 mini turbo komplet

  Shitet motori i golfit 2 dizel 1.6 mini turbo asht komplet siq shihet menjaq boshpump turbo kry ye v

  Kamenicë 15 gusht 11:11
  250 €
 • 2 foto
  Kuk per golf 2 me gjith branik origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per golf 2 me gjith branik origjinal

  Shes kuken me branik origjinal e golfit 2

  Kamenicë 15 gusht 11:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet ndrusi shpejtsive 5 shpejtsi i golfit 2
  Autopjese dhe paisje

  Shitet ndrusi shpejtsive 5 shpejtsi i golfit 2

  Shitet ndrusi i shpejtsive i golfit 2 me 5 shpejtsi ne gjendje te rregullt

  Kamenicë 15 gusht 11:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet maska e opel astra opc viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shitet maska e opel astra opc viti 2014

  Maska e opel astra opc viti 2014 si dhe mask te golfit 5 mes dritav me shenj te w dhe shtopa te golf

  Kamenicë 15 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dirigjus te gjamav golf 3 jeta
  Autopjese dhe paisje

  Shiten dirigjus te gjamav golf 3 jeta

  si dhe nje llajsne e golfit ose gjetes qmimi gomav 10 euro copa qmimi llajsnes 10 euro si dhe disa d

  Kamenicë 15 gusht 11:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten dy goma 19 she viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shiten dy goma 19 she viti 2014

  Shiten dy goma 19 she ne gjendje te mir viti 2014 jan me numra te ndryshem 255-35-19 dhe 285-30-19

  Kamenicë 15 gusht 11:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per golf 2 i qmontuar i ardhur nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 2 i qmontuar i ardhur nga ch

  Shiten disa pjes te golfit 2 i ardhur nga ch timoni , tablla siguresav sajllat e frenit te dores saj

  Kamenicë 15 gusht 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten fellgat me goma te Mira 195-65-15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellgat me goma te Mira 195-65-15

  Shiten fellgat me goma te Mira te ardhura nga ch per opel Jan dhe disa vetura tjera Jan 195-65-15 i

  Kamenicë 15 gusht 10:58
  130 €
 • 10 foto
  Inovit revolve 245/45R18 v.p 2018 Audi Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Inovit revolve 245/45R18 v.p 2018 Audi Mercedes

  Felne origjinale INOVIT REVOLVE me goma vere Altenzo 245/45R18 v.p 2018 Mercedes Audi A3,4,5,6 Q5 Q3

  Kamenicë 15 gusht 10:57
  620 €
 • 5 foto
  Felne origjinale me goma 225/45R17 Audi A3,4,5,6
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale me goma 225/45R17 Audi A3,4,5,6

  Felne origjinale me goma 225/45R17 Audi A3,4,5,6 Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Ceddy Qmimi fix

  Kamenicë 15 gusht 10:57
  230 €
 • 5 foto
  Felne origjinale me goma 205/55R16 Audi A3,4,5,6
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale me goma 205/55R16 Audi A3,4,5,6

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria me goma vere 205/55R16 Audi A3,4,5,6 Golf 5,6,7 Touran Passat

  Kamenicë 15 gusht 10:45
  230 €
 • 2 foto
  Felne 18 Zoll model 2019 BMW VW T5 T6
  Autopjese dhe paisje

  Felne 18 Zoll model 2019 BMW VW T5 T6

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria 18 Zoll model 2019 BMW VW T5 T6 Qmimi fix

  Kamenicë 15 gusht 10:41
  450 €
 • 8 foto
  Toronto felne me goma 205/55R16 GOLF 7,Touran
  Autopjese dhe paisje

  Toronto felne me goma 205/55R16 GOLF 7,Touran

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria me goma vere 205/55R16 v.p 2018/16 Golf 7.6 5 Touran Passat 3

  Kamenicë 15 gusht 10:40
  470 €
 • 2 foto
  Goma per opel
  Autopjese dhe paisje

  Goma per opel

  Shes goma vere per opel ne gjedje te mir.

  Kamenicë 15 gusht 08:57
  100 €
 • 3 foto
  Prokolicë
  Autopjese dhe paisje

  Prokolicë

  Shitet ne gjendje te rregullt . E ardhur nga austria.

  Kamenicë 14 gusht 11:05
  1.000 €
 • 4 foto
  Felne me goma 205/55R16 Audi Golf 5,6,7 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Felne me goma 205/55R16 Audi Golf 5,6,7 Touran

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria me goma 205/55R16 Audi A3,4,5,6 Q5 Q3 Golf 7.6 5 Touran Passa

  Kamenicë 13 gusht 21:05
  205 €
 • 11 foto
  Felne origjinale me goma 255/50R19 BMW X5,6
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale me goma 255/50R19 BMW X5,6

  Felne origjinale BMW 255/50R19 v.p 2015 X5,X6 etj ne gjendje perfekte te sapoardhura nga Austria Q

  Kamenicë 13 gusht 20:54
  450 €
 • 11 foto
  Felne me goma Continental 205/55R16 v.p 17 Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Felne me goma Continental 205/55R16 v.p 17 Golf 7

  Shes felnet ne super gjendje me goma 205/55R16 v.p 2017/16 te sapoardhura nga Austria Golf 7.6 5 Tou

  Kamenicë 13 gusht 20:52
  520 €
 • 3 foto
  Felne 17 Zoll Golf 7 GTI-GTD model Milton Keynes
  Autopjese dhe paisje

  Felne 17 Zoll Golf 7 GTI-GTD model Milton Keynes

  17 Zoll Golf 7 GTI-GTD model Milton Keynes Qmimi 480€ Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Ceddy Ndrrim i m

  Kamenicë 13 gusht 20:52
  480 €
 • 2 foto
  Felne 16 zoll Golf 7 GTI-GTD
  Autopjese dhe paisje

  Felne 16 zoll Golf 7 GTI-GTD

  Felne te reja 16 zoll Golf 7 GTI-GTD Passat 3C Touran Tiguan etj Ndrrim i mundshem

  Kamenicë 13 gusht 20:52
  380 €
 • 4 foto
  Felne 16 zoll Golf 7 GTI-GTD model 2019
  Autopjese dhe paisje

  Felne 16 zoll Golf 7 GTI-GTD model 2019

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria 16 zoll Golf 7 model 2019 Pasat Touran Cadyy etj Qmimi fix me

  Kamenicë 13 gusht 20:50
  380 €
 • 5 foto
  Felne origjinale me Nexen 195/65R15 Golf 5,6,7
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale me Nexen 195/65R15 Golf 5,6,7

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria me goma vere Nexen 195/65R15 v.p 2015 Golf 5,6,7 Qmimi fix

  Kamenicë 13 gusht 20:49
  260 €
 • 2 foto
  Drita
  Autopjese dhe paisje

  Drita

  shes shum llojet e farave per ma shum kontakto +383 .44 .317 .654 mercdes .fijat .ford .opel .pasat.

  Kamenicë 13 gusht 20:18
  15 €
 • 4 foto
  Shofer shajme per mercedes audi golf etj
  Autopjese dhe paisje

  Shofer shajme per mercedes audi golf etj

  Shes shofer shajmen e audijes 80 kock . Kurse per mercedes Per gollf per fijat e tjera ma shum ko

  Kamenicë 13 gusht 11:26
  35 €
 • 3 foto
  Felga Alumini me Goma Vere 205/55R16
  Autopjese dhe paisje

  Felga Alumini me Goma Vere 205/55R16

  Shiten Felga Alumini me Goma Vere 205/55R16

  Kamenicë 13 gusht 08:45
  140 €
 • 8 foto
  BBS felne me goma 225/45R17 Golf 4 Bora Seat
  Autopjese dhe paisje

  BBS felne me goma 225/45R17 Golf 4 Bora Seat

  Shes fellnet e sapoardhura nga Austria me goma 225/45R17 me vula gjermane per golf 4,Bora Seat Skoda

  Kamenicë 12 gusht 14:15
  270 €
 • 6 foto
  Karrika per Audi A4 2001-2004
  Autopjese dhe paisje

  Karrika per Audi A4 2001-2004

  Shiten karrikat per Audi A4 2001-2004 limuzin.

  Kamenicë 9 gusht 09:48
  30 €
 • 3 foto
  Federa sport per Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Federa sport per Golf 7

  Shiten Federa sport per Golf 7.Ndrrim nuk boj

  Kamenicë 9 gusht 09:48
  120 €
 • 0 foto
  Goma te veres 225/55/ZR17
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres 225/55/ZR17

  Shes goma te veres, profil te mire, dy vera te perdorura viti i prodhimit 2016, per cdo info ne tel

  Kamenicë 8 gusht 10:36
  101 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Kamenicë 7 gusht 18:03
  458 €
 • 3 foto
  Goma me Bandazhe per gjipa
  Autopjese dhe paisje

  Goma me Bandazhe per gjipa

  Shërim 4 Goma Dimri me bandazhe 235/75-15 Bridgestone, në gjendje shumë të mirë të Importuara nga zv

  Kamenicë 7 gusht 12:01
  220 €
 • 4 foto
  4 Goma Dimri me bandasha per Reno 5 vrima
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Dimri me bandasha per Reno 5 vrima

  4 Goma Me Bandasha Per reno me 5 Vrima Gumat Vitin E prodhimit 2014 044391642 noki

  Kamenicë 4 gusht 21:56
  140 €
 • 0 foto
  Bandasha R16 /- reno laguna 5 vrima
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha R16 /- reno laguna 5 vrima

  Bandasha r16 5 vrima per reno 4 copa te njejt ne gjendje perfekte

  Kamenicë 4 gusht 21:56
  80 €
 • 0 foto
  FELLNE R15 PER BMW - TE RUJTEM EXTREM
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE R15 PER BMW - TE RUJTEM EXTREM

  FELLNE R15 , PA GOMA NE GJENDJE PERFEKTE TE RUJTEM TEPER SIKUR TE REJA , ORIGJINAL BMW

  Kamenicë 4 gusht 21:54
  130 €
 • 6 foto
  bmw e39 shitet pjesss
  Autopjese dhe paisje

  bmw e39 shitet pjesss

  motorr 2.0 extrem te mir , klimatronik funksional shite per pjes , ose pjess pjess 044 391 642

  Kamenicë 4 gusht 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR PER BMW 520 2.0 BENZIN KOMPLET
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR PER BMW 520 2.0 BENZIN KOMPLET

  SHES MOTORRIN KOMPLET ME MENJAQ ME INSTALIM 2.0 BENZIN SNIHET TU PUNU VEQ 170 MI TE KALUME ME GARANC

  Kamenicë 4 gusht 21:54
  600 €
 • 0 foto
  FELLNE R14 MODEL I RI , ME 4 VRIMA , ME GOMA
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE R14 MODEL I RI , ME 4 VRIMA , ME GOMA

  FELLNET NE GJENDJE SHUM TE MIRA ME GOMA , GOMAT VIITIN E PRODHIMIT 2015 M+S , FELLNET JON NE GJENDJE

  Kamenicë 4 gusht 21:53
  190 €
 • 2 foto
  Dy goma kater bandazh me kapakë
  Autopjese dhe paisje

  Dy goma kater bandazh me kapakë

  Dy goma kater bandazh me kapakë viti prodhimit gomave 2018.Qmimi 80 EURO

  Kamenicë 2 gusht 17:04
  80 €
 • 0 foto
  FELLNE 15 ME GOMA , 4 VRIMA
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 15 ME GOMA , 4 VRIMA

  FELLNE 15 ME GOMA MESATARE PER GOLF 2 3 , RENO CLIO ETJ..

  Kamenicë 29 korrik 19:07
  120 €